ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žene su krive - longi je u pravu

Page 3 of 24 Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 24  Next

Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 3 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by RayMabus 25/8/2016, 13:47

frakcija wrote:
kolerik wrote:
RayMabus wrote:Nemam ja šta gogolat ....za razliku od tebe ja imam seksualna iskustva s oba spola.

Imam iskustvo.

affraid lol!
longi jesi li sva ta iskustva skupio u ovoj inkarnaciji..ili se sjećaš sebe kao žene iz prijašnjih života?
ako je iz ove inkarnacije, bilo bi zanimljivo čuti malo detaljnije.
Imam ja bolju ideju : lijepo se skupite sve vi ženskog spola na forumu i onda mi recite kako vi kao ne volite seks , kuraz , da vas netko hebe , guzi i tako i kako vi ne uživate.

Ja : Daj pichke.

Ona : Ah kako si tako nekulutran.

Ja : OK aj Bog.

A ova zadnja recenica u prevodu je ovo : aj ti mala prodaji maglu nekom drugome a ne meni.

RayMabus

Posts : 183790
2014-04-11


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 3 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by RayMabus 25/8/2016, 13:50

RayMabus wrote:
Imam ja bolju ideju : lijepo se skupite sve vi ženskog spola na forumu i onda mi recite kako vi kao ne volite seks , kuraz , da vas netko hebe , guzi i tako i kako vi ne uživate.

Ja : Daj pichke.

Ona : Ah kako si tako nekulutran.

Ja : OK aj Bog.

A ova zadnja recenica u prevodu je ovo : aj ti mala prodaji maglu nekom drugome a ne meni.



Žene su krive - longi je u pravu - Page 3 Middle_finger
RayMabus
RayMabus

Posts : 183790
2014-04-11


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 3 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by frakcija 25/8/2016, 13:55

ja sam isto eksperimentirala s prijateljicama.. ono učile bi se kako se ljubi i to? jel vi dečki tako sa svojim prijateljima?
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 3 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by RayMabus 25/8/2016, 14:01

frakcija wrote: jel vi dečki tako sa svojim prijateljima?
Previše me pitaš. Napravi anketu pa vidi šta ce ti odgovorit. lol!

BMK za vaše lezbo sklonosti koje su poslijedica želje za maženjem i milovanjem pa vas privlaci ženska ljepota i mekana koža.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183790
2014-04-11


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 3 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by frakcija 25/8/2016, 14:06

RayMabus wrote:
frakcija wrote: jel vi dečki tako sa svojim prijateljima?
Previše me pitaš. Napravi anketu pa vidi šta ce ti odgovorit. lol!

BMK za vaše lezbo sklonosti koje su poslijedica želje za maženjem i milovanjem pa vas privlaci ženska ljepota i mekana koža.
ma više to šta se sa dečkićem nemoš iskontrolirat..nemoš motrit striktno tehnički i znanstveno..čisto eksperimentiranje.. a muški priđe na po metra..nemaš više pojma kako se zoveš ni di ti je glava pa si egzistencijalno automatski ugrožena.. najbolje ga zapucat stinan za svaki slučaj.. ovo sa ženskom je ko da kopaš nos...opušteno, bez ikakvih posljedica
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 3 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by RayMabus 25/8/2016, 14:13

BMK za detalje. Uništit cu emanicpaciju a nju forsiraju desetljecima LGBT korporacija.

Nema ništa gore po njih kad im ovi B istupe i kažu im da su oni kojima se ne može dignit na drugi spol blokirani u glavi tj mentalno poremeceni.

DIVIDE AND IMPERA

RayMabus
RayMabus

Posts : 183790
2014-04-11


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 3 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by frakcija 25/8/2016, 14:17

a tko ti je recimo privlačan od tvog spola?..meni npr noorka..po pisanju..
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 3 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by RayMabus 25/8/2016, 14:29

NIves Celzijus. Ja sam ti lezba. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 183790
2014-04-11


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 3 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by prckov 25/8/2016, 14:30

frakcija wrote:
RayMabus wrote:
frakcija wrote: jel vi dečki tako sa svojim prijateljima?
Previše me pitaš. Napravi anketu pa vidi šta ce ti odgovorit. lol!

BMK za vaše lezbo sklonosti koje su poslijedica želje za maženjem i milovanjem pa vas privlaci ženska ljepota i mekana koža.
ma više to šta se sa dečkićem nemoš iskontrolirat..nemoš  motrit striktno tehnički i znanstveno..čisto eksperimentiranje.. a muški priđe na po metra..nemaš više pojma kako se zoveš ni di ti je glava pa si egzistencijalno automatski ugrožena.. najbolje ga zapucat stinan za svaki slučaj.. ovo sa ženskom je ko da kopaš nos...opušteno, bez ikakvih posljedica
:^0
prckov
prckov

Posts : 34475
2014-04-18


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 3 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by Riplex 25/8/2016, 14:35

frakcija wrote:ja sam isto eksperimentirala s prijateljicama.. ono učile bi se kako se ljubi i to? jel vi dečki tako sa svojim prijateljima?
Ne, ali je sex gotovo jedina tema kada hormoni udare

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 3 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by frakcija 25/8/2016, 14:36

Riplex wrote:
frakcija wrote:ja sam isto eksperimentirala s prijateljicama.. ono učile bi se kako se ljubi i to? jel vi dečki tako sa svojim prijateljima?
Ne, ali je sex gotovo jedina tema kada hormoni udare
ja znam za slučajeve grupnog onaniranja u krug.. to svi dečkići rade jer misle da to nije gej.
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 3 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by RayMabus 25/8/2016, 14:45

Frakcija je jedina koja ima volje raspravljat i to je ok jer u suštini tako imamo dokaz onoga šta je receno u prvom videu na početku teme a to je da žene nisu konstruktori društva.

Dok ona vrti nešto nebitno ja vrtim ovo : 70% heteroseksulanih , možda 5 do 10% ovih pedera , lezbijkih i ovih nekih trans kuraz palac ....i 20% biseks.

Kad nacrtamo bojno polje imamo :

30% naspram 70%

Samo šta je među ovih 70% pola žena pa su one za njih tako da smo u minusu.

SItuacija se mjenja kad onih 20 % biseks okrenemo protiv homo i trans




Dakle ako se netko ne može uzbuditi na suprotni spol on je homo a homoseksualnost je mentalni poremecaj a društvo koje to ozakonjuje je mentalno poremeceno.

ŠTA VAM NIJE JASNO ?

Jel vam nije jasno to da ce u svakoj državi koje ovo pravilo uvedem ...cujte imaju 10 dana da pobjegnu prije nego šta budu eliminirani.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183790
2014-04-11


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 3 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by Guest 25/8/2016, 14:46

frakcija wrote:a tko ti je recimo privlačan od tvog spola?..meni npr noorka..po pisanju..

ovome se nisam nadala, mislila sam baš kontra :P :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 3 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by Guest 25/8/2016, 14:47

E zato mi fali evva, ne znate vi o seksu povedat kakti ona...odmah u perverzije skrenete. Zenska me sa par postova bas napali.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 3 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by Riplex 25/8/2016, 14:48

frakcija wrote:
Riplex wrote:
frakcija wrote:ja sam isto eksperimentirala s prijateljicama.. ono učile bi se kako se ljubi i to? jel vi dečki tako sa svojim prijateljima?
Ne, ali je sex gotovo jedina tema kada hormoni udare
ja znam za slučajeve grupnog onaniranja u krug.. to svi  dečkići rade jer misle da to nije gej.
Mi smo se trljali s prijateljicama...ali to je bilo poratno vrime. Šta smo mi radili, nema šanse da se danas dici dozvoli... Nažalost sve u staklenim zvonima

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 3 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by frakcija 25/8/2016, 14:48

Noor wrote:
frakcija wrote:a tko ti je recimo privlačan od tvog spola?..meni npr noorka..po pisanju..

ovome se nisam nadala, mislila sam baš kontra :P :D
zašto, a kolko sam ti pjesama posvetila..
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 3 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by RayMabus 25/8/2016, 14:49

RayMabus wrote:Frakcija je jedina koja ima volje raspravljat i to je ok jer u suštini tako imamo dokaz onoga šta je receno u prvom videu na početku teme a to je da žene nisu konstruktori društva.

Dok ona vrti nešto nebitno ja vrtim ovo : 70% heteroseksulanih , možda 5 do 10% ovih pedera , lezbijkih i ovih nekih trans kuraz palac ....i 20% biseks.

Kad nacrtamo bojno polje imamo :

30% naspram 70%

Samo šta je među ovih 70% pola žena pa su one za njih tako da smo u minusu.

SItuacija se mjenja kad onih 20 % biseks okrenemo protiv homo i trans




Dakle ako se netko ne može uzbuditi na suprotni spol on je homo a homoseksualnost je mentalni poremecaj a društvo koje to ozakonjuje je mentalno poremeceno.

ŠTA VAM NIJE JASNO ?

Jel vam nije jasno to da ce u svakoj državi koje ovo pravilo uvedem ...cujte imaju 10 dana da pobjegnu prije nego šta budu eliminirani.
10 dana fore ce dobit da izvucu živu glavu sa teritorija gdje ovo uvedem ....to je da ne kažu da baš nisam milostiv.

Niste nikad culi za geo stratege ....Aleksa Makedonski ,,,JUlije Cezar i slicni ?

Šta ste msili kako njihov um razmišlja ?

Oni znaju gdje i šta oce i kak oce to dobiti.

DESET DANA IMAJU FORE DA SE IZVUCU NAKON ŠTA OVO BUDE UVEDENO NA NEKOM TERITORIJU.

RayMabus
RayMabus

Posts : 183790
2014-04-11


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 3 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by Guest 25/8/2016, 14:49

frakcija wrote:
Noor wrote:
frakcija wrote:a tko ti je recimo privlačan od tvog spola?..meni npr noorka..po pisanju..

ovome se nisam nadala, mislila sam baš kontra :P :D
zašto, a kolko sam  ti pjesama posvetila..

a činilo mi se da su za megi :roll
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 3 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by veber 25/8/2016, 14:51

frakcija wrote:ja sam isto eksperimentirala s prijateljicama.. ono učile bi se kako se ljubi i to? jel vi dečki tako sa svojim prijateljima?
očito da su žene sklonije tome.
to je ono što longi zove emanćipacija, a u biti život u pećini bez mužjaka.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 3 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by RayMabus 25/8/2016, 14:53

Ja sam svoje rekao a vi se mislite.

Protjerat cemo sve homo i trans u NIzozemsku ....tamo im je bolje ....neka njih hebu u ...guzichu i zdrav mozak.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183790
2014-04-11


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 3 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by L'âme 25/8/2016, 14:55

rezime, pls

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-11


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 3 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 24 Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 24  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum