ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žene su krive - longi je u pravu

Page 8 of 24 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 24  Next

Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 8 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by kic 25/8/2016, 18:44

nesisate plavuše.

kic
Admin

Posts : 48074
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 8 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by RayMabus 25/8/2016, 18:48

frakcija wrote:
RayMabus wrote:Ja sam nakon onih sisatih plavuša zaboravio o cemu smo pricali.

Koja je tema ?
tebi seksualno privlačni muškarci.. opis..slike i to..
MIslim da to baš tako ne funkcionira kod mene. Toš morat pitat nekoga tko mašta o njima. Ja ne maštam o njima tako da ....
RayMabus
RayMabus

Posts : 183790
2014-04-11


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 8 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by kaya 25/8/2016, 18:49

kic wrote:nesisate plavuše.
E sto je bilo? Me zvao netko..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 8 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by kic 25/8/2016, 18:50

kaja_333 wrote:
kic wrote:nesisate plavuše.
E sto je bilo? Me zvao netko..

Žene su krive - longi je u pravu - Page 8 Blondhair :^0
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48074
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 8 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by kaya 25/8/2016, 18:52

kic wrote:
kaja_333 wrote:
kic wrote:nesisate plavuše.
E sto je bilo? Me zvao netko..

Žene su krive - longi je u pravu - Page 8 Blondhair :^0
:)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 8 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by kic 25/8/2016, 18:54

mislim, da nema ništa loše ni u maštanju, dok god se žudnja ne pojavljuje na javi, čak je i Katolicizam tog mišljenja..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48074
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 8 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by veber 25/8/2016, 18:57

kic wrote:
kad biram ženu, ne mislim na druge at all
niti ja, no nezgodno se duže zadržavat...

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 8 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by RayMabus 25/8/2016, 18:57

kic wrote:mislim, da nema ništa loše ni u maštanju, dok god se žudnja ne pojavljuje na javi, čak je i Katolicizam tog mišljenja..
Ja pokušavam izmaštat kako cu Kaju kad ima male sise ....optimalno riješnje press

Evo smislio sam pozu : dogy stayle i onda umjesto za sise provucem joj ruku ispod i zgrabim za ramena i nabijam je.

Žene su krive - longi je u pravu - Page 8 114rz5
RayMabus
RayMabus

Posts : 183790
2014-04-11


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 8 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by veber 25/8/2016, 18:58

kaja_333 wrote:
kic wrote:nesisate plavuše.
E sto je bilo? Me zvao netko..
moj tip :D

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 8 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by RayMabus 25/8/2016, 18:58

Ak nema sise ima ramena ....mora se čovik za nešto uvatit.

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 183790
2014-04-11


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 8 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by kic 25/8/2016, 19:00

mislim da bi poza bila ista, samo uloge obrnute da se ti i kaja sretnete..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48074
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 8 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by kaya 25/8/2016, 19:01

RayMabus wrote:
kic wrote:mislim, da nema ništa loše ni u maštanju, dok god se žudnja ne pojavljuje na javi, čak je i Katolicizam tog mišljenja..
Ja pokušavam izmaštat kako cu Kaju kad ima male sise ....optimalno riješnje press

Evo smislio sam pozu : dogy stayle i onda umjesto za sise provucem joj ruku ispod i zgrabim za ramena i nabijam je.

Žene su krive - longi je u pravu - Page 8 114rz5
Nemoj kaju, evo zamisli rade.. Dzanga.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 8 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by kaya 25/8/2016, 19:01

kic wrote:mislim da bi poza bila ista, samo uloge obrnute da se ti i kaja sretnete..
:)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 8 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by jastreb 25/8/2016, 19:03

kic wrote:mislim, da nema ništa loše ni u maštanju, dok god se žudnja ne pojavljuje na javi, čak je i Katolicizam tog mišljenja..
A što je to loše u žudnji???

Svatko od nas žudi na nekim.

Pa ni u požudi nema ništa loše. Požuda je u ljubavnom životu isto što i glad u prehrani.

Dakle zdrav i prirodan osjećaj.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 8 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by RayMabus 25/8/2016, 19:04

kic wrote:mislim da bi poza bila ista, samo uloge obrnute da se ti i kaja sretnete..
Pa ne nabija ona nego ja.

CUj i ona ženska koja mi je bila napeta jer mi je odgovarala mentalno al je poslije zashrala nije baš imala neke sise.

Zaglumila žestoko i onda joj lijepo rekao ako neš ti nac cu ja neku sa vecim sisama.

Bezobrazna bila cim vidi da si zapeo a u biti prva pocela samo sam ja fer play igrac i bitno mi je da to vidim i kod druge strane a ne neke njihove glupe igirce ovo ono jer ce ti onda tako radit cili život. Zato sam je i odheba tj aj ti nekog drugo hebi u zdrav mozak mene neceš.

Kama sutra.

Tri su ti osnovne poze kod seksa.

MIsionarka , dogy stayle i ona sjedi na tebi.

AKo ženska nema neke sise onda samo neš imat šta mjesit al zato se u sve tri poze zavlace ruke njoj ispod pazuha i hvataš je za gornji dio ramena i .....NABIJAŠ,
RayMabus
RayMabus

Posts : 183790
2014-04-11


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 8 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by Guest 25/8/2016, 19:04

kic wrote:
RayMabus wrote:
kic wrote:mislim da bi ti cice brzo dosadile..
Žene su krive - longi je u pravu - Page 8 Charlotte

10/10
Amen brate!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 8 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by kic 25/8/2016, 19:04

as I was saying, Katolicizam, izvorišno od Platona sljedi misao da homoseksualna privlačnost sama po sebi nije grijeh, već kušnja tj test čovjeku, od čega bi se trebao obraniti..

nekad čovjek poželi zaklati susjeda, pa ipak?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48074
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 8 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by kic 25/8/2016, 19:07

jastreb wrote:
kic wrote:mislim, da nema ništa loše ni u maštanju, dok god se žudnja ne pojavljuje na javi, čak je i Katolicizam tog mišljenja..
A što je to loše u žudnji???

Svatko od nas žudi na nekim.

Pa ni u požudi nema ništa loše. Požuda je u ljubavnom životu isto što i glad u prehrani.

Dakle zdrav i prirodan osjećaj.

tko određuje što je prirodan i zdrav osjećaj.. samo zato što ti dođe je to prirodno? svaki pojedinac je drugačiji, možda ti voliš jesti dlake, pa jednog dana te vidim kako mog psa šišaš iza kuće, jebiga došlo ti?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48074
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 8 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by Guest 25/8/2016, 19:08

kic wrote:as I was saying, Katolicizam, izvorišno od Platona sljedi misao da homoseksualna privlačnost sama po sebi nije grijeh, već kušnja tj test čovjeku, od čega bi se trebao obraniti..

nekad čovjek poželi zaklati susjeda, pa ipak?
zbog susjede, ili samo onako?  flower
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 8 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by Guest 25/8/2016, 19:09

kaja_333 wrote:
RayMabus wrote:
kic wrote:mislim, da nema ništa loše ni u maštanju, dok god se žudnja ne pojavljuje na javi, čak je i Katolicizam tog mišljenja..
Ja pokušavam izmaštat kako cu Kaju kad ima male sise ....optimalno riješnje press

Evo smislio sam pozu : dogy stayle i onda umjesto za sise provucem joj ruku ispod i zgrabim za ramena i nabijam je.

Žene su krive - longi je u pravu - Page 8 114rz5
Nemoj kaju, evo zamisli rade.. Dzanga.
Nemoj ni dzanga...majora Helenu. Samo da se kasnije ne zale da smo im opet razjebali vojsku...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 8 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by RayMabus 25/8/2016, 19:10

RayMabus wrote:

Tri su ti osnovne poze kod seksa.

MIsionarka , dogy stayle i ona sjedi na tebi.

AKo ženska nema neke sise onda samo neš imat šta mjesit al zato se u sve tri poze zavlace ruke njoj ispod pazuha i hvataš je za gornji dio ramena i .....NABIJAŠ,
Od ove tri meni je najdraža ova : ona sjedi na meni.

Tu se najmanje fizicki umaram a ona sama mijesi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183790
2014-04-11


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 8 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 24 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 24  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum