ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 33 of 50 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 41 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 33 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 7/4/2015, 16:54

Mozda Nećakinja moja igra,ili je igrala ...ona je prije koristila moj iPhone račun...i bila je Bieberom opsjednuta....


Mimoišli se da...plakala sam na kraju zbog toga..radije bih da sam tebe srela nego Cetinskog....:(

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 33 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 7/4/2015, 16:57

Zagy wrote:Mimoišli se da...plakala sam na kraju zbog toga..radije bih da sam tebe srela nego Cetinskog....:(
:^0 baš je pizdun.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 33 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 7/4/2015, 17:38

kic wrote:
Zagy wrote:Mimoišli se da...plakala sam na kraju zbog toga..radije bih da sam tebe srela nego Cetinskog....:(
:^0 baš je pizdun.

You don't get it , do you ?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 33 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 7/4/2015, 17:43

Zagy wrote:
Mimoišli se da...plakala sam na kraju zbog toga..radije bih da sam tebe srela nego Cetinskog....:(
:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 33 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 7/4/2015, 18:12

Zagy jesi se odmorila? Iz kojeg su mjesta tvoji? Poznato mi nesto sa slike gdje ste na klackalici :D


Danas piri neki hladan vjetar.Vodila sam T na cjepljenje i tako me propirilo da se jos smrzavam i boli me glava :/
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1830
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 33 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 7/4/2015, 19:03

Ma ja Sam ti oko Ivankova...tu su neki Talijani svim selima donirali iste parkiće...;) 


Med može savjet...ili bilo tko drugi tko se kuži...KIC će mozda znati...

Mi smo uz sumu i svaki stan ima pravo na komadić sume oko kuće uključujući komadić zemlje za raditi,pripada nam ali nije parcelirano i uvedeno u knjige točno koliko kome i koji dio...sad,jedan glupi Turčin je tu vec 30 godina i on je tu svu zemlju zaposjeo i ne da...kućno vijeće savjetuje privatnu tužbu koju ja ne zelim jer nemam love za takvo sta,a taj tip silu vrši jer je svugdje stavio nešto svoje i ako mu makneš Tužit će te zbog činjenja štete...taj dio koji mi hoćemo je zaposjeo sa 6! štrikova za veš...!

Ja sam pisala mail i planiram pisati pismo i skupljati potpise jer se ne zelim pomiriti s tim da u jednom urednoj državi kao sto je Austrija jedan glupi Turčin može raditi sto hoće....uma li tko kakav pravni savjet? 


Moj muz je kupio brdo sjemenja i igralište za djecu i sada sve to stoji....:(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 33 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 7/4/2015, 19:43

Lady_D wrote:
Zagy wrote:
Mimoišli se da...plakala sam na kraju zbog toga..radije bih da sam tebe srela nego Cetinskog....:(
:aw

Nažalost lady, i ja, kao i svi na ovome forumu , znam da se pališ na mene :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 33 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 7/4/2015, 19:43

shenell wrote:Zagy jesi se odmorila? Iz kojeg su mjesta tvoji? Poznato mi nesto sa slike gdje ste na klackalici :D


Danas piri neki hladan vjetar.Vodila sam T na cjepljenje i tako me propirilo da se jos smrzavam i boli me glava :/
place li puno kada ju cijepe? :/

neki dan je neka bebica vikala bas :/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 33 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 7/4/2015, 19:50

postoji samopomoć: flammenwerfer

ja mogu samo općenito reći, jer ne znamo mi pojedinosti austrijskog zakona, on vrši faktičnu vlast bilo u dijelu bilo u cijelosti na tim parcelama dugi niz godina, čime je on zakoniti i neposredni posjednik, postavlja se pitanje tko je vlasnik u zemljišnim knjigama, tko je tamo upisan? jel se to vodi kao javno dobro, ili je upisana država? on ima pravo zaštititi uznemiravanje svog posjeda, po meni vi možete tu samo dobiti ako stanari svih zgrada nastupite prema sudu koji jedini može dati pravni nalog za sužavanje njegova prava posjeda, ukratko.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 33 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 7/4/2015, 19:57

Ne KIC,svakom pripada po dio ali nije uvedeno kojem stanu koji dio,kužiš? 

Moram vidjeti točno u ugovoru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 33 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 7/4/2015, 20:12

M3tzTli wrote:
Lady_D wrote:
Zagy wrote:
Mimoišli se da...plakala sam na kraju zbog toga..radije bih da sam tebe srela nego Cetinskog....:(
:aw

Nažalost lady, i ja, kao i svi na ovome forumu , znam da se pališ na mene :x
Jeste kako da ne. 👅
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 33 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 7/4/2015, 20:19

Zagy wrote:Ne KIC,svakom pripada po dio ali nije uvedeno kojem stanu koji dio,kužiš? 

Moram vidjeti točno u ugovoru
pa ne kužim, moraš identificirati opseg svog prava, je li to služnost, pravo korištenja ili nešto treće.

i onda prouči samo taj dio zakona :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 33 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 7/4/2015, 20:30

Za početak sam napisala mail kućnom vijeću i sad planiram napisati pismo i skupljati potpise jer sam vec čula da svi hoće potpisati jer su svi stanari s njim vec posvađani...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 33 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 7/4/2015, 20:33

kažem ja, flammenwerfer kebabu.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 33 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 7/4/2015, 20:41

Pa da me djeca posjećuju u zatvoru...:D 

Radije cu mu ubacit buttersäure u Novi Auto...:p
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 33 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 7/4/2015, 20:42

sto je buttersaure :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 33 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 7/4/2015, 20:42

A guglaj :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 33 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 7/4/2015, 20:47

Lady_D wrote:
place li puno kada ju cijepe? :/

neki dan je neka bebica vikala bas :/
Svako cjepivo do godinu dana je dobila sa osmijehom,doslovno.
Ono za ospice sa godinu je tuzno plakala i gledala u mene i vikala "mama,nece".. bas mi je grozno bilo kao da sam dozvolila da joj rade nesto ruzno :(
Danas se prodala za bombon kod doktorice i nis. Napravia ljutu facu i kad sam ju zagrlila hoce bombon i nastavile dalje.


Danas sam srela jednog odlicnog pedijatra koji mi je uljepsao svaki dan u bolnici sa T.
Dr. Berecki,poznat po svom humoru,ponasanju ne tipicnom za odrasle doktore..bas jedan prekrasan doktor.
Da su bar svi takvi!


Zagy ja bi se borila za svoje do kud god treba! Mos mislit on si prisvojio sve.
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1830
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 33 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 7/4/2015, 20:53

Ma cisti bezobrazluk...kad je muz pitao da uzme dio on mu rekao možeš kupiti od mene ako hoćeš....



Ti ljudi su čudni i s nikim ne pričaju...S. planira provocirati dok ne dobije njegovo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 33 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 7/4/2015, 21:05

Kic ti taj dio bolje zna, ja sam ti u radnom pravu više.
Teško je komentirat austrijski zakon i sudsku praksu, iako mislim da smo u kaznenom i grašanskom pravu dosta slični.

Trebalo bi vidjet kako se gore gleda na posjed.

Malo mi smrdi pravo posjeda kad je u pitanju javno dobro. U biti to nije javno dobro, već dobro zgrade/svih suvlasnika u jednakom idealnom omjeru (s obzirom da nije provedena podjela).
Prisvojit vrt oko zgrade je po meni kao da je prisvojio portun ili lift.

U neposrednom je posjedu, ali je diskutabilno koliko je zakonit.
S jedne strane ima pravo na posjed, jer je sustanar zgrade, no nema pravo na proširivanje posjeda i onemogućavanje istog drugima bez valjane pravne osnove. 


Obratitie se nekom tijelu koje se bavi takvim stvarima, potražite besplatnu pravnu pomoć i sl.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 33 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 7/4/2015, 21:06

Građansko me frustrira.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 33 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 33 of 50 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 41 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum