ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 6/4/2015, 13:31

Lady jel ga tebi fali pa smeta ili? Hahaha
Ne mogu zamisliti da je netko bas TOLIKO glasan da bi mi smetalo :^O

Arwen

Posts : 1830
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 6/4/2015, 15:43

Ne smeta mi. Ja ga imam bez da druge ometam.

Glasan vjeruj mi. Ako ih je i moja mater cula...
Bilo je i meni smiješno prvi puta dok nisu to počeli prakticirati oko ponoć pa se to stenjanje nastavlja kojih sat vremena... Plus kad ih nema doma puštaju psa da laje do jutra.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 6/4/2015, 15:50

Mislim seksaju se na stolu jer on udara o zid i pod tocno iznad mene... To mi smeta! Urlikanje jos ajde... Prođe... Al zbilja kad NETKO nesto tako nabija ne možeš se opustit....
No

Znam da ispadam užasna, ali ne mogu podnijeti taj skakanje stola svaku drugu noć :/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 6/4/2015, 18:39

Ne ispadaš užasna. Tvoji susjedi žive u gradu i moraju prihvatit da puno ljudi na malom prostoru znači i da se trebaju neke norme ponašanja prihvatit.

Oni sa svojim urlikanjem u 1 u noći su super kul jer se oni seksaju jedini na svijetu ikad, a seks je prirodan i neka ljudi uživaju.

Svi ostali koji se sutra dižu u 6 i imaju obaveza i samo se žele naspavat, oni su frigidne vještice i nikad se neće seksat ikad i fali im kite i trebaju nabavit kitu i getat lajf i stari su i ne diže im se više ikad i čuna im je mlohava i vagina ko Sahara i nitko ih neće.

:D 

Tako meni otprilike zvuče rasprave za i protiv susjeda koji su neukulturni. U 1 u noći me ne zanma jel se netko seksa ili jodla ili citira Jesenjina na megafon. Buka je buka.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 6/4/2015, 20:51

evo umirem!!!
:D :D :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 6/4/2015, 21:00

:D :D :D :D :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 6/4/2015, 21:05

ee, ja sam danas izgleda u svojoj uličici vidjela ivana dečaka  :D ivan dečak iz vatre, jelte
 ima baku u mojoj ulici.. valjda je došao za uskrs kod bakice

a na raskrižju smo sreli  neke ljude u autu, zg registracija, stali baš isto tamo do njega.. i on s naočalama sunčanim kod svog auta ispred bakine kuće.. nda :D

eventualno... kaže mama da ima brata, ako nije to taj brat bio, al baš mi je sličio na ivana, tko god

i malen je! mišić! :D
baš je sitan, ipak mi djeluje malo veće

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 6/4/2015, 21:24

ne znam kak je kod vas, al kod mene puše vjetrina već tri dana, takva hladna kakva nije puhala usred zime!
još samo snijeg fali.. pa mećava..
takav osjećaj
led ledeno
ne paše mi :|

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 6/4/2015, 21:43

a u subotu ce 22......mi uprvo stigli i malo odmorili.spava mi se......ja frisko osisana i smrzla mi se glava o dauta do stana od vjetrine ledene..... :|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 6/4/2015, 23:12

modra wrote:ne znam kak je kod vas, al kod mene puše vjetrina već tri dana, takva hladna kakva nije puhala usred zime!
još samo snijeg fali.. pa mećava..
takav osjećaj
led ledeno
ne paše mi :|
Jam u kratkim rukavima bila vani danas i cist mi je ok bilo. ;)
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1830
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 7/4/2015, 09:04

medication wrote:Ne ispadaš užasna. Tvoji susjedi žive u gradu i moraju prihvatit da puno ljudi na malom prostoru znači i da se trebaju neke norme ponašanja prihvatit.

Oni sa svojim urlikanjem u 1 u noći su super kul jer se oni seksaju jedini na svijetu ikad, a seks je prirodan i neka ljudi uživaju.

Svi ostali koji se sutra dižu u 6 i imaju obaveza i samo se žele naspavat, oni su frigidne vještice i nikad se neće seksat ikad i fali im kite i trebaju nabavit kitu i getat lajf i stari su i ne diže im se više ikad i čuna im je mlohava i vagina ko Sahara i nitko ih neće.

:D 

Tako meni otprilike zvuče rasprave za i protiv susjeda koji su neukulturni. U 1 u noći me ne zanma jel se netko seksa ili jodla ili citira Jesenjina na megafon. Buka je buka.
:^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :freddie  pa i ja kazem!




Blago vama koji ste u krtakim rukavima, ja palim pec. :/ Imam za uciti puno danas...ufff :/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 7/4/2015, 09:13

Zagy-jel ti igras igricu Talking Tom ili klinci? :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 7/4/2015, 10:24

da.. čula sam da će zatoplit... ne sviđa mi se to vrijeme i tolike temperaturne razlike u jednom ili dva dana  No

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 7/4/2015, 10:27

spva mi se za umrijeti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 7/4/2015, 12:46

my hair is beautiful  cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 7/4/2015, 13:36

jesi se sisao daj da vidimo :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 7/4/2015, 14:53

Lady_D wrote:Zagy-jel ti igras igricu Talking Tom ili klinci? :D

Ni ja ni klinci...sto?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 7/4/2015, 15:13

onda tata... :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 7/4/2015, 15:33

Zagonetna u austriji opet ..uspjesno smo se mimoisli:D:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 7/4/2015, 16:02

Zagy wrote:
Lady_D wrote:Zagy-jel ti igras igricu Talking Tom ili klinci? :D

Ni ja ni klinci...sto?
Instalirala sam tu igricu i mozes posjetit prijatelje u njoj. I idem vidit koga imam i vidim tebe...macak ti se zove Bieber ili Biber :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 7/4/2015, 16:54

Mozda Nećakinja moja igra,ili je igrala ...ona je prije koristila moj iPhone račun...i bila je Bieberom opsjednuta....


Mimoišli se da...plakala sam na kraju zbog toga..radije bih da sam tebe srela nego Cetinskog....:(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum