ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 17 of 50 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 33 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/3/2015, 21:35

modra wrote:i ja se uvijek sjetim te prometne.. pod kamion su podletili, ili nešto tako? užas
al ja bi i te motore zabranila :|
I ja e uvijek toga sjetim.
Primjetila sam je na fejsu. Bitno da je zadovoljna. :)

Ima sexy muza afro:^0

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/3/2015, 21:37

Dođi u Pulu spavat ćeš kod mene na trosjedu, ići cemo skupa na more, ja cu ti kuhati :^0:^0

Ja i Paolo bi u 8 u Zadar kod njegovih :) to bi nas super jeftino došlo!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 23/3/2015, 21:38

Pitaj šta god te zanima, rado ću ti planirat ljetovanje, da mogu maštat duplo. :^0


Nisam baš upoznata sa sjevernim Jadranom doduše.
Al osamljenije plaže uvijek imaš, ne brini.

Gdje idu nudisti, idi i ti. Time se ja vodim. :D
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 23/3/2015, 21:39

Jebenti sad sam se sjetila Pelješca ovo ljeto. Bilo je toliko dobro, da mi se sad malo plače.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/3/2015, 21:43

Ima tu jedna nudistička u mjestu nedaleko od mene. Predivno čisto more, a Paolo nece da ide. Ionako su samo babe tamo. I stari dedeki... A puca, tinca, penisa, sam se dovoljno nagledala tako da mi to nije znanstvena fantastika(išla bih tamo sa roditeljima zbog čistog mora, mi smo bili u kupaćem kostimu). :^0:^0

Jos uvijek se sjetim kada smo autom dolazili tamo i jedan tip ( deda) stoji sa strane ceste i gleda auta kako prolaze. I majka govori tati, jebote, al ga ima. Mislila je da ne znam sta to znaci. :D
Zbilja je ogroman bio. Stršio i u mirnom položaju. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/3/2015, 21:44

Tada sam bila imala oko 10 godina
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 23/3/2015, 21:45

:^0
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 23/3/2015, 22:20

e, lude ste afro

tamo gdje idu nudisti.. hahaha... nda, ima smisla :D

med, očekuj pitanja :D rado bi ti ja prepustila cijelo planiranje i sve u vezi toga.. drage volje! :^0 jer ja se toliko razveselim i uzbudim da postanem toliko nemirna i onda ne mogu normalno razmišljat, i zapravo..  zapravo bi najbolje onda odustala od svega :| :^0 :| :^0


nama je ustvari nebitno mjesto i kraj gdje idemo.. nama je bitno da je vodaaaaa :D



preuzbuđena sam, večeras sam sva u tome, leptirići, euforija.. otkako smo počele o tome, skroz sam nemirna i nabrijana :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 23/3/2015, 22:22

a kupaći? hihihihi :D kupaći će bit dolje crni, a gore šareno i napunjeno - da zavara poglede :^0 šareno će skrenut pažnju od mojih nepostojećih sisa. od mjesta na kojem bi sise trebale stajat.

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 23/3/2015, 22:27

djevojke, laku noć...
idem pozdravit pseto jer danas skoro i nisam.. sramim se, žao mi ga.. i pod tuš, i krpe.. jao, i dovršit jedan paket.. sranje sranje sranje.. rad 24 sata

držte mi fige sutra da se ne osramotim jako na edukaciji
bože, samo da to prođe.. sutra i u utorak.. molim te da izdržim :D i da mi ne stigne na mail raspored edukacija za travanj, isuse :^0
isplanirala sam, kad krene prodajni razgovor, ja ću morat otić jer ću imat stranku.. baš tad, jbg, peh!

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/3/2015, 22:29

Kome šalješ paket? Parfemi neki? :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 23/3/2015, 22:43

ma ne, hahaha..
nažalost :P

paket osiguranja :D obiteljski.. nikako da to dovršim
mrzim u ovom poslu to što puno stvari ostaje nedovršeno.. samo danas su tri stranke otkazale.. a čekaš ih
a najgore što ni ne znaš hoćeš li drugi dan dovršit, jer možda će ih konkurencija privuć na kraju..  predivno :D

radi se o tome da je paket rađen u subotu još
ali nije mogao bit izvučen iskaz dok nisam poslikala auto za privitak kaska
i to je cijelu stvar sj.. :o)
a čovjek je trebao doć danas da se to riješi. međutim nije. tek poslijepodne je ćaća otišao poslikat.. :D sad moram učitat te slike proklete.. i izvuć iskaz prije ponoći.

i šta još? ja trebala uplatit prvu ratu (svojim nofcima doduše), i šta? ja zaboravim! a rok za uplatu je 48 sati
bar to da sam napravila, kad će već kasno bit predan..

al hoće vrag kad nam sve direktno sad ide za zg.. no, neka ga, nek se izigra u miru i nestane.. :D
sad će me lijepo iz zg-a zvrcnut.. šta je, gdje je, kak je.. malo ćemo se crvenit i doboo
:^0


moje isprike na blebetanju..

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 24/3/2015, 13:10

Već dva dana sanjam seks sa istim nepoznatim likom...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Jolie 24/3/2015, 13:14

Saznaj tko je i ostvari to  bounce lol!

_________________
''Too beautiful to die. Too wild to live.''
Jolie
Jolie

Female
Posts : 379
2014-04-15


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 24/3/2015, 13:25

Hahahahaha :^0:^0 a imam ti dragog već :p
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Jolie 24/3/2015, 13:26

Ali ga ne sanjaš  Suspect Suspect Suspect Suspect lol!

_________________
''Too beautiful to die. Too wild to live.''
Jolie
Jolie

Female
Posts : 379
2014-04-15


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 24/3/2015, 15:11

Ne :(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 24/3/2015, 18:13

Naporan dan na poslu, sto zadataka. I to samo izviru, a baš me sad po prvi put nema u četvrtak i petak.
Večeras ću se spremat za Prag. I tak...
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 24/3/2015, 18:31

Jos 3 radna dana i slijedi 9 dana uskršnjih praznika u Slavoniji....cheers

Danas napokon kupila malo uskršnjeg dekora i zakinula stan...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 24/3/2015, 18:51

kada ces nam poslikat kozmetiku :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 24/3/2015, 18:55

Koju?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 17 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 17 of 50 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 33 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum