ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ravna crta?Vidjet ćemo

Page 1 of 41 1, 2, 3 ... 21 ... 41  Next

Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo Empty Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by michaellcmacha Sat 4 Apr - 4:19

Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:dobar im je prezidente... on oda okolo i širi optimizam... i coronu... ne pivo... jel...

tekila, lajna i udri. kad se svi narko karteli naoružani do zuba raspištolje...bit će uskoro tamo kao u filmu Apocalypto.
From Dusk Till Dawn ..... loči,
duvaj, šmrči, pucaj, kolji... sve po redu...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Counter-Strike Sat 4 Apr - 4:30

michaellcmacha wrote:
Unimatrix_Zero wrote:
michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:
govorim za kineza koji je pokušao i uspio nešto prošvercati kad je već nastupila zabrana dilanja informacija...vjerojatno je već preobražen u leptira ili cvijet... ili gujavicu...

taj i mnogi ostali kinezi koji su bili žviždači sad su u atmosferi mogu se okladit da su ih injekcijom uspavali nabili ih u one vreće i žive spalili u krematoriju.

a Meksiko je iduća apokalipsa na vidiku. Mexico cyty živi kao da se ništa dogodilo nije. predsjednik im govori da njima virus neće ništa.

pa doktor veli da oni uopće nemaju testova... pa da koji će im kurac... imaju lakukarača, mariači, tortilje, čili pastu koje zrno graha i ko ga jebe, dok ide ide...

oni jedu one ljute paprike feferone to ubija i viruse i sve zivo i nezivo
ma slabe su te njihove....to virus gazi ko plitak potok... oni ti uglavnom sade jalapeno, serrano i aji a to je goli krc... to ja ujutro sa sirom i vrhnjem pojedem od svake po 10 komada

jel se od tih sranja pravi suzavac? ja ne volim te ljute paprike,najljuce sto mogu svariti je bijeli luk eventualno onaj djumbir i tu mi je limit

_________________
Ravna crta?Vidjet ćemo Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Eroo Sat 4 Apr - 4:32

michaellcmacha wrote:
Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:
Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:
oporavljenih je 8 % a s obzirom da nemamo pojma što je u bazenu izoliranih kontakata slobodno možeš u kontinuitetu ignorirati broj oporavljenih jer nismo mi kina da imamo 96% oporavljenijeh...
U svakom slučaju smo s koordinatnim sistemom u nekoj točki na liniji i na temelju onoga
što se "od-do" događalo pokušavamo odgonetnuti što će se dešavati na sljedećem "od-do".
Zbog nepoznate varijabile inkubacije (ta je također od-do) i asimptomatičnih nemamo
siguran rubni(početni) podatak i šta nam onda ostane? Najveća je nepoznanica broja
onih u samoizolaciji, koji su u nekom momentu potencijalni kandidati za liječenje, ili čak za respirator.
Na kraju krajeva pokušavamo doznati "potrebni broj respiratora i liječnika". :)
koliko god budemo imali bit će nam malo...
Slično razmišljam, ali to ne naglašavam.
nisam ni ja boldao... ;)

Sve ovo mi  sliči na rješavanje poznatog paradoksa sa Schroedingerovom mačkom.  :)

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78065
2016-07-22


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Counter-Strike Sat 4 Apr - 4:34

Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:dobar im je prezidente... on oda okolo i širi optimizam... i coronu... ne pivo... jel...

tekila, lajna i udri. kad se svi narko karteli naoružani do zuba raspištolje...bit će uskoro tamo kao u filmu Apocalypto.

ili onaj film novijeg datuma..zaboravih kako se zove,gdje americka vlada odabere jedan dan u godini da se ljudi pobiju

_________________
Ravna crta?Vidjet ćemo Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by RayMabus Sat 4 Apr - 4:38

Unimatrix_Zero wrote:
Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:dobar im je prezidente... on oda okolo i širi optimizam... i coronu... ne pivo... jel...

tekila, lajna i udri. kad se svi narko karteli naoružani do zuba raspištolje...bit će uskoro tamo kao u filmu Apocalypto.

ili onaj film novijeg datuma..zaboravih kako se zove,gdje americka vlada odabere jedan dan u godini da se ljudi pobiju
Pročišćenje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182004
2014-04-11


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Counter-Strike Sat 4 Apr - 4:40

jebem li ga valjda,metni yutube filmic pirat

_________________
Ravna crta?Vidjet ćemo Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by RayMabus Sat 4 Apr - 4:47

Ma taj Mexico je kurac od ovce. Sjever zemlje pustinja , slabo naseljeno i onda Mexico City mravinjak. Oni su 1990 imali 87 milijuna stanovnika a sad imaju 125. Nakotili se. To se neće ni vodit evidencija kad tamo krene. Dnevno će imat deset tisuća mrtvih. To je za njih ništa. Oni ne vride svi skupa pet para. Skuplji test na koronu od njih.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182004
2014-04-11


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Counter-Strike Sat 4 Apr - 4:56

tu ce igrati ulogu survival skills a ne neke nebitne stvari,i izolacija,razmazeni ljudi ima da jebu jeza u ledja,longi bacaj se u zemljoradnju uci o vockama i domacim zivotinjama,

_________________
Ravna crta?Vidjet ćemo Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Counter-Strike Sat 4 Apr - 4:56

tu ce igrati ulogu survival skills a ne neke nebitne stvari,i izolacija,razmazeni ljudi ima da jebu jeza u ledja,longi bacaj se u zemljoradnju uci o vockama i domacim zivotinjama,

_________________
Ravna crta?Vidjet ćemo Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by RayMabus Sat 4 Apr - 4:59

Unimatrix_Zero wrote:tu ce igrati ulogu survival skills a ne neke nebitne stvari,i izolacija,razmazeni ljudi ima da jebu jeza u ledja,longi bacaj se u zemljoradnju uci o vockama i domacim zivotinjama,
Ma koja zemljoradnja. Bude li ta korona tako harala ode baba.

Da započmeš neki biznis čekaš da ti umre baba ( tekst iz pisme Otpor stoko od Zabranjenog pušenja ).

Ja san u penziji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182004
2014-04-11


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Counter-Strike Sat 4 Apr - 5:01

sa 40 godina u pemziju,pa dje to ima pirat

_________________
Ravna crta?Vidjet ćemo Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by RayMabus Sat 4 Apr - 5:03

Unimatrix_Zero wrote:sa 40 godina u pemziju,pa dje to ima pirat
Kod mene.

Ja sam đeneral. pirat
RayMabus
RayMabus

Posts : 182004
2014-04-11


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Counter-Strike Sat 4 Apr - 5:04

RayMabus wrote:
Unimatrix_Zero wrote:sa 40 godina u pemziju,pa dje to ima pirat
Kod mene.

Ja sam đeneral. pirat
pirat of the caribian cat cat

_________________
Ravna crta?Vidjet ćemo Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Counter-Strike Sat 4 Apr - 5:04

RayMabus wrote:
Unimatrix_Zero wrote:sa 40 godina u pemziju,pa dje to ima pirat
Kod mene.

Ja sam đeneral. pirat
pirat of the caribian cat cat

_________________
Ravna crta?Vidjet ćemo Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Counter-Strike Sat 4 Apr - 5:06


_________________
Ravna crta?Vidjet ćemo Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Counter-Strike Sat 4 Apr - 5:06


_________________
Ravna crta?Vidjet ćemo Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by RayMabus Sat 4 Apr - 5:09

Ja san ti ko iz onog vica kad se Crnogorcu triba rodit sin pa nikako pa ga počeli nagovarat da izađe a njemu se ne da pa mu na kraju rekli : Aj izađi bit ćeš general a on proviri malo glavicu pa pita : A jel u penziji ?

To san ti ja. Doslovno. Nisan se ode inkarnkra da trčim za parama.

Bude to tako ta korona harala onda je meni i otac i baba ugrožena skupina. A eto pazimo se samo ako se oduži toliko onda je to nezgodno sve.

Ma. Zabili smo se u kuću. Nitko ne dolazi i sad tako do daljnega. Jbga. Mora se.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182004
2014-04-11


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Counter-Strike Sat 4 Apr - 5:11

pa u kucu su najgori virusi,ja svaki dan idem van prosetat po suncu sat vremena po trgovinama problejim i vrnem se u hizu

_________________
Ravna crta?Vidjet ćemo Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by RayMabus Sat 4 Apr - 5:17

Unimatrix_Zero wrote:pa u kucu su najgori virusi,ja svaki dan idem van prosetat po suncu sat vremena po trgovinama problejim i vrnem se u hizu
Iman ja dvor , teracu i vrtal ispri. Prošeta se tu oko kuće. Ima parkova okolo , more je ispod. Nije u mene kuća bez okućnice ispri. Ima prostora. Malo se razgibaš vamo tamo al nema nitko dolazit dok je ovako jer tako je sigurnije. A triba se sad čuvat do 1.05 a posli čemo vidit. Tko zna kad će ovo stat. Po Nostradamusu neće tako brzo al on je spominja putovanja avionom a ne mora značit da se virus neće stavit pod kontrolu samo putovanja avionom neće biti sigurna dok se nne nađe cjepivo. Pratimo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182004
2014-04-11


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Guest Sat 4 Apr - 5:24

RayMabus wrote:
Unimatrix_Zero wrote:pa u kucu su najgori virusi,ja svaki dan idem van prosetat po suncu sat vremena po trgovinama problejim i vrnem se u hizu
Iman ja dvor , teracu i vrtal ispri. Prošeta se tu oko kuće. Ima parkova okolo , more je ispod. Nije u mene kuća bez okućnice ispri. Ima prostora. Malo se razgibaš vamo tamo al nema nitko dolazit dok je ovako jer tako je sigurnije. A triba se sad čuvat do 1.05 a posli čemo vidit. Tko zna kad će ovo stat. Po Nostradamusu neće tako brzo al on je spominja putovanja avionom a ne mora značit da se virus neće stavit pod kontrolu samo putovanja avionom neće biti sigurna dok se nne nađe cjepivo. Pratimo.

čekaj još malo kad komarci krenu letiti moš se slikat sa izolacijom i karantenom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 41 1, 2, 3 ... 21 ... 41  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum