ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ravna crta?Vidjet ćemo

Page 3 of 41 Previous  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Next

Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 3 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by michaellcmacha 4/4/2020, 11:43

vili40 wrote:
Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:gdje je vili i sve će biti dobro za tjedan dva...

nda..naučnici su dokazali...stručnjaci su rekli...
baš sam vas sve pročitao i dobro jutro.Miha,nisam ja rekao da će biti sve dobro za tjedan dva ali ne da mi se ponavljati.Ti i Gnječ možda imate pravo ali to što vi pišete je ipak onaj najcrniji scenarij.Da ponovim,stvari su gadne ali tak je kak je,ipak postoji velika vjerojatnost da neće do najgore opcije.I ova srednja opcija će biti jako gadna jer kad nas virus malo popusti recesija i neimaština bit će gadna.I da,neće biti isto ko prije.Malo optimizma i puno discipline pa kak bude.
vili ovo će trajati 3 jebene godine... to nije moja pamet... to piše u jebenom protokolu za krizne situacije pandemijskih razmjera koji je donešen prije jebenih 7 godina i sad se u jebeni detalj sprovodi diljem svijeta... do sada uspoređujući stavke iz scenarija koji opisuje pandemiju i utvrđuje aktivnosti koje se sprovode sve se do u detalj ostvaruje. jebe mi se tko je optimist a tko pesimist... pratim brojeve, gledam što se oko mene događa i analiziram situaciju iz dana u dan kako se stvari odvijaju... sve do sada ali baš sve je opisano u tom jebenom dokumentu... od začetkaepidemije, mjesta, načina prijenosa, političkih i geopolitičkih konotacija, zdravstvenih i sigurnosnih protokola....otkad sam počeo tu objavljivati po dva ili tri dana unaprijed kako će se brojevi kretati uglavnom su se ti formalni brojevi poklapali naravno ne u broj ali to je to... ne tvrdim da će u naredne 3 godine biti stalno isti presing jer i u tom dokumentu navode kako u 3 faze tokom te 3 godine će se tražiti načini kako prebroditi i iznaći riješenje za nastavni problem... pa će moguće biti i promjene smjera i modusa djelovanja.... igrom slučaja mada nije slučajno ja i gnječ smo se složili iako se inače baš i ne slažemo, zato jer smo otprilike nakon nesebične međusobne razmjene autentičnih podataka u isto vrijeme vidjeli iste stvari i donijeli skoro pa isti zaključak...KAMO KAMO SREĆE DA SMO OBOJICA U ZABLUDI I DA SU NAŠE PROCJENE POGREŠNE I ZAKLJUČCI NETO,NI... ALI BOJIM SE DA NISU...

michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 3 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by vili40 4/4/2020, 11:48

michaellcmacha wrote:
vili40 wrote:
Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:gdje je vili i sve će biti dobro za tjedan dva...

nda..naučnici su dokazali...stručnjaci su rekli...
baš sam vas sve pročitao i dobro jutro.Miha,nisam ja rekao da će biti sve dobro za tjedan dva ali ne da mi se ponavljati.Ti i Gnječ možda imate pravo ali to što vi pišete je ipak onaj najcrniji scenarij.Da ponovim,stvari su gadne ali tak je kak je,ipak postoji velika vjerojatnost da neće do najgore opcije.I ova srednja opcija će biti jako gadna jer kad nas virus malo popusti recesija i neimaština bit će gadna.I da,neće biti isto ko prije.Malo optimizma i puno discipline pa kak bude.
vili ovo će trajati 3 jebene godine... to nije moja pamet... to piše u jebenom protokolu za krizne situacije pandemijskih razmjera koji je donešen prije jebenih 7 godina i sad se u jebeni detalj sprovodi diljem svijeta... do sada uspoređujući stavke iz scenarija koji opisuje pandemiju i utvrđuje aktivnosti koje se sprovode sve se do u detalj ostvaruje. jebe mi se tko je optimist a tko pesimist... pratim brojeve, gledam što se oko mene događa i analiziram situaciju iz dana u dan kako se stvari odvijaju... sve do sada ali baš sve je opisano u tom jebenom dokumentu... od začetkaepidemije, mjesta, načina prijenosa, političkih i geopolitičkih konotacija, zdravstvenih i sigurnosnih protokola....otkad sam počeo tu objavljivati po dva ili tri dana unaprijed kako će se brojevi kretati uglavnom su se ti formalni brojevi poklapali naravno ne u broj ali to je to... ne tvrdim da će u naredne 3 godine biti stalno isti presing jer i u tom dokumentu navode kako u 3 faze tokom te 3 godine će se tražiti načini kako prebroditi i iznaći riješenje za nastavni problem... pa će moguće biti i promjene smjera i modusa djelovanja.... igrom slučaja mada nije slučajno ja i gnječ smo se složili iako se inače baš i ne slažemo, zato jer smo otprilike nakon nesebične međusobne razmjene autentičnih podataka u isto vrijeme vidjeli iste stvari i donijeli skoro pa isti zaključak...KAMO KAMO SREĆE DA SMO OBOJICA U ZABLUDI I DA SU NAŠE PROCJENE POGREŠNE I ZAKLJUČCI NETO,NI... ALI BOJIM SE DA NISU...
nadam se ipak da to neće ići u tom smjeru
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 3 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by michaellcmacha 4/4/2020, 11:50

nije meni cilj širiti lažne vijesti ili podatke jer to nije u ovom slučaju... jedino što je problem što vlastima nikako ne odgovara da velik broj ljudi bude upoznat sa tim situacijskim smjernicama iz navedenog scenarija jer računaju da kroz usko grlo kanaliziranja informacija o tijeku pandemije mogu lakše kontrolirati mase... jebiga ne radi se ovdje o ratu ili nekoj nepogodi koja kohezivno djeluje na populaciju nego se radi o tom da je vjerojatnost odlaska u bezvlađe, destrukciju i ostale pizdarije vrlo velika...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 3 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Guest 4/4/2020, 11:51

michaellcmacha wrote:nije meni cilj širiti lažne vijesti ili podatke jer to nije u ovom slučaju... jedino što je problem što vlastima nikako ne odgovara da velik broj ljudi bude upoznat sa tim situacijskim smjernicama iz navedenog scenarija jer računaju da kroz usko grlo kanaliziranja informacija o tijeku pandemije mogu lakše kontrolirati mase... jebiga ne radi se ovdje o ratu ili nekoj nepogodi koja kohezivno djeluje na populaciju nego se radi o tom da je vjerojatnost odlaska u bezvlađe, destrukciju i ostale pizdarije vrlo velika...
:tu :tu :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 3 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Guest 4/4/2020, 11:52

a najmracniji scenarij nije lose pretpostaviti..i biti spreman na njega..ako faila,to bolje..no bar necemo biti uhvaceni sa gaćama doli..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 3 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by michaellcmacha 4/4/2020, 11:54

sve u ovoj situaciji ima svoj tijek... znači i zdravstvena kriza, pokušaji da se nađe riješenje, društvene posljedice, geopolitička a potom i geostrateška promjena karte svijeta, iznimno visok stupanj rizika od mogućnosti izbijanja regionalnih sukoba i visokog i niskog intenziteta između država koje imaju ogromne vojne potencijale... i t d šta god dodate ide uz navedeno...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 3 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Guest 4/4/2020, 12:03

pa..ljudi sami sebe tješe,sto je normalna reakcija..pokusavaju se uljuljkati u osjecaj da ce sve biti u redu,jer se dosadasnji svijet nepovratno mjenja..to mozda nece biti vidjeive promjene,vise odnosi u drustvu i izmedju pojedinaca,vlasti i kombinacija svih izmedju nabrojanog..kako jucer rekoh..produkcija,razmjena dobara,stvaranje profita i povecavanje vrijednosti,su osnovni uvjeti da sve opstane u zdravoj atmosferi.,.bez ovih elemenata,slijedi raspad sustava..rezerve,strateske i tekuce,se moraju odrzati..ova pauza,recimo predah u produkciji i poslovanjima,ne smije predugo trajati..vec sad,msamo radi negativnih PROJEKCIJA,valute polako padaju doli..Euro je vec oslabio naspram dolara,mada mi to nema logike..ali hajde..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 3 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by vili40 4/4/2020, 12:13

sad me zvao nećak,ima slobodan dan.Veli vozim po Zagrebu i nemrem vjerovati,sve puno ljudi a voze se u autima po tri i više.
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 3 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by vili40 4/4/2020, 12:16

Slovenski infektolog: Stroge mjere u Europi spasile 60.000 života
SOCIJALNA distanca uz istodobno povećanje kapaciteta bolnica za teže oboljele je trenutno jedini način borbe protiv koronavirusa, rekao je u subotu slovenski infektolog Andrej Trampuž, uz ocjenu da je u Europi spašeno 60 tisuća života zbog mjera prevencije širenja virusa koje su već poduzete.
Trampuž je u razgovoru za ljubljansko Delo također rekao da se učinkovito cjepivo može očekivati tek krajem ove ili početkom iduće godine. "Ne može se cijelu Europu staviti u karantenu, ali treba smanjiti prijenos virusa s čovjeka na čovjeka, a restrikcije ćemo morati zaoštravati sve dok ne zaustavimo širenje virusa", kazao je slovenski liječnik koji vodi infekcijski odjel prestižne berlinske bolnice Charité.
Prema njegovim su riječima ovoga tjedna prvi znakovi usporavanja epidemije covida-19 primjetni u Italiji, jednom od žarišta u Europi.
"To nam daje nadu da ćemo u nekoliko tjedana dostići vrhunac epidemije", kazao je, dodavši kako će pandemiju u svijetu zaustaviti tek primjena učinkovitog cjepiva, što se može očekivati krajem ove ili početkom iduće godine.
Ovo što svijet sada doživljava s covidom-19 po njegovim je riječima mnogo gore od epidemije SARS-a s kojom se susreo kao liječnik kad je prije 15-ak godina radio u Švicarskoj.


"Ovo je za nas najveći  izazov nakon Drugog svjetskog rata, virus sars-cov-2 se izvanredno brzo širi, izuzetno je zarazan", kazao je dodavši kako postoje procjene da bi se bez restrikcija kao što je održavanje socijalne distance zarazilo 70 do 80 posto stanovništva u svijetu.
"Prema izračunu Imperial Collegea iz Londona sadašnjim su mjerama protiv širenja virusa do 31. ožujka u Europi spriječilo 60.000 smrtnih slučajeva od covida-19", dodao je, ali upozorio da će u Europi ipak deset posto inficiranih trebati hospitalizaciju te da trend rasta hospitalizacija ukazuje na to da je mjere protiv širenja virusa potrebno dodatno zaoštriti.
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 3 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Noor 4/4/2020, 12:19

vili40 wrote:sad me zvao nećak,ima slobodan dan.Veli vozim po Zagrebu i nemrem vjerovati,sve puno ljudi a voze se u autima po tri i više.
pa ako su iz istog domaćinstva, nije bed..ionak su i doma skupa

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 3 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Guest 4/4/2020, 12:21

Noor wrote:
vili40 wrote:sad me zvao nećak,ima slobodan dan.Veli vozim po Zagrebu i nemrem vjerovati,sve puno ljudi a voze se u autima po tri i više.
pa ako su iz istog domaćinstva, nije bed..ionak su i doma skupa
ovdje se isto tako napakiraju u aute,uzvoze tamo vamo,ali to uglavnom idu u snabdijevanje.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 3 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by vili40 4/4/2020, 12:26

Noor wrote:
vili40 wrote:sad me zvao nećak,ima slobodan dan.Veli vozim po Zagrebu i nemrem vjerovati,sve puno ljudi a voze se u autima po tri i više.
pa ako su iz istog domaćinstva, nije bed..ionak su i doma skupa
ne vjerujem da ih po troje iz istog domaćinstva ide po kruh,veli da je samo išao do bauhausa jer obnavlja neki laminat ali da je gužva pa se samo okrenuo,da je danas veća gužva svugdje nego jučer kad je bio kao radni dan.
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 3 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Noor 4/4/2020, 12:26

Legendovich wrote:
Noor wrote:
vili40 wrote:sad me zvao nećak,ima slobodan dan.Veli vozim po Zagrebu i nemrem vjerovati,sve puno ljudi a voze se u autima po tri i više.
pa ako su iz istog domaćinstva, nije bed..ionak su i doma skupa
ovdje se isto tako napakiraju u aute,uzvoze tamo vamo,ali to uglavnom idu u snabdijevanje.. :cleanteeth
najpametnije je da uvijek ide samo jedna osoba u nabavku, jer je i mogućnost zaraze minimalizirana, odnosno ograničena
kod mene u kući idem samo ja, nakon toga ide preskidanje i dezinficiranje obuće, koja ostaje ispred ulaznih vrata
ruke me već peku od dezinficijensa

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 3 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Guest 4/4/2020, 12:29

Noor wrote:
Legendovich wrote:
Noor wrote:
vili40 wrote:sad me zvao nećak,ima slobodan dan.Veli vozim po Zagrebu i nemrem vjerovati,sve puno ljudi a voze se u autima po tri i više.
pa ako su iz istog domaćinstva, nije bed..ionak su i doma skupa
ovdje se isto tako napakiraju u aute,uzvoze tamo vamo,ali to uglavnom idu u snabdijevanje.. :cleanteeth
najpametnije je da uvijek ide samo jedna osoba u nabavku, jer je i mogućnost zaraze minimalizirana, odnosno ograničena
kod mene u kući idem samo ja, nakon toga ide preskidanje i dezinficiranje obuće, koja ostaje ispred ulaznih vrata
ruke me već peku od dezinficijensa
probaj nabaviti one bezalkoholne,ako ima doli..pomazu i neutralni sapuni,
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 3 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by michaellcmacha 4/4/2020, 12:32

Legendovich wrote:
Noor wrote:
Legendovich wrote:
Noor wrote:
vili40 wrote:sad me zvao nećak,ima slobodan dan.Veli vozim po Zagrebu i nemrem vjerovati,sve puno ljudi a voze se u autima po tri i više.
pa ako su iz istog domaćinstva, nije bed..ionak su i doma skupa
ovdje se isto tako napakiraju u aute,uzvoze tamo vamo,ali to uglavnom idu u snabdijevanje.. :cleanteeth
najpametnije je da uvijek ide samo jedna osoba u nabavku, jer je i mogućnost zaraze minimalizirana, odnosno ograničena
kod mene u kući idem samo ja, nakon toga ide preskidanje i dezinficiranje obuće, koja ostaje ispred ulaznih vrata
ruke me već peku od dezinficijensa
probaj nabaviti one bezalkoholne,ako ima doli..pomazu i neutralni sapuni,
ne zna se dali sapun sam za sebe potpuno neutralizira virus... bolje da peku ruke nego grlo...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 3 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by vili40 4/4/2020, 12:33

sapun je najjeftiniji i najučinkovitiji
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 3 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by danni1 4/4/2020, 12:42

vili40 wrote:sapun je najjeftiniji i najučinkovitiji
:tu

_________________
Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 3 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 53
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 3 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Guest 4/4/2020, 12:45

michaellcmacha wrote:
Legendovich wrote:
Noor wrote:
Legendovich wrote:
Noor wrote:
pa ako su iz istog domaćinstva, nije bed..ionak su i doma skupa
ovdje se isto tako napakiraju u aute,uzvoze tamo vamo,ali to uglavnom idu u snabdijevanje.. :cleanteeth
najpametnije je da uvijek ide samo jedna osoba u nabavku, jer je i mogućnost zaraze minimalizirana, odnosno ograničena
kod mene u kući idem samo ja, nakon toga ide preskidanje i dezinficiranje obuće, koja ostaje ispred ulaznih vrata
ruke me već peku od dezinficijensa
probaj nabaviti one bezalkoholne,ako ima doli..pomazu i neutralni sapuni,
ne zna se dali sapun sam za sebe potpuno neutralizira virus... bolje da peku ruke nego grlo...
mislio sam na one koje koriste u klinikama..ja se napakira tih verzija..imaju u sebi te rastvarace koji neuraliziraju i bakterije i viruse..

https://www.hygi.de/bode-baktolin-pure-waschlotion-500-ml-flasche-pd-52591
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 3 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Counter-Strike 4/4/2020, 12:48

vili40 wrote:sapun je najjeftiniji i najučinkovitiji

ja evo perem ruke kožu sam sa njih zgulio pirat neki dan se igro sa psom od nekih ljudi kasnije operem ruke (valjda je i pas oprao) i nama žem ih sa balantinom cat

_________________
Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 3 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 3 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by vili40 4/4/2020, 12:50

danni1 wrote:
vili40 wrote:sapun je najjeftiniji i najučinkovitiji
:tu
bolji je kruti sapun i treba duže trljati i sapunati sa što više pjene i ruke prati svako malo kad god si dirao nešto sumnjivo.Ona dezinfekcijska sredstva su više kad se ulazi u neki dućan pa nema vode da pereš ruke.
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 3 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Guest 4/4/2020, 12:52

vili40 wrote:
danni1 wrote:
vili40 wrote:sapun je najjeftiniji i najučinkovitiji
:tu
bolji je kruti sapun i treba duže trljati i sapunati sa što više pjene i ruke prati svako malo kad god si dirao nešto sumnjivo.Ona dezinfekcijska sredstva su više kad se ulazi u neki dućan pa nema vode da pereš ruke.
previse trljanja ostecuje i ljusti gornje slojeve koze..cini ju osjetljivijom i sklonijom infekcijama..treba pustiti da kemija odradi svoje...tekuci profi sapun je najbolje rjesenje..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 3 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 41 Previous  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum