ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ravna crta?Vidjet ćemo

Page 2 of 41 Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Next

Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 2 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Guest Sat 4 Apr - 5:24

RayMabus wrote:
Unimatrix_Zero wrote:pa u kucu su najgori virusi,ja svaki dan idem van prosetat po suncu sat vremena po trgovinama problejim i vrnem se u hizu
Iman ja dvor , teracu i vrtal ispri. Prošeta se tu oko kuće. Ima parkova okolo , more je ispod. Nije u mene kuća bez okućnice ispri. Ima prostora. Malo se razgibaš vamo tamo al nema nitko dolazit dok je ovako jer tako je sigurnije. A triba se sad čuvat do 1.05 a posli čemo vidit. Tko zna kad će ovo stat. Po Nostradamusu neće tako brzo al on je spominja putovanja avionom a ne mora značit da se virus neće stavit pod kontrolu samo putovanja avionom neće biti sigurna dok se nne nađe cjepivo. Pratimo.

čekaj još malo kad komarci krenu letiti moš se slikat sa izolacijom i karantenom.

Guest
Guest


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 2 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Counter-Strike Sat 4 Apr - 5:30

RayMabus wrote:
Unimatrix_Zero wrote:pa u kucu su najgori virusi,ja svaki dan idem van prosetat po suncu sat vremena po trgovinama problejim i vrnem se u hizu
Iman ja dvor , teracu i vrtal ispri. Prošeta se tu oko kuće. Ima parkova okolo , more je ispod. Nije u mene kuća bez okućnice ispri. Ima prostora. Malo se razgibaš vamo tamo al nema nitko dolazit dok je ovako jer tako je sigurnije. A triba se sad čuvat do 1.05 a posli čemo vidit. Tko zna kad će ovo stat. Po Nostradamusu neće tako brzo al on je spominja putovanja avionom a ne mora značit da se virus neće stavit pod kontrolu samo putovanja avionom neće biti sigurna dok se nne nađe cjepivo. Pratimo.

operi ruke sa rakijom ako budes isho van

_________________
Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 2 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 2 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Counter-Strike Sat 4 Apr - 5:30

RayMabus wrote:
Unimatrix_Zero wrote:pa u kucu su najgori virusi,ja svaki dan idem van prosetat po suncu sat vremena po trgovinama problejim i vrnem se u hizu
Iman ja dvor , teracu i vrtal ispri. Prošeta se tu oko kuće. Ima parkova okolo , more je ispod. Nije u mene kuća bez okućnice ispri. Ima prostora. Malo se razgibaš vamo tamo al nema nitko dolazit dok je ovako jer tako je sigurnije. A triba se sad čuvat do 1.05 a posli čemo vidit. Tko zna kad će ovo stat. Po Nostradamusu neće tako brzo al on je spominja putovanja avionom a ne mora značit da se virus neće stavit pod kontrolu samo putovanja avionom neće biti sigurna dok se nne nađe cjepivo. Pratimo.

operi ruke sa rakijom ako budes isho van

_________________
Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 2 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 2 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by RayMabus Sat 4 Apr - 5:32

Komarci ne prenose koronavirus


https://www.glasistre.hr/svijet/ove-tvrdnje-o-virusu-nisu-tocne-svjetska-zdravstvena-organizacija-demantira-tvrdnje-koje-se-sire-drustvenim-mrezama-627718

Nije to u krvi nego respiratorni sistem.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 2 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Counter-Strike Sat 4 Apr - 5:40

jebes mu mater,ne vjerujem ja njemu mozda je i on mutiro pirat

_________________
Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 2 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 2 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Guest Sat 4 Apr - 5:42

RayMabus wrote:Komarci ne prenose koronavirus


https://www.glasistre.hr/svijet/ove-tvrdnje-o-virusu-nisu-tocne-svjetska-zdravstvena-organizacija-demantira-tvrdnje-koje-se-sire-drustvenim-mrezama-627718

Nije to u krvi nego respiratorni sistem.

Također, WHO demantira tvrdnje da koronavirus može biti prenesen ubodom komarca, na što upozoravaju brojni korisnici društvenih mreža. - Komarci ne mogu prenositi koronavirus. Tako govore svi dokazi i saznanja koja imamo. U pitanju je respiratorni virus, koji se primarno širi kapljičnim putem, kad zaražena osoba kašlje ili kiše, navode iz WHO-a.


----------

ako je to tako kao što ovdje tvrde, onda kako se i na koji način zarazio nulti pacijent? jel mu/joj je šišmiš kihnuo u lice?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 2 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Counter-Strike Sat 4 Apr - 5:44

sta god kaze ta kurtonska organizacija treba napraviti suprotno i neces se zajebati

_________________
Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 2 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 2 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by michaellcmacha Sat 4 Apr - 5:45

Gnječ wrote:
RayMabus wrote:Komarci ne prenose koronavirus


https://www.glasistre.hr/svijet/ove-tvrdnje-o-virusu-nisu-tocne-svjetska-zdravstvena-organizacija-demantira-tvrdnje-koje-se-sire-drustvenim-mrezama-627718

Nije to u krvi nego respiratorni sistem.

Također, WHO demantira tvrdnje da koronavirus može biti prenesen ubodom komarca, na što upozoravaju brojni korisnici društvenih mreža. - Komarci ne mogu prenositi koronavirus. Tako govore svi dokazi i saznanja koja imamo. U pitanju je respiratorni virus, koji se primarno širi kapljičnim putem, kad zaražena osoba kašlje ili kiše, navode iz WHO-a.


----------

ako je to tako kao što ovdje tvrde, onda kako se i na koji način zarazio nulti pacijent? jel mu/joj je šišmiš kihnuo u lice?
već je potvrđeno da ga je gricno... i ti to dobro znaš... ;) imaš čak i potkovu da je tomu tako...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 2 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by RayMabus Sat 4 Apr - 5:47

Gnječ wrote:
RayMabus wrote:Komarci ne prenose koronavirus


https://www.glasistre.hr/svijet/ove-tvrdnje-o-virusu-nisu-tocne-svjetska-zdravstvena-organizacija-demantira-tvrdnje-koje-se-sire-drustvenim-mrezama-627718

Nije to u krvi nego respiratorni sistem.

Također, WHO demantira tvrdnje da koronavirus može biti prenesen ubodom komarca, na što upozoravaju brojni korisnici društvenih mreža. - Komarci ne mogu prenositi koronavirus. Tako govore svi dokazi i saznanja koja imamo. U pitanju je respiratorni virus, koji se primarno širi kapljičnim putem, kad zaražena osoba kašlje ili kiše, navode iz WHO-a.


----------

ako je to tako kao što ovdje tvrde, onda kako se i na koji način zarazio nulti pacijent? jel mu/joj je šišmiš kihnuo u lice?
Ma jeli onog ljuskara. On ima taj virus.

https://www.google.com/amp/s/www.jutarnji.hr/life/znanost/sve-o-zivotinji-za-koju-se-misli-da-je-prenijela-koronavirus-na-ljude-masovno-ih-se-prodaje-u-aziji-a-cijenjeni-su-u-kineskoj-tradicionalnoj-medicini/9979270/amp
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 2 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Counter-Strike Sat 4 Apr - 5:50

RayMabus wrote:
Gnječ wrote:
RayMabus wrote:Komarci ne prenose koronavirus


https://www.glasistre.hr/svijet/ove-tvrdnje-o-virusu-nisu-tocne-svjetska-zdravstvena-organizacija-demantira-tvrdnje-koje-se-sire-drustvenim-mrezama-627718

Nije to u krvi nego respiratorni sistem.

Također, WHO demantira tvrdnje da koronavirus može biti prenesen ubodom komarca, na što upozoravaju brojni korisnici društvenih mreža. - Komarci ne mogu prenositi koronavirus. Tako govore svi dokazi i saznanja koja imamo. U pitanju je respiratorni virus, koji se primarno širi kapljičnim putem, kad zaražena osoba kašlje ili kiše, navode iz WHO-a.


----------

ako je to tako kao što ovdje tvrde, onda kako se i na koji način zarazio nulti pacijent? jel mu/joj je šišmiš kihnuo u lice?
Ma jeli onog ljuskara. On ima taj virus.

https://www.google.com/amp/s/www.jutarnji.hr/life/znanost/sve-o-zivotinji-za-koju-se-misli-da-je-prenijela-koronavirus-na-ljude-masovno-ih-se-prodaje-u-aziji-a-cijenjeni-su-u-kineskoj-tradicionalnoj-medicini/9979270/amp

ljusku mu jebem,izgleda ko neka šišarka

_________________
Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 2 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 2 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by RayMabus Sat 4 Apr - 6:00

Zabiješ se u kuću i spavaš. Eto moraš do dućana , platit režije i tako neke stvari ne možeš odgodit al smanjiš sve , nema nitko dolazit do daljnega i to ti je to.

Svaki dan nešto otkriju o tom virusu , pokreće se proizvodnja maski , respiratora , medicinske opreme , pripremaju se stacionari itd priprema se zdravstveni sustav i stojiš doma i to je to. 

To ti je najpametnije šta moš sad napravit a to je da nikakvi društveni kontakti sad iduća dva tjedna i više a posli ćemo vidit šta i kako tako da ovo do 1.05 karantena i to je to.

Neće cjepivo još godinu dana najmanje i sad to jednostavno tako i bitno je da ti ne padne zdrastveni sustav u državi dakle da ne maš puno zaraženih sad a posli će to bit malo lakše.

Nov je virus. Ne znamo puno o njemu i ne triba eksperimentirat ko neki pametnjakovici pa sad imaju pune bolnice leševa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 2 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by RayMabus Sat 4 Apr - 6:35

Po meni kad je Evropa u pitanju ova iduća dva mjeseca će biti najfatalnija a do tada će 

- već će.poumrit najkritičnija skupina koja guši bolnice

- zdravstveni sustav će se podići na noge

- bit će nešto i ovih koji su prebolili virus i stekli imunitet

- stižu veće temperature koje ne pogoduju širenju virusa koliko kad su niže temperature

Tad će se vjerojatno virus prebaciti na istočnu Europu malo jače te naravno zemlje trećeg svijeta al oni nisu Europa pa njih ne razmatram ovdje.

To je otprilike kako ja vidim stvari , iduća dva mjeseca zabij se u kuću i pokrij se ušima
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 2 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by michaellcmacha Sat 4 Apr - 6:41

RayMabus wrote:Po meni kad je Evropa u pitanju ova iduća dva mjeseca će biti najfatalnija a do tada će 

- već će.poumrit najkritičnija skupina koja guši bolnice

- zdravstveni sustav će se podići na noge

- bit će nešto i ovih koji su prebolili virus i stekli imunitet

- stižu veće temperature koje ne pogoduju širenju virusa koliko kad su niže temperature

Tad će se vjerojatno virus prebaciti na istočnu Europu malo jače te naravno zemlje trećeg svijeta al oni nisu Europa pa njih ne razmatram ovdje.

To je otprilike kako ja vidim stvari , iduća dva mjeseca zabij se u kuću i pokrij se ušima
Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 2 Njemau10
ovak će izgledati njemačka sredinom lipnja... ovo je naziv koji je hipotetski dan pandemijskom virusu 10.12.2012. godine... u njemačkom parlamentu...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 2 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by RayMabus Sat 4 Apr - 6:52

U Njemačkoj sve ovisi kakve mjere za suzbijanje virusa će sprovest i koliko dugo će biti na snazi. Njima je problem ekonomija pa ako budu samo polumjere onda će virus nać svoj put. Već sad su četvrta zemlja po broju zaraženih. Doduše oni sve testiraju tako da možda više ima Francuska il Britanija stvarno zaraženih no svejedno opet su među prvih šest u svijetu po broju zaraženih.

No imaju jak zdravstveni sustav pa malu smrtnost u odnosu na neke druge oko njih ( npr Francuska ) tako da oni tako mogu imat i više zaraženih al im je ipak smrtnost manja pa nije tolika katastrofa.

S druge strane ipak je to 83 miljona ljudi , gusta naseljenost , posebno u nekim dijelovima pa sad tu može biti kritično al i taj val dođe ode tako da opet nakon toga ide smirivanje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 2 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by vili40 Sat 4 Apr - 7:42

Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:gdje je vili i sve će biti dobro za tjedan dva...

nda..naučnici su dokazali...stručnjaci su rekli...
baš sam vas sve pročitao i dobro jutro.Miha,nisam ja rekao da će biti sve dobro za tjedan dva ali ne da mi se ponavljati.Ti i Gnječ možda imate pravo ali to što vi pišete je ipak onaj najcrniji scenarij.Da ponovim,stvari su gadne ali tak je kak je,ipak postoji velika vjerojatnost da neće do najgore opcije.I ova srednja opcija će biti jako gadna jer kad nas virus malo popusti recesija i neimaština bit će gadna.I da,neće biti isto ko prije.Malo optimizma i puno discipline pa kak bude.
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 2 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Eroo Sat 4 Apr - 8:14

Šta je ustvari virus? Rekoše nit je živo niti mrtvo biće, nešto između.
Šta bi to bilo? Nešto kao jedna naša ćelija, koja ima ugrađen kod za razmnožavanje,
kao i svaka druga ćelija? Slična rakastoj ćeliji? Podivlja i razmnožava se, uništava zdrave ćelije etc...
Ja sam pomalo zbunjen. scratch

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78068
2016-07-22


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 2 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Noor Sat 4 Apr - 8:19

Eroo wrote:Šta je ustvari virus? Rekoše nit je živo niti mrtvo biće, nešto između.
Šta bi to bilo? Nešto kao jedna naša ćelija, koja ima ugrađen kod za razmnožavanje,
kao i svaka druga ćelija? Slična rakastoj ćeliji? Podivlja i razmnožava se, uništava zdrave ćelije etc...
Ja sam pomalo zbunjen. scratch
Nakupina proteina, obavijena mastima, a unutar tvorbe čuva RNA

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 2 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Šandor Winnetou Sat 4 Apr - 8:20

sljedi globalna recesija i ratovi su neminovni, zatim raspad nacionalnih država i stvaranje jedne svjetske vlade, čipiranje ljudi će postati neminovno
Bliži se vladavina antikrista i vremena koje ezek tako žudno očekuje

_________________
Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 2 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by vili40 Sat 4 Apr - 11:22

Australski znanstvenici počeli testirati cjepiva za koronavirus, doze dali tvorovima
Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 2 54a3b608-9576-452e-92fe-e433bf4e4151

AUSTRALSKI znanstvenici počeli su testirati dva potencijalna cjepiva protiv koronavirusa. Jedno cjepivo napravili su stručnjaci sa Sveučilišta Oxford, a drugo američka kompanija Inovio Pharmaceutical. Svjetska zdravstvena organizacija (WHO) odobrila je testiranje oba cjepiva na životinjama, ali znanstvenici smatraju kako će ubrzo započeti i klinička testiranja na ljudima.
Australska Organizacija za zajedničko znanstveno i industrijsko istraživanje (CSIRO) tvrdi kako se radi o prvom sveobuhvatnom predkliničkom ispitivanju cjepiva za covid-19 na životinjskim modelima, bez preskakanja te važne faze, piše BBC.
Znanstvenici iz CSIRO-a već nekoliko dana testiraju cjepiva na feretkama, podvrsti europskog tvora, koje neki ljudi drže i kao kućne ljubimce.
Dva cjepiva koja različito funkcioniraju
Jedno od cjepiva koje se testira razvilo je Sveučilište Oxford. Ta vrsta cjepiva (ChAdOx1 nCoV-19) koristi "neispravan" virus kako bi uvelo proteine ​​koronavirusa u imunološki sustav i izazvao reakciju. Drugo cjepivo kompanije Inovio funkcionira na drugačiji način - kodira određene proteine koronavirusa potičući stanice tijela da stvaraju te proteine prije nego što imunološki sustav reagira na njih.
"Vrlo je važno koristiti višenamjenski  pristup. To nam daje najbolje šanse za uspjeh", rekao je Trevor Drew, direktor australskog Laboratorija za zdravlje životinja u Victoriji, gdje se provode ispitivanja.
Stručnjaci smatraju kako bi prvi rezultati ispitivanja na životinjama mogli biti gotovi već u lipnju.
Testiranja na ljudima

Dok australski stručnjaci testiraju cjepivo ChAdOx1 nCoV-19 na životinjama, znanstvenici sa Sveučilišta Oxford počeli su birati skupinu zdravih dobrovoljaca u dobi između 18 i 55 godina za nadolazeće ispitivanje na ljudima. Spomenuto cjepivo već je krenulo s proizvodnjom, ali neće biti spremno još nekoliko tjedana.
Znanstvenici namjeravaju testirati cjepivo na zdravim volonterima kako bi dobili vrijedne informacije o sigurnosnim aspektima cjepiva, kao i o njegovoj sposobnosti stvaranja imuniteta na sam virus. Skupina od 510 volontera dobit će ili cjepivo ChAdOx1 nCoV-19 ili kontrolnu injekciju. Ovo testiranje odobrili su britanski regulatori i etički odbori.
"Početak kliničkih ispitivanja prvi je korak. Njima možemo utvrditi funkcionira li novo cjepivo i može li sigurno odigrati središnju ulogu u kontroli pandemije koronavirusa koja je zahvatila cijeli svijet“, rekao je Imunolog Andrew Pollard, voditelj studije.
Može se davati djeci i starijima
Stručnjaci s Oxforda smatraju kako je cjepivo ChAdOx1 nCoV-19 najprikladniji izbor jer može proizvesti snažan imunološki odgovor nakon jedne doze, a ne koristi replicirajući virus koji može izazvati infekciju. Takvo cjepivo sigurnije je za djecu, starije osobe ili one s drugim zdravstvenim problemima.
Uz pripreme za prvo kliničko ispitivanje na ljudima, povećava se proizvodnja ovog cjepiva za daljnja ispitivanja, ali i potencijalno za druge buduće primjene. Time se, ako se cjepivo pokaže učinkovitim, može osigurati dovoljno doza cjepiva u najkraćem mogućem roku za djelatnike britanske Nacionalne zdravstvene službe (NHS), ali i za starije osobe ili one koji imaju druga kritična oboljenja.
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 2 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Guest Sat 4 Apr - 11:31

Noor wrote:
Eroo wrote:Šta je ustvari virus? Rekoše nit je živo niti mrtvo biće, nešto između.
Šta bi to bilo? Nešto kao jedna naša ćelija, koja ima ugrađen kod za razmnožavanje,
kao i svaka druga ćelija? Slična rakastoj ćeliji? Podivlja i razmnožava se, uništava zdrave ćelije etc...
Ja sam pomalo zbunjen. scratch
Nakupina proteina, obavijena mastima, a unutar tvorbe čuva RNA
ziva istina..tocno do zadnjeg slova.. No


Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 2 U9OU8eW
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 2 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by michaellcmacha Sat 4 Apr - 11:43

vili40 wrote:
Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:gdje je vili i sve će biti dobro za tjedan dva...

nda..naučnici su dokazali...stručnjaci su rekli...
baš sam vas sve pročitao i dobro jutro.Miha,nisam ja rekao da će biti sve dobro za tjedan dva ali ne da mi se ponavljati.Ti i Gnječ možda imate pravo ali to što vi pišete je ipak onaj najcrniji scenarij.Da ponovim,stvari su gadne ali tak je kak je,ipak postoji velika vjerojatnost da neće do najgore opcije.I ova srednja opcija će biti jako gadna jer kad nas virus malo popusti recesija i neimaština bit će gadna.I da,neće biti isto ko prije.Malo optimizma i puno discipline pa kak bude.
vili ovo će trajati 3 jebene godine... to nije moja pamet... to piše u jebenom protokolu za krizne situacije pandemijskih razmjera koji je donešen prije jebenih 7 godina i sad se u jebeni detalj sprovodi diljem svijeta... do sada uspoređujući stavke iz scenarija koji opisuje pandemiju i utvrđuje aktivnosti koje se sprovode sve se do u detalj ostvaruje. jebe mi se tko je optimist a tko pesimist... pratim brojeve, gledam što se oko mene događa i analiziram situaciju iz dana u dan kako se stvari odvijaju... sve do sada ali baš sve je opisano u tom jebenom dokumentu... od začetkaepidemije, mjesta, načina prijenosa, političkih i geopolitičkih konotacija, zdravstvenih i sigurnosnih protokola....otkad sam počeo tu objavljivati po dva ili tri dana unaprijed kako će se brojevi kretati uglavnom su se ti formalni brojevi poklapali naravno ne u broj ali to je to... ne tvrdim da će u naredne 3 godine biti stalno isti presing jer i u tom dokumentu navode kako u 3 faze tokom te 3 godine će se tražiti načini kako prebroditi i iznaći riješenje za nastavni problem... pa će moguće biti i promjene smjera i modusa djelovanja.... igrom slučaja mada nije slučajno ja i gnječ smo se složili iako se inače baš i ne slažemo, zato jer smo otprilike nakon nesebične međusobne razmjene autentičnih podataka u isto vrijeme vidjeli iste stvari i donijeli skoro pa isti zaključak...KAMO KAMO SREĆE DA SMO OBOJICA U ZABLUDI I DA SU NAŠE PROCJENE POGREŠNE I ZAKLJUČCI NETO,NI... ALI BOJIM SE DA NISU...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 2 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 41 Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum