ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ove godine Ultra Europe Requiem

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Ove godine Ultra Europe Requiem Empty Ove godine Ultra Europe Requiem

Post by Guest 9/6/2016, 21:30

Hrvatska nema 6 mil. kuna za Ultru iako joj donosi potrošnju od 500 milijuna kuna

Ove godine Ultra Europe Requiem Ultra_v-800x600

Još jedan hrvatski apsurd. Ultra Europe, festival elektronske glazbe zbog kojeg mladi turisti (točnije njih 150.000) iz cijelog svijeta dolazi u Split, pod velikim je upitnikom, barem kada je u pitanju Split i Hrvatska…


Naime, izgledno je kako će Ultra Europe od iduće godine preseliti u Španjolsku. Razlog? Nedovoljna financijska potpora.
Iako je prošle godine Ultra, prema procjenama Porezne uprave, Hrvatskoj donijela dodatnu potrošnju od čak 500 milijuna kuna, čini se kako je našim turističkim “stručnjacima” previše izdvojiti 6 milijuna kuna za podršku tom glazbeno – turističkom spektaklu zbog kojeg je Hrvatska ekspresno došla na vrh najatraktivnijih turističkih destinacija za glazbene – party turiste.
Ultra je dosad dobivala između 500 i 900 tisuća kuna potpore, a s takvom potporom uvijek je izazovno organizirati festival, kažu organizatori.
Troškovi organizacije festivala penju se na astronomskih 60 milijuna kuna, a od Hrvatske traže oko 6 milijuna kuna financijske podrške.
Kako sada stvari stoje, hrvatski turizam, a posebice Split, izgubit će veliki turistički mamac i to isključivo zbog intertnosti turističke administracije koja je za sve glazbene evente ove sezone osigurala potporu od mizernih 300.000 eura.

http://www.poslovnipuls.com/2016/06/09/hrvatska-nema-6-mil-kuna-za-ultru-iako-joj-donosi-potrosnju-od-500-milijuna-kuna/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ove godine Ultra Europe Requiem Empty Re: Ove godine Ultra Europe Requiem

Post by Guest 9/6/2016, 21:30

ahahahahahahahaha....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ove godine Ultra Europe Requiem Empty Re: Ove godine Ultra Europe Requiem

Post by Guest 9/6/2016, 21:34

zašto bi konzervativna vlada podržava blud i razvrat mladih?

mlade treba slati u Međugorje nek vide Gospu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ove godine Ultra Europe Requiem Empty Re: Ove godine Ultra Europe Requiem

Post by RayMabus 9/6/2016, 21:36

BMK ....samo buka. Nek idu u pm.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181998
2014-04-11


Back to top Go down

Ove godine Ultra Europe Requiem Empty Re: Ove godine Ultra Europe Requiem

Post by Guest 9/6/2016, 21:37

deda getting old wrote:zašto bi konzervativna vlada podržava blud i razvrat mladih?

mlade treba slati u Međugorje nek vide Gospu
Nešto si pobrkao. Nije to isto....U Međugorju se liječe od droge, a ne konzumiraju je kao što to rade na ultri...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ove godine Ultra Europe Requiem Empty Re: Ove godine Ultra Europe Requiem

Post by Guest 9/6/2016, 21:37

Bas to...sodoma i gomora
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ove godine Ultra Europe Requiem Empty Re: Ove godine Ultra Europe Requiem

Post by Guest 9/6/2016, 21:40

Naravno...lani gledam umetenu curu na rivi di leži ispod palme, a frend joj piša pored glave ispod iste palme......ahahahaha
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ove godine Ultra Europe Requiem Empty Re: Ove godine Ultra Europe Requiem

Post by RayMabus 9/6/2016, 21:43

Samo buka. NIt na jednu nisam otišao. Ne zanima me to. Od njih zarađuju : dileri droge , iznajmivaci stanova po Splitu , trgovine pica i hrane , taksisti ....i to je to ....svi ostali dobijamo samo buku.

NEK IDU U TRI PM.

AJ BOG.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181998
2014-04-11


Back to top Go down

Ove godine Ultra Europe Requiem Empty Re: Ove godine Ultra Europe Requiem

Post by Guest 9/6/2016, 21:44

Odurno...mlade cure danas nemaju nikakvog samopostovanja
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ove godine Ultra Europe Requiem Empty Re: Ove godine Ultra Europe Requiem

Post by Guest 9/6/2016, 21:45

Jebeš turizam zasnovan na alkoholičarima i narkomanima....Nama trebaju fini i bogati gosti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ove godine Ultra Europe Requiem Empty Re: Ove godine Ultra Europe Requiem

Post by RayMabus 9/6/2016, 21:46

cassanowa wrote:Jebeš turizam zasnovan na alkoholičarima i narkomanima....Nama trebaju fini i bogati gosti
Meni ne tribaku nikakvi gosti.

NEK IDU SVI U PM.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181998
2014-04-11


Back to top Go down

Ove godine Ultra Europe Requiem Empty Re: Ove godine Ultra Europe Requiem

Post by Guest 9/6/2016, 21:46

Noor wrote:Odurno...mlade cure danas nemaju nikakvog samopostovanja
To su im krivi roditelji...i društvene mreže
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ove godine Ultra Europe Requiem Empty Re: Ove godine Ultra Europe Requiem

Post by jastreb 9/6/2016, 21:47

RayMabus wrote:
cassanowa wrote:Jebeš turizam zasnovan na alkoholičarima i narkomanima....Nama trebaju fini i bogati gosti
Meni ne tribaku nikakvi gosti.

NEK IDU SVI U PM.

Aj da se i ja jednom složim s tobom.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Ove godine Ultra Europe Requiem Empty Re: Ove godine Ultra Europe Requiem

Post by Guest 9/6/2016, 21:48

RayMabus wrote:
cassanowa wrote:Jebeš turizam zasnovan na alkoholičarima i narkomanima....Nama trebaju fini i bogati gosti
Meni ne tribaku nikakvi gosti.

NEK IDU SVI U PM.
Meni su i ovi domoroci dopizdili, a kamoli gosti...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ove godine Ultra Europe Requiem Empty Re: Ove godine Ultra Europe Requiem

Post by RayMabus 9/6/2016, 21:53

Ne treba nam turizam od dva dana .....nego turizam od pola godine ili ako je moguce i cijelu ....ono da se domaci mogu zaposlit ....bolje imat marine i luke pa jahte pa zaposliš domace ljude nego ovako stoka nagrne dva tri dana i ono šta ?!?!?!?
RayMabus
RayMabus

Posts : 181998
2014-04-11


Back to top Go down

Ove godine Ultra Europe Requiem Empty Re: Ove godine Ultra Europe Requiem

Post by Guest 9/6/2016, 21:58

RayMabus wrote:Ne treba nam turizam od dva dana .....nego turizam od pola godine ili ako je moguce i cijelu ....ono da se domaci mogu zaposlit ....bolje imat marine i luke pa jahte pa zaposliš domace ljude nego ovako stoka nagrne dva tri dana i ono šta ?!?!?!?
Je, ali i marine tribaju bit dalje od grada...ka ona u Gomilici npr...tamo mi prika radi cilu godinu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ove godine Ultra Europe Requiem Empty Re: Ove godine Ultra Europe Requiem

Post by catabbath 9/6/2016, 21:59

Ovi u Splitu taman napravili apartmane, hostele, digli cijene a sad bye bye, povratak bosanskih turista  Ove godine Ultra Europe Requiem 1f602

_________________
Ove godine Ultra Europe Requiem Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Ove godine Ultra Europe Requiem Empty Re: Ove godine Ultra Europe Requiem

Post by Guest 9/6/2016, 22:02

dawson wrote:Ovi u Splitu taman napravili apartmane, hostele, digli cijene a sad bye bye, povratak bosanskih turista  Ove godine Ultra Europe Requiem 1f602
Neće bit baš tako...navalili Japanci, Korejci....neki i po nekoliko miseci...baš nekidan sam ih vidija kako u 6 ujuto rade tjelovježbu isprid hotela...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ove godine Ultra Europe Requiem Empty Re: Ove godine Ultra Europe Requiem

Post by RayMabus 9/6/2016, 22:04

dawson wrote:Ovi u Splitu taman napravili apartmane, hostele, digli cijene a sad bye bye, povratak bosanskih turista  Ove godine Ultra Europe Requiem 1f602
Ha ha ha

Ovi nomadi ultraši su doslovno to : nomadi.

Prouči ovo :

Obišao je cijeli svijet. Rodio se u Africi, živio je na Cipru, u Maleziji, na Gibraltaru. Ali ništa ga nije fasciniralo kao Kaštel Sućurac, mjestašce uz more, podno padina Kozjaka. Točno uz Nadbiskupsku palaču, na samoj rivi, u starom dijelu mjesta, Englez John Nash pronašao je svoju ljubav, svoju kamenu ljepoticu koja ga je osvojila na prvi pogled.
Prekrasna dalmatinska kuća, koju od palače dijeli sućuračka tržnica, odiše tradicijom. Izvorni kamen, stare drvene grede, a izvana dalmatinsko bilje i puno đirana.
Ove godine Ultra Europe Requiem Lg.php?bannerid=0&campaignid=0&zoneid=290&loc=http%3A%2F%2Fwww.slobodnadalmacija.hr%2Fstil%2Fkvadrat-po-mom%2Fclanak%2Fid%2F314906%2Fposjetili-smo-prekrasno-preureenu-500-godina-staru-kamenu-kucu-u-kastel-sucurcu&referer=http%3A%2F%2Fwww.google.hr%2Furl%3Fsa%3Dt%26rct%3Dj%26q%3D%26esrc%3Ds%26source%3Dweb%26cd%3D1%26ved%3D0ahUKEwjfy8mv3pvNAhUCcBoKHebuAt4QFggbMAA%26url%3Dhttp%253A%252F%252Fwww.slobodnadalmacija
– Obilazeći obalu Jadrana, tražio sam kuću za sebe, mjesto gdje ću živjeti i uživati. Još 2002. godine iz Londona sam u Hrvatsku došao poslom, a tada sam živio na Čiovu, u Kaštel Štafiliću i Gomilici, u blizini Marine Kaštela u kojoj sam i radio. Obilazio sam razna mjesta i konačno odlučio kako ću ovdje, u ovom prekrasnom dijelu Hrvatske, imati svoju kuću. Obišao sam sve od Zadra do Dubrovnika, ali prvi susret s ovom kućom bio je fatalan. Odmah sam kazao: "Ovo će biti moj dom dok god sam živ", rekao nam je "Sućuranin" John, koji u svojoj kompletno preuređenoj, 500 godina staroj ljepotici uživa sa svojom životnom partnericom Blankom.

http://www.slobodnadalmacija.hr/stil/kvadrat-po-mom/clanak/id/314906/posjetili-smo-prekrasno-preureenu-500-godina-staru-kamenu-kucu-u-kastel-sucurcu

Ove godine Ultra Europe Requiem Kuca_nash19-170516

Ove godine Ultra Europe Requiem Kuca_nash1-170516
RayMabus
RayMabus

Posts : 181998
2014-04-11


Back to top Go down

Ove godine Ultra Europe Requiem Empty Re: Ove godine Ultra Europe Requiem

Post by marcellus 9/6/2016, 22:11

aj nek mi neko nacrta. Ako organizatori zarade tolke silne milijune na tome, za koji krasni kurac trebaju lovu od države?

_________________
Ove godine Ultra Europe Requiem 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Ove godine Ultra Europe Requiem Empty Re: Ove godine Ultra Europe Requiem

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum