ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku - Page 9 Empty Re: Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku

Post by Stanojko 6/6/2016, 13:59

neČe... :)

Stanojko

Posts : 8336
2014-05-05


Back to top Go down

Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku - Page 9 Empty Re: Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku

Post by Guest 6/6/2016, 14:00

Stanojko wrote:
Eva wrote:Karmine u tijeku.
Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku - Page 9 Hdzovc10
Jesi li ti ova skroz levo? :)

Jok, to ti je nećakinja Dubravke Šuice. Zanimljivo, nisi prvi koji me rodbinski s njima povezuje. Možda bih mogla gratis ljetovat u Dubrovniku, ha?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku - Page 9 Empty Re: Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku

Post by RayMabus 6/6/2016, 14:00

Milanović je isto lisac ....on zna da je njemu u interesu da wrijeme ide tako da do regularnih izbora protekne šta manje wrimena i onda je : A PA ŠTE ČEMO MI S NJIMA U DIOBU WLASTI SAMO ZA DWIJE GODINE ....BOLJE ONDA ČEKAT JOŠ DWIJE PA ČEMO NA WLAST.

PA NIJE MILNOWIĆ OD JUČER.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku - Page 9 Empty Re: Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku

Post by Guest 6/6/2016, 14:01

Odličan komentar.

Davor Virovec · Owner at INFORBIS
Mi Hrvati smo premali i presiromašan narod za ovako velike političare.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku - Page 9 Empty Re: Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku

Post by udba 6/6/2016, 14:02

marcellus wrote:
udba wrote:Žao mi je kad vidim ovakvu bol, jel može nekako Kolinda da vrši obje dužnosti? Kog da stavimo na vrh HDZ-a, a da ga UDBa ne makne za dva mjeseca. Kako bi pomogli ljudima?
pa mediji će maknut svakog ako ne dobiju svoje, to ti je valjda jasno

Nikakvi mediji, ne možeš ti bit s 50,03% faca. Niste dobro koncipirali kampanju. Trebali ste više forsirat onaj tajni švapski ekonomski plan, a manje lustraciju za koju se zna da neće nikad bit. drugi puta pametnije u kampanju.

_________________
Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku - Page 9 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku - Page 9 Empty Re: Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku

Post by udba 6/6/2016, 14:03

RayMabus wrote:Milanović je isto lisac ....
Njega nigdje ne vidim, i zadnji izbori su mu pali u ruke sami od sebe.

Jebate kako to ovdje radi, dovoljno je postati šef oporbe, a vladajući će ti sami baciti vlast u glavu.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku - Page 9 Empty Re: Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku

Post by Guest 6/6/2016, 14:04

udba wrote:
marcellus wrote:
udba wrote:Žao mi je kad vidim ovakvu bol, jel može nekako Kolinda da vrši obje dužnosti? Kog da stavimo na vrh HDZ-a, a da ga UDBa ne makne za dva mjeseca. Kako bi pomogli ljudima?
pa mediji će maknut svakog ako ne dobiju svoje, to ti je valjda jasno

Nikakvi mediji, ne možeš ti bit s 50,03% faca. Niste dobro koncipirali kampanju. Trebali ste više forsirat onaj tajni švapski ekonomski plan, a manje lustraciju za koju se zna da neće nikad bit. drugi puta pametnije u kampanju.

Kaj fali lustraciji i registru izdajnika? Za sada se super pune. Crnoja prvi na svojoj listi, a Karamarka se upravo lustrira. Izvrsne ideje, a ni karma ni zanemariva.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku - Page 9 Empty Re: Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku

Post by Stanojko 6/6/2016, 14:04

Eva wrote:
Stanojko wrote:
Eva wrote:Karmine u tijeku.
Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku - Page 9 Hdzovc10
Jesi li ti ova skroz levo? :)

Jok, to ti je nećakinja Dubravke Šuice. Zanimljivo, nisi prvi koji me rodbinski s njima povezuje. Možda bih mogla gratis ljetovat u Dubrovniku, ha?
Kaj znam. Il` to il` Makarska... :)

_________________
Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku - Page 9 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8336
2014-05-05


Back to top Go down

Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku - Page 9 Empty Re: Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku

Post by RayMabus 6/6/2016, 14:04

Zašto se Milanowić puno ne miješa u owo swe ?

Ewo zašto ?

SKužija je da je Karamarko politički mrtwac , da MOST neće s SDPOm .....i sada čuje owe šeme treba maknit i njega i Karamarka pa da se dwije stranke udruže...


A NEČEŠ.

Godina je prošla ,,,,proči ce još jedna i onda tko iz SDPa bude tražija bilo kakwi dogowor Milanowić ima najbolji adut da ostane na wlasti SDPa a to je pa šta čemo dwi godine s njima u diobu kad za dwije možemo oswojit wlast ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku - Page 9 Empty Re: Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku

Post by Stanojko 6/6/2016, 14:05

RayMabus wrote:Zašto se Milanowić puno ne miješa u owo swe ?

Ewo zašto ?

SKužija je da je Karamarko politički mrtwac , da MOST neće s SDPOm .....i sada čuje owe šeme treba maknit i njega i Karamarka pa da se dwije stranke udruže...


A NEČEŠ.

Godina je prošla ,,,,proči ce još jedna i onda tko iz SDPa bude tražija bilo kakwi dogowor Milanowić ima najbolji adut da ostane na wlasti SDPa a to je pa šta čemo dwi godine s njima u diobu kad za dwije možemo oswojit wlast ?
E, bas hoČe! :D

_________________
Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku - Page 9 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8336
2014-05-05


Back to top Go down

Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku - Page 9 Empty Re: Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku

Post by Guest 6/6/2016, 14:08

Stanojko wrote:
Eva wrote:
Stanojko wrote:
Eva wrote:Karmine u tijeku.
Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku - Page 9 Hdzovc10
Jesi li ti ova skroz levo? :)

Jok, to ti je nećakinja Dubravke Šuice. Zanimljivo, nisi prvi koji me rodbinski s njima povezuje. Možda bih mogla gratis ljetovat u Dubrovniku, ha?
Kaj znam. Il` to il` Makarska... :)

Niš, probat ću. Kažem u Arđentini, stavite na tetin račun.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku - Page 9 Empty Re: Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku

Post by vuksadinare 6/6/2016, 14:10

evva...imas krvi hdzovske
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku - Page 9 Empty Re: Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku

Post by Yehudi 6/6/2016, 14:10

marcellus wrote:
deda getting old wrote:
marcellus wrote:
Gdje je tim ljudima ponos, dostojanstvo? Mislim na HDZ, jasno.

Zanimljivo je kako ti kao profesionalni novinar ne znaš prebaciti stranu kad dođe vrijeme, nego trubiš i navijaš kao najzeleniji ideološki fanatik. :)

pa mi rušimo karamarka od početka, zašto bih sad mijenjao stranu, oficijelno mi smo za pošteni hdz bez karamarka, sutra ćemo biti za pošteni HDZ bez onog tko će ga zamijeniti. Tko god bio, nije važno.

 Ne valja karamarko, ne valja Jaca, ne valja smranader........................a partija valja .............nema tu logike
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku - Page 9 Empty Re: Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku

Post by Guest 6/6/2016, 14:11

vuksadinare wrote:evva...imas krvi hdzovske

Odoh na transfuziju odmah. Mijenjajte sve.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku - Page 9 Empty Re: Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku

Post by vuksadinare 6/6/2016, 14:13

Eva wrote:
vuksadinare wrote:evva...imas krvi hdzovske

Odoh na transfuziju odmah. Mijenjajte sve.
......i natocite antifriz
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku - Page 9 Empty Re: Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku

Post by Guest 6/6/2016, 14:13

Yehudi wrote:
marcellus wrote:
deda getting old wrote:
marcellus wrote:
Gdje je tim ljudima ponos, dostojanstvo? Mislim na HDZ, jasno.

Zanimljivo je kako ti kao profesionalni novinar ne znaš prebaciti stranu kad dođe vrijeme, nego trubiš i navijaš kao najzeleniji ideološki fanatik. :)

pa mi rušimo karamarka od početka, zašto bih sad mijenjao stranu, oficijelno mi smo za pošteni hdz bez karamarka, sutra ćemo biti za pošteni HDZ bez onog tko će ga zamijeniti. Tko god bio, nije važno.

 Ne valja karamarko, ne valja Jaca, ne valja smranader........................a partija valja .............nema tu logike

Marčelo je malčice indisponiran jer gubi manču. I ti bi bio da si na njegovom mjestu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku - Page 9 Empty Re: Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku

Post by Kermit 6/6/2016, 14:15

mutava baštarda wrote:udbaši svih zemalja se ujedinili... kolindu još nitko nije nazvao iz ambasade..
Čeka poziv, plače i žali što nije ostala sa jebačem Stotenbergom
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku - Page 9 Empty Re: Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku

Post by Guest 6/6/2016, 14:18

"Da budem totalno iskren, i mene je iznenadilo toliko brzo poravnavanje zvijezda koje je u doslovce nekoliko sati iznjedrilo konfiguraciju traženja opoziva Tomislava Karamarka do stava Mosta da Karamarko mora otići. Nije neki veliki zaključak kako se HDZ nije snašao u novim okolnostima i kombinaciji u kojoj im Most kao kingmaker svako malo spusti. Karamarko je na silu pokušao ovladati sigurnosnim sustavom što mu nije uspjelo i frustracija time da ne vlada policijskim aparatom je više nego očita, a glad domoljuba za pozicijama poprima doista zabrinjavajuće razmjere (pa se tako rijetko tko imalo detaljno bavio kadrovima koji su imenovani proteklih mjeseci)", piše Rakar na svom blogu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku - Page 9 Empty Re: Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku

Post by Kermit 6/6/2016, 14:18


Ovako je to izgledalo u Srbiji 1945.g.
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku - Page 9 Empty Re: Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku

Post by vuksadinare 6/6/2016, 14:19

asila kad je ono koji praznik..he,he
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku - Page 9 Empty Re: Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku

Post by Kermit 6/6/2016, 14:21

marcellus wrote: Naime, ako će mediji i udbašija, Manolić, Mesić, nacional, turbosenzacional, postavljati i smjenjivati vlast neovisno o rezultatima izbora, onda najbolje da ukinemo izbore i proglasimo antifašističku diktaturu hrvatistan.
Pa Šeki je i dio organizacije skidanje čiča Karamarka
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku - Page 9 Empty Re: Udbaš Šeki daje konačni udarac knjazu KaraMarku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum