ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŠOKANTNO:Kolinda podržala Jokića koji je izbacio Marulića i Juditu

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

ŠOKANTNO:Kolinda podržala Jokića koji je izbacio Marulića i Juditu - Page 7 Empty Re: ŠOKANTNO:Kolinda podržala Jokića koji je izbacio Marulića i Juditu

Post by Ero Tue 31 May - 22:35

sitting_bull wrote:
Ero wrote:
sitting_bull wrote:
Ero wrote:...i usto gospodin. Ne drug, gospodin! S bilin rukavican. :)

tako ti milke tepaju, ne?
Sudeći po tvojim komentarima, rekao bih da si mikin rod.

sudeći po tvom upisu ti i ne vidiš razliku između milki.

sve su ti ljubičaste. čak ti je i plavuša ljubičasta...
Plavuša je plavuša, a tim nekako povučeš na ljubičasto, što jes jes...geni su čudo jedno.  :]

Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

ŠOKANTNO:Kolinda podržala Jokića koji je izbacio Marulića i Juditu - Page 7 Empty Re: ŠOKANTNO:Kolinda podržala Jokića koji je izbacio Marulića i Juditu

Post by Ero Tue 31 May - 22:48

sitting_bull wrote:licemjerna baba.
Licemjeran si ti i svi oni koji tvrde da je predložena kurikularna reforma bp.
Budaletino jedna, kako mislite organizirati nastavu u manjim mjestima, gdje
ne možete sastaviti više od 3 razreda u jdnoj školi?
Kako ćete tamo organizirati nastavu za prirodoslovne predmete, a da to bude
na nivo, na primer, jednog Zagreba? Imate li novac i ostale resurse za to?
Naravno da nemate.
Ja sam završio gimnaziju, u kojoj smo imali tri razreda. Prve dvije godine smo
odradili svi isto gradivo, a onda smo se u sljedeće 2 godine podijelili u 3 skupine:
1.(fizika+matematika) + 2.(biologija + kemija) + 3.(povijest+hrvatski).
Završio sam pod 1., što mi je itekako pomoglo da sam danas ono što jesam. B-) :D

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

ŠOKANTNO:Kolinda podržala Jokića koji je izbacio Marulića i Juditu - Page 7 Empty Re: ŠOKANTNO:Kolinda podržala Jokića koji je izbacio Marulića i Juditu

Post by provocator Wed 1 Jun - 9:34

vuksadinare wrote:...sto je njoj?...podrzat nekoga koji se rjesava povjesnih licnosti hrvatske....nevjerojatno

Nisam čitao sve komentare na temi a i neću. Već sam naslov teme je imbecilan i bedast.
Naime već sam na jednoj sličnoj temi koju je otvorio drug ero opširnije pisao o svemu tome a pogotovo o tome kako uopće nije istina da je je iz letire izbačen Marulić i Judita.
No treba si dati malo truda pa proučiti materiju a ne samo bez veze kenjati.

_________________
ŠOKANTNO:Kolinda podržala Jokića koji je izbacio Marulića i Juditu - Page 7 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

ŠOKANTNO:Kolinda podržala Jokića koji je izbacio Marulića i Juditu - Page 7 Empty Re: ŠOKANTNO:Kolinda podržala Jokića koji je izbacio Marulića i Juditu

Post by sitting_bull Wed 1 Jun - 10:05

Ero wrote:
sitting_bull wrote:licemjerna baba.
Licemjeran si ti i svi oni koji tvrde da je predložena kurikularna reforma bp.
Budaletino jedna, kako mislite organizirati nastavu u manjim mjestima, gdje
ne možete sastaviti više od 3 razreda u jdnoj školi?
Kako ćete tamo organizirati nastavu za prirodoslovne predmete, a da to bude
na nivo, na primer, jednog Zagreba? Imate li novac i ostale resurse za to?
Naravno da nemate.

naravno da je plavuša licemjerna jer je iskoristila ozbiljnu aktivnost za jeftinu samopromociju svjesno minorizirajući problem i glorificirajući svoju ulogu.

budaletino, kurikularna reforma je proces koji će trajati dovoljno dugo da se u hodu osiguraju svi uvjeti i izvrše korekcije tamo gdje bude trebalo.

naravno kako je to budaletini tvog formata neshvatljivo...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

ŠOKANTNO:Kolinda podržala Jokića koji je izbacio Marulića i Juditu - Page 7 Empty Re: ŠOKANTNO:Kolinda podržala Jokića koji je izbacio Marulića i Juditu

Post by Guest Wed 1 Jun - 10:07

Jedino debela šuti o Karamarku, na tu temu nema kaj reć. Sirota.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ŠOKANTNO:Kolinda podržala Jokića koji je izbacio Marulića i Juditu - Page 7 Empty Re: ŠOKANTNO:Kolinda podržala Jokića koji je izbacio Marulića i Juditu

Post by sitting_bull Wed 1 Jun - 11:54

Eva wrote:Jedino debela šuti o Karamarku, na tu temu nema kaj reć. Sirota.

ima loše iskustvo s milanovićem kad je razbila šake lupajući o stol i danima nije spavala sudjelujući u sjednici vlade koju je inicirala.

danas je sve mirno i pod kontrolom, postajemo najbogatija zemlja na svijetu pa nema potrebe da se plavuša miješa u rad ovako sposobne i složne vlade...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

ŠOKANTNO:Kolinda podržala Jokića koji je izbacio Marulića i Juditu - Page 7 Empty Re: ŠOKANTNO:Kolinda podržala Jokića koji je izbacio Marulića i Juditu

Post by Guest Wed 1 Jun - 12:03

I zajedništvo cvate, lipanj je na koncu, sve raste i buja. ŠOKANTNO:Kolinda podržala Jokića koji je izbacio Marulića i Juditu - Page 7 1f33b
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ŠOKANTNO:Kolinda podržala Jokića koji je izbacio Marulića i Juditu - Page 7 Empty Re: ŠOKANTNO:Kolinda podržala Jokića koji je izbacio Marulića i Juditu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum