ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn.

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn. - Page 4 Empty Re: Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn.

Post by BB-8 17/5/2016, 17:44

kaja_333 wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:
vuksadinare wrote:ka'k ti sebe zamisljas 'normalnim' a prijetis toljagama,fosnama,pederske sklonosti imas...tko zna mozda i silujes koze u nedostatku zena

Ja na prijetnje odgovaram prijetnjama kao i svaki normalni čovjek imam prirodno pravo na samoodbranu.
Na samoodbranu?...jeste dabome da imaš, dabre, dakako
:^0

BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn. - Page 4 Empty Re: Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn.

Post by debotoijusto 17/5/2016, 17:45

Regoč wrote:
debotoijusto wrote:
Regoč wrote:
vuksadinare wrote:pa jebote irci i englezi govore slican jezik
Zapravo, govore posve različite jezike, ali su Englezi terorom nametnuli Ircima svoj kao što su četnici pokušali nama, uz svesrdnu podršku kojekakvih gnječevah.
i uspjeli u konacnici
pismena desnicara-hrvata tesko pronaci , bar na forumu
Pismenost je drugi par opanakah, ali samobitnost hrvatskoga jezika je sačuvana. Ima još prostora za jačanje te samobitnosti, ali o tom na drugoj temi.
samobitnost sacuvana ?
frizura je postojana
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn. - Page 4 Empty Re: Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn.

Post by Guest 17/5/2016, 18:09

Regoč wrote:
Gnječu, ti si takav lažljivac, da to polusviet nije vidio. Dođeš ovdje i psuješ sve hrvatsko, a onda nisi agresivac. Ti si ljudsko smeće koje bi završilo rasporena trbuha nakon tri sekunde u svakoj poštenoj kavani u koju zalazi tvoj polusviet. Ali tamo sigurno šutiš, junačino!

Ma čekaj, jel to neka šala, šališ se ili misliš ozbiljno? Nemožeš biti tako glup retard nitko nije baš toliko retardiran da trkelja kao ti Regoč. Ne, nemože biti da zaista postoje amebe sisavci to je evolucijski nemoguće. Ili sam ja preveliki optimista? Bit će da sam ipak optimista jer hrvatska srlja i tone u devoluciju za 20 godina će Regoč i Marčelo skakat po granama i gađat se bananama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn. - Page 4 Empty Re: Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn.

Post by Guest 17/5/2016, 18:19

Neznam u čemu je problem s vama ustašama klerofašistima. Defektan hardware ili defektan software? Bad sectors na hard disku? OS vam je ispod razine Windows 95 pa imate stalno BSOD? Koji je vama kurac da ste toliko autodestruktivni???
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn. - Page 4 Empty Re: Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn.

Post by debotoijusto 17/5/2016, 21:01

Na pitanje kako komentira najavu tužbe Nove TV zbog novog vizuala HRT-a koji sliči njihovom, Kovačić je nevjerojatno nonšalantno odgovorio da se radi o nervozi konkurencije.

"Uostalom od deset najgledanijih emisija na nacionalnim televizijama prošle nedjelje, pet ih je HRT-a", pokušao je Kovačić opravdati svoju tezu da je konkurencija nervozna. Barišić je dometnuo da se "za dobrim konjem praši".

Za riječ se opet javila Maja Sever kako bi vijećnicima objasnila o čemu se zapravo radi. "Od deset najgledanijih emisija pet je bilo s HRT-a, ali dvije su Plodovi zemlje i Nedjeljom u 2, a tri su jedne te iste: podnevni Dnevnik, Sport i Vrijeme nakon podnevnog Dnevnika", otkrila je Sever.

ovo ka ona prica o 5-6-7 osvojenih izbora
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn. - Page 4 Empty Re: Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn.

Post by Regoč 17/5/2016, 21:53

Gnječu, otkazala ti katodna ciev. Ne parbi se s onima koji su četiri milijarde godinah ispred tebe, viruse.

_________________
Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn. - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn. - Page 4 Empty Re: Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn.

Post by Guest 18/5/2016, 00:49

Regoč wrote:Gnječu, otkazala ti katodna ciev. Ne parbi se s onima koji su četiri milijarde godinah ispred tebe, viruse.

Tu sam. Na tvoju žalost i svekolikog ustaškog pučanstva izgubljenog u bespućima povjesnih zbiljnosti. Možete samo kmečat ko jarad...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn. - Page 4 Empty Re: Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn.

Post by prckov 18/5/2016, 06:06

Usne Stjepana Gnječa wrote:
Regoč wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:
Regoč wrote:Nema Strahe i Darle, dugo spavaju danas.

Znaš jednu od razlika između mene i tebe? Mene se može banirati ali tebe ni svi doktori svijeta nemogu izlječiti jer si ireverzibilno sjeban u možjane.
Jebo te otac četnički i jebo ti majku svoju kurvanjsku. Zadovoljan? Sad sam dosegnuo tvoju razinu izražavanja? Ovako trebamo razgovarati na forumu? Što se mene tiče, može, samo nemoj kasnije kmečati o ustašizaciji, pičko titofiličarska.

Nikad nisam bio Titofil ako te baš zanima bio sam i politički azilant i družio se sa svakavim polusvijetom ustaša. četnika i ostalih nakaza u ljudskom obliku. Prošao sam toliko toga da ti nećeš u sedam života, družio sam se i sa pojedinim članovima terorističke org. Brigatte Rosse RAF, prebjezima i kriminalcima iz Legije stranaca. Ti sve te sudare ne bi preživio a ja jesam 
Čak Noris može bacit. 10 metara iz nosa
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn. - Page 4 Empty Re: Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn.

Post by Ero 18/5/2016, 06:53

Usne Stjepana Gnječa wrote:
Regoč wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:
Regoč wrote:Nema Strahe i Darle, dugo spavaju danas.

Znaš jednu od razlika između mene i tebe? Mene se može banirati ali tebe ni svi doktori svijeta nemogu izlječiti jer si ireverzibilno sjeban u možjane.
Jebo te otac četnički i jebo ti majku svoju kurvanjsku. Zadovoljan? Sad sam dosegnuo tvoju razinu izražavanja? Ovako trebamo razgovarati na forumu? Što se mene tiče, može, samo nemoj kasnije kmečati o ustašizaciji, pičko titofiličarska.

Nikad nisam bio Titofil ako te baš zanima bio sam i politički azilant i družio se sa svakavim polusvijetom ustaša. četnika i ostalih nakaza u ljudskom obliku. Prošao sam toliko toga da ti nećeš u sedam života, družio sam se i sa pojedinim članovima terorističke org. Brigatte Rosse RAF, prebjezima i kriminalcima iz Legije stranaca. Ti sve te sudare ne bi preživio a ja jesam i sa svim tim iskustvom kojeg imam cijenim druga Tita kao Velikog Čovjeka  pogotovo nakon 1990. kad sam vidio koje su psihopatske nakaze počele gmizati po ovoj prelijepoj zemlji.
Družeći se s pogrešnim ljudima dođe do tkzv. transmisije u kojoj htio-nhtio preuzmeš osobine onih skojima si bio intiman (prijatelj/neprijatelj-nebitno). Sam sebi ne vjeruješ da si se transformirao u polusvijet i nakazu. A jesi. Jesi.
Kako se očistit? Pa...introspekcijom, kajanjem i traženjem oprosta od Stvoritelja. Svaki put kad napišeš ili uradiš  nešto što se ne poklapa s tvojim unutrašnjom JA on  protestira (znak: nemir, loša volja, besanica i slično).
I da zaključim, bez nade da ćeš ovo razumjeti: Život je lijep, a ljudi su dobri. I zločinac je dobra duša, što se da vidjeti ako ga promatraš dovoljno dugo i dovoljno daleko u prošlost.Tako na isti način možemo promatrati i  zlo/djelo. U temelju ( u pozadini) su uvijek dobre namjere.
Kako i kad se dobra duša pretvori u nakazu...i to se da objasniti.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn. - Page 4 Empty Re: Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum