ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn.

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn. - Page 3 Empty Re: Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn.

Post by vuksadinare 17/5/2016, 15:14

ja kad sam spomenuo tebe..spomenuo sam te da si mi duzan lovu..a'k se sjecas... lol!

vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn. - Page 3 Empty Re: Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn.

Post by Guest 17/5/2016, 15:22

vuksadinare wrote:ja kad sam spomenuo tebe..spomenuo sam te da si mi duzan lovu..a'k se sjecas... lol!

Nemamo ti i ja otvorene račune. Nismo nikad ni imali. Ti si meni na ovom forumu prijetio bokserima, lancima, šipkama i tvojim ustaškim huliganima iz Zapruđa. Postoji post može se provjeriti nije teško.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn. - Page 3 Empty Re: Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn.

Post by Guest 17/5/2016, 15:23

PSIHOPATIJA I METODE ZAŠTITE

Bez obzira što psihopate imaju neke zajedničke generalne osobine, svaki slučaj je na neki način specifičan, te ga tako treba i posmatrati. Generalno, s obzirom da se od psihopate ne može očekivati nikakvo dobro, onda je potrebno poduzeti određene mjere zaštite i te mjere moraju biti bazirane na znanju, odnosno, razumijevanju tog mentalnog poremećaja i cijele problematike u vezi toga. Uopšteno govoreći, postoje 3 metode, mada granice između njih ponekad nisu potpuno jasne.

Prva metoda

podrazumijeva presjecanje svih veza, druga, držanje psihopate na distanci a treća je da ulazak u direktan sukob. Za ovu posljednju metodu potrebno je veliko znanje i razboritost.

Problem je u tome što psihopatija ima i svoju ‘metafizičku’ pozadinu, odnosno, postoje tu neke stvari koje su naoko nevidljive ali se događaju kod interakcije sa psihopatom. Ja bih to ‘slikovito’ opisao kao formiranje jedne “eterične” veze između psihopate i žrtve. Radi se o nečemu sličnom jednom nevidljivom “crijevu” koje on “zakači” za žrtvu i kroz koje je u stanju da crpi energiju iz nje, odnosno, djeluje na nju čak i kad nisu u fizičkom kontaktu (mada, kako se čini, ta energija ne završava kod njega). S tim u vezi, nije slučajno što ih neki nazivaju “energetskim vampirima”. Dakle, oni su takođe u stanju da utiču na čovjeka, mijenjaju njegovo psihičko stanje i raspoloženje sa distance, za šta ću možda navesti neke primjere u nekoj od sljedećih poruka na ovu temu.Istovremeno, u svom normalnom stanju, psihopata djeluje kao PREDATOR!

Dakle, na kraju se sve svodi na to - kao da je neko stavio u arenu normalnog čovjeka i psihopatu gdje su oni na neki način osuđeni da vode bitku “na život i smrt”. Što je najgore, normalan čovjek često nije ni svjestan gdje se nalazi nalazi i s kim, a o poznavanju nekih efikasnih metoda odbrane, da ne pričamo!?

S obzirom da se tu često radi radi o spašavanju “žive glave” odnosno “razuma” ili integriteta čovjekovog bića, prva metoda je ono što se najčešće preporučuje. Dakle, presijecanje svih veza. Međutim, nekada to nije lako, pogotovo ukoliko shvatimo da neki član naše porodice, odnosno, rodbine potpada pod tu kategoriju. Istovremeno, činjenica je da ukoliko je npr. čovjekov bračni partner psihopata, taj čovjek nema šanse za bilo kakav napredak u životu. Ako zamislimo da u takvom braku ima i djece, onda je komplikovanost situacije jasna. Istovremeno, jedino rješenje podrazumijeva prekid veze ukoliko se nastoji sačuvati lični integritet.

Ukoliko je neko od rodbine psihopata, u lakšim slučajevima može se preduzeti strategija koju je Gurdžijev nazvao “igranje uloge”. Na primjer, ukoliko te ta osoba posjeti, onda igraš ulogu dobrog domaćina čisto da bi olakšao život i sebi i drugima. Istovremeno znaš da je stvar privremena i težiš da izbjegneš svaki konflikt. Kod konverzacije se držiš tema koje su bliske toj osobi i ne zalaziš nigdje duboko. To je vrsta konverzacije koju je čini mi se takođe Gurdžijev nazivao “namakanje graha”. Recimo, ako je punica ili svekrva u pitanju, priče o metodama kuvanja pasulja, kiseljenja kupusa, sušenja slanine … itd. mogu se pokazati sasvim korisnim. Naravno, i to može da traži dosta energije, međutim, mnogo manje od one koja bi se utrošila u slučaju izbijanja konflikta. (Ovdje ne moram ni naglašavati da situaciju da ti se ista osoba zastalno useli u kuću, odnosno, neki zajednički život - treba po svaku cijenu izbjeći!)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn. - Page 3 Empty Re: Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn.

Post by vuksadinare 17/5/2016, 15:26

Usne Stjepana Gnječa wrote:
vuksadinare wrote:ja kad sam spomenuo tebe..spomenuo sam te da si mi duzan lovu..a'k se sjecas... lol!

Nemamo ti i ja otvorene račune. Nismo nikad ni imali. Ti si meni na ovom forumu prijetio bokserima, lancima, šipkama i tvojim ustaškim huliganima iz Zapruđa. Postoji post može se provjeriti nije teško.
pa daj post..nemoj samo pricat..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn. - Page 3 Empty Re: Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn.

Post by debotoijusto 17/5/2016, 15:46

Usne Stjepana Gnječa wrote:
vuksadinare wrote:
....a sto je to napravio za hrvate?..jebote nisu mogli prismrdt kao casnici u jna,milicioneri...da ne govorim o veleposlanicima.....ono duinamonije mogao postat prvak 30 godina..hajduk tek postao kad je imao ekipu ravno naslovu europskog prvaka...autoput su imali do karlovca prema dalamciji mo's samo sanjati...od turizma vise profitirali drugi nego sama hrvatska...u 90% partizanskih filmova vecinom negativci ustase...za jasenovac znalo..za istocnu bosnu ne...cudo je napravio...plus sto su hrvati kao jedini narod 1948 zavrsio demografski u minusu....a krleza?....taj je za karijeru prodao i belu...

Gledaj, i ti si nepismen kao i Regoč i ostali ustašofili pa ću vam crtat step by step:

1. Da nije druga Tita vi danas ne biste imali državu. To je dokazana činjenica i nemožeš ju ničim oboriti.

2. Da nije bilo druga Tita VI HRVATI nikada NE BISTE IMALI OVU DRŽAVU KOJU DANAS IMATE. DANAS NEBISTE POSTOJALI KAO NAROD jer bi vas saveznici i SSSR razjebali ko zvečke.

3. Bez obzira na minorne mane tog samoupravnog socijalizma, nitko nije kopao po kontejnerima i nikoga nisu izbacili iz stana fabriciranim ovrhama.

4. payback. pomirite se da ste luzeri i da ste vi ustaše napravili i počinili nevjerojatno grozne zločine nad civilnim stanovništvom u NDH i zato ste bili kažnjeni Bleiburgom kad su vam svi tj. cijeli svet okrenuli leđa jer vas nisu smatrali ljudima nego divljim ljudožderima.

Hoćeš još crtanja ili ti je ovo dosta?

1. Nisam se slagao s drugom Titom jer je pokrenuo i institucionalizirao NEGATIVNU SELEKCIJU KADROVA koje smo posljedice tih parazita i psihopata svjedočili u građanskom ratu 1990. Dakle nema tu domovinski rat to je fabrikacija, postojao je građanski rat unutar međunarodno priznate države SFRJ.

Nakon toga zločinačka privatizacija, korupcija i ustašluk..

...i sad vi hrvati imate jedno veliko ništa tj. muda labudova.
jebes ne vadis
double penetration & bizzare anal
avatari hasana ce dobiti menzes
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn. - Page 3 Empty Re: Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn.

Post by Guest 17/5/2016, 16:14

A vidi ovo, ustaše na inzulinu i cukru:

Psihijatar dao dijagnozu:

Na novinarsku opasku da u drugim državama, već kod naznake skandala, političari odstupaju sa svojih dužnosti, Petrov uzvraća da je Hrvatska vrlo čudna zemlja što se tiče politike zadnjih 25 godina, te da ne bi uzimao za primjer samo zadnji mjesec ili zadnjih šest mjeseci.


http://www.index.hr/vijesti/clanak/petrov-o-karamarku-treba-li-odstupiti-hrvatska-je-cudna-zemlja/893833.aspx
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn. - Page 3 Empty Re: Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn.

Post by kaya 17/5/2016, 16:35

Usne Stjepana Gnječa wrote:
Regoč wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:
Regoč wrote:Nema Strahe i Darle, dugo spavaju danas.

Znaš jednu od razlika između mene i tebe? Mene se može banirati ali tebe ni svi doktori svijeta nemogu izlječiti jer si ireverzibilno sjeban u možjane.
Jebo te otac četnički i jebo ti majku svoju kurvanjsku. Zadovoljan? Sad sam dosegnuo tvoju razinu izražavanja? Ovako trebamo razgovarati na forumu? Što se mene tiče, može, samo nemoj kasnije kmečati o ustašizaciji, pičko titofiličarska.

ako te baš zanima bio sam i politički azilant 
Pa čuj, nije bilo bas poželjno veličati Dražu u Jugi.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn. - Page 3 Empty Re: Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn.

Post by kaya 17/5/2016, 16:39

Usne Stjepana Gnječa wrote:
vuksadinare wrote:ka'k ti sebe zamisljas 'normalnim' a prijetis toljagama,fosnama,pederske sklonosti imas...tko zna mozda i silujes koze u nedostatku zena

Ja na prijetnje odgovaram prijetnjama kao i svaki normalni čovjek imam prirodno pravo na samoodbranu.
Na samoodbranu?...jeste dabome da imaš, dabre, dakako
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn. - Page 3 Empty Re: Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn.

Post by Guest 17/5/2016, 16:43

kaja_333 wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:
vuksadinare wrote:ka'k ti sebe zamisljas 'normalnim' a prijetis toljagama,fosnama,pederske sklonosti imas...tko zna mozda i silujes koze u nedostatku zena

Ja na prijetnje odgovaram prijetnjama kao i svaki normalni čovjek imam prirodno pravo na samoodbranu.
Na samoodbranu?...jeste dabome da imaš, dabre, dakako

Jel ti je provociranje u opisu radnog mjesta pravnice? Inače su svi pravnici veći ili manji psihopate predatori pa ni ti nisi iznimka.

Bjež, prošetaj si vaginu što dalje od mene.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn. - Page 3 Empty Re: Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn.

Post by Guest 17/5/2016, 16:57

SABORSKI zastupnik Živoga zida Ivan Vilibor Sinčić danas se putem svojeg Facebook profila osvrnuo na istup Bože Petrova, koji je danas kazao da "nije korektno komentirati situaciju oko Tomislava Karamarka dok institucije ne odrade svoj posao".

"Kaže gospodin Lažo Petrov kako nije moralno sada govoriti o smjeni Karamarka.
Moralno je ukidati djeci sa Down sindromom invalidnine.
Moralno je robotičkom savezu zaustaviti financiranje i te darovite mlade ljude ne slati na natjecanje.
Moralno je sebi i svojim lažljivcima isplaćivati plaću od 25.000 kn a studentima ne dati stipendije.
Moralno je prevariti svoj narod.
Moralno je rasprodavati državnu imovinu.
Moralno je što ti imaš zaštitu 24 sata na dan, koju plaća hrvatski narod.
Moralno je bilo reći na našem zadnjem sastanku u Stonu u kolovozu prošle godine, da Hrvatska nije došla do kritične točke i da imamo još 20 godina što za prodavati.

Moralno je, lažove.

Kriminalce maknuti sa funkcija nije moralno"
, piše Sinčić.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/sincic-lazi-petrovu-nije-moralno-govoriti-o-smjeni-karamarka-ali-mu-je-moralno-varati-narod/893872.aspx
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn. - Page 3 Empty Re: Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn.

Post by Guest 17/5/2016, 16:58

Moralno je bilo reći na našem zadnjem sastanku u Stonu u kolovozu prošle godine, da Hrvatska nije došla do kritične točke i da imamo još 20 godina što za prodavati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn. - Page 3 Empty Re: Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn.

Post by Guest 17/5/2016, 17:01

Odlično! Još 20 godina rasprodaje i onda ode Hrvatska u povijest.

Taman koliko je trajala SFRJ trajat će i NDH-RH. Karma is a štraca.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn. - Page 3 Empty Re: Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn.

Post by marcellus 17/5/2016, 17:09

Usne Stjepana Gnječa wrote:
kaja_333 wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:
vuksadinare wrote:ka'k ti sebe zamisljas 'normalnim' a prijetis toljagama,fosnama,pederske sklonosti imas...tko zna mozda i silujes koze u nedostatku zena

Ja na prijetnje odgovaram prijetnjama kao i svaki normalni čovjek imam prirodno pravo na samoodbranu.
Na samoodbranu?...jeste dabome da imaš, dabre, dakako

Jel ti je provociranje u opisu radnog mjesta pravnice? Inače su svi pravnici veći ili manji psihopate predatori pa ni ti nisi iznimka.

Bjež, prošetaj si vaginu što dalje od mene.

dobro ti nisi pravnik a svejedno si psihopat (srpski: psihopata)...

_________________
Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn. - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn. - Page 3 Empty Re: Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn.

Post by Regoč 17/5/2016, 17:19

Usne Stjepana Gnječa wrote:Lord Carrington, britanski političar:

"Maršala Tita sam oduvijek cijenio. Ali, sada ga obozavam, jer je jedini on mogao 40 godina vladati ovim divljim i zavadjenim plemenima."
Lord Carrington, srbofil i četnički jatak, nije mi reprezentativan ni za što. Ljudsko smeće. Nek si pogleda svoju šugavu Veliku Englesku i njezina zavađena divlja plemena i kako se njima vlada: zločinom i zatorom.

_________________
Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn. - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn. - Page 3 Empty Re: Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn.

Post by Regoč 17/5/2016, 17:20

Usne Stjepana Gnječa wrote: (...) bio sam(...) i družio se sa svakavim polusvijetom
S kim si, takav si.

_________________
Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn. - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn. - Page 3 Empty Re: Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn.

Post by Regoč 17/5/2016, 17:23

vuksadinare wrote:pa jebote irci i englezi govore slican jezik
Zapravo, govore posve različite jezike, ali su Englezi terorom nametnuli Ircima svoj kao što su četnici pokušali nama, uz svesrdnu podršku kojekakvih gnječevah.

_________________
Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn. - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn. - Page 3 Empty Re: Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn.

Post by Regoč 17/5/2016, 17:25

vuksadinare wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:
vuksadinare wrote:
....a sto je to napravio za hrvate?..jebote nisu mogli prismrdt kao casnici u jna,milicioneri...da ne govorim o veleposlanicima.....ono duinamonije mogao postat prvak 30 godina..hajduk tek postao kad je imao ekipu ravno naslovu europskog prvaka...autoput su imali do karlovca prema dalamciji mo's samo sanjati...od turizma vise profitirali drugi nego sama hrvatska...u 90% partizanskih filmova vecinom negativci ustase...za jasenovac znalo..za istocnu bosnu ne...cudo je napravio...plus sto su hrvati kao jedini narod 1948 zavrsio demografski u minusu....a krleza?....taj je za karijeru prodao i belu...

Gledaj, i ti si nepismen kao i Regoč i ostali ustašofili pa ću vam crtat step by step:

1. Da nije druga Tita vi danas ne biste imali državu. To je dokazana činjenica i nemožeš ju ničim oboriti.

2. Da nije bilo druga Tita VI HRVATI nikada NE BISTE IMALI OVU DRŽAVU KOJU DANAS IMATE. DANAS NEBISTE POSTOJALI KAO NAROD jer bi vas saveznici i SSSR razjebali ko zvečke.

3. Bez obzira na minorne mane tog samoupravnog socijalizma, nitko nije kopao po kontejnerima i nikoga nisu izbacili iz stana fabriciranim ovrhama.

4. payback. pomirite se da ste luzeri i da ste vi ustaše napravili i počinili nevjerojatno grozne zločine nad civilnim stanovništvom u NDH i zato ste bili kažnjeni Bleiburgom kad su vam svi tj. cijeli svet okrenuli leđa jer vas nisu smatrali ljudima nego divljim ljudožderima.

Hoćeš još crtanja ili ti je ovo dosta?

1. Nisam se slagao s drugom Titom jer je pokrenuo i institucionalizirao NEGATIVNU SELEKCIJU KADROVA koje smo posljedice tih parazita i psihopata svjedočili u građanskom ratu 1990. Dakle nema tu domovinski rat to je fabrikacija, postojao je građanski rat unutar međunarodno priznate države SFRJ.

Nakon toga zločinačka privatizacija, korupcija i ustašluk..

...i sad vi hrvati imate jedno veliko ništa tj. muda labudova.
..pisaj ti i dalje...
Prolupao gnječ među polusvietom.

_________________
Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn. - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn. - Page 3 Empty Re: Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn.

Post by debotoijusto 17/5/2016, 17:33

Regoč wrote:
vuksadinare wrote:pa jebote irci i englezi govore slican jezik
Zapravo, govore posve različite jezike, ali su Englezi terorom nametnuli Ircima svoj kao što su četnici pokušali nama, uz svesrdnu podršku kojekakvih gnječevah.
i uspjeli u konacnici
pismena desnicara-hrvata tesko pronaci , bar na forumu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn. - Page 3 Empty Re: Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn.

Post by Regoč 17/5/2016, 17:34

Usne Stjepana Gnječa wrote:
vuksadinare wrote:ka'k ti sebe zamisljas 'normalnim' a prijetis toljagama,fosnama,pederske sklonosti imas...tko zna mozda i silujes koze u nedostatku zena

Ja na prijetnje odgovaram prijetnjama kao i svaki normalni čovjek imam prirodno pravo na samoodbranu. Nikad ne napadam prvi. Napast ću ako mene netko napadne, a ti si mi ono prijetio bokserima, lancima i tvojim ustaškim huliganima gdje ono u Zapruđu? Jebem ja tebe i tvoje boksere i lance šta ti misliš da bih se ja s vama mlatio??? Pa izrešetam vas pištoljem sve po redu. Da li ću poslije robijat ili će mene netko ubit baš me zaboli krasno kurac ali tebe i tvojih ustaških slinavaca više ne bi bilo. Shvaćaš poantu? Zaustavi vas komadić olova. Jebo boksere, lance i ostalu metalurgiju.
Gnječu, ti si takav lažljivac, da to polusviet nije vidio. Dođeš ovdje i psuješ sve hrvatsko, a onda nisi agresivac. Ti si ljudsko smeće koje bi završilo rasporena trbuha nakon tri sekunde u svakoj poštenoj kavani u koju zalazi tvoj polusviet. Ali tamo sigurno šutiš, junačino!

_________________
Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn. - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn. - Page 3 Empty Re: Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn.

Post by Regoč 17/5/2016, 17:38

debotoijusto wrote:
Regoč wrote:
vuksadinare wrote:pa jebote irci i englezi govore slican jezik
Zapravo, govore posve različite jezike, ali su Englezi terorom nametnuli Ircima svoj kao što su četnici pokušali nama, uz svesrdnu podršku kojekakvih gnječevah.
i uspjeli u konacnici
pismena desnicara-hrvata tesko pronaci , bar na forumu
Pismenost je drugi par opanakah, ali samobitnost hrvatskoga jezika je sačuvana. Ima još prostora za jačanje te samobitnosti, ali o tom na drugoj temi.

_________________
Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn. - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn. - Page 3 Empty Re: Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn.

Post by BB-8 17/5/2016, 17:44

kaja_333 wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:
vuksadinare wrote:ka'k ti sebe zamisljas 'normalnim' a prijetis toljagama,fosnama,pederske sklonosti imas...tko zna mozda i silujes koze u nedostatku zena

Ja na prijetnje odgovaram prijetnjama kao i svaki normalni čovjek imam prirodno pravo na samoodbranu.
Na samoodbranu?...jeste dabome da imaš, dabre, dakako
:^0

_________________
Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn. - Page 3 Attach13 Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn. - Page 3 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn. - Page 3 Empty Re: Novi HTV-ov Dnevnik ili kako izbaciti stolice i potrošiti sedam milijuna kn.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum