ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu - Page 2 Empty Re: Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu

Post by Regoč Tue 26 Apr - 7:55

dawson wrote:Uf valjda ovaj neće voziti Phaetona kao onaj prije njega.
Samo da ne prokliže u zavoju. Ili kočnice otkažu.

Regoč

Posts : 35954
2015-08-21


Back to top Go down

Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu - Page 2 Empty Re: Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu

Post by RayMabus Tue 26 Apr - 8:25

Regoč wrote:
RayMabus wrote:Svi ti nekakvi umjereni desničari u kravatama to su kuraz a ne desničari.

Jedini pravi desničari u Evropu su ISIL.


Oni ti se brajo raznesu na nekoj lokaciji di je gužva i prometno a žila kukavica je ....ono 30 mrtvih , 70 ranjenih .....dijelovi tijela svuda okolo ......pa ti sad .......
Zašto miešaš desničarstvo i terorizam?
Zato šta su teroristi bliži tome da naprave pravu ultra desnicu u Evropi dok ove sheronje u kravatama su samo interes političari i ništa više.

I uopće ih ne miješam samo ti je ovo gore odgovor.


Last edited by RayMabus on Tue 26 Apr - 8:26; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 182004
2014-04-11


Back to top Go down

Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu - Page 2 Empty Re: Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu

Post by Regoč Tue 26 Apr - 8:26

RayMabus wrote:
Regoč wrote:
RayMabus wrote:Svi ti nekakvi umjereni desničari u kravatama to su kuraz a ne desničari.

Jedini pravi desničari u Evropu su ISIL.


Oni ti se brajo raznesu na nekoj lokaciji di je gužva i prometno a žila kukavica je ....ono 30 mrtvih , 70 ranjenih .....dijelovi tijela svuda okolo ......pa ti sad .......
Zašto miešaš desničarstvo i terorizam?
Zato šta su teroristi bliži tome da naprave pravu ultra desnicu u Evropi dok ove sheronje u kravatama su samo interes političari i ništa više.
Džihadisti će možda konačno natjerati Europljane da se trgnu i odbace pacifizam i liberalizam, ali to ne znači da će Europljani postati teroristi.

_________________
Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu - Page 2 Empty Re: Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu

Post by RayMabus Tue 26 Apr - 8:28

Džihadisti će svakako 100% natjerati Evropljane na to.

A ovi desničari u kravatama ....oni su ipak političari prije svega tako da to nemojte smetnuti sa uma.

Pravi desničar nekoristi kravatu kao sredstvo izražavanja nego mačetu.

Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu - Page 2 14516

On ne priča da će zatvorit granice .....On šalje vojsku s naredbom da pucaju na svakoga tko se usudI preči crtu.

BEZ RASPRAVE.


Last edited by RayMabus on Tue 26 Apr - 8:31; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 182004
2014-04-11


Back to top Go down

Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu - Page 2 Empty Re: Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu

Post by Regoč Tue 26 Apr - 8:29

RayMabus wrote:Džihadisti će svakako 100% natjerati Evropljane na to.
Dao Bog! Ovaj, Allah!

_________________
Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu - Page 2 Empty Re: Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu

Post by RayMabus Tue 26 Apr - 8:33

Desničar u kravati nije pravi desničar.

Samim činom nošenja kravate on želi reči da je on političar , diplomata ....netko tko uljuđeno raspravlja.


TO NIJE DESNIČAR.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182004
2014-04-11


Back to top Go down

Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu - Page 2 Empty Re: Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu

Post by RayMabus Tue 26 Apr - 8:35

Zamislite samo psihologiju .....nošenja kravate.

Pa šta takvi porućuje sa time ?

Ajd malo proniknite u psihologiju .....da je uljuđen , kulturan , da će pregovarati .......


PRAVI DESNIČAR ODBIJA NOSITI KRAVATU A ON ZNA ZAŠTO JER NIJE NIČIJA KRAVA SA ZVONOM DA GA NETKO VOZA OKOLO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182004
2014-04-11


Back to top Go down

Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu - Page 2 Empty Re: Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu

Post by Regoč Tue 26 Apr - 8:41

Desničar je onaj tko zastupa desničarski ideologiju. A kravata je dio narodne nošnje.

_________________
Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu - Page 2 Empty Re: Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu

Post by RayMabus Tue 26 Apr - 8:42

Ja sam ti rekao šta sam imao : pravi desničar ne nosi kravatu.

Kravata je simbol vezanja .....ko kravi zvono kad staviš i kad netko pozvoni onda ti trčkaraš za njime.

Pravi desničar zna zašto to ne nosi.

Ovo su politčari a ne desničari.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182004
2014-04-11


Back to top Go down

Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu - Page 2 Empty Re: Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu

Post by Regoč Tue 26 Apr - 8:44

Dobro, rekao si. A kažem i ja. Kravata je nastala od rubca koji su nosili hrvatski vojnici na svojim odorama. Time je dio hrvatskoga identiteta.

_________________
Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu - Page 2 Empty Re: Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu

Post by RayMabus Tue 26 Apr - 8:45

Kako god ....to ne mijenja psihologiju da je kravata = zvono od krave a ti si krava a ne lav.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182004
2014-04-11


Back to top Go down

Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu - Page 2 Empty Re: Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu

Post by Regoč Tue 26 Apr - 8:46

Kravata je simbol hrvatstva i ponosno ju nosim.

_________________
Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu - Page 2 Empty Re: Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu

Post by RayMabus Tue 26 Apr - 8:47

Regoč wrote:Kravata je simbol hrvatstva i ponosno ju nosim.
Ok al mi sad pričamo o eu desnici ....pa to čim nosi kravatu to zaboravi.

Ništa od njega.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182004
2014-04-11


Back to top Go down

Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu - Page 2 Empty Re: Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu

Post by Regoč Tue 26 Apr - 8:49

RayMabus wrote:
Regoč wrote:Kravata je simbol hrvatstva i ponosno ju nosim.
Ok al mi sad pričamo o eu desnici ....pa to čim nosi kravatu to zaboravi.

Ništa od njega.
Ja sam ponosni desničar, ponosni Hrvat i ponosni nositelj kravate. Bez zvona!

_________________
Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu - Page 2 Empty Re: Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu

Post by RayMabus Tue 26 Apr - 8:50

Ako se ikad pojavi lik koji će prestavljati pravu desnicu i usput imati odlike vođe a za šta treba imati dosta pshologije u malom prstu taj nikad neće obuči odijelo i kravatu a odgovor je jednostavan : to je direktni komunikacijski lom prema svim liberalima i umjerenim političarima i on kaže : JA NISAM VAŠ I SA VAMA NEĆU PREGOVARATI O NIČEMU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182004
2014-04-11


Back to top Go down

Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu - Page 2 Empty Re: Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu

Post by RayMabus Tue 26 Apr - 8:53

DIREKTNI KOMUNIKACIJSKI LOM.

RAZINA FAŠIZAM.

Fašizam :
1.5 Ljutnja

«U nižem pojasu ljutnje , osoba će gledati dalje od vas , namjerno. To je otvoren i direktan komunikacijski lom.»

«Na ovoj razini tonske skale , imamo prekidanje komunikacije sugovornika , krajnje odbijanje slušanja i nastojanje da se uništi upućena komunikacija. Komunikacija koju šalje osoba na toj razini , jest otvorena i izravno destruktivna , te je dana bez ikakve misli o mogućoj osveti koja bi mogla rezultirati iz njezine destruktivnosti. Konverzacija na ovoj razini teško da bi se mogla nazvati konverzacijom ( prefiks con – znači «sa» ili «zajedno» ) , s obzirom da je usmjerena k destrukciji i ne prihvaća ništa što bi moglo spriječiti tu destruktivnost.»

2.0 Antagonizam

«Na 2.0 antagonizam , osoba će gledati izravno u vas , ali ne previše ljubazno. Želi vas locirati kao metu.»

«Ovo je razina antagonistične konverzacije. Osoba je sklona gunđati ili iznositi ponižavajuće komentare kako bi obezvrijedila druge ljude. Na ovoj razini osoba reagira samo na gunđanje , neukusne duhovite primjedbe , obezvređivanje i druge vrste antagonistične komunikacije.»

«Na razini tona 2.0 afinitet je iskazan kao antagonizam , osjećaj kao kad vam netko dosađuje , te iritacija uzrokovana približavanje drugih ljudi toj osobi.»


Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu - Page 2 Tumblr_static_filename_640_v2
RayMabus
RayMabus

Posts : 182004
2014-04-11


Back to top Go down

Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu - Page 2 Empty Re: Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu

Post by Regoč Tue 26 Apr - 8:55

RayMabus wrote:Ako se ikad pojavi lik koji će prestavljati pravu desnicu i usput imati odlike vođe a za šta treba imati dosta pshologije u malom prstu taj nikad neće obuči odijelo i kravatu a odgovor je jednostavan : to je direktni komunikacijski lom prema svim liberalima i umjerenim političarima i on kaže : JA NISAM VAŠ I SA VAMA NEĆU PREGOVARATI O NIČEMU.
Descamisado.

_________________
Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu - Page 2 Empty Re: Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu

Post by RayMabus Tue 26 Apr - 8:55

«Na 2.0 antagonizam , osoba će gledati izravno u vas , ali ne previše ljubazno. Želi vas locirati kao metu.»

Pravi desničar ne nosi odijelo i kravatu nego mačetu.

Razlog je jednostavan : okinit će ti glavu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182004
2014-04-11


Back to top Go down

Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu - Page 2 Empty Re: Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu

Post by catabbath Tue 26 Apr - 8:56

RayMabus wrote:Ja sam ti rekao šta sam imao : pravi desničar ne nosi kravatu.

Polaziš od pretpostavke da su desničari neuljuđeni, ne mora biti.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-21


Back to top Go down

Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu - Page 2 Empty Re: Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu

Post by RayMabus Tue 26 Apr - 8:59

dawson wrote:
RayMabus wrote:Ja sam ti rekao šta sam imao : pravi desničar ne nosi kravatu.

Polaziš od pretpostavke da su desničari neuljuđeni, ne mora biti.
Mogu ja bit uljuđen i bez kravate. Gledat ću te pravo u oći i locirati kao metu i slušati šta govoriš.

Sreća vaša pa sam ja liberalan al ono nije mi se problem spustiti i na niže razine jer ono šta je nekome razina fašizma pa misli da je faca meni je niža razina.

Zapamti da ti pravi desničarski vođa . NEĆE NOSIT ODIJELO I KRAVATU.

TO JE NJEGOV DIREKTNI KOMUNIKACIJSKI LOM I PORUKA ODMA ČIM SE POJAVI BILO GDJE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182004
2014-04-11


Back to top Go down

Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu - Page 2 Empty Re: Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu

Post by RayMabus Tue 26 Apr - 9:01

Ja najviše volim nosit one plahte da mi se jaja njišu ....to je moja normalna i najdrža obuća.

To je malo viša razina koja se zove : boli me kuraz

AL NIKAD AL BAŠ NIKAD PRAVI DESNIČAR TJ NETKO NA TOJ RAZINI NEĆE NOSIT KRAVATU I ODIJELO JER SAMO PRAVI DESNIČAR ZNA ŠTA JE TO I ŠTA JE DIREKTNI KOMUNIKACIJSKI LOM I ZAŠTO ON TO NIKAD NEĆE OBUČI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182004
2014-04-11


Back to top Go down

Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu - Page 2 Empty Re: Austrija: Najviše glasova radikalnom desničaru Norbertu Hoferu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum