ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive.

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive. - Page 9 Empty Re: Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive.

Post by Guest 20/4/2016, 18:06

deda na aparatima wrote:Koja je kvalitativna razlika u razvodu unutar crkvenog braka i van crkvenog braka?

U prvom slučaju ostaviti ženu i djecu je grijeh, a u drugom slučaju normalan čin?

znaš li ti brine li se on o djetetu iz civilnog braka? ne znaš.. ako se brine onda je izvršio svoju očinsku dužnost kako mu i nalaže crkveni nauk... a izašavši iz civilnog braka i ušavši u sakramentalni bračni život učinio je ispravnu stvar.. no naravno, ti i tebi slični ne možete to razumjeti pa eto, kad tre ima volje prepirati se s vama...

Guest
Guest


Back to top Go down

Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive. - Page 9 Empty Re: Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive.

Post by Guest 20/4/2016, 18:09

tre911 wrote:
Koji kurac ti imaš veze sa moralom i crkvom?

komentirm tvoje licemjerje, to je sve, i dvostruka mjerila

licemjeri su uvjek najveći moralisti, evo neki dan se javila i kurva Simona koja je pronašla Isusa pa sad proklinje BigBrother :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive. - Page 9 Empty Re: Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive.

Post by Guest 20/4/2016, 18:13

metilda wrote:
deda na aparatima wrote:Koja je kvalitativna razlika u razvodu unutar crkvenog braka i van crkvenog braka?

U prvom slučaju ostaviti ženu i djecu je grijeh, a u drugom slučaju normalan čin?

znaš li ti brine li se on o djetetu iz civilnog braka? ne znaš.. ako se brine onda je izvršio svoju očinsku dužnost kako mu i nalaže crkveni nauk... a izašavši iz civilnog braka i ušavši u sakramentalni bračni život učinio je ispravnu stvar.. no naravno, ti i tebi slični ne možete to razumjeti pa eto, kad tre ima volje prepirati se s vama...

jedino što je iz svega ovog razumljivo je da ste jedna obična hrpa licemjera i lažnih moralista :)
tvoje zaobilaženje odgovora na jednostavno pitanje je dokaz tomu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive. - Page 9 Empty Re: Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive.

Post by Guest 20/4/2016, 19:00

metilda wrote:
deda na aparatima wrote:Koja je kvalitativna razlika u razvodu unutar crkvenog braka i van crkvenog braka?

U prvom slučaju ostaviti ženu i djecu je grijeh, a u drugom slučaju normalan čin?

znaš li ti brine li se on o djetetu iz civilnog braka? ne znaš.. ako se brine onda je izvršio svoju očinsku dužnost kako mu i nalaže crkveni nauk... a izašavši iz civilnog braka i ušavši u sakramentalni bračni život učinio je ispravnu stvar.. no naravno, ti i tebi slični ne možete to razumjeti pa eto, kad tre ima volje prepirati se s vama...
Ma to je klasično gledanje truna u očima drugih dok kod sebe ne vide cijelu šumu a ne balvan. Poz i BTB :earthhug:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive. - Page 9 Empty Re: Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive.

Post by Guest 20/4/2016, 19:07

deda na aparatima wrote:
tre911 wrote:
Koji kurac ti imaš veze sa moralom i crkvom?

komentirm tvoje licemjerje, to je sve, i dvostruka mjerila

licemjeri su uvjek najveći moralisti, evo neki dan se javila i kurva Simona koja je pronašla Isusa pa sad proklinje BigBrother :^0
Ne, ti jednostavno nemaš pojma o čemu pišeš, stalno serkiš da za tebe ne postoji moral a onda ideš kenjat o istome iako kurca ne razumješ. Petljaš se u nešto o čemu blage veze nemaš.
Nego da odemo na tvoje područje eugenike, na primjer jesi li pronašao ženu sa iq 120 da je oženiš? Ako jesi pretpostavljam da je pobjegla glavom bez obzira poslje nekoliko rečenica razmjenjenih s tobom jer si bolesnik u mp3 koji bi i svoje vlastito djete ubio ako ocjeni da nije dovoljno pametno. Dakle pametne žene ne žele imati ništa sa tobom a ti one malo manje inteligentne ne želiš i vjerojatno se pitaš zašto si još uvijek čekaš godota.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive. - Page 9 Empty Re: Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive.

Post by Guest 20/4/2016, 19:18

tre911 wrote:
deda na aparatima wrote:
tre911 wrote:
Koji kurac ti imaš veze sa moralom i crkvom?

komentirm tvoje licemjerje, to je sve, i dvostruka mjerila

licemjeri su uvjek najveći moralisti, evo neki dan se javila i kurva Simona koja je pronašla Isusa pa sad proklinje BigBrother :^0
Ne, ti jednostavno nemaš pojma o čemu pišeš, stalno serkiš da za tebe ne postoji moral a onda ideš kenjat o istome iako kurca ne razumješ. Petljaš se u nešto o čemu blage veze nemaš.
Nije tu ništa previše kompicirano da se ne bi moglo odmah razumjeti, licemjeri imaju dvostruka mjerila.
Svima je očito, pa i tebi samom, da si običan licemjer.

Zato i skrećeš temu u drugi smjer, evo sad bi se bavio time jebem li ja što i koliko.

Pa više nije bitno što si ti licemjer sa dvostrukim mjerilima, nego je sad fokus na to kako ja ništa ne jebem.
tre911 wrote:
Nego da odemo na tvoje područje eugenike, na primjer jesi li pronašao ženu sa iq 120 da je oženiš? Ako jesi pretpostavljam da je pobjegla glavom bez obzira poslje nekoliko rečenica razmjenjenih s tobom jer si bolesnik u mp3 koji bi i svoje vlastito djete ubio ako ocjeni da nije dovoljno pametno. Dakle pametne žene ne žele imati ništa sa tobom a ti one malo manje inteligentne ne želiš i vjerojatno se pitaš zašto si još uvijek čekaš godota.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive. - Page 9 Empty Re: Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive.

Post by Guest 22/4/2016, 08:38

metilda wrote:
Noor wrote:
metilda wrote:
tre911 wrote:
Noor wrote:
tre911 wrote:
Eva wrote:

Kaj se uči na vjeronauku?
Ako pitaš za školu danas ne znam točno no ako je kao nekada onda se to odnosi na Stari i Novi Zavjet,molitve.. kasnije na djela apostolska, kreposti, blaženstva..nisam nigdje vidio niti čuo da se zagovara ikakva agresija ili pljuvanje po drugima.

i Stari zavjet? a što se iz njega uči?
Od postanka svijeta pa na dalje, praktički povijest Izraela ali ne toliko opširno kao da sam uzmeš bibliju ili neku drugu literaturu. Meni je to recimo prilično poznato.

a joj... evička i noor (dudette) su se zajapurile objašnjavajući Jahvinu genocidnost na vlastitom narodu... (druga knjiga o Samuelu) a i inače, gdje god bi jahve kročio među druge narode tu bi izrael profitirao u ubojstvima i pljački... kakav bog takvi i sljedbenici...

metiljda - tipična kleronacifašistička domaćica
jel vas i to na vjeronauku učili?

a šta.. sad je sramota biti domaćica kad nas je sdp svojim lokalnim malverzacijama učinio nezaposlenima?

nije sramota biti domaćica, sramota je biti zatucana domaćica
iako, sramota je relativan pojam...nekome je sramota biti gay, neki to otvoreno prihvaćaju.
pogledaj samo bogomoljku markićku i ilčića...oni bi najradije sve gayeve u plinski komoru....govnad jedna
da bog se njima u obitelji rodi gay..to bi im bila naaajveća pokora.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive. - Page 9 Empty Re: Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive.

Post by marcellus 22/4/2016, 10:00

http://www.dnevno.hr/vijesti/komentari/boris-dezulovic-o-zenskaru-bjelosvjetskom-kurvaru-hohstapleru-leopoldu-mandicu-915482

_________________
Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive. - Page 9 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive. - Page 9 Empty Re: Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive.

Post by Guest 22/4/2016, 10:42

Noor wrote:
metilda wrote:
Noor wrote:
metilda wrote:
tre911 wrote:
Noor wrote:
tre911 wrote:
Eva wrote:

Kaj se uči na vjeronauku?
Ako pitaš za školu danas ne znam točno no ako je kao nekada onda se to odnosi na Stari i Novi Zavjet,molitve.. kasnije na djela apostolska, kreposti, blaženstva..nisam nigdje vidio niti čuo da se zagovara ikakva agresija ili pljuvanje po drugima.

i Stari zavjet? a što se iz njega uči?
Od postanka svijeta pa na dalje, praktički povijest Izraela ali ne toliko opširno kao da sam uzmeš bibliju ili neku drugu literaturu. Meni je to recimo prilično poznato.

a joj... evička i noor (dudette) su se zajapurile objašnjavajući Jahvinu genocidnost na vlastitom narodu... (druga knjiga o Samuelu) a i inače, gdje god bi jahve kročio među druge narode tu bi izrael profitirao u ubojstvima i pljački... kakav bog takvi i sljedbenici...

metiljda - tipična kleronacifašistička domaćica
jel vas i to na vjeronauku učili?

a šta.. sad je sramota biti domaćica kad nas je sdp svojim lokalnim malverzacijama učinio nezaposlenima?

nije sramota biti domaćica, sramota je biti zatucana domaćica
iako, sramota je relativan pojam...nekome je sramota biti gay, neki to otvoreno prihvaćaju.
pogledaj samo bogomoljku markićku i ilčića...oni bi najradije sve gayeve u plinski komoru....govnad jedna
da bog se njima u obitelji rodi gay..to bi im bila naaajveća pokora.

aha, sad se izvlačiš i podmećeš jer znaš moju situaciju iz privatne prepiske... otužna si i vrijedna sažaljenja zbog ovakvog pristupa.. da, moj sin je gay i ja se ne ustručavam to reći gdje god me na to izazovu... Upravo to što je gay približilo mi je nauk Crkve o milosrđu i opraštanju koji do tada nisam razumijevala.. ako ti je poznato ono "oprostiti do 70 puta 7"  a također i ono "tko je bez grijeha neka prvi baci kamen" i ono papino "tko sam ja da im sudim" ... no što ti znaš o agape, filia i caritas... ništa...ali to je tvoj problem a ne moj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive. - Page 9 Empty Re: Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive.

Post by L'âme 22/4/2016, 10:50

Samo nemojte ovo pretvorit u osobna prepucavanja i iznosenje privatnih stvari.
Ionako je vec pretvoreno,pa vas molim da prestanete.
To nije smisao foruma i ovakve komunikacije,uopce.
Ma,nije nijedne,ali ovako smo svi prisiljeni biti upoznati.
Hvala na razumijevanju.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive. - Page 9 Empty Re: Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive.

Post by BB-8 22/4/2016, 10:53

Noor wrote:u osnovne škole je naguran predmet vjeronauk, a ne ateizam.
toliko o agresivnosti .


da, i?

možeš birati između svih religija...nije nametnut SAMO katolički vjeronauk...

_________________
Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive. - Page 9 Attach13 Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive. - Page 9 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive. - Page 9 Empty Re: Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive.

Post by Guest 22/4/2016, 11:07

metilda wrote:

aha, sad se izvlačiš i podmećeš jer znaš moju situaciju iz privatne prepiske... otužna si i vrijedna sažaljenja zbog ovakvog pristupa.. da, moj sin je gay i ja se ne ustručavam to reći gdje god me na to izazovu... Upravo to što je gay približilo mi je nauk Crkve o milosrđu i opraštanju koji do tada nisam razumijevala.. ako ti je poznato ono "oprostiti do 70 puta 7"  a također i ono "tko je bez grijeha neka prvi baci kamen" i ono papino "tko sam ja da im sudim" ... no što ti znaš o agape, filia i caritas... ništa...ali to je tvoj problem a ne moj

a gle, obzirom da ja nisam dudetta  koju mi stalno podmećeš, meni ovo prvi glas i nije moj problem.
tak da...u krivu si.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive. - Page 9 Empty Re: Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive.

Post by Guest 22/4/2016, 11:08

IvyTeasdale wrote:Samo nemojte ovo pretvorit u osobna prepucavanja i iznosenje privatnih stvari.
Ionako je vec pretvoreno,pa vas molim da prestanete.
To nije smisao foruma i ovakve komunikacije,uopce.
Ma,nije nijedne,ali ovako smo svi prisiljeni biti upoznati.
Hvala na razumijevanju.

nisu osobna, nego se slučajno poklopilo. a ona sad podmeće neke privatne prepiske, jer misli da sam ja dudett ili ne znam tko sve ne.
lupeta i pjeni se na krivu osobu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive. - Page 9 Empty Re: Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive.

Post by Guest 22/4/2016, 11:09

marcellus wrote:http://www.dnevno.hr/vijesti/komentari/boris-dezulovic-o-zenskaru-bjelosvjetskom-kurvaru-hohstapleru-leopoldu-mandicu-915482
:tu :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive. - Page 9 Empty Re: Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive.

Post by Guest 22/4/2016, 11:10

tre911 wrote:
marcellus wrote:http://www.dnevno.hr/vijesti/komentari/boris-dezulovic-o-zenskaru-bjelosvjetskom-kurvaru-hohstapleru-leopoldu-mandicu-915482
:tu :tu

stopiraš? a đe ćeš, momak?! jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive. - Page 9 Empty Re: Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive.

Post by BB-8 22/4/2016, 11:11

tre911 wrote:
marcellus wrote:http://www.dnevno.hr/vijesti/komentari/boris-dezulovic-o-zenskaru-bjelosvjetskom-kurvaru-hohstapleru-leopoldu-mandicu-915482
:tu :tu

_________________
Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive. - Page 9 Attach13 Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive. - Page 9 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive. - Page 9 Empty Re: Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive.

Post by Guest 22/4/2016, 11:12

Noor wrote:
tre911 wrote:
marcellus wrote:http://www.dnevno.hr/vijesti/komentari/boris-dezulovic-o-zenskaru-bjelosvjetskom-kurvaru-hohstapleru-leopoldu-mandicu-915482
:tu :tu

stopiraš? a đe ćeš, momak?! jocolor
U prolazu, već me neko pokupio :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive. - Page 9 Empty Re: Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive.

Post by Guest 22/4/2016, 11:13

tre911 wrote:
Noor wrote:
tre911 wrote:
marcellus wrote:http://www.dnevno.hr/vijesti/komentari/boris-dezulovic-o-zenskaru-bjelosvjetskom-kurvaru-hohstapleru-leopoldu-mandicu-915482
:tu :tu

stopiraš? a đe ćeš, momak?! jocolor
U prolazu, već me neko pokupio :D

ma, ne nudim prijevoz, vidiš da sam na baciklo...samo pitam :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive. - Page 9 Empty Re: Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive.

Post by Guest 22/4/2016, 11:14

Noor wrote:
metilda wrote:

aha, sad se izvlačiš i podmećeš jer znaš moju situaciju iz privatne prepiske... otužna si i vrijedna sažaljenja zbog ovakvog pristupa.. da, moj sin je gay i ja se ne ustručavam to reći gdje god me na to izazovu... Upravo to što je gay približilo mi je nauk Crkve o milosrđu i opraštanju koji do tada nisam razumijevala.. ako ti je poznato ono "oprostiti do 70 puta 7"  a također i ono "tko je bez grijeha neka prvi baci kamen" i ono papino "tko sam ja da im sudim" ... no što ti znaš o agape, filia i caritas... ništa...ali to je tvoj problem a ne moj

a gle, obzirom da ja nisam dudetta  koju mi stalno podmećeš, meni ovo prvi glas i nije moj problem.
tak da...u krivu si.

ah, meni nije problem reći ono što je ionako svim sugrađanima poznato, a tebi je problem reći pod kojim sve nadimcima pišeš... žalim te, to neka bude moja zadnja riječ upućena tebi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive. - Page 9 Empty Re: Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive.

Post by Guest 22/4/2016, 11:19

metilda wrote:
Noor wrote:
metilda wrote:

aha, sad se izvlačiš i podmećeš jer znaš moju situaciju iz privatne prepiske... otužna si i vrijedna sažaljenja zbog ovakvog pristupa.. da, moj sin je gay i ja se ne ustručavam to reći gdje god me na to izazovu... Upravo to što je gay približilo mi je nauk Crkve o milosrđu i opraštanju koji do tada nisam razumijevala.. ako ti je poznato ono "oprostiti do 70 puta 7"  a također i ono "tko je bez grijeha neka prvi baci kamen" i ono papino "tko sam ja da im sudim" ... no što ti znaš o agape, filia i caritas... ništa...ali to je tvoj problem a ne moj

a gle, obzirom da ja nisam dudetta  koju mi stalno podmećeš, meni ovo prvi glas i nije moj problem.
tak da...u krivu si.

ah, meni nije problem reći ono što je ionako svim sugrađanima poznato, a tebi je problem reći pod kojim sve nadimcima pišeš... žalim te, to neka bude moja zadnja riječ upućena tebi...

pišem samo kao Noor, kad već pitaš, iako mislim da te se to ne tiče.
a sad ti reci pod kojim sve nikovima pišeš i ovdje i na bivšem net.hr...i kome sve ustupaš da piše pod tvojim nikovima.
jel ti je jako zanimljivo obmanjivanje forumaša i igranje rola?
i onda takva, mnogoimena, nađeš se meni podmetati korištenje altera.
eto, zato si to što jesi - licemjerna oltaruša.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive. - Page 9 Empty Re: Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive.

Post by provocator 22/4/2016, 11:27

marcellus wrote:http://www.dnevno.hr/vijesti/komentari/boris-dezulovic-o-zenskaru-bjelosvjetskom-kurvaru-hohstapleru-leopoldu-mandicu-915482
Tko o čemu Marcel Holjevac (marcellus) o poštenju... Bi se reklo.

I kaj sad? Dežulović je napisao kaj je napisao.
Više mi nacurac idu patetični zahtjevi kojekakvih jebivetra da se zaštite njihovi osjećaji i da ih se poštuje jer to je najobičnija lakrdija i pila naopako. Kad malo bolje pogledaš odmah vidiš da o tome pričaju upravo oni koji se prema drugima odnose kao građanima drugog reda jer ne dijele ista uvjerenja i svjetonazor.

Kmeće masovno kako su osjećaji vjernika povrijeđeni jer se neki sprdaju s njihovim navadama. Pa to je notorna glupost, to je kao kmečanje razmaženih derišta da svi drugi moraju paziti i kontrolirati njihove osjećaje jer oni sami nisu to u stanju. Daj zajebi s glupostima.

Da li je netko vjernike napadao i ugrožavao tijekom klanjanja sv. Leopoldu Mandiću? Da li je netko na njih bacao kamenje ili molotovljeve koktele, dovikivao im ili prijetio? Nije! Da li ih je trebala čuvati "vojska" oklopljenih murjaka? Nije!

U redu i je i tako mora biti da oni koji misle suprotno budu tolerantni ali nitko od nikoga ne može niti treba tražiti da ih zbog toga što su tu i što jesu to što jesu mora poštivati. Tolerancija ne podraumijeva i poštivanje.

Piše se (i govori) sve i svašta o muslimanima, o pederima, o lezbama, o političarima, Srbima, Romima, ateistima, teistima, agnosticima, vozačima tramvaja, blagajnicama... Piše se svašata i vrijeđa ih se ali... Kad si ti to moj marcelluse uživao silno poštovanje samog sebe i svojih stavova i uvjerenja? Možda u Jugosalviji u kojoj si rođen, odrastao i školovao se?

Vrijeđanje je praksa od vrtića pa do groba, s tim da je puno brutalnije u mlađoj dobi. Neke od tih uvreda imaju potencijala da ti otvore oči o nekim manama koje sam kod sebe ne doživljavaš pa možeš postati bolji čovjek, neke su zlobne i degenerične, ali te opet karakterno ojačaju i nauče da na svijetu ima šljama s kojim ćeš se morat nosit kako znaš i umiješ. Ako se mentalno raspadneš od par uvreda, vjerojatno imaš ozbiljnijih problema koje bi trebao adresirati, a ne zahtijevati da se oko tebe napuše balon lažnog digniteta, poštovanja, političke korektknosti i ostalih svinjarija koje se danas hoće progurati kao nešto izišlo iz gorućeg grma.

_________________
Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive. - Page 9 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive. - Page 9 Empty Re: Crkva smije što vi ne smijete,maltretiratii mrtve i žive.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum