ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Frljic protiv Hasanbegovica

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Frljic protiv Hasanbegovica - Page 5 Empty Re: Frljic protiv Hasanbegovica

Post by jastreb 21/3/2016, 14:27

max123 wrote:
jastreb wrote:
Stari Izraelci bili su u bližim odnosima sa Edomcima,Amoncima,Kanaancima,Filistejcima,nego li sa Arapima.
i svi navedeni su bivsi serbi.nemeres se vise izvuc.provaljen si sisojevicu...;)
A po tebi su svi pučani od Trsta do Albanije i od Tise do sinjega mora stari Horavati?

jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Frljic protiv Hasanbegovica - Page 5 Empty Re: Frljic protiv Hasanbegovica

Post by max123 21/3/2016, 14:36

jastreb wrote:
A po tebi su svi pučani od Trsta do Albanije i od Tise do sinjega mora stari Horavati?
makaki,'ko sam ja.ovaj nemac to tvrdi.a nemci su studiozni i precizni...

https://hr.wikipedia.org/wiki/Pavao_Ritter_Vitezovi%C4%87
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Frljic protiv Hasanbegovica - Page 5 Empty Re: Frljic protiv Hasanbegovica

Post by jastreb 21/3/2016, 14:38

max123 wrote:
jastreb wrote:
A po tebi su svi pučani od Trsta do Albanije i od Tise do sinjega mora stari Horavati?
makaki,'ko sam ja.ovaj nemac to tvrdi.a nemci su studiozni i precizni...

https://hr.wikipedia.org/wiki/Pavao_Ritter_Vitezovi%C4%87
Onda čemu se razdvajamo i osnivamo male državice,kad bi kao jedan narod mogli živjeti u većoj državi?
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Frljic protiv Hasanbegovica - Page 5 Empty Re: Frljic protiv Hasanbegovica

Post by Guest 21/3/2016, 14:39

max123 wrote:
Eva wrote:
Da, ako misliš na fonetiku. Npr. ja na hebrejskom ani, na arapskom ana, i posebice kod izgovora tri h, ali tu sva sličnost počinje i prestaje.
cuj sva slicnost.nezderete svinjetinu (i jedni i drugi),muskarci si skracuju cunu(i jedni i drugi).zene su samo i izljucivo inkubatori(kod izvornih zida-ordodoksa).i tako dalje i tako duze.moja rut(h)..;)
Lo, lo, tj. ne, ne. U judaizmu žena je kraljica. U islamu manje vrijedi od kokoši u dvorištu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Frljic protiv Hasanbegovica - Page 5 Empty Re: Frljic protiv Hasanbegovica

Post by max123 21/3/2016, 14:49

Eva wrote:
Lo, lo, tj. ne, ne. U judaizmu žena je kraljica. U islamu manje vrijedi od kokoši u dvorištu.
evice,nemoj me jebavat.dobro znas da je tako.kod ortodoksnih zida(izvornih) je "zenetina" na istom nivou kao im kod  brace po ocu(abrahamu)muja.i to na onom  najnizem.cak si moraju sisat kosu kad stupe u brak.nose perike.mislim,kako taJ voodu nazvat;nego teskim primitivizvom.i koja je onda razlika od kolegica u burkama.samo formalna...;)
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Frljic protiv Hasanbegovica - Page 5 Empty Re: Frljic protiv Hasanbegovica

Post by jastreb 21/3/2016, 14:51

max123 wrote:
Eva wrote:
Lo, lo, tj. ne, ne. U judaizmu žena je kraljica. U islamu manje vrijedi od kokoši u dvorištu.
evice,nemoj me jebavat.dobro znas da je tako.kod ortodoksnih zida(izvornih) je "zenetina" na istom nivou kao im kod  brace po ocu(abrahamu)muja.i to na onom  najnizem.cak si moraju sisat kosu kad stupe u brak.nose perike.mislim,kako taJ voodu nazvat;nego teskim primitizvom.i koja je onda razlika od kolegica u burkama.samo formalna...;)
Odnos prema ženama u judaizmu i islamu ne može se ni po čemu uspoređivati.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Frljic protiv Hasanbegovica - Page 5 Empty Re: Frljic protiv Hasanbegovica

Post by Guest 21/3/2016, 14:52

Nije, i kod Hasida žene rade, jer se oni, muški, uglavnom ne bave svjetovnim stvarima nego proučavaju Toru cijele dane. Tako kod ortodoxnih većinom muški cijeli dan čitaju Toru, mole se Bogu, a žene vode business.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Frljic protiv Hasanbegovica - Page 5 Empty Re: Frljic protiv Hasanbegovica

Post by Guest 21/3/2016, 14:53

jastreb wrote:Čak i vodeći bosanski vehabija Zijad Ljakić u jednom svom predavanju kaže da uopće danas nije važno što su Bošnjaci najvećim porijeklom Srbi,već da je važno samo to što su danas muslimani.
Odakle svi srbi u kraljevini Hrvata? Gdje su onda Hrvati u cijeloj priči kada se znaju povijesne granice a unutar kojih su srbi bili veoma kratko vrijeme.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Frljic protiv Hasanbegovica - Page 5 Empty Re: Frljic protiv Hasanbegovica

Post by max123 21/3/2016, 15:00

Eva wrote:Nije, i kod Hasida žene rade, jer se oni, muški, uglavnom ne bave svjetovnim stvarima nego proučavaju Toru cijele dane. Tako kod ortodoxnih većinom muški cijeli dan čitaju Toru, mole se Bogu, a žene vode business.
kakav biznes,rade ko stoka i radjaju.i tako u krug.biznes rade ovi u camerici koji su zide samo formalno.sto se tice judaizma tu sam tatamata,ide mi skoro ka i poviest Horvatskog naroda...;)


Last edited by max123 on 21/3/2016, 15:04; edited 1 time in total
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Frljic protiv Hasanbegovica - Page 5 Empty Re: Frljic protiv Hasanbegovica

Post by max123 21/3/2016, 15:03

tre911 wrote:
Odakle svi srbi u kraljevini Hrvata? Gdje su onda Hrvati u cijeloj priči kada se znaju povijesne granice a unutar kojih su srbi bili veoma kratko vrijeme.
jednostavno,Hrvati se naseljavali u polukrug.znaci umisto od vukovara do dubrovnika ici priko bosne srebrene,oni,budale kakve vec jesu,priko zagreba,kavovca,zadva,makavske pa sve do dubvovnika..
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Frljic protiv Hasanbegovica - Page 5 Empty Re: Frljic protiv Hasanbegovica

Post by Guest 21/3/2016, 15:06

max123 wrote:
tre911 wrote:
Odakle svi srbi u kraljevini Hrvata? Gdje su onda Hrvati u cijeloj priči kada se znaju povijesne granice a unutar kojih su srbi bili veoma kratko vrijeme.
jednostavno,Hrvati se naseljavali u polukrug.znaci umisto od vukovara do dubrovnika ici priko bosne srebrene,oni,budale kakve vec jesu,priko zagreba,kavovca,zadva,makavske pa sve do dubvovnika..
Ae, biće da je tako ako slušamo jastreba i njegova znanstvena istraživanja, drugog objašnjenja nema
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Frljic protiv Hasanbegovica - Page 5 Empty Re: Frljic protiv Hasanbegovica

Post by max123 21/3/2016, 15:07

tre911 wrote:
max123 wrote:
tre911 wrote:
Odakle svi srbi u kraljevini Hrvata? Gdje su onda Hrvati u cijeloj priči kada se znaju povijesne granice a unutar kojih su srbi bili veoma kratko vrijeme.
jednostavno,Hrvati se naseljavali u polukrug.znaci umisto od vukovara do dubrovnika ici priko bosne srebrene,oni,budale kakve vec jesu,priko zagreba,kavovca,zadva,makavske pa sve do dubvovnika..
Ae, biće da je tako ako slušamo jastreba i njegova znanstvena istraživanja, drugog objašnjenja nema
jastreb,ili seselj za siromasne..
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Frljic protiv Hasanbegovica - Page 5 Empty Re: Frljic protiv Hasanbegovica

Post by Guest 21/3/2016, 15:08

Kaj si rabin?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Frljic protiv Hasanbegovica - Page 5 Empty Re: Frljic protiv Hasanbegovica

Post by max123 21/3/2016, 15:15

Eva wrote:Kaj si rabin?
ma ja cu bit sve kaj ti zelis.salim se,jednostavno me je interesiralo i zaintegriralo,kako je jedan ,mali i u biti nebitan narod pastira i cobana,prodao svoje narodne mitove, najvecem djelu covicanstva.u x-verzija(krscanstvo.islam....)i danas ubire plodove svoje geopolitike(bankarstvo,novinarstvo-POLITICKU MOC...)
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Frljic protiv Hasanbegovica - Page 5 Empty Re: Frljic protiv Hasanbegovica

Post by Guest 21/3/2016, 15:32

Jednostavno, Božja providnost Frljic protiv Hasanbegovica - Page 5 1f60b
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Frljic protiv Hasanbegovica - Page 5 Empty Re: Frljic protiv Hasanbegovica

Post by jastreb 21/3/2016, 15:37

tre911 wrote:
jastreb wrote:Čak i vodeći bosanski vehabija Zijad Ljakić u jednom svom predavanju kaže da uopće danas nije važno što su Bošnjaci najvećim porijeklom Srbi,već da je važno samo to što su danas muslimani.
Odakle svi srbi u kraljevini Hrvata? Gdje su onda Hrvati u cijeloj priči kada se znaju povijesne granice a unutar kojih su srbi bili veoma kratko vrijeme.
Srbi su druga priča. Mislim pravoslavni Srbi.

Ja samo ponavljam da je mit o nekakvom hrvatstvu bosanskih muslimana(osim onih u Bos.krajini) umjetno stvoren.

Zamisli ti to Hrvati u Novom Pazaru,Višegradu,Goraždu i Pljevljima,gdje nikada nije zabilježeno postojanje istih.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

Frljic protiv Hasanbegovica - Page 5 Empty Re: Frljic protiv Hasanbegovica

Post by max123 21/3/2016, 15:44

jastreb wrote:
Srbi su druga priča. Mislim pravoslavni Srbi.

Ja samo ponavljam da je mit o nekakvom hrvatstvu bosanskih muslimana(osim onih u Bos.krajini) umjetno stvoren.

Zamisli ti to Hrvati u Novom Pazaru,Višegradu,Goraždu i Pljevljima,gdje nikada nije zabilježeno postojanje istih.
ne pocinje Hrvatstvo sa ndh i pavelicem,Hrvati su se naselili(tako romejski car)u rim.dalmaciju i rim.panoniji.znaci u biti sve izmedju triglava i vardara.to sto su se kroz poviest stvarali novi entiteti (bosnje,crnogorci,slovenci,servi..) ne znaci da vise isti nisu etnicki Hrvati.barem jedan ogromni dio istih to zasigurno je..
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Frljic protiv Hasanbegovica - Page 5 Empty Re: Frljic protiv Hasanbegovica

Post by jastreb 21/3/2016, 15:46

max123 wrote:
jastreb wrote:
Srbi su druga priča. Mislim pravoslavni Srbi.

Ja samo ponavljam da je mit o nekakvom hrvatstvu bosanskih muslimana(osim onih u Bos.krajini) umjetno stvoren.

Zamisli ti to Hrvati u Novom Pazaru,Višegradu,Goraždu i Pljevljima,gdje nikada nije zabilježeno postojanje istih.
ne pocinje Hrvatstvo sa ndh i pavelicem,Hrvati su se naselili(tako romejski car)u rim.dalmaciju i rim.panoniji.znaci u biti sve izmedju triglava i vardara.to sto su se kroz poviest stvarali novi entiteti (bosnje,crnogorci,slovenci,servi..) ne znaci da vise isti nisu etnicki Hrvati.barem jedan ogromni dio istih to zasigurno je..
Onda se ponovno ujedinite.

Ako ste isti narod što bježite od zajedničke države,ili saveza,ko vrag od tamjana?
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Frljic protiv Hasanbegovica - Page 5 Empty Re: Frljic protiv Hasanbegovica

Post by max123 21/3/2016, 15:58

jastreb wrote:
Onda se ponovno ujedinite.

Ako ste isti narod što bježite od zajedničke države,ili saveza,ko vrag od tamjana?
tako je kako je.vremena se nemogu vratit.meni je samo bitno da se zna poviest ovih prostora..
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Frljic protiv Hasanbegovica - Page 5 Empty Re: Frljic protiv Hasanbegovica

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum