ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Frljic protiv Hasanbegovica

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Frljic protiv Hasanbegovica - Page 4 Empty Re: Frljic protiv Hasanbegovica

Post by Guest 21/3/2016, 13:29

Karamustafa, Enisa, Hasanče, Esma, sve stara hrvatska imena. Frljic protiv Hasanbegovica - Page 4 1f600

Guest
Guest


Back to top Go down

Frljic protiv Hasanbegovica - Page 4 Empty Re: Frljic protiv Hasanbegovica

Post by max123 21/3/2016, 13:32

jastreb wrote:


Od bošnjačkog nac.korpusa jedini etnički Hrvati su oni iz Cazina,Bihaća,Kladuše,o čemu svjedoči i njihov ikavski govor.

Ovo drugo su etnički Srbi,Makedonci,Crnogorci,te mali dio potomaka Turaka,Anadolaca i ostalih.
cekaj malo,maloprije su svi bili srbi,sad si kao ful ubacio i makedonce,crnogorce.jel to malo da prikrijes tragove.koji si ti lisac..
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Frljic protiv Hasanbegovica - Page 4 Empty Re: Frljic protiv Hasanbegovica

Post by jastreb 21/3/2016, 13:33

max123 wrote:
jastreb wrote:

Hrvati su uglavnom oni iz Cazinske krajine. Ikavci.

Ostalo su manje-više islamizirani Srbi.

Sad ćeš ti meni reći da je onaj iz Foče,ili onaj iz Novog Pazara nekakav Hrvat.
ono sto najvise iritira mene a virujem i ostatak publike je tvoje naginjanje srbima.zasto je to tako..
Ja sam znansttvenik,a ne političar,ili nekakav romantičar.

Ja kažem ono što je i kako je,pa makar i sam bio oštećen tom svojom konstatacijom.

Uostalom jedini muslimani u BIH koji još donekle se osjećaju Hrvatima i koji čak imaju predstavnicu Hrvata islamske vjere jesu ovi iz Caz.Krajine.

Recimo Fikret Abdić je etnički Hrvat. Njegova kćerka je deklarirana Hrvatica i predstavnica Hrvata .

Sead Lipovača i Alen Islamović iz Divljih jagoda su etnički Hrvati.

Alija Izetbegović, Meša Selimović, Jašar Ahmedovski,Mehmed paša Sokolović, Smail aga Čengić i pripadnici čuvene nikšićke begovske loze Mušović su etnički islamizirani Srbi.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Frljic protiv Hasanbegovica - Page 4 Empty Re: Frljic protiv Hasanbegovica

Post by max123 21/3/2016, 13:35

Eva wrote:Karamustafa, Enisa, Hasanče, Esma, sve stara hrvatska imena. Frljic protiv Hasanbegovica - Page 4 1f600
pa nisu ni filip,petar,martin..iskonska Hrvatska imena.pa ih ipak rabimo.izvorna Hrvatska(slavenska) imena su gojimir,radovan,vuk,krsto..pa ih skoro vise i nema medju Hrvatima.jer su toboze "srpska".vlada jedno veliko neznanje kod pucine.to je nazalost jedan velik i bojim se nerjesiv problem.zove se  NEZNANJE..
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Frljic protiv Hasanbegovica - Page 4 Empty Re: Frljic protiv Hasanbegovica

Post by jastreb 21/3/2016, 13:37

max123 wrote:
jastreb wrote:


Od bošnjačkog nac.korpusa jedini etnički Hrvati su oni iz Cazina,Bihaća,Kladuše,o čemu svjedoči i njihov ikavski govor.

Ovo drugo su etnički Srbi,Makedonci,Crnogorci,te mali dio potomaka Turaka,Anadolaca i ostalih.
cekaj malo,maloprije su svi bili srbi,sad si kao ful ubacio i makedonce,crnogorce.jel to malo da prikrijes tragove.koji si ti lisac..
Ovako,što se tiče muslimana iz Bosne tu su svi osim ovih iz Caz.krajine uglavnom Srbi.

Ovi sa Raške oblasti su mahom Srbi i Crnogorci,a oni koji se nazivaju Bošnjacima,a iz Makedonije su (Goranci) to su Makedonci.

Slovenaca nema.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Frljic protiv Hasanbegovica - Page 4 Empty Re: Frljic protiv Hasanbegovica

Post by jastreb 21/3/2016, 13:42

Čak i vodeći bosanski vehabija Zijad Ljakić u jednom svom predavanju kaže da uopće danas nije važno što su Bošnjaci najvećim porijeklom Srbi,već da je važno samo to što su danas muslimani.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Frljic protiv Hasanbegovica - Page 4 Empty Re: Frljic protiv Hasanbegovica

Post by max123 21/3/2016, 13:42

jastreb wrote:




Alija Izetbegović, Meša Selimović, Jašar Ahmedovski,Mehmed paša Sokolović, Smail aga Čengić i pripadnici čuvene nikšićke begovske loze Mušović su etnički islamizirani Srbi.
tipica serbska splacina.ako je virovati tim mitomanima svi "srbi" i ostali dolaze iz male i "junacke" crnegore.to je tipicna serbska mantra,koja samo odlicno pokazuje da si i ti njihov.lisac jedan..
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Frljic protiv Hasanbegovica - Page 4 Empty Re: Frljic protiv Hasanbegovica

Post by crvenkasti 21/3/2016, 13:43

Znam, ja sam etnički Hrvat, genetski Turčin, po ocu četnik koji je porijeklom Hrvat, ali posrbljen, pa islamiziran, pa ponovo posrbljen, da bih sad konačno opet postao Hrvat.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Frljic protiv Hasanbegovica - Page 4 Empty Re: Frljic protiv Hasanbegovica

Post by jastreb 21/3/2016, 13:45

max123 wrote:
jastreb wrote:




Alija Izetbegović, Meša Selimović, Jašar Ahmedovski,Mehmed paša Sokolović, Smail aga Čengić i pripadnici čuvene nikšićke begovske loze Mušović su etnički islamizirani Srbi.
tipica serbska splacina.ako je virovati tim mitomanima svi "srbi" i ostali dolaze iz male i "junacke" crnegore.to je tipicna serbska mantra,koja samo odlicno pokazuje da si i ti njihov.lisac jedan..
Pa Meša Selimović se neupitno smatrao Srbinom,a Alija Izetbegović se dok nije osmislio bošnjaštvo,također deklarirao kao Srbin.

Mehmed paša Sokolović je bio brat prvog srpskog patrijarha Makarija Sokolovića.

Smail aga Čengić i kapetani Mušovići bijahu nesumnjivo srpskog porijekla,gdje si vidio da u Nikšić ima Hrvata???

Dakle nađi mi jedan dokaz o hrvatstvu navedenih likova.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Frljic protiv Hasanbegovica - Page 4 Empty Re: Frljic protiv Hasanbegovica

Post by max123 21/3/2016, 13:48

jastreb wrote:


Ovako,što se tiče muslimana iz Bosne tu su svi osim ovih iz Caz.krajine uglavnom Srbi.

Ovi sa Raške oblasti su mahom Srbi i Crnogorci,a oni koji se nazivaju Bošnjacima,a iz Makedonije su (Goranci) to su Makedonci.

Slovenaca nema.
cila bosna je za vrime svojih srednjovjekovnih vladara i kasnije koristila ikavicu.to valjda neces negirat.mislim samo ako zelis reducirat Hrvate na ikavce,sto se mene tice,more.e onda moras kajkavce(ekavce) trpat medju tzv.slovence.a bogami i niz cakavaca  ekavaca moras negdi strpat,samo di.a sta cemio sa dubrovcanima(ijekavcima) a lijo.samo da stavim potpis seselja(tj.kostica) i mali milijun srpskih mitomana.koje si ti ocito studiozno studirao a ocito i prisvojio..


Last edited by max123 on 21/3/2016, 13:58; edited 1 time in total
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Frljic protiv Hasanbegovica - Page 4 Empty Re: Frljic protiv Hasanbegovica

Post by max123 21/3/2016, 13:58

jastreb wrote:




Pa Meša Selimović se neupitno smatrao Srbinom,a Alija Izetbegović se dok nije osmislio bošnjaštvo,također deklarirao kao Srbin.

Mehmed paša Sokolović je bio brat prvog srpskog patrijarha Makarija Sokolovića.

Smail aga Čengić i kapetani Mušovići bijahu nesumnjivo srpskog porijekla,gdje si vidio da u Nikšić ima Hrvata???

Dakle nađi mi jedan dokaz o hrvatstvu navedenih likova.
fucka mi se za ovih nekoliko nabrojenih.s tim da se oko sokolovica jos koplja lome.a sto se tice niksica tu triba citat turske putopisce.oni tamo nailaze na hrabre Hrvate koji dizu ustanke protiv tamosnje turske vlasti.trazi,guglaj..
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Frljic protiv Hasanbegovica - Page 4 Empty Re: Frljic protiv Hasanbegovica

Post by jastreb 21/3/2016, 14:00

max123 wrote:
jastreb wrote:




Pa Meša Selimović se neupitno smatrao Srbinom,a Alija Izetbegović se dok nije osmislio bošnjaštvo,također deklarirao kao Srbin.

Mehmed paša Sokolović je bio brat prvog srpskog patrijarha Makarija Sokolovića.

Smail aga Čengić i kapetani Mušovići bijahu nesumnjivo srpskog porijekla,gdje si vidio da u Nikšić ima Hrvata???

Dakle nađi mi jedan dokaz o hrvatstvu navedenih likova.
fucka mi se za ovih nekoliko nabrojenih.s tim da se oko sokolovica jos koplja lome.a sto se tice niksica tu triba citat turske putopisce.oni tamo nailaze na hrabre Hrvate koji dizu ustanke protiv tamosnje turske vlasti.
trazi,guglaj..
Čuj nećemo se baviti neozbiljnim izvorima. 

Inače Srbi su,ako nisi znao i današnji Albanci.

Za Skenderbega čak i albanski vrapci znaju da je bio Srbin.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Frljic protiv Hasanbegovica - Page 4 Empty Re: Frljic protiv Hasanbegovica

Post by Guest 21/3/2016, 14:06

max123 wrote:
Eva wrote:Karamustafa, Enisa, Hasanče, Esma, sve stara hrvatska imena. Frljic protiv Hasanbegovica - Page 4 1f600
pa nisu ni filip,petar,martin..iskonska Hrvatska imena.pa ih ipak rabimo.izvorna Hrvatska(slavenska) imena su gojimir,radovan,vuk,krsto..pa ih skoro vise i nema medju Hrvatima.jer su toboze "srpska".vlada jedno veliko neznanje kod pucine.to je nazalost jedan velik i bojim se nerjesiv problem.zove se  NEZNANJE..
Ratimir, Višeslav, Zdeslav, Mislav, Trpimir, Branimir, Mutimir, itd.. ali sigurno nisu Mustafe i Hasani, a ponajmanje oni kojima se babin babo doselio iz Užica, pa ma koliko oni simpatizirali bezglavnikovu ideologiju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Frljic protiv Hasanbegovica - Page 4 Empty Re: Frljic protiv Hasanbegovica

Post by max123 21/3/2016, 14:07

jastreb wrote:





Čuj nećemo se baviti neozbiljnim izvorima. 

Inače Srbi su,ako nisi znao i današnji Albanci.

Za Skenderbega čak i albanski vrapci znaju da je bio Srbin.
provaljen si lisac.nepostoje nikakvi etnicki "srbi".cak i onI par jadnika pod jasenovackom ledinom su mahom etnicki Hrvati.jeli pizdis,dami te je sad vidit..:))


Last edited by max123 on 21/3/2016, 14:11; edited 1 time in total
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Frljic protiv Hasanbegovica - Page 4 Empty Re: Frljic protiv Hasanbegovica

Post by max123 21/3/2016, 14:11

Eva wrote:
Ratimir, Višeslav, Zdeslav, Mislav, Trpimir, Branimir, Mutimir, itd.. ali sigurno nisu Mustafe i Hasani, a ponajmanje oni kojima se babin babo doselio iz Užica, pa ma koliko oni simpatizirali bezglavnikovu ideologiju.
forma(imena) se minjaju sustina(etnikum) ostaje.uostalom mustafe i hasani su tvoja abrahamova/ibrahimova braca i sestre.i daleko sustinski blize tvome kulturoloskom obrazcu nego raznorazni trpimiri i branimiri.da se nezajebajemo...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Frljic protiv Hasanbegovica - Page 4 Empty Re: Frljic protiv Hasanbegovica

Post by Guest 21/3/2016, 14:12

crvenkasti wrote:Znam, ja sam etnički Hrvat, genetski Turčin, po ocu četnik koji je porijeklom Hrvat, ali posrbljen, pa islamiziran, pa ponovo posrbljen, da bih sad konačno opet postao Hrvat.
Zatvoreni krug! :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Frljic protiv Hasanbegovica - Page 4 Empty Re: Frljic protiv Hasanbegovica

Post by Guest 21/3/2016, 14:15

max123 wrote:
Eva wrote:
Ratimir, Višeslav, Zdeslav, Mislav, Trpimir, Branimir, Mutimir, itd.. ali sigurno nisu Mustafe i Hasani, a ponajmanje oni kojima se babin babo doselio iz Užica, pa ma koliko oni simpatizirali bezglavnikovu ideologiju.
forma(imena) se minjaju sustina(etnikum) ostaje.uostalom mustafe i hasani su tvoja abrahamova/ibrahimova braca i sestre.i daleko sustinski blize tvome kulturoloskom obrazcu nego raznorazni trpimiri i branimiri.da se nezajebajemo...
Da, ako misliš na fonetiku. Npr. ja na hebrejskom ani, na arapskom ana, i posebice kod izgovora tri h, ali tu sva sličnost počinje i prestaje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Frljic protiv Hasanbegovica - Page 4 Empty Re: Frljic protiv Hasanbegovica

Post by jastreb 21/3/2016, 14:16

max123 wrote:
Eva wrote:
Ratimir, Višeslav, Zdeslav, Mislav, Trpimir, Branimir, Mutimir, itd.. ali sigurno nisu Mustafe i Hasani, a ponajmanje oni kojima se babin babo doselio iz Užica, pa ma koliko oni simpatizirali bezglavnikovu ideologiju.
forma(imena) se minjaju sustina(etnikum) ostaje.uostalom mustafe i hasani su tvoja abrahamova/ibrahimova braca i sestre.i daleko sustinski blize tvome kulturoloskom obrazcu nego raznorazni trpimiri i branimiri.da se nezajebajemo...
Još jedna kuranska mitomanija.

Išmael/Ismail uopće nije bio Arapin,niti je ikada živio u Arabiji. Majka mu je bila Egipćanka i nakon što je njega Išmaela i majku mu Hagaru,Abraham otjerao od kuće,potražio je ženu u Egiptu,te su naselili negdje u području Parana,što se nalazi na području današnje Sirije,a ne kod Meke,kako prenosi islamska tradicija.

Stari Izraelci bili su u bližim odnosima sa Edomcima,Amoncima,Kanaancima,Filistejcima,nego li sa Arapima.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Frljic protiv Hasanbegovica - Page 4 Empty Re: Frljic protiv Hasanbegovica

Post by max123 21/3/2016, 14:21

Eva wrote:
Da, ako misliš na fonetiku. Npr. ja na hebrejskom ani, na arapskom ana, i posebice kod izgovora tri h, ali tu sva sličnost počinje i prestaje.
cuj sva slicnost.nezderete svinjetinu (i jedni i drugi),muskarci si skracuju cunu(i jedni i drugi).zene su samo i izljucivo inkubatori(kod izvornih zida-ordodoksa).i tako dalje i tako duze.moja rut(h)..;)
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Frljic protiv Hasanbegovica - Page 4 Empty Re: Frljic protiv Hasanbegovica

Post by max123 21/3/2016, 14:25

jastreb wrote:
Stari Izraelci bili su u bližim odnosima sa Edomcima,Amoncima,Kanaancima,Filistejcima,nego li sa Arapima.
i svi navedeni su bivsi serbi.nemeres se vise izvuc.provaljen si sisojevicu...;)
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Frljic protiv Hasanbegovica - Page 4 Empty Re: Frljic protiv Hasanbegovica

Post by jastreb 21/3/2016, 14:27

max123 wrote:
jastreb wrote:
Stari Izraelci bili su u bližim odnosima sa Edomcima,Amoncima,Kanaancima,Filistejcima,nego li sa Arapima.
i svi navedeni su bivsi serbi.nemeres se vise izvuc.provaljen si sisojevicu...;)
A po tebi su svi pučani od Trsta do Albanije i od Tise do sinjega mora stari Horavati?
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Frljic protiv Hasanbegovica - Page 4 Empty Re: Frljic protiv Hasanbegovica

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum