ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sirija

Page 38 of 50 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44 ... 50  Next

Go down

Sirija - Page 38 Empty Re: Sirija

Post by Guest 17/5/2016, 16:15

Ringo10 wrote:Dakle ništa od daljeg oslobađanja Sirije, Rusija pa I Iran se izgleda zadovoljili sa ovim što je postignuto, SAA očigledno nema snage za nešto više, sve dalje je mrcvarenje bez kraja.

Sranje na kvadrat. I teško razočarenje za sve koji su se nadali uništenju glavosijeka bar u Siriji.

kada sam ja to napisao tamo uoči ruski napada, gotovo svi forumaši osim dijagrama su me popljuvali i rugali se i sprdali.. eh uz nuže epitete da sam mrzitelj rusije, i fan islamista jer sam napisao ovo što si ti napisao


valjda si i ti sada islamista, debil, mrzitelj putina, rusije, fašist, mrzitelj antifašizma, fan ustaša usraša nusre itd

Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 38 Empty Re: Sirija

Post by Ringo10 17/5/2016, 16:25

preko_vode_do_slobode wrote:
Ringo10 wrote:Dakle ništa od daljeg oslobađanja Sirije, Rusija pa I Iran se izgleda zadovoljili sa ovim što je postignuto, SAA očigledno nema snage za nešto više, sve dalje je mrcvarenje bez kraja.

Sranje na kvadrat. I teško razočarenje za sve koji su se nadali uništenju glavosijeka bar u Siriji.

kada sam ja to napisao tamo uoči ruski napada, gotovo svi forumaši osim dijagrama su me popljuvali  i rugali se i sprdali.. eh uz nuže epitete da sam mrzitelj rusije, i fan islamista jer sam napisao ovo što si ti napisao


valjda si i ti sada islamista, debil, mrzitelj putina, rusije, fašist, mrzitelj antifašizma, fan ustaša usraša nusre itd

Mislim da ovo što Rusi poduzimaju u Siriji uključujući I ovo privremeno zatišje, treba sagledati u širem kontekstu, sve su to neke taktike I preslagivanja, jer sada su u toku prpreme za veliki globalni rat.

Pripreme uveliko traju. Sirija je samo jedan od poligona na kojima se odvijaju nekakva strateška  pozicioniranja.

A iduće godine, ili najdalje 2018, neka nam Bog pomogne.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Sirija - Page 38 Empty Re: Sirija

Post by Guest 17/5/2016, 16:32

Ringo10 wrote:
preko_vode_do_slobode wrote:
Ringo10 wrote:Dakle ništa od daljeg oslobađanja Sirije, Rusija pa I Iran se izgleda zadovoljili sa ovim što je postignuto, SAA očigledno nema snage za nešto više, sve dalje je mrcvarenje bez kraja.

Sranje na kvadrat. I teško razočarenje za sve koji su se nadali uništenju glavosijeka bar u Siriji.

kada sam ja to napisao tamo uoči ruski napada, gotovo svi forumaši osim dijagrama su me popljuvali  i rugali se i sprdali.. eh uz nuže epitete da sam mrzitelj rusije, i fan islamista jer sam napisao ovo što si ti napisao


valjda si i ti sada islamista, debil, mrzitelj putina, rusije, fašist, mrzitelj antifašizma, fan ustaša usraša nusre itd

Mislim da ovo što Rusi poduzimaju u Siriji uključujući I ovo privremeno zatišje, treba sagledati u širem kontekstu, sve su to neke taktike I preslagivanja, jer sada su u toku prpreme za veliki globalni rat.

Pripreme uveliko traju. Sirija je samo jedan od poligona na kojima se odvijaju nekakva strateška  pozicioniranja.

A iduće godine, ili najdalje 2018, neka nam Bog pomogne.

teško je predvidjeti tako daleko, ali eto bio sam u pravu tamo 1.10.2015 kada su Rusi počeli sa napadima u Siriji..

da se ne ponavljam,.

a šta će biti dalje tko zna,.

možda ludi trump kada osvoji vlast, dogovori invaziju na ISIL.. ali nakon ISILa opet ostaju umjereni kanibali itd..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 38 Empty Re: Sirija

Post by Ringo10 17/5/2016, 16:35

preko_vode_do_slobode wrote:
Ringo10 wrote:
preko_vode_do_slobode wrote:
Ringo10 wrote:Dakle ništa od daljeg oslobađanja Sirije, Rusija pa I Iran se izgleda zadovoljili sa ovim što je postignuto, SAA očigledno nema snage za nešto više, sve dalje je mrcvarenje bez kraja.

Sranje na kvadrat. I teško razočarenje za sve koji su se nadali uništenju glavosijeka bar u Siriji.

kada sam ja to napisao tamo uoči ruski napada, gotovo svi forumaši osim dijagrama su me popljuvali  i rugali se i sprdali.. eh uz nuže epitete da sam mrzitelj rusije, i fan islamista jer sam napisao ovo što si ti napisao


valjda si i ti sada islamista, debil, mrzitelj putina, rusije, fašist, mrzitelj antifašizma, fan ustaša usraša nusre itd

Mislim da ovo što Rusi poduzimaju u Siriji uključujući I ovo privremeno zatišje, treba sagledati u širem kontekstu, sve su to neke taktike I preslagivanja, jer sada su u toku prpreme za veliki globalni rat.

Pripreme uveliko traju. Sirija je samo jedan od poligona na kojima se odvijaju nekakva strateška  pozicioniranja.

A iduće godine, ili najdalje 2018, neka nam Bog pomogne.

teško je predvidjeti tako daleko, ali eto bio sam u pravu tamo 1.10.2015 kada su Rusi počeli sa napadima u Siriji..

da se ne ponavljam,.

a šta će biti dalje tko zna,.

možda ludi trump kada osvoji vlast, dogovori invaziju na ISIL.. ali nakon ISILa opet ostaju umjereni kanibali itd..
Tramp neće pobijediti.

A I ako pobjedi, radit će što I predhodnici.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Sirija - Page 38 Empty Re: Sirija

Post by Winter is coming 17/5/2016, 17:22

https://www.dailymotion.com/video/x4azupx_turski-vojnik-pogoden-u-glavu_news

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Sirija - Page 38 Empty Re: Sirija

Post by Winter is coming 17/5/2016, 17:25


_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Sirija - Page 38 Empty Re: Sirija

Post by Winter is coming 17/5/2016, 17:26

isis pokusva kontra napad na Palmiru,zauzeli su vajda neka sela u pokusaju da odsjeku linije snabdjevanja SAA,bice posla za avijaciju

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Sirija - Page 38 Empty Re: Sirija

Post by AlfaOmega 17/5/2016, 19:05

Te trzavice ISIL-a me ne brinu ni najmanje... oni su poznati po tome što u naletu nekaj osvoje, pa onda u sljedećih par dana izgube dvostruko. 
Nego, ono kaj je bitno jest da je konačno presječena Castelo cesta, jedina žila kucavica koja spaja istočni (kanibalni) Aleppo i ostatak kanibalije. Rusi tuku iz zraka, ne može ni ptica više proći...
Stoga yoda, ne sekiraj se nikaj, tvoje teze da Iranci i Assad nikaj ne postižu možeš baciti, jer oslobađanje Aleppa je neminovnost. A onda će ostalo biti lakše. Pogotovo jerbo je stiglo i pojačanje iz Irana.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


Back to top Go down

Sirija - Page 38 Empty Re: Sirija

Post by Winter is coming 17/5/2016, 19:53

stizu i pojacanje preko turske

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Sirija - Page 38 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 17/5/2016, 22:55

mutava baštarda wrote:


Kako prenose opozicijski mediji, jedna od najžešćih bitaka u Siriji upravo se vodi u okolici Damaska. Naime, u zadnjih nekoliko tjedana tamo je izginulo više stotina boraca, a ključni sukob vodi se između pripadnika militantne skupine Jaish al-Islam (koja ima potporu Saudijske Arabije) i Al-Qaede, odnosno njihovog ogranka u Siriji - Al-Nusra Front.


Na prostoru Istočne Ghoute sukobljavaju se Al-Nusra Front i pro-saudijska militantna skupina Jaish al-Islam


Aktualni sukobi traju od 28. travnja, a vode se na prostoru istočno od Damaska, tzv. Istočne Ghoute. Podsjetimo, ovo je prostor s manjim gradovima i naseljima na kojem se sukobi vode još od 2011. godine.


Zadnje informacije govore kako je skupina povezana s Al-Nusra Frontom pokrenula veliki napad na uporište Jaish al-Islama. Neki su pokušali natjerati dvije strane da pregovaraju, no sudeći prema broju žrtava, pregovori ne uspijevaju.



........
kokice


   I pivuscha

Sirija - Page 38 Abdoky6xftx4eovzg

 Aktualna mapa
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 38 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 17/5/2016, 23:03

Masu toga se dogodilo u zadnjih desetak dana, al-usra, isis druge bande su se sukobile 

ali i napadale SAA, ušle u par sela, napravili masakr nad civilima.

    Nemam sada vrimena ali ću postati par vijesti sutra.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 38 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 18/5/2016, 07:18



 Dobro ih naslagali -pustinja puna trupala isis
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 38 Empty Re: Sirija

Post by mutava baštarda 19/5/2016, 17:03

umjereni pobunjenici montirali protuoklopnu zaštitu Sirija - Page 38 Ciw4nN0WkAAJixQ
Sirija - Page 38 Ciw4mrIXEAIPQK2

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Sirija - Page 38 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 19/5/2016, 17:06

zvijeri islamističke
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 38 Empty Re: Sirija

Post by Guest 19/5/2016, 17:27

vladine snage kod damaska uže duboko u jedan džep, koje su držali pubunjenici koji se sada mlate međusobno.. ovi to iskoristili i uletili..

osim toga jedna, druga , treća strana tu i tamo ovih dana maznula neko manje selom drugima, itd, i ponovo kurdi i assadovci pucaju jedni na druge... u siriji ništa novo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 38 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 19/5/2016, 17:48

the Syrian Armed Forces and Hezbollah captured the villages of Al-Zeina and Hawsh Al-Homsi near 


the strategic Marj Al-Sultan Military Airbase.




 Dan prije oslobodili su Zebdeen i Deir Al-‘Assafir.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 38 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 20/5/2016, 08:11




 Popeli se islamisti na vrh brda skiniti zastavu i taman slave 

 kad ih poklopi topništvo  Sirija - Page 38 1f60b
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 38 Empty Re: Sirija

Post by Ringo10 20/5/2016, 11:48

Yehudi wrote:the Syrian Armed Forces and Hezbollah captured the villages of Al-Zeina and Hawsh Al-Homsi near 


the strategic Marj Al-Sultan Military Airbase.




 Dan prije oslobodili su Zebdeen i Deir Al-‘Assafir.
Sve u tunelima I podzemnim prostorijama.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Sirija - Page 38 Empty Re: Sirija

Post by Winter is coming 20/5/2016, 13:30

Yehudi wrote:


 Popeli se islamisti na vrh brda skiniti zastavu i taman slave 

 kad ih poklopi topništvo  Sirija - Page 38 1f60b

bitno da su skinuli zastavu cat

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Sirija - Page 38 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 20/5/2016, 21:46



 Kurdi i američki najamnici tzv SDF spremaju veliku ofenzivu na Rakka

 Topovsko meso, ljudstvo skupljeno sa kolca i konopca ( osim Kurda ) uz američko oružje, vozila,

 topništvo itd koncentriraju se u smjeru Rakke.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 38 Empty Re: Sirija

Post by Winter is coming 21/5/2016, 09:50

Islamska drzava sve manja cat

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Sirija - Page 38 Empty Re: Sirija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 38 of 50 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics
» Sirija
» SIRIJA
» Sirija
» Sirija
» Sirija

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum