ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Masovno pokrštavanje izbjeglica u Njemačkoj

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Masovno pokrštavanje izbjeglica u Njemačkoj - Page 2 Empty Re: Masovno pokrštavanje izbjeglica u Njemačkoj

Post by crvenkasti 28/2/2016, 15:07

Jel postanu katolici ili pravosalvci?

crvenkasti

Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Masovno pokrštavanje izbjeglica u Njemačkoj - Page 2 Empty Re: Masovno pokrštavanje izbjeglica u Njemačkoj

Post by Guest 28/2/2016, 15:11

epikur37 wrote:
bogomdani wrote:
epikur37 wrote:U glavnom treba u Njemačku trpat još :D
No No No ..ma kuš kod mene trpat...Svabija na ulici se broj prepolovio.,samo ovi copori Khozoepa grupirani tamo vamo,a gledaju unezvereo oko sebe... No No No

eo dw kaže da se obraćaju na kršćanstvo...

Dakle em nova radna snaga em novi kršćani...pa vi ćete profitirati ajme izbjeglice preporađaju europu....kaže dw, radio slobodna europa i cnn :D
Rezimski medij... gledam oko sebe svaki dan...nisu mi potrebne vladine vijesti...nazalost,vecina tuposlavih Svabija guta ono sto vlast servira..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Masovno pokrštavanje izbjeglica u Njemačkoj - Page 2 Empty Re: Masovno pokrštavanje izbjeglica u Njemačkoj

Post by Ero 28/2/2016, 15:28

Masovno pokrštavanje izbjeglica u Njemačkoj - Page 2 635921941305551222_ana_protestni_shod_018


Jučer u Ljubljani.
Originalno. Koji qratz su se ljudi uopće dizali na dvije noge.  :^0

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Masovno pokrštavanje izbjeglica u Njemačkoj - Page 2 Empty Re: Masovno pokrštavanje izbjeglica u Njemačkoj

Post by crvenkasti 28/2/2016, 15:43

Volio bih ići u adrenalinski park, ali moja žene neće ni da čuje.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Masovno pokrštavanje izbjeglica u Njemačkoj - Page 2 Empty Re: Masovno pokrštavanje izbjeglica u Njemačkoj

Post by Ero 28/2/2016, 15:46

crvenkasti wrote:Volio bih ići u adrenalinski park, ali moja žene neće ni da čuje.
Šta će jadna žena, ima ga i prikoviše doma. :D

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Masovno pokrštavanje izbjeglica u Njemačkoj - Page 2 Empty Re: Masovno pokrštavanje izbjeglica u Njemačkoj

Post by jastreb 28/2/2016, 15:54

crvenkasti wrote:Volio bih ići u adrenalinski park, ali moja žene neće ni da čuje.
Pa kad ona andrenalin podiže na drugi način.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Masovno pokrštavanje izbjeglica u Njemačkoj - Page 2 Empty Re: Masovno pokrštavanje izbjeglica u Njemačkoj

Post by IL Risorto 28/2/2016, 17:02

Nije govno već drek,a tako i oni,s islamizma konventiraju na kršćanstvo,isto sranje malo ljepše ambalaže.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Masovno pokrštavanje izbjeglica u Njemačkoj - Page 2 Empty Re: Masovno pokrštavanje izbjeglica u Njemačkoj

Post by Regoč 28/2/2016, 17:14

Nema nikakva pokrštavanja, to su budalaštine. Ako se koji i pokrsti, to je kap u oceanu džihadistah. Ne vjerujte glupostima!
Iknare, pridruži se svom bogu.

_________________
Masovno pokrštavanje izbjeglica u Njemačkoj - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Masovno pokrštavanje izbjeglica u Njemačkoj - Page 2 Empty Re: Masovno pokrštavanje izbjeglica u Njemačkoj

Post by max123 28/2/2016, 17:14

Iknarov svjedok wrote:Nije govno već drek,a tako i oni,s islamizma konventiraju na kršćanstvo,isto sranje malo ljepše ambalaže.
bas tako.pucina ko pucina,glupa,naivna i bezobrazna.trazi nonstop neku ljudsku uzvisenost.a jedino ca nas od majmuna i gudina razlikuje je jedan trenutak evolucije di je zivotinja covik progovorio i razvio tzv.razum.no,fenomen prelazka muslimana na krscanstvo je barem u njemackoj jasan.spasit guzicu po svaku cijenu...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Masovno pokrštavanje izbjeglica u Njemačkoj - Page 2 Empty Re: Masovno pokrštavanje izbjeglica u Njemačkoj

Post by Guest 28/2/2016, 17:25

ebi ga..mogu se pokrstavati..i dalje izgledaju kao Khozoepi.. Suspect :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Masovno pokrštavanje izbjeglica u Njemačkoj - Page 2 Empty Re: Masovno pokrštavanje izbjeglica u Njemačkoj

Post by IL Risorto 28/2/2016, 17:30

max123 wrote:
Iknarov svjedok wrote:Nije govno već drek,a tako i oni,s islamizma konventiraju na kršćanstvo,isto sranje malo ljepše ambalaže.
bas tako.pucina ko pucina,glupa,naivna i bezobrazna.trazi nonstop neku ljudsku uzvisenost.a jedino ca nas od majmuna i gudina razlikuje je jedan trenutak evolucije di je zivotinja covik progovorio i razvio tzv.razum.no,fenomen prelazka muslimana na krscanstvo je barem u njemackoj jasan.spasit guzicu po svaku cijenu...
A mislim ono,stvarno su napravili neki odabir.Jedno sranje zamijenili drugim.Valjda ne znaju da moderni europljani ne drže do tih srednjovjekovnih gluposti.
U zabludi su,jednako kao kad Hercegovci i Bosanci dođu u Hrvatsku i lože se na Thompsona i slične tričarije a ne znaju da to zapravo u Hrvatskoj  nije nikakvo mjerilo Hrvatstva,već R'vatstva.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Masovno pokrštavanje izbjeglica u Njemačkoj - Page 2 Empty Re: Masovno pokrštavanje izbjeglica u Njemačkoj

Post by max123 28/2/2016, 17:30

bogomdani wrote:ebi ga..mogu se pokrstavati..i dalje izgledaju kao Khozoepi.. Suspect :clown
stima.no,ruku na srce,nista drugacije ne izgledaju ni palestinski zidovi.ne oni evropski.nista licno burazeru...;)
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Masovno pokrštavanje izbjeglica u Njemačkoj - Page 2 Empty Re: Masovno pokrštavanje izbjeglica u Njemačkoj

Post by IL Risorto 28/2/2016, 17:33

max123 wrote:
bogomdani wrote:ebi ga..mogu se pokrstavati..i dalje izgledaju kao Khozoepi.. Suspect :clown
stima.no,ruku na srce,nista drugacije ne izgledaju ni palestinski zidovi.8ne oni evropski9.nista licno burazeru...;)
Mislim kako to nema veze s religijom.Kršćani,muslimani,židovi tog podneblja,svi su iste fizionomije ali što je još gore,svi su istog mentalnog skopa nazadnog civilizacijskog utjecaja koji nije kompaktibilan modernom,europskom,zapadnjačkom.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Masovno pokrštavanje izbjeglica u Njemačkoj - Page 2 Empty Re: Masovno pokrštavanje izbjeglica u Njemačkoj

Post by Guest 28/2/2016, 17:34

Iknarov svjedok wrote:
max123 wrote:
bogomdani wrote:ebi ga..mogu se pokrstavati..i dalje izgledaju kao Khozoepi.. Suspect :clown
stima.no,ruku na srce,nista drugacije ne izgledaju ni palestinski zidovi.8ne oni evropski9.nista licno burazeru...;)
Mislim kako to nema veze s religijom.Kršćani,muslimani,židovi tog podneblja,svi su iste fizionomije ali što je još gore,svi su istog mentalnog skopa nazadnog civilizacijskog utjecaja koji nije kompaktibilan modernom,europskom,zapadnjačkom.
Nije istina u slucaju Zidova..da jeste,Israel se ne bi razlikovao od okruzja...


ebem vas napredne... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Masovno pokrštavanje izbjeglica u Njemačkoj - Page 2 Empty Re: Masovno pokrštavanje izbjeglica u Njemačkoj

Post by max123 28/2/2016, 17:38

bogomdani wrote:

Nije istina u slucaju Zidova..da jeste,Israel se ne bi razlikovao od okruzja...
svetac,postoji samo jedan razlog zasto izrael ne izgleda(vise) kao neka od onih vukojebina koje je okruzuju.to ste vi,evropski zidovi, koji ste dali toj pustinjskoj vukojebini taj evropski shtih i napravili jednu malu svicarsku u tom zaostalom islamskom gulaku...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Masovno pokrštavanje izbjeglica u Njemačkoj - Page 2 Empty Re: Masovno pokrštavanje izbjeglica u Njemačkoj

Post by Guest 28/2/2016, 17:41

max123 wrote:
bogomdani wrote:

Nije istina u slucaju Zidova..da jeste,Israel se ne bi razlikovao od okruzja...
svetac,postoji samo jedan razlog zasto izrael ne izgleda(vise) kao neka od onih vukojebina koje je okruzuju.to ste vi,evropski zidovi, koji ste dali toj pustinjskoj vukojebini taj evropski shtih i napravili jednu malu svicarsku u tom zaostalom islamskom gulaku...
e..upravo na to sam mislio kad rekog mentalitet...ima Khozoepa po Europi i svijetu,pa im Fukoebine ostase Fukoebine...Docim Šejici i Emiri gledaju zaokruziti svaku milijardu na nekom bankovnom racunu...a oni se kao ljute na Zpada i to sto Zapad zivom lovom placa njihovu naftu...Ebi ga..Šejici ne dijele to narodu niti poticu ikakav razvoj,a potencijalno imaju najvise love na svijetu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Masovno pokrštavanje izbjeglica u Njemačkoj - Page 2 Empty Re: Masovno pokrštavanje izbjeglica u Njemačkoj

Post by IL Risorto 28/2/2016, 17:41

max123 wrote:
bogomdani wrote:

Nije istina u slucaju Zidova..da jeste,Israel se ne bi razlikovao od okruzja...
svetac,postoji samo jedan razlog zasto izrael ne izgleda(vise) kao neka od onih vukojebina koje je okruzuju.to ste vi,evropski zidovi, koji ste dali toj pustinjskoj vukojebini taj evropski shtih i napravili jednu malu svicarsku u tom zaostalom islamskom gulaku...
Niti šta dodat,niti oduzet.
Eto,Svetče,to je ujedno i moj odgovor.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Masovno pokrštavanje izbjeglica u Njemačkoj - Page 2 Empty Re: Masovno pokrštavanje izbjeglica u Njemačkoj

Post by max123 28/2/2016, 17:49

bogomdani wrote:

e..upravo na to sam mislio kad rekog mentalitet...ima Khozoepa po Europi i svijetu,pa im Fukoebine ostase Fukoebine...Docim Šejici i Emiri gledaju zaokruziti svaku milijardu na nekom bankovnom racunu...a oni se kao ljute na Zpada i to sto Zapad zivom lovom placa njihovu naftu...Ebi ga..Šejici ne dijele to narodu niti poticu ikakav razvoj,a potencijalno imaju najvise love na svijetu..
sejci i emiri su najbolji primjer da lova ne cini nista ako nije neki napredni duh posrijedi.izrael nebi bio nista bez svoje ogromne i bogate dijaspore.no sav njihov novac nebi napravio izraelom onim sto je danas,da zidovi nisu ucili od njemaca(najvecim djelom) i ostalih evropljana.najveci zidovi su ponikli u jedoj njemackoj.jedan einstein nikad nebi bio to sto je bio da je sticajem okolnosti se rodio u nekoj palestinskoj(izraelskoj) vukojebini.njega je njemacka oblikovala,kao i tebe jedna Hrvatska.kuzis,mi smo svi rezultat naseg okruzenja,a ne naseg podrijetla..
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Masovno pokrštavanje izbjeglica u Njemačkoj - Page 2 Empty Re: Masovno pokrštavanje izbjeglica u Njemačkoj

Post by Guest 28/2/2016, 17:51

max123 wrote:
bogomdani wrote:

e..upravo na to sam mislio kad rekog mentalitet...ima Khozoepa po Europi i svijetu,pa im Fukoebine ostase Fukoebine...Docim Šejici i Emiri gledaju zaokruziti svaku milijardu na nekom bankovnom racunu...a oni se kao ljute na Zpada i to sto Zapad zivom lovom placa njihovu naftu...Ebi ga..Šejici ne dijele to narodu niti poticu ikakav razvoj,a potencijalno imaju najvise love na svijetu..
sejci i emiri su najbolji primjer da lova ne cini nista ako nije neki napredni duh posrijedi.izrael nebi bio nista bez svoje ogromne i bogate dijaspore.no sav njihov novac nebi napravio izraelom onim sto je danas,da zidovi nisu ucili od njemaca(najvecim djelom) i ostalih evropljana.najveci zidovi su ponikli u jedoj njemackoj.jedan einstein nikad nebi bio to sto je bio da je sticajem okolnosti se rodio u nekoj palestinskoj(izraelskoj) vukojebini.njega je njemacka oblikovala,kao i tebe jedna Hrvatska.kuzis,mi smo svi rezultat naseg okruzenja,a ne naseg podrijetla..
Moram priznati,istina...dakle,znam lajati jer mi je takvo okruzje to osiguralo... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Masovno pokrštavanje izbjeglica u Njemačkoj - Page 2 Empty Re: Masovno pokrštavanje izbjeglica u Njemačkoj

Post by jastreb 28/2/2016, 17:57

Iknarov svjedok wrote:
max123 wrote:
bogomdani wrote:

Nije istina u slucaju Zidova..da jeste,Israel se ne bi razlikovao od okruzja...
svetac,postoji samo jedan razlog zasto izrael ne izgleda(vise) kao neka od onih vukojebina koje je okruzuju.to ste vi,evropski zidovi, koji ste dali toj pustinjskoj vukojebini taj evropski shtih i napravili jednu malu svicarsku u tom zaostalom islamskom gulaku...
Niti šta dodat,niti oduzet.
Eto,Svetče,to je ujedno i moj odgovor.
Ja se ne bih baš u svemu tome složio sa vama.

Recimo kako onda muslimani odrasli na Zapadu,ili pak konvertiti na islam iz UK,Njemačke, Francuske,belgije,koji su također em odrasli na Zapadu,em proizašli iz kršćanskih obitelji,postali tako fanatični i maniti?

Jedan Bosanac mi je rekao da su u prošlom ratu u BIH najgori fanatici u tom odredu El Mudžahid,bili ne Arapi,već novopečeni muslimani iz Njemačke,Engleske,Francuske...
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Masovno pokrštavanje izbjeglica u Njemačkoj - Page 2 Empty Re: Masovno pokrštavanje izbjeglica u Njemačkoj

Post by jastreb 28/2/2016, 17:58

Jedan Džihadi Džon je odrastao na Zapadu. Uz rap. Išao je u zapadnjačku školu,družio se sa zapadnjacima,a čak mu ni otac nije bio ekstremist. Čak štoviše,odrekao ga se.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Masovno pokrštavanje izbjeglica u Njemačkoj - Page 2 Empty Re: Masovno pokrštavanje izbjeglica u Njemačkoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum