ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HAHN ODGOVORIO PETIR: Srbija mora osigurati medijske programe na manjinskim jezicima

Go down

HAHN ODGOVORIO PETIR: Srbija mora osigurati medijske programe na manjinskim jezicima  Empty HAHN ODGOVORIO PETIR: Srbija mora osigurati medijske programe na manjinskim jezicima

Post by Ero 19/2/2016, 06:18

HAHN ODGOVORIO PETIR: Srbija mora osigurati medijske programe na manjinskim jezicima

http://www.avaz.ba/clanak/220758/hahn-odgovorio-petir-srbija-mora-osigurati-medijske-programe-na-manjinskim-jezicima

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

HAHN ODGOVORIO PETIR: Srbija mora osigurati medijske programe na manjinskim jezicima  Empty Re: HAHN ODGOVORIO PETIR: Srbija mora osigurati medijske programe na manjinskim jezicima

Post by Ero 19/2/2016, 06:22

Ne znam jesu li se NOVOSTI i Pupovec očitovali glede ovog problema?

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

HAHN ODGOVORIO PETIR: Srbija mora osigurati medijske programe na manjinskim jezicima  Empty Re: HAHN ODGOVORIO PETIR: Srbija mora osigurati medijske programe na manjinskim jezicima

Post by vuksadinare 19/2/2016, 06:52

Ero wrote:Ne znam jesu li se NOVOSTI i Pupovec očitovali glede ovog problema?
aha....jos se nisu oglasili o prebijenom hrvatu u vukovaru...to ce doc na red mozda 2037....a ovo o petir i hanu...mozda...2079
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

HAHN ODGOVORIO PETIR: Srbija mora osigurati medijske programe na manjinskim jezicima  Empty Re: HAHN ODGOVORIO PETIR: Srbija mora osigurati medijske programe na manjinskim jezicima

Post by Guest 19/2/2016, 09:44

prvo neka policija objavi  ko su i sta su, pa cemo komentarisati.
ne zelimo da komentarisemo slike  iz medija nekog punta sa skrivenim tablicama.
zasto se kriju  reg. tablice ako se radi o teskom prestupu, pucnjevi iz pistolja.
sto se tice manjina, tv programa, satnica, msm da je to reseno ako nije mora da bude reseno.
koliko znam imaju madjari, rumuni, bugari i siptari. za hrvate i bosnjake, ne znam.
generalno, to mora biti reseno po paralelnom sistemu, kako oni tako ja.
znaci, ako srbi u hrvatskoj imaju program na srpskom, za srpsku manjinu,
tako isto, u minut, za hrvate u srbiji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HAHN ODGOVORIO PETIR: Srbija mora osigurati medijske programe na manjinskim jezicima  Empty Re: HAHN ODGOVORIO PETIR: Srbija mora osigurati medijske programe na manjinskim jezicima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum