ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem

Page 8 of 14 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next

Go down

Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem - Page 8 Empty Re: Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem

Post by Guest Wed 10 Feb - 18:29

michaellcmacha wrote:ma pogledaj malo bolje, gore njih pet ima crnu šajkaču, a dolje od njih 4, jedan (drugi s desna) ima ustašku kapu, a trojica šajkaču... ali nebitno, ova dvojica krajnja i ženska žive tu u hrvatskoj, a ekipa u crnom plus ovaj maskirni su došli iz srbije u organizaciji onog zokijevog druga iz dvora na uni. čije su slike pobrisane i nedostupne. šteta što marcel neće malo prerovati po arhivi dnevnog, oni bi trebali imati to arhivirano.. ja sam probao potražiti ali ne mrem naći...
Ja sam se bazirao na prepoznavanje likova ali nikoga ne znam, u svakom slučaju zanimljivo za nas ali ne i za debota i ostale debile lijevo okrenute a kamoli za medije. Marc ako nanjuši dobru priču vjerujem da će za ovo zapeti. Jesi li ga kontaktirao?

Guest
Guest


Back to top Go down

Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem - Page 8 Empty Re: Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem

Post by Guest Wed 10 Feb - 18:30

Starhemberg wrote:Ja SDP-u glas nisam dao ni tad ni sad. Sad sam, očito, dao glas ovima, makar i posredno, preko MOST-a, no da sam znao da dajem glas ustaškim šehidima, radije bih ga dao Živom zidu. SDP-u ga ionako ni pod razno ne bih.
iskreno i ja drugi put glasam za Živi Zid, glasa sam za MOST radi ekonomski reformi i da će uvesti reda..

HDZ prvo što je napravio, jest u Splitskoj dalmatinskoj županiji uhljebio 25 nepotrebnih ljudi, a izbacio par ljudi koji nisu bili u stranci(otkazao im ugovore, pa mi frend sada uči njemački i gleda kako otići u njemačku radi HDZa) a ubacio 25 svojih uhljeba.. ima par dana se sve to desilo.. frend cili u depresiji, jedva čekam da sve bankrotira.. i tako će HDZ nastaviti gdje se god može na razini države, tako da nas čeka "nova pošast".. mislio sam da će MOST zaustaviti takve pizdarije ali ništa od toga, idući put idem za ŽZ

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem - Page 8 Empty Re: Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem

Post by RayMabus Wed 10 Feb - 18:32

upravo_sa_jebachine wrote:
Starhemberg wrote:Ja SDP-u glas nisam dao ni tad ni sad. Sad sam, očito, dao glas ovima, makar i posredno, preko MOST-a, no da sam znao da dajem glas ustaškim šehidima, radije bih ga dao Živom zidu. SDP-u ga ionako ni pod razno ne bih.
iskreno i ja drugi put glasam za Živi Zid, glasa sam za MOST radi ekonomski reformi i da će uvesti reda..

HDZ prvo što je napravio, jest u Splitskoj dalmatinskoj županiji uhljebio 25 nepotrebnih ljudi, a izbacio par ljudi koji nisu bili u stranci(otkazao im ugovore, pa mi frend sada uči njemački i gleda kako otići u njemačku radi HDZa) a ubacio 25 svojih uhljeba.. ima par dana se sve to desilo.. frend cili u depresiji, jedva čekam da sve bankrotira.. i tako će HDZ nastaviti gdje se god može na razini države, tako da nas čeka "nova pošast"..  mislio sam da će MOST zaustaviti takve pizdarije ali ništa od toga, idući put idem za ŽZ

Potpis.

Živi zid anarhija , hebu im malter i tako. MOST se kao nisu ono al jesu slizali sa ovom HDZ hobotnicom.

Doduše ne žalim svoj glas za MOST jer su ih uhebali i jedne i druge al ono još se ne otvaraju ekonomske teme nego opet ove ustaše , četnici , partizani.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem - Page 8 Empty Re: Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem

Post by udba Wed 10 Feb - 18:33

tre911 wrote:Bome pošteno, znači stazića odma u formalin dok je još ovako lep i mlad  i pametan      (40 g. od danas...............djeco ovo vam je primjer komuniste vulgarisa, živio i množio su SFRJ i DNRH i endemski je primjerak i spada u kategoriju kromanjonca po svim osnovama, samo se razlikuje od njih jer nije prihvatio smjenu poglavice i svog statusa u plemenu nego je nastavio jarmati i lagati dok ga nismo odlučili sačuvati za sva vremena da bi ga vi danas mogli gledati i učiti se na tom primjerku urbanog primitivca)

iskreno, Stazić je čisti spammer, i jedina korist od njega bi bila smljeti ga u šroterici i dati kokošima da pozobaju, a s jajima koje te kokoši snesu nahraniti gladne Sirijce u Slavonskom Brodu. Neka mi admini oproste, ali nemam tako loše mišljenje o SDP-u generalno, ali zbog onih koji su direktno zaokružili Stazića na preferencijalnom glasovanju, teku mi suze krvave jer ono što Mamić i slični rade na jednoj strani, rade ovakvi ko Stazić na našoj lijevoj strani i kad vidiš kakvu elitu ovaj narod ima, još nam i dobro ide.


Last edited by udba on Wed 10 Feb - 18:33; edited 1 time in total
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem - Page 8 Empty Re: Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem

Post by michaellcmacha Wed 10 Feb - 18:33

tre911 wrote:
michaellcmacha wrote:ma pogledaj malo bolje, gore njih pet ima crnu šajkaču, a dolje od njih 4, jedan (drugi s desna) ima ustašku kapu, a trojica šajkaču... ali nebitno, ova dvojica krajnja i ženska žive tu u hrvatskoj, a ekipa u crnom plus ovaj maskirni su došli iz srbije u organizaciji onog zokijevog druga iz dvora na uni. čije su slike pobrisane i nedostupne. šteta što marcel neće malo prerovati po arhivi dnevnog, oni bi trebali imati to arhivirano.. ja sam probao potražiti ali ne mrem naći...
Ja sam se bazirao na prepoznavanje likova ali nikoga ne znam, u svakom slučaju zanimljivo za nas ali ne i za debota i ostale debile lijevo okrenute a kamoli za medije. Marc ako nanjuši dobru priču vjerujem da će za ovo zapeti. Jesi li ga kontaktirao?
valjda mu promakla poruka....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem - Page 8 Empty Re: Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem

Post by Guest Wed 10 Feb - 18:35

RayMabus wrote:
upravo_sa_jebachine wrote:
Starhemberg wrote:Ja SDP-u glas nisam dao ni tad ni sad. Sad sam, očito, dao glas ovima, makar i posredno, preko MOST-a, no da sam znao da dajem glas ustaškim šehidima, radije bih ga dao Živom zidu. SDP-u ga ionako ni pod razno ne bih.
iskreno i ja drugi put glasam za Živi Zid, glasa sam za MOST radi ekonomski reformi i da će uvesti reda..

HDZ prvo što je napravio, jest u Splitskoj dalmatinskoj županiji uhljebio 25 nepotrebnih ljudi, a izbacio par ljudi koji nisu bili u stranci(otkazao im ugovore, pa mi frend sada uči njemački i gleda kako otići u njemačku radi HDZa) a ubacio 25 svojih uhljeba.. ima par dana se sve to desilo.. frend cili u depresiji, jedva čekam da sve bankrotira.. i tako će HDZ nastaviti gdje se god može na razini države, tako da nas čeka "nova pošast"..  mislio sam da će MOST zaustaviti takve pizdarije ali ništa od toga, idući put idem za ŽZ

Potpis.

Živi zid anarhija , hebu im malter i tako. MOST se kao nisu ono al jesu slizali sa ovom HDZ hobotnicom.

Doduše ne žalim svoj glas za MOST jer su ih uhebali i jedne i druge al ono još se ne otvaraju ekonomske teme nego opet ove ustaše , četnici , partizani.

glasao sam za MOST barem se računa da će likovi biti zericu normalniji od HDZa i SDPa, i da će kontrolirati ove na vlasti glede uhljebljivanja.. a ovi se doslovno utopili..

idući put za ŽZ pa neka ode sve ukurac, osim ako se ne pojavi neka stranka koja zagovara neoliberlani kapitalizam(zanimljivo nema takve stranke kao one Građani u španjolskom)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem - Page 8 Empty Re: Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem

Post by catabbath Wed 10 Feb - 18:40

Evo ja sam glasao za ŽZ i za sad ok :). Da se vratim na temu, još je ostalo samo da pronađu Hasi neku sliku sa onom muslimanskom kapicom iz WWII, ta bi mu bila naj prikladnija :)

_________________
Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem - Page 8 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-21


Back to top Go down

Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem - Page 8 Empty Re: Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem

Post by udba Wed 10 Feb - 18:43

dawson wrote:Evo ja sam glasao za ŽZ i za sad ok :).
Zašto onaj Sinčić gubi tako koncentraciju? Na svakom TV-sučeljavanju, od tri pitanja, dva mu moraju ponovit. ko da zaboravi di je i ko je.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem - Page 8 Empty Re: Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem

Post by Guest Wed 10 Feb - 18:57

michaellcmacha wrote:ma pogledaj malo bolje, gore njih pet ima crnu šajkaču, a dolje od njih 4, jedan (drugi s desna) ima ustašku kapu, a trojica šajkaču... ali nebitno, ova dvojica krajnja i ženska žive tu u hrvatskoj, a ekipa u crnom plus ovaj maskirni su došli iz srbije u organizaciji onog zokijevog druga iz dvora na uni. čije su slike pobrisane i nedostupne. šteta što marcel neće malo prerovati po arhivi dnevnog, oni bi trebali imati to arhivirano.. ja sam probao potražiti ali ne mrem naći...
Božo Kovačević
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem - Page 8 Empty Re: Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem

Post by michaellcmacha Wed 10 Feb - 20:39

Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem - Page 8 12729063_1038501256221004_7141700744260119327_n

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem - Page 8 Empty Re: Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem

Post by Guest Wed 10 Feb - 22:30

upravo_sa_jebachine wrote:
ja ih čitam, i pratim, i želim gledati kako skvičeee dok ih Haso kolje(naravno financijski) :D
Ne kolje Hasanbegović ništa, nosi im vodu na mlin.

Ispalo je da su "progresivni" žrtve ustaša, i da je Milanović u pravu kad je HDZ nazvao fašistima.
Uzeli su im 50 tisuća, od nekog Soroša će dobiti milijun.

HDZ i branitelji ne da si pucaju u nogu, nego si pucaju u glavu sa ovakvim glupostime. Ne igraju Ruski rulet sa jednim metkom, nego su napunili cijeli spremnik. Svaki korak je metak u čelo.

Jebote, Srpsko narodno vijeće vadi dokaze iz Hrvatske nacionalne knjižnice da je ministar kulture taliban i nacist, ne trebaju više ništa ni pisati dovoljno je da to pošalju dalje u Brisel.

Hrvatska desnica nema 2 grama mozga u glavi, zajedno. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem - Page 8 Empty Re: Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem

Post by vuksadinare Wed 10 Feb - 23:00

A sto bi trebalji branitelji?...uzdizat partizane a sebe ponizavat..ionako su od 91 proglasavani ustasama od slicnihu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem - Page 8 Empty Re: Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem

Post by Guest Wed 10 Feb - 23:58

vuksadinare wrote:A sto bi trebalji branitelji?...uzdizat partizane a sebe ponizavat..ionako su od 91 proglasavani ustasama od slicnihu

Mogu probati prosvjedovati s plinskim bocama, to će sigurno ostaviti pozitivan utisak i ostvariti rezultate.

Jedino što radite je da nosite vodu na mlin "antifašistima".  Milanović izjavi da su u HDZu fašisti, Karamarko za ministra postavi deklariranog talibana i nacistu. Pa koliko glup moraš biti za to.

I onda kao eto nek se sad antifašisti sad grizu od muke, Haso rastura. Pa nije njima mučno, nego su sretni jer su dobili sve što su trebali. Rasturao je tako i Crnoja, 3 dana, sad njega DORH rastura.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem - Page 8 Empty Re: Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem

Post by vuksadinare Thu 11 Feb - 0:14

deda na aparatima wrote:
vuksadinare wrote:A sto bi trebalji branitelji?...uzdizat partizane a sebe ponizavat..ionako su od 91 proglasavani ustasama od slicnihu

Mogu probati prosvjedovati s plinskim bocama, to će sigurno ostaviti pozitivan utisak i ostvariti rezultate.

Jedino što radite je da nosite vodu na mlin "antifašistima".  Milanović izjavi da su u HDZu fašisti, Karamarko za ministra postavi deklariranog talibana i nacistu. Pa koliko glup moraš biti za to.

I onda kao eto nek se sad antifašisti sad grizu od muke, Haso rastura. Pa nije njima mučno, nego su sretni jer su dobili sve što su trebali. Rasturao je tako i Crnoja, 3 dana, sad njega DORH rastura.
Prijatelju dok ne bude vise zokija pusica prijatelja save strbca,terselicke,markovine,pupovcs i ostalih u javnom zivoti,da ih se financira,da kroje povijest po tudjem arsinu ova sranja nece prestat vjeruj mi ma ko bio na vlasti..a sto se tice crnoje greska ili spin karamarka...hasan ima dobrih stvari u programu inacw taj program se ne bi razlikovao da je i netko drugi ministar isti olos bi se bunio isto ko i protiv hasana nesto bi drugo pronasli...ali reci deda jel normalno da su najglasniji bivsi kosovci oni koji su trumbetali da je srpske tenkove docekat cvijecem nego puskom i zazivali jna ko lovricka...te stvar se nisu rascistile i imamo ovo sto imamo..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem - Page 8 Empty Re: Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem

Post by Guest Thu 11 Feb - 0:18

Ministar branitelja, lopov, prevarant, nasilnik = svi su branitelji takvi.
-ko da se nije moglo postavit nekog bez mrlje, kao da nema branitelja koji se nisu pokušali okoristiti sustavom, poštenih normalnih, no takvi valjda nisi po ukusu vodstvu HDZa

Ministar kulture, islamofašist koji napada žene i manjine... = sva je desnica takva...

- podmeće SDP, OZNA, UDBA... urotili se narodni neprijatelji

ne podmeće nitko, nego je tako kad vodstvo stranke čine neinteligentni debili, pa onda među sobom biraju podobne i poslušne, pa bum, tras, propast
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem - Page 8 Empty Re: Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem

Post by Guest Thu 11 Feb - 0:23

vuksadinare wrote:
Prijatelju dok ne bude vise zokija pusica prijatelja save strbca,terselicke,markovine,pupovcs i ostalih u javnom zivoti
Pa financirat će ih Srbi iz svog džepa, ista stvar, i još se žaliti da ih islamofašist i Ustaša Hasanbegović progoni.

Protiv ideologije se boriš njenim obezvrjeđivanjem, a ne da Pusić i Teršelićka sad mogu prisvajati status žrtve, te postaju nedodirljivi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem - Page 8 Empty Re: Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem

Post by vuksadinare Thu 11 Feb - 1:10

deda na aparatima wrote:
vuksadinare wrote:
Prijatelju dok ne bude vise zokija pusica prijatelja save strbca,terselicke,markovine,pupovcs i ostalih u javnom zivoti
Pa financirat će ih Srbi iz svog džepa, ista stvar, i još se žaliti da ih islamofašist i Ustaša Hasanbegović progoni.

Protiv ideologije se boriš njenim obezvrjeđivanjem, a ne da Pusić i Teršelićka sad mogu prisvajati status žrtve, te postaju nedodirljivi.
Cuj nista se po tom pitanju nije cinilo zadnjih 15 godina izgubili se zivci....pa eto krsticevic bi mogao biti ministar branitelja a opet ne bi bio po ukusu...jer bi mu nabijali na nos kako je kao zapovjednik 4 gbr...odgovoran za neke navodne zlocine nad srbima u bosni..pa shodno tome i sam je zlocinac...pa nedavno je ta ekipa terselicka,pusic i ekipa rekla da ni blago zadro nije nevin..sta onda reci..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem - Page 8 Empty Re: Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem

Post by Regoč Thu 11 Feb - 1:28

Eva wrote:Evo kaj je govno pisalo. No
"Upravo zbog tih istinskih heroja, mučenika i šehida, koji svoje živote položiše na oltar domovine od Bleiburških poljana pa do Foče i Fazlagića kule, dužnost je svih nas, njihovih štovatelja i sljedbenika, autentičnih hrvatski nacionalista i starčevićanaca poniženih, prevarenih i poraženih muslimana i katolika, skinuti krinke sa lica današnjih slavosrbskih opsjenara, licemjera i moralnih nakaza i pokazati put k izlazu, iz ovog mračnog tunela, prema pomirbi, slozi i vjerskoj toleranciji, a istinski slobodnoj i ujedinjenoj Domovini od Mure , Drave i Drine, pa do Jadranskog mora", pisao je Hasanbegović
Dobro veli, ni rieč previše, ni rieč premalo.

_________________
Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem - Page 8 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem - Page 8 Empty Re: Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem

Post by epikur37 Thu 11 Feb - 1:29

Regoč wrote:
Eva wrote:Evo kaj je govno pisalo. No
"Upravo zbog tih istinskih heroja, mučenika i šehida, koji svoje živote položiše na oltar domovine od Bleiburških poljana pa do Foče i Fazlagića kule, dužnost je svih nas, njihovih štovatelja i sljedbenika, autentičnih hrvatski nacionalista i starčevićanaca poniženih, prevarenih i poraženih muslimana i katolika, skinuti krinke sa lica današnjih slavosrbskih opsjenara, licemjera i moralnih nakaza i pokazati put k izlazu, iz ovog mračnog tunela, prema pomirbi, slozi i vjerskoj toleranciji, a istinski slobodnoj i ujedinjenoj Domovini od Mure , Drave i Drine, pa do Jadranskog mora", pisao je Hasanbegović
Dobro veli, ni rieč previše, ni rieč premalo.

Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem - Page 8 912accb5_picard-facepalm


Last edited by epikur37 on Thu 11 Feb - 1:32; edited 1 time in total
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem - Page 8 Empty Re: Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem

Post by Regoč Thu 11 Feb - 1:30

deda na aparatima wrote:
upravo_sa_jebachine wrote:
deda na aparatima wrote:Ministar Kulture ionako nebitna funkcija, važno je da vladajuća koalicija ima reforme kojima se bavi i koje provodi.
i te kako je bitna.. jer marksisti najviše parazitiraju preko toga ministarstva, boljševički-marksistički portali i udruge... a ovaj im "obećao zavrnuti pipu" zato su se uspaničili

ma tko čita te portale i blogove kojima oni dodijele ta sredstva, 5 lezbi i 3 pedera?

da nema dnevno.rs koji stenje o postojanju tih gluposti ne bi nitko ni znao za njih
Pa čemu lova kad ih nitko ne čita?

_________________
Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem - Page 8 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem - Page 8 Empty Re: Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem

Post by Regoč Thu 11 Feb - 1:32

provocator wrote:Btw., agencija ispred koje je Bujanec doveo rulju koja je urlala ZA DOM SPREMNI, govna četnička i slično, je toj Z1 televiziji lanjske godine isplatila ukupno nešto više od 1,6 milijuna kuna potpore kroz Fond za poticanje pluralizma i raznovrsnosti elektroničkih medija, i to među ostalim za emisije koje sadržajem - pazi sad! - potiču ostvarivanje prava nacionalnih manjina u Republici Hrvatskoj (u dvije godine oko 310.000 kuna) i razvoj svijesti o najvišim vrednotama ustavnoga poretka (u dvije godine 386.000 kuna).
I?

_________________
Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem - Page 8 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem - Page 8 Empty Re: Objavljena fotografija: Hasanbegović pozirao s ustaškom kapom i Bujancem

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 14 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum