ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima - Page 3 Empty Re: Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima

Post by Yehudi 9/2/2016, 11:22

Pa neka ih serdogan i fahdo pošalju još.

Sad su se sitili, nakon 4.5god islamističkog

masakra, sad su se sitili žaliti žrtve rata.

   U tih 4.5 god ubijanja i progona civila, ubijeno

 pola milijuna ljudi i porušeno 2/3 gradjevina.

    Rusi operiraju 4 miseca tek a ovi kmeče o

 žrtvama medju civilima i kao mase izbjeglica.

    Gebelsovi učenici.

Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima - Page 3 Empty Re: Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima

Post by Guest 9/2/2016, 11:37

stenjalica wrote:strašno ubiju 200-500 kozojeba na dan..strašno
Plaču koze, nariču deve, a Bog sve gleda i šuti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima - Page 3 Empty Re: Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima

Post by Guest 9/2/2016, 11:48

Eva wrote:
Stanojko wrote:Baba je sokirana? Od zapadnog licemerja mi se okrece zeludac... Ono, bolje me i ubiji ali nemoj da me jebes mentalno... Zelim Evropi jos 1000 Merkelovih i da se goni u 3 pm!
Odvratna licemjerka, a nije šokirana silovanjima djevojaka i curica po Njemačkoj. Meni čudi da ju nijedan Nijemac ne poželi smaknut.
Svabi su postali kastrati..nema to vise krvi,a ako se i zafajtaju,prethodno se moraju oliti Birom...Najzesce sto sam cuo i to u polusaptu od Svabe,je da Merkelica treba na lijecenje...psihickih poremecaja...lik je to izgovorio sarajuci ocima okolo,kao da ce ga netko cuti,a jos smo bili u autu... Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima - Page 3 Empty Re: Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima

Post by Yehudi 10/2/2016, 22:07



 A ne brine tu krmaču merkel što serdogan

masakrira Kurde.

-------------------------------

Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima - Page 3 1030793556

"Turska ne treba dozvolu od bilo koga  - mi ćemo učiniti ono što je potrebno", rekao je Erdogan, pokazujući da će suprotstaviti čak i Washingtona zahtjeve kada je riječ o kurdskom pitanju.
Erdogan je prošlog tjedna izgubio razum nakon saznanja da je američka vlada poslala izaslanika da sirijskom gradu Kobani, trenutno pod kontrolom sirijskih Kurda. Washingtona predstavnik Brett McGurk otišao Kobani razgovarati s čelnicima vojne-krilo PYD.
"Kako možemo imati povjerenja u tebe ? Je li mi da je vaš partner ili je to teroristi u Kobani?" Rekao je Erdogan.


Ajmo žutarnji, HRT, "slobodni HR portali i novinstvo"

-serdogan Kudožder ubija civile -
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima - Page 3 Empty Re: Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima

Post by mutava baštarda 11/2/2016, 09:54

http://www.nezavisne.com/novosti/svijet/Americki-avioni-bombardovali-Alepo/353079
MOSKVA - Američki avioni bombardovali su sirijski grad Alepo, objavilo je danas rusko Ministarstvo odbrane, uz napomenu da je Pentagon kasnije objavio da su napad izveli avioni ruske avijacije.


TASS je citirao portparola ruskog Ministarstva odbrane koji je rekao da su dva američka aviona tipa "A-10" juče poletjela iz Turske i bombardovala objekte u Alepu.


Portparol ruskog Ministarstva odbrane rekao je i da je portparol Pentagona optužio Rusiju za jučerašnje bombardovanje dvije bolnice u Alepu.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima - Page 3 Empty Re: Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima

Post by mutava baštarda 11/2/2016, 09:56

Nema dokaza osim virtualne točkice na radaru. Najbolje da S400 pribavi dokaz od nekoliko tona...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima - Page 3 Empty Re: Merkel u Turskoj: strašno je što Rusi rade sirijskim civilima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum