ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Page 33 of 38 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 38  Next

Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 33 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 11/10/2024, 19:19

Misliš da imaju šanse protiv nečega šta ima pet generalskih zvjezdica i to ne planetarnih nego galaktičkih dakle malo više planeta ?

Pa ja vam sve unaprid govorim šta ću napraviti.

RayMabus

Posts : 183361
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 33 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 11/10/2024, 19:24

Nema veze šta malo te dice pobijete po toj Gazi i sad i po Libanonu.

Amerika će to sve blagosloviti.

Amerika je dobra.

Ljudi koji vladaju Amerikom, oni su dobri.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183361
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 33 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 11/10/2024, 19:26

Rusija i Kina su zle a Amerika je dobra.

Tako da znate da ne bi slučajno pomislili šta drugo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183361
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 33 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Hoholo Mudovski 11/10/2024, 19:35

RayMabus wrote:Misliš da imaju šanse protiv nečega šta ima pet generalskih zvjezdica i to ne planetarnih nego galaktičkih dakle malo više planeta ?

Pa ja vam sve unaprid govorim šta ću napraviti.
Tako je i Napoleon govorio pa je zaglibio u Ukrajinskom blatu kao i ti.  study

_________________
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 33 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6551
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 33 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 11/10/2024, 19:38

Hoholo Mudovski wrote:
RayMabus wrote:Misliš da imaju šanse protiv nečega šta ima pet generalskih zvjezdica i to ne planetarnih nego galaktičkih dakle malo više planeta ?

Pa ja vam sve unaprid govorim šta ću napraviti.
Tako je i Napoleon govorio pa je zaglibio u Ukrajinskom blatu kao i ti.  study
Ne.

Ja nisam zaglibio u ukrajinskom blatu nego oni.

Pročitaj dobro moj upis mjesec dana prije njegove invazije na Ukrajinu.

Dakle datum ti je 23.01.2022 tog mog upisa a on je napao Ukrajinu mjesec dana kasnije na dan 24.02.2022.

by RayMabus Sun 23 Jan - 8:11

Ako nisi stavio ulog brige te na koju će stranu pasti novčić.

Reka san da jedino ako se približe Karpatima da ću reagirat jer mi je to preblizu a ovo ostalo ...pa ako vi želite ratovat, tolike ste budale, a pa potucite se i istrijebite međusobno. Bit će manje kretena na ovoj planeti.


by RayMabus Sun 23 Jan - 8:42

Brige me za njih tamo. Ja sam stavio granicu na Karpatima ( zapadna Ukrajina ) a oćel se kreteni tamo van te zone zakačit...a ja san i reka svoje a oni nek rade šta oće, jebe mi se.

Ako nisi stavio ulog brige te na koju će stranu pasti novčić.


https://www.ex-iskon-pleme.com/t50132p60-premijer-bavarske-rusija-nije-neprijatelj-europi
RayMabus
RayMabus

Posts : 183361
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 33 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 11/10/2024, 19:40

Jesi ga pročitao ?

Možda ne vidiš taj dio pa da ti podebljam.

Ako nisi stavio ulog brige te na koju će stranu pasti novčić.

Reka san da jedino ako se približe Karpatima da ću reagirat jer mi je to preblizu a ovo ostalo ...pa ako vi želite ratovat, tolike ste budale, a pa potucite se i istrijebite međusobno. Bit će manje kretena na ovoj planeti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183361
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 33 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 11/10/2024, 19:42

Oni su zapeli: i anglasasi i Rusi.

General galaksije NIJE ZAPEO.

General galaksije im je upravo taj scenarijo rekao mjesec dana unaprijed.

General galaksije dragi moj NE GUBI RATOVE.

GUBE IH SVI OSTALI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183361
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 33 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 11/10/2024, 19:53

Hoholo Mudovski wrote:
RayMabus wrote:Misliš da imaju šanse protiv nečega šta ima pet generalskih zvjezdica i to ne planetarnih nego galaktičkih dakle malo više planeta ?

Pa ja vam sve unaprid govorim šta ću napraviti.
Tako je i Napoleon govorio pa je zaglibio u Ukrajinskom blatu kao i ti.  study
Vidiš kako je ta tvoja izjava glupa bila kad ti ja dam dokaze da sam ja mjesec dana unaprijed iskreirao cijeli scenarij u slučaju da se on odluči napast cijelu Ukrajinu ?

I sad se oni biju tamo na istoku Ukrajine i zapeli i jedni i drugi i baš me boli k jer to nije moj problem.

Njihov je.

Plamen gori, val se pjeni, jebe se meni.

A dok se oni tako biju, vrijeme ide a izbori su u demokraciji svako četiri godine i ja koljem ove šta su meni na tom sastanku EU 20.02.2022 rekli da odjebem i da će oni Komšića.

SVE ĆU IH PRIKLAT.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183361
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 33 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 11/10/2024, 20:14

Dakle nema me smisla uspoređivati s Napoleonom kao što vidiš iz priloženog.

Ja sam nešto puno opakije od tog Napoelona.

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 33 Alien-covenant-65c49de7a05c6

Pobit ću ih sve s tog sastanka i druge koji su podržali Komšića tj islamski vilajet meni poviše glave.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183361
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 33 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Hoholo Mudovski 11/10/2024, 20:21

Ma ti Svašta pišeš, čas popušilI Rusi, čas Ukrajinci i izvlačiš kako ti paše... 
Što je odlika političara, a ne jednog genarala 5

_________________
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 33 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6551
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 33 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 11/10/2024, 20:24

Zato šta mi treba pat pozicija pa ih vozam na sve strane.

Pat pozicija mi treba samo ovih par godina dok na izborima ne smjenim ove koje su za Komšića a posli me se jebe za tu Rusiju.

Zato ti kad vidiš da ja pišem onda imaš taj dojam da ja malo nabrijavam jedne a malo druge al to i je taktika.

Oni se kolju a ti stojiš sa strane i navijaš za obje strane pojednako.

Iz tog klanja izači će novi svjetski poredak.

U kojem neće biti tih Komšičevaca.

To je poanta svega.

KOMŠIČEVCI ĆE BITI ZAKLANI.

SVI DO JEDNOGA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183361
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 33 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 11/10/2024, 20:27

RayMabus wrote:Dakle nema me smisla uspoređivati s Napoleonom kao što vidiš iz priloženog.

Ja sam nešto puno opakije od tog Napoelona.

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 33 Alien-covenant-65c49de7a05c6

Pobit ću ih sve s tog sastanka i druge koji su podržali Komšića tj islamski vilajet meni poviše glave.
Stvaramo novi svijet.

Moja ime je i kao inkarnirani i kao duša Nova duša a to znači dolazi promjena i anđeo sam Znanja a to su Prijestolnici a njihova je zadaća pomagati inkarniranim dušama na njihovom duhovnom putu.

Tri puta me preglasaš i onda me praviš budalom i misliš da ja tako truli nakaradni sistem neću uništit tj da ću to ostavit tako na ovoj planeti tj njenoj površini.

AJTE BOG.

---


Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

Amerikancima puna usta borba protiv korupcije a šta je vijećni mandat nego upravo to al eto njima ne odgovara jer neće doć onda njihov pa onda ništa i tko te jebe.

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183361
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 33 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Hoholo Mudovski 11/10/2024, 21:02

Motaj kabele


_________________
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 33 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6551
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 33 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 11/10/2024, 21:03

I sad im ide klanje ( političko i drugo istrebljenje s fizičke ravni ) svih koji su bili uključeni u, stvarali, gurali i provodili projekt Komšić tj dakle islamski vilajet meni poviše glave.

Napad je najbolja obrana.

A ja nisam neki planetarni general ( Napolenon i slično ) nego nešto puno puno opakije od toga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183361
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 33 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 11/10/2024, 21:11

Treba veće bombe bacati na tu Gazu.

Hamas mora biti uništen.

Erdogan je šef Hamasa i radi u suradnji s SDA i drugim mujagama tamo meni islamski vilajet poviše glave i želim ga navući da napadne il izazove Izrael a dakle i Ameriku.

Sad vidite koliko sam opak.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183361
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 33 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 11/10/2024, 21:25

Kad zagrize udicu onda je gotov.

Treba veće bombe bacati na tu Gazu.

Hamas mora biti pobijeđen.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183361
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 33 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 12/10/2024, 00:58

Ažurirana karta koja prikazuje rusko napredovanje na frontama Pokrovsk, Kurakhove i New York.

https://x.com/RALee85/status/1844865893320261909
RayMabus
RayMabus

Posts : 183361
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 33 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 12/10/2024, 13:38

U listopadu 2024. rusko Ministarstvo obrane tvrdilo je da su njihove snage uništile šest tenkova njemačke proizvodnje iz obitelji Leopard 2 uz pomoć FPV (upravljane “pogledom iz prvog lica”) bespilotnih letjelica u posljednja četiri mjeseca.

Prema podacima ruskog Ministarstva obrane, uništeni tenkovi Leopard predstavljaju značajan gubitak resursa za ukrajinske snage. Vrijednost jednog tenka Leopard 2, uključujući opremu i nadogradnje, kreće se od 4 do 7 milijuna eura. Rusko ministarstvo nudi 3000 dolara vojniku za uništenje ovog tenka. Donatori ovakve vrijedne opreme sa Zapada, sigurno nisu oduševljeni ovim gubitcima, a dovodi se u pitanje i imidž njihovog oružja. Naime, upravo je Leopard 2 tenk opisan kao tenk sa snažnom zaštitom.

Tenkovi Leopard raspoređeni u Ukrajini predstavljaju neka od najnaprednijih oklopnih vozila u arsenalu NATO-a, služeći kao moćno oruđe u ukrajinskoj obrani i protuofenzivnim naporima. Ovi tenkovi, prvenstveno modeli Leopard 2A4 i 2A6, opremljeni su moćnim topovima s glatkom cijevi od 120 mm i naprednim kompozitnim oklopom, dizajniranim da izdrže značajne prijetnje na bojnom polju. Iako je Leopard 2A4 stariji model od 2A6, njegov odnos vatrene moći i mobilnosti pokazao se vrijednom karakteristikom u raznim borbenim scenarijima.

Leopard 2A6, sa svojim proširenim L/55 topom, nudi veći domet i mogućnosti proboja, povećavajući njegovu učinkovitost protiv utvrđenih položaja i neprijateljskog oklopa. Međutim, unatoč svom robusnom dizajnu, tenkovi Leopard suočavaju se s problemom održavanja u Ukrajini, gdje kontinuirani rad u borbenim uvjetima zahtijeva stalnu opskrbu rezervnim dijelovima i tehničku podršku. Na ovaj problem su ukazivali i njemački političari.

Leopard 2, NATO-ov primarni borbeni tenk, smatra se jednim od najboljih na svijetu. Dizajniran je da se suprotstavi i uništi ruske tenkove, što ga čini strateškim i psihološkim prioritetom za ruske snage. Međutim, mnogi tenkovi Leopard u Ukrajini više nisu operativni zbog uništenja i nedostatka rezervnih dijelova, kao i neadekvatnih popravaka. Prema podacima koje je prikupio Oryx, od 61 isporučenog Leoparda, gotovo polovica je izvan upotrebe.

Zbog stalne prijetnje zbog dronova, Leopard 2 nije tako često raspoređen kao prije. Iako su odigrali ulogu u neuspjeloj ukrajinskoj protuofenzivi u ljeto 2023., tijekom koje je nekoliko jedinica ipak probilo ruske linije, ti su tenkovi također pretrpjeli značajne gubitke. Danas dronovi kamikaze tjeraju ukrajinske snage da se više oslanjaju na topništvo koje im nedostaje.

Prije nekoliko tjedana, tenk Leopard 2A6 njemačke proizvodnje, zarobljen u Ukrajini u solidnom stanju od strane ruskih snaga, stigao je na analizu u rusku tvornicu Uralvagonzavod u Nižnjem Tagilu. Inženjeri u tvornici planiraju temeljito proučiti ovo snimljeno vozilo. Prema službenom priopćenju ruskih medijskih agencija tenk od 60 tona postavljen je na posebne dizalice, a tim je započeo rastavljanje njegovih komponenti i sustava. Ruski inženjeri posebno su zainteresirani za sustav upravljanja paljbom, stabilizator topa (sustav E-WNA), opremu za termoviziju i poboljšani sustav kočenja. Također je poznato da je Leopard 2A6 dobio nadograđeni mehanizam rotacije kupole 2001. godine. U usporedbi s ranijim modelima, stražnji dio kupole značajno je redizajniran kako bi se osigurao dodatni skladišni prostor.


Jeftini dronovi i skupi tenkovi
RayMabus
RayMabus

Posts : 183361
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 33 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 12/10/2024, 13:48

Leopard-1A5 u ukrajinskoj službi, sa samo malo dodatka Kontakt-1 ERA.
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 33 GZoM_m0WkBIYbAJ?format=jpg&name=medium
RayMabus
RayMabus

Posts : 183361
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 33 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 12/10/2024, 13:50

Oko 30 Leopard 2 tenkova je uništeno ili ozbiljno oštećeno

Do danas je Ukrajini isporučeno oko 200 tenkova Leopard 2 iz raznih zemalja, uključujući iz Njemačke, Poljske, Norveške i Kanade. Njemačka je isporučila 50 tenkova Leopard 2A6, dok je Poljska isporučila 14 jedinica istog modela. Norveška je dostavila 8 tenkova, a Kanada 4 tenka Leopard 2A4. Očekuje se da će dodatnih 80 tenkova iz različitih izvora, uključujući iz Nizozemske i Španjolske, koji bi trebali biti isporučeni do kraja 2024.

Prema posljednjim izvješćima, oko 34 tenkova Leopard 2 (inačica 2A4 i 2A6) je uništeno ili oštećeno u borbi, a 15 su zarobile ruske snage, prema bazi podataka Oryx koja prikuplja vizualne dokaze. Ruske su snage izložile kod Avdijivke zaplijenjen Leopard-2A6, u dobrom stanju, na vojnom sajmu pored Moskve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183361
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 33 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Hoholo Mudovski 12/10/2024, 13:58

Dosta posla za cigane... 


_________________
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 33 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6551
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 33 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 33 of 38 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 38  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum