ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Ćuti, j**o ti pas mater"

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

"Ćuti, j**o ti pas mater"  - Page 2 Empty Re: "Ćuti, j**o ti pas mater"

Post by Eroo 6/8/2024, 14:54

mentalitet wrote:
Serbinho-3 wrote:
Cuti bre, cuti, u picku materinu bre.

Jebote koliko sam vidio na X hejtera,mrze ga nevjerovatno a nista im nije napravio.Mrze ga zato sto pokazuje kriz i ljubi ga,sugeriraju kako se treba ponasati kao da mu oni placaju za zivot.Nevjerojatno mi je da taj srpski mentalitet ne odudara nista posebno od ovog ovdje ustashkog. samo shto su oni tamo komunjare i jugoslaveni.Balkanoidi koje bi ja zajedno sa ovim sa foruma zatvorio u logor i terao ih po cijeli dan da tucaju kamen majku im jebem bolesnu.Mnogi dolaze na njegove mecheve samo da bi ga provocirali,a ne znaju idioti da mu upravo tako daju svoju negativnu energiju koju on pretvara u svoju pozitivnu.Blizanac u horoskopu.Nije to sluchajno,istrazivao sam i skoro svi najbolji tenisei su bili blizanci u horoskopu i lavovi.Naravno,nije to pravilo ali mi upalo u ochi.Jebiga,takvi smo,nikada se ne predajemo vec prihvatamo svaki izazov i borbu. :dramaq :dramaq :dramaq
Hrvati.
Hrvat si, jebiga. Znaš i ti da je tako, ito  bolje od mene.
Dušu si možeš pomiriti na dva načina:
1. Nađi američku stranicu sa brodskim spiskovima useljenika iz Europe u USA.
    Utipkaj svoje prezime, ili još bolje podatke svoga američkog pretka.
    Saznat ćeš kako se izjašnajvao krajem 19.-og stoljeća.
2. Odi u zdravstveni dom i provjeri si Haplotip. Za to ćeš platiti ne više od 100 €.
    Pizzon je Srbin original. Usporedite si podatke i to je to.
   
PS: Za savjet možeš upitati i Crvenkastog, njemu je sve to odavno jasno. :)

Eroo

Posts : 78053
2016-07-22


Back to top Go down

"Ćuti, j**o ti pas mater"  - Page 2 Empty Re: "Ćuti, j**o ti pas mater"

Post by Serbinho-3 7/8/2024, 22:05

Eroo wrote:
mentalitet wrote:
Serbinho-3 wrote:
Cuti bre, cuti, u picku materinu bre.

Jebote koliko sam vidio na X hejtera,mrze ga nevjerovatno a nista im nije napravio.Mrze ga zato sto pokazuje kriz i ljubi ga,sugeriraju kako se treba ponasati kao da mu oni placaju za zivot.Nevjerojatno mi je da taj srpski mentalitet ne odudara nista posebno od ovog ovdje ustashkog. samo shto su oni tamo komunjare i jugoslaveni.Balkanoidi koje bi ja zajedno sa ovim sa foruma zatvorio u logor i terao ih po cijeli dan da tucaju kamen majku im jebem bolesnu.Mnogi dolaze na njegove mecheve samo da bi ga provocirali,a ne znaju idioti da mu upravo tako daju svoju negativnu energiju koju on pretvara u svoju pozitivnu.Blizanac u horoskopu.Nije to sluchajno,istrazivao sam i skoro svi najbolji tenisei su bili blizanci u horoskopu i lavovi.Naravno,nije to pravilo ali mi upalo u ochi.Jebiga,takvi smo,nikada se ne predajemo vec prihvatamo svaki izazov i borbu. :dramaq :dramaq :dramaq
Hrvati.
Hrvat si, jebiga. Znaš i ti da je tako, ito  bolje od mene.
Dušu si možeš pomiriti na dva načina:
1. Nađi američku stranicu sa brodskim spiskovima useljenika iz Europe u USA.
    Utipkaj svoje prezime, ili još bolje podatke svoga američkog pretka.
    Saznat ćeš kako se izjašnajvao krajem 19.-og stoljeća.
2. Odi u zdravstveni dom i provjeri si Haplotip. Za to ćeš platiti ne više od 100 €.
    Pizzon je Srbin original. Usporedite si podatke i to je to.
   
PS: Za savjet možeš upitati i Crvenkastog, njemu je sve to odavno jasno. :)




Sta te bole kitomir za te neke sa X.

Isto ja po Krfu razmenim neku, vidim da nismo na istim talasnim duzinama i

ko ih bre jebe, talasi nastavljaju da udaraju od plazu, Sunce sija a neke pokusavaju

da ti pokazu svoje dupe i prodje jos jedan dan.

Dodje Amerikanac i kapiramo se da i ne otvaramo usta.

To je tako.

Ne znaci da ako ste iste nacije, religije, rase, da cete se skapirati.

Siroka je to Nauka.

Evo Ero nesto pokusava opet, Hrvat si, barem je optimista, to mu niko ne moze

poreci.

Smanji dozivljaje sa tim X, svaki put te iznerviraju.


Te nase ja ne jebem 3%, jedino zenske a one uglavnom neke


tupave i sta cu ja sa njima raditi.

Grkinje su 180% suprotnost, komunikativne i

znaju da vode flow conversation.

Zato lepota dolazi iznutra.

Kada vidis da zensko ima glavu i inteligentna je,

to vise vredi od curke neke , koja fizicki bolje

izgleda.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27343
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

"Ćuti, j**o ti pas mater"  - Page 2 Empty Re: "Ćuti, j**o ti pas mater"

Post by mentalitet 8/8/2024, 04:36

Eroo wrote:
mentalitet wrote:
Serbinho-3 wrote:
Cuti bre, cuti, u picku materinu bre.

Jebote koliko sam vidio na X hejtera,mrze ga nevjerovatno a nista im nije napravio.Mrze ga zato sto pokazuje kriz i ljubi ga,sugeriraju kako se treba ponasati kao da mu oni placaju za zivot.Nevjerojatno mi je da taj srpski mentalitet ne odudara nista posebno od ovog ovdje ustashkog. samo shto su oni tamo komunjare i jugoslaveni.Balkanoidi koje bi ja zajedno sa ovim sa foruma zatvorio u logor i terao ih po cijeli dan da tucaju kamen majku im jebem bolesnu.Mnogi dolaze na njegove mecheve samo da bi ga provocirali,a ne znaju idioti da mu upravo tako daju svoju negativnu energiju koju on pretvara u svoju pozitivnu.Blizanac u horoskopu.Nije to sluchajno,istrazivao sam i skoro svi najbolji tenisei su bili blizanci u horoskopu i lavovi.Naravno,nije to pravilo ali mi upalo u ochi.Jebiga,takvi smo,nikada se ne predajemo vec prihvatamo svaki izazov i borbu. :dramaq :dramaq :dramaq
Hrvati.
Hrvat si, jebiga. Znaš i ti da je tako, ito  bolje od mene.
Dušu si možeš pomiriti na dva načina:
1. Nađi američku stranicu sa brodskim spiskovima useljenika iz Europe u USA.
    Utipkaj svoje prezime, ili još bolje podatke svoga američkog pretka.
    Saznat ćeš kako se izjašnajvao krajem 19.-og stoljeća.
2. Odi u zdravstveni dom i provjeri si Haplotip. Za to ćeš platiti ne više od 100 €.
    Pizzon je Srbin original. Usporedite si podatke i to je to.
   
PS: Za savjet možeš upitati i Crvenkastog, njemu je sve to odavno jasno. :)
Majmune glupi citaj sa razumijevanjem.No sad mi je jasno da si psihichki bolesnik jer si se sav ufurao u tu svoju sovinisticku filozofiju i ne mozesh ovako kratak tekst da pratish pa onda izmishljash i spinujesh.Majmune,"Takvi smo,radi" se o horoskopu  o Blizancima.Bog te mazo koji debil.A sto se tiche Genetike,ponavljam milioniti put,niti sam Srbin niti Hrvat sto mi je jako drago.Jer kako Krleza jednom reche."Hrvati i srbi su ista balega koju je kotach presjekao na pola"Bio je u pravu ali nije dodao da su taj veci dio balege postali hrvati.Mutirani srbi koji su veci katolici od Pape i hrvati od pravih hrvata.Za mene su pravi hrvati samo zagorci i medjumurci.Fini i kulturni ljudi,a vi mutirani ste ljudsko smeece najvece na svijetu koje je zagadilo Hrvatsku.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

"Ćuti, j**o ti pas mater"  - Page 2 Empty Re: "Ćuti, j**o ti pas mater"

Post by mentalitet 8/8/2024, 05:09

Serbinho-3 wrote:
Eroo wrote:
mentalitet wrote:
Serbinho-3 wrote:
Cuti bre, cuti, u picku materinu bre.

Jebote koliko sam vidio na X hejtera,mrze ga nevjerovatno a nista im nije napravio.Mrze ga zato sto pokazuje kriz i ljubi ga,sugeriraju kako se treba ponasati kao da mu oni placaju za zivot.Nevjerojatno mi je da taj srpski mentalitet ne odudara nista posebno od ovog ovdje ustashkog. samo shto su oni tamo komunjare i jugoslaveni.Balkanoidi koje bi ja zajedno sa ovim sa foruma zatvorio u logor i terao ih po cijeli dan da tucaju kamen majku im jebem bolesnu.Mnogi dolaze na njegove mecheve samo da bi ga provocirali,a ne znaju idioti da mu upravo tako daju svoju negativnu energiju koju on pretvara u svoju pozitivnu.Blizanac u horoskopu.Nije to sluchajno,istrazivao sam i skoro svi najbolji tenisei su bili blizanci u horoskopu i lavovi.Naravno,nije to pravilo ali mi upalo u ochi.Jebiga,takvi smo,nikada se ne predajemo vec prihvatamo svaki izazov i borbu. :dramaq :dramaq :dramaq
Hrvati.
Hrvat si, jebiga. Znaš i ti da je tako, ito  bolje od mene.
Dušu si možeš pomiriti na dva načina:
1. Nađi američku stranicu sa brodskim spiskovima useljenika iz Europe u USA.
    Utipkaj svoje prezime, ili još bolje podatke svoga američkog pretka.
    Saznat ćeš kako se izjašnajvao krajem 19.-og stoljeća.
2. Odi u zdravstveni dom i provjeri si Haplotip. Za to ćeš platiti ne više od 100 €.
    Pizzon je Srbin original. Usporedite si podatke i to je to.
   
PS: Za savjet možeš upitati i Crvenkastog, njemu je sve to odavno jasno. :)




Sta te bole kitomir za te neke sa X.

Isto ja po Krfu razmenim neku, vidim da nismo na istim talasnim duzinama i

ko ih bre jebe, talasi nastavljaju da udaraju od plazu, Sunce sija a neke pokusavaju

da ti pokazu svoje dupe i prodje jos jedan dan.

Dodje Amerikanac i kapiramo se da i ne otvaramo usta.

To je tako.

Ne znaci da ako ste iste nacije, religije, rase, da cete se skapirati.

Siroka je to Nauka.

Evo Ero nesto pokusava opet, Hrvat si, barem je optimista, to mu niko ne moze

poreci.

Smanji dozivljaje sa tim X, svaki put te iznerviraju.


Te nase ja ne jebem 3%, jedino zenske a one uglavnom neke


tupave i sta cu ja sa njima raditi.

Grkinje su 180% suprotnost, komunikativne i

znaju da vode flow conversation.

Zato lepota dolazi iznutra.

Kada vidis da zensko ima glavu i inteligentna je,

to vise vredi od curke neke , koja fizicki bolje

izgleda.
Iskreno,nisam poznavao dovoljno srbe jer sam bio u Srbiji par puta i to u BG.Neki ljudi koje sam upoznao u SAD preko svojih klinaca koji su zajedno studirali na istom koledzu.Pozvali me kod sebe u BG,otishao.Bio dochekan tako da me bilo sramota koliko su mi paznje dali.Chak su mi cipele bile naglancane..Bogati ljudi.Kuca na 3 kata na Vracharu,meni dali trosobni stan da budem,sve italijanski dizajn,od keramike do namjestaja.On inzenjer sa par patenata a zena mu stomatolog.Vodio me na splavove i na Skadarliju u Tri Sesita.Nije mi dozvolio da bilo shta platim.Kazem ti,osjecao sam sramotu shto mu nisam nichim mogao uzvratiti.On dok je bio u Americi ja sam mu bio na raspolaganju jer je zelio da kupi neku kucu da mu sin ima svoje.U to vrijeme je trzishte bilo na gornjoj granici i sve je bilo precijenjeno pa sam ga savjetovao da ne kupuje nishta pa se zbog toga osjecao duznim jer je  i sam shvatio da ako uzme za par godina ce izgubiti tri puta vecu lovu nego shto ce ga koshtati iznajmljivanje stana za sina.Vodio me na Dunav kod nekog svog prijatelja koji je imao neke charter brodove i vozio turiste na usce Save u Dunav,Pun brod turista a ja i ovaj moj frend jedemo juhu od Smudja.Hoce i oni,on im kaze ne moze to je specijalna narudzba.Moram priznati da me upoznao sa nekim vaznim ljudima (ne mogu pisati imena) a kada je bio kod mene ne bi se moglo reci da je takav chovjek jer je bio introvertan i povuchen,nije puno ptichao o sebi.Dobro sam se proveo u Bg.,chak mi je nudio ako hocu kresnuti kakvu kurvu prvr klase.Rekao sam da ne placam pichku,a on kaze poshtijem.Naravno,ni na X a ni ovdje se ne moze donositi sud o nekom narodu i generalizirati.Ja to ponekada radim jer ovi ovdje idioti ne mogu shvatiti da smo razlichiti i da svi vidimo isto recimo prase ali ga svako na svoj nachin drugachije dozivljava.Sa srbima iz Srbije imam jako pozitivno iskustvo i nikada me nisu pitali koje sam vjere ili nacije.Ponekada smo se dotakli i politike pa sam ja pocheo da im objashnjavam situaciju u Hrvatskoj na shto su oni reagovali u stilu,daj nemoj tako prichati o njima nije lijepo i kulturno.Primijetio sam da su srbi svi koje sam sreo jako kulturni i obrazovani ali ih to ne sputava da budu pravi ljudi koji ne glume neki nobl status iako imaju prava na to.Na X imam mogucnost da blokiram neke likove koji su slichni ovima sa ovog foruma.Nemam zivaca sa idiotima da tipkam.Jebem im mater i blokiram.Kuzis?

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

"Ćuti, j**o ti pas mater"  - Page 2 Empty Re: "Ćuti, j**o ti pas mater"

Post by Eroo 9/8/2024, 11:30

mentalitet wrote:
Serbinho-3 wrote:
Evo Ero nesto pokusava opet, Hrvat si, barem je optimista, to mu niko ne moze

poreci.
Jedna Ruskinja , koja živi u Srbiji, debatira na TV u BG s jednim srpskim  advokatom.
Ustrajno ga je pokušavala uvjeriti da on nije Srbin već Rus,  bez ikakvog argumentiranja.
Advokat joj je lijepo objasnio da mu je otac bio Srbin, isto tako djed i pradjed, pa je tako
i on Srbin. Ruskinja ne odstupa, pa ga za zaključak zakuca:
- Možeš se ti osjećati i kao Kaktus, ali si još uvijek Rus! pirat
Pa da i ja zaključim: Može se i Mentalni osjećati kako god hoće, pai  kao  Kaktus,
ali ne može biti etnički Srbin. Za to mu nedostaje genetska poveznica.
Tako to izgleda sa znanstvene strane i ne zbog mog optimizma.
Skupnost "NAROD"(naroditi se!) nastaje kad se ispuni 5 temeljnih uvjeta:
- zajednički jezik, kultura općenito, genetika, teritorij i zajednički neprijatelj.
Koji od ovih elemenata su za zagrebačkog Srbina ispunjeni, pa da može reći da je Srbin?
Niti jedan. Ideologija( a pogotovu vjera), ne može biti podloga za nacionalnu pripadnost.
Jasno je to Mentalnom, ali tebi nije...
Ah-da, i  Vulin je 100% Srbin.... :^0

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78053
2016-07-22


Back to top Go down

"Ćuti, j**o ti pas mater"  - Page 2 Empty Re: "Ćuti, j**o ti pas mater"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum