ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo - Page 3 Empty Re: kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Post by Sora Wed 24 Jul - 11:30

pa i valjda i zadnji pijanac kod trgovine koji ispija pivu je shvatio kako su i kako smo prevareni 
za kaj su se borili, pitaju se , čak i zadnji notorni pijandure pomućene svijesti
da bi jednu državu koja je bila nešto najbolje što nam se desilo u povijesti zadnjih 900 godina, 
zamijenili sa ovim jadom i bijedom 
tako da očekujemo daljnje pucnjave 
bar budu na državnom kruhu i vodi u zatvoru

Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo - Page 3 Empty Re: kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Post by Sora Wed 24 Jul - 11:37

abraham wrote:Koliko sam ikada postojala je "partizanska" bolest, kada su partizani padali po ulicama i dobijali padavičarske napade i sl. Uglavnom su bili smjesteni po ludnicama zatvorenog tipa. Imamo svjedoka/e vremena , nek mi ne daju lagati.
  

kak lagati se može kod nas jelda  
nema laži  sve pošteno , prevaranata i mutikaša nema 
neke doduše muči kako su partizani imali padavice a ranije u ratu i tifus 
a , hebga Abro 
zgadi mi se život kada čitam takve ko ti , jednostavno mi vas pun kurac, strašno nešto kak se gamad koti i množi i javlja po forumima 
da ne zna ništa drugo osim laži 
e pa takva cijela država, LAŽNA ..

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo - Page 3 Empty Re: kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Post by RayMabus Wed 24 Jul - 13:40

Sora wrote:
tako da očekujemo daljnje pucnjave 
bar budu na državnom kruhu i vodi u zatvoru
Tako je.

Bit će puni zatvori, groblja i ludnice kad nekim počme pucat film pa isti krenu u pokolje i čišćenje tih koji su ih pravili idiotima i zakidali i jebavali u zdrav mozak.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181980
2014-04-11


Back to top Go down

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo - Page 3 Empty Re: kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum