ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo Empty kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Post by debotoijusto Mon 22 Jul - 16:36

PETERO ljudi ubijeno je danas u Domu za starije i nemoćne osobe u Mažuranićevoj ulici u Daruvaru. Muškarac je ušao u Dom za starije i nemoćne osobe i počeo pucati po ljudima. Petero ljudi je na mjestu smrtno stradalo, a više osoba je ozlijeđeno. Ubojica je nakon napada pobjegao, ali ga je policija ubrzo uhvatila.




Ubojica je 51-godišnji Krešimir Pahoki iz Donjeg Daruvara. Njegova majka je bila štićenica u domu.
Pahoki je umirovljeni vojni policajac. 1996. godine ga je Franjo Tuđman odlikovao Spomenicom domovinske zahvalnosti koja se dodjeljuje hrvatskim državljanima za časnu i uzornu službu.
Nakon ubilačkog pohoda pištoljem je pobjegao, ali ga je policija uhitila u blizini jednog kafića. Ubio je majku, štićenike i zaposlenike doma.
Kako neslužbeno doznaje Mojportal, Pahoki je, kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina, neposredno prije krvavog pohoda sjedio ispred dućana u Donjem Daruvaru i pio pivo. U jednom trenutku došao je iza vatrogasnog doma i zamolio domara da njega i još jednog prijatelja odveze do grada. Domar mu je rekao da ne može jer ima posla.
"Mislio sam da treba do bankomata ili nešto slično. Na pamet mi nije padalo da namjerava napraviti takvo nešto. I onda čujem ovo. Ne znam što bih vam rekao, u šoku sam!" rekao je domar.
Krešimirova majka je navodno već 10 godina smještena u Domu za starije i nemoćne Vianey u Mažuranićevoj ulici u Daruvaru.

Policija je već ranije imala posla s Pahokijem. Naime, kako su za Mojportal rekli njegovi poznanici, on je prije mjesec dana bacio poznanika na stepenice na kojima su se nalazile boce.
Muškarac je zbog težine ozljeda vozilom hitne medicinske pomoći prevezen u bjelovarsku Opću bolnicu i na koncu je završio na abdominalnoj kirurgiji. Navodno mu je prije toga držao pištolj u ustima.
"Prije je to bio ok dečko, bio je vojni policajac na službi u Zagrebu. No, kada je otišao u mirovinu, alkohol je očito učinio svoje", rekao je jedan Daruvarčanin.



kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo 01f4c3a6-648b-4fd0-afa8-608ed8b09bca


https://www.index.hr/vijesti/clanak/ovo-je-ubojica-iz-daruvara/2584540.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo Empty Re: kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Post by debotoijusto Mon 22 Jul - 16:39

do 37 dite zatim umirovljenik... nije kockar olakotna okolnost 
duzi boravak u bolnici mu ne gine
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo Empty Re: kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Post by debotoijusto Mon 22 Jul - 16:44

debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo Empty Re: kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Post by pizzon Mon 22 Jul - 17:17

bolest....
Ne secam se, tacno, da li u Daruvaru ili Bjelovaru postoji izvor, cesma sa toplom vodom, ali postoji.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 5016
2020-04-21


Back to top Go down

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo Empty Re: kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Post by crvenkasti Mon 22 Jul - 19:55

Alkohol mu je pomutio mozak i jadni branitelj je umislio da mu je majka Srbin.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo Empty Re: kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Post by pizzon Tue 23 Jul - 6:07

Po faci se vidi da je
domoljub
isto ko Korade ??
bese, tako nekako ?

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 5016
2020-04-21


Back to top Go down

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo Empty Re: kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Post by pizzon Tue 23 Jul - 6:09

rece mi juce jedna zena:
proganjaju ih zrtve ??
polude od toga ??

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 5016
2020-04-21


Back to top Go down

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo Empty Re: kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Post by vili40 Tue 23 Jul - 6:37

pizzon wrote:rece mi juce jedna zena:
proganjaju ih zrtve ??
polude od toga ??
poludjeli od toga što im je država omogućila da mladi odu u mirovinu,nekima koji su se kao snašli a zna se kako je to išlo.I onda što?Mladi ne trebaju više raditi a penzija završi na kocku i alkohol,nakon nekog vremena sa njima problemi nasilje,svađe,mirovina nedostatna za takav život.Sad se ti političari svako malo čude takvim stvarima ko pura dreku.
vili40
vili40

Male
Posts : 10990
2015-08-02


Back to top Go down

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo Empty Re: kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Post by n_razbojnik Tue 23 Jul - 9:03

Di je longi, mater prepisala imovinu na Dom, emancipacija opet po glavi stanovnika?

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11441
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Hoholo Mudovski likes this post

Back to top Go down

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo Empty Re: kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Post by AssadNaPodmornici Tue 23 Jul - 9:10

Nevalja kombinirati tablete i pive po ovoj vrućini

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21831
2018-06-14


Back to top Go down

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo Empty Re: kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Post by RayMabus Tue 23 Jul - 9:31

n_razbojnik wrote:Di je longi, mater prepisala imovinu na Dom, emancipacija opet po glavi stanovnika?
Brige mene za njenu imovinu. Ona ima dvi kuće i vikendicu. To nek sestri ostavi ( sestra također ima svoju kuću i svoj stan koji na je na njoj prepisan ). To mene uopće ne zanima. 

Nemam ja sa svojom materom ništa. Sestra ima svoje kuće i stanove, mater isto ima svoj stan i još stanova i vikendicu a ja imam svoju kuću i stanove.

Jedino ako će se i u moje dirat al onda će ostat i bez glave ako je toliko pokvarena i pohlepna jer san je isprokida i izbacija iz kuće al san je pustija na miru da živi u svojim stanovima i kućama al da mi se vamo ne pojavljuje i ne pokušava išta jer ću je isti sekunda skrati za glavu jer s obzirom da ima svoje i to poprilično i ja se u to ne diram a niti me to zanima nego je to njeno pa nek radi šta oće s time, još da mi dođe da nakon svega oće i moje to bi joj bio kraj i to isti sekund.

Ima pokvarenih ljudi a tako i roditelja. Nisan ja svoju mater krvnički isprokida bezveze i izbacija je naglavačke iz kuće nakon čega se nije ovdje di san ja i na moje nekretnine koje su moje više ni smila pojavit i odreka je se.

Ima debeli razlog zašto san to napravija i  dobro je prituka i izbacija iz kuće i iz života i odreka je se za sva vremena.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181981
2014-04-11


Back to top Go down

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo Empty Re: kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Post by RayMabus Tue 23 Jul - 10:04

Nisan ja nju prituka nego se ona sama nasadila na šaku i te batine popila da je na hitnoj završila a nakon toga se u kuću nije više ni vratila.

Po istom principu nisan se ja nje odreka nego je ona tražila da je odreknem i šta je tražila to je i dobila.

Prosto ko pasulj.

A stvar je vrlo jednostavna jer zajebeš me, napraviš suprotno od onoga šta smo se dogovorili i onda kad me zajebeš pričaš mi kako je to super dakle to je ispravno ponašanje po njoj i mogu očekivat i nove zajebe po tom principu.

Šta je zajednica ?

Nešto zajedno radimo, dogovaramo i tako to i sad ona odluči da će uzet četiri kantuna kuće tj nitko drugi a u ovom konkretnom slučaju ja nemam nikakva prava ni pravo glasa.

Znači nismo više zajednica jel tako ?

Je.

E pa kad je tako onda aj ća.

Nije tila iako san joj par puta reka da se gubi pa mi počela pametovat i solit pamet i svašta nešto i ne staje jer je umislila da je ona gazda i da će bit po njenome i kako je ona zamislia a ja neću imat nikakva prava ni pravo glasa i niti će ikad išta bit moje sve dok je ona tu.

Izgazija je ko vola u kupusu kad mi je prikipilo jednom i ajde kad ne čuješ šta san ti reka ( da mi se gubiš s očiju za sva vremena jer si sama napravila čin s kojim si rekla da mi nismo zajednica nego je samo ti i nitko više a ja nemam nikakva prava u toj tvojoj filozofiji itd ) i eto kad je dobro isprokidaš onda joj dođe do mozga di je i kako stvari stoje u stvarnosti kad mene ideš zajebat i napravit idiotom i da kod mene nema opraštanja kod takvih stvari uopće nego pokupi prnje i gubi mi se s očiju da te više nikad u životu ne vidim i ne čujem.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181981
2014-04-11


Back to top Go down

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo Empty Re: kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Post by Hoholo Mudovski Tue 23 Jul - 10:10

debotoijusto wrote:
Bit će kod nas ima kupiti oružje na svakom koraku kao u Americi. 
Da se radilo o domu umirovljenika u Americi onda bi rođo dobro razmislio ima li neki štičenik oružje i kako će izgledati oproštaj s ovim svijetom u članku u novinama da ga je upucala baba od 90 godina. 

_________________
kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5940
2023-08-31


Back to top Go down

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo Empty Re: kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Post by RayMabus Tue 23 Jul - 10:17

To ti je problem sa ženama mada i kod muških ima al oni ne grizu baš toliko na nekretnine koliko one jer vidiš one se vežu uz dicu i kuću i onda podsvjesno su sve nekretnine njihove.

E sad ako ti nekoga zajebeš a unutar familije i onda istome počmeš pričat kao to nije bitno jer ti znaš sve a onda ako ja nemam pravo glasa pored tebe i ti ćeš mi radit zajebe iza leđa to znači da s tobom ja uz to šta nemam nikava prava također nikad neću imat ništa.

Znači ako si ti tu ja imam nula nekretnina jer je sve tvoje u tvojoj glavi.

Onda mi te bolje naprokidat pa sad koliko nas ima u familiji npr četvero ja opet dobijam jednu četvrtinu i imam nešto svoje dok s tobom u kući ja imam NIŠTA jer se ti postavljaš da je sve tvoje a ja nemam pravo glasa.

BAM, ŠAKA U GLAVU, NOGA U PRSI, BRUTALNO CIPELARENJE NA PDDU.

DO TVOGA ILI MOGA KRAJA.

I onda smo to riješili na moj način jer ona nije tila ić ća a to znači da ostaje i da je sve njeno a nikad ništa nije moje i eto sad ja imam svoje ona svoje i AJ BOG ZA CILI ZA ŽIVOT DA TE VIŠE NIKAD NE VIDIM I NE ČUJEM.

PA PA
RayMabus
RayMabus

Posts : 181981
2014-04-11


Back to top Go down

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo Empty Re: kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Post by RayMabus Tue 23 Jul - 10:37

A teško smeče od matere.

To je tribalo i prije dobro isprokidat pa se ne bi tako ponašala kako njoj nitko ništa ne smije i kako će uvik bit po njenome i kako ona hoće.

Zajebe te i onda ti dođe s pričom kako je to šta je ona napravila bolje ( bolje iz njene točke gledišta i šta ona hoće ) i sad recimo neka je i bolje al šta meni to vridi da je bolje kad si mi upravo rekla da ja nemam ništa pa ni prvo glasa nego će sve bit po tvome i kako ti hoćeš ?

Ako je to bolje pa je to 1 + 0,1 = 1,1

Ja ću se složit da je to tako jer je više al si ti meni upravo rekla jer si me zajebala i napravila suprotno od dogovora da ja u tih 1,1 u osnovi nemam ništa jer je sve tvoje.

A onda mi te bolje isprokidat i izbacit iz kuće pa ako se dijeli na četiri dijela onda ja imam 0.25 nečega jer od onih tvojih 1,1 koje jest bolje al je napravljeno na način da si meni poručila da će biti po tvome uvijek i da je sve u osnovi tvoje, ja imam u biti NIŠTA.

A kad ja imam NIŠTA , evo ti onda ŠAKA U GLAVU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181981
2014-04-11


Back to top Go down

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo Empty Re: kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Post by RayMabus Tue 23 Jul - 11:36

Ima govana puno na ovoj planeti u uopće je nebitno o kome je riječ, dal je to muško žensko, otac majka, žena, djed, baka, djeca ova il ona, unuci praunuci potpuno nebitmo.

Svatko od njih može biti govnjar.

E taj koji mi bude govnjar dobit će nokaut a ako nastavi i dalje u tom smjeru dobit će i nož u prsi.

Dođeš mi s pričom kako je sve tvoje, kako se mene ima pravo zajebat itd i onda je to kao normalno.

To je u tvojoj bolesnoj glavi možda normalno al nigdje drugdje nego samo tu.

E pa kad ti je to normalno evo sad ćeš vidit kako izgleda NENORMALNO.

Kad me stara zajebala od života sam joj napravio PAKAO.

Onaj dobri popustljivi lik je nestao i pojavio se drugi koji je puno zajeban i ima samo jedan cilj i taj cilj će i ostvariti.

Cilj: Izbaciti smeče iz kuće.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181981
2014-04-11


Back to top Go down

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo Empty Re: kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Post by RayMabus Tue 23 Jul - 11:54

Imat posla s govnjarima bolesnima i umišljenima.

Ono ja san ti mater pa ja sam pametnija od tebe i ja ću kako ja oću i šta mene brige šta si ti reka da ne ja ću opet nać načina da ti prodam priču i prevedem te žedna preko vode i bude po mome pa se ti posli misli kad to bude gotovo i ti ne budeš moga ništa jer je već stvar riješena.

Je to je riješeno. Čestitam zajebala si me.

Nešto priča posli samo vidiš pijat leti put nje.

DOBRO DOŠLA U PAKAO.


Last edited by RayMabus on Tue 23 Jul - 11:55; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 181981
2014-04-11


Back to top Go down

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo Empty Re: kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Post by AssadNaPodmornici Tue 23 Jul - 11:55

prijatelju nikoga ne znaimaju tvoju osobni obiteljski problemi na ovoj temi ali ok udaraj

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21831
2018-06-14


Back to top Go down

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo Empty Re: kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Post by RayMabus Tue 23 Jul - 11:56

AssadNaPodmornici wrote:prijatelju nikoga ne znaimaju tvoju osobni obiteljski problemi na ovoj temi ali ok udaraj
To ti je i ovo na ovoj temi jer nitko iz čista mira ne ode u starački dom ubit vlastitu mater tek tako bez razloga.

Mora postojat jak razlog iza toga da se netko na tako šta uopće i odluči.

Ovjerio ju je.

Eto sad moš ić u tri pičke mile materine.

Govnjarko usrana.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181981
2014-04-11


Back to top Go down

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo Empty Re: kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Post by AssadNaPodmornici Tue 23 Jul - 11:58

lik je za 18,19 godina prošao najveća sranja kakva niti ti niti ja nismo prošli za 800 godina civilnog života, normalno je da pucaju psihički..
vidiš da pucaju po psihi ljudi koji nisu prošli sranja kamo li ne netko što je prošao.

kombinirao je tablete i pive po najvećoj vrućini, i udrilo ga po psihi.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21831
2018-06-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo Empty Re: kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum