ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo - Page 2 Empty Re: kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Post by AssadNaPodmornici Tue 23 Jul - 11:58

lik je za 18,19 godina prošao najveća sranja kakva niti ti niti ja nismo prošli za 800 godina civilnog života, normalno je da pucaju psihički..
vidiš da pucaju po psihi ljudi koji nisu prošli sranja kamo li ne netko što je prošao.

kombinirao je tablete i pive po najvećoj vrućini, i udrilo ga po psihi.

AssadNaPodmornici

Posts : 21831
2018-06-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo - Page 2 Empty Re: kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Post by RayMabus Tue 23 Jul - 12:01

AssadNaPodmornici wrote:lik je za 18,19 godina prošao najveća sranja kakva niti ti niti ja nismo prošli za 800 godina civilnog života, normalno je da pucaju psihički..
vidiš da pucaju po psihi ljudi koji nisu prošli sranja kamo li ne netko što je prošao.

kombinirao je tablete i pive po najvećoj vrućini, i udrilo ga po psihi.
Ne beri brigu.

Imam ti ja psihologiju u malom prstu.

To šta se netko nakljuka tabletama i alkoholom i ima PTS ne može bit razlog da ode negdje i upuca tog nekoga tek tako iz čista mira jer je popijo malo tableta i zalio to alkoholom i ima PTS il ima neke svoje psihičke probleme općenito.

Treba otić do tamo i imat taj cilj u glavi a za tako šta potreban je debeli razlog.

Namjera je uzrok.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181985
2014-04-11


Back to top Go down

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo - Page 2 Empty Re: kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Post by abraham Tue 23 Jul - 12:09

VRUĆE, A NEMA KLIME
[size=52]Polovne tramvaje iz Augsburga ZET ovih dana drži u garaži: Razlog je opravdan, saznali smo o čemu je riječ[/size]



Nije sa Imbex-a, tako da ????????????

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo - Page 2 Empty Re: kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Post by RayMabus Tue 23 Jul - 13:13

Inkarniraš se negdje konkretno sad na ovu planetu i onda svaka šuša misli da te može jebavat u zdrav mozak jer misli ka on je dobar, lako ćemo za njega, tko njega jebe i tako to.

Onda se tako zaleti ko i moja mater pa mi dođe s pričom kako to nema veze i svašta nešto a ja je gedan. 

Razgoličija oči u šoku. Nije mi jasno jel ona normalna.

Samo vidiš od tog dana ona nešto počme pričat, pljas pleska odma bez iti malo zadrške s moje strane. Isti sekund pleska čin zine.

Jel nemam ja pravo glasa ?

Nemam.

Evo sad neš imat ni ti.

Otvori usta pleska odma doleti.

Nema labavo.

Cilj: Izbacit smeće iz kuće.

Namjera je uzrok.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181985
2014-04-11


Back to top Go down

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo - Page 2 Empty Re: kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Post by veber Tue 23 Jul - 13:51

AssadNaPodmornici wrote:lik je za 18,19 godina prošao najveća sranja kakva niti ti niti ja nismo prošli za 800 godina civilnog života, normalno je da pucaju psihički..
vidiš da pucaju po psihi ljudi koji nisu prošli sranja kamo li ne netko što je prošao.

kombinirao je tablete i pive po najvećoj vrućini, i udrilo ga po psihi.
onda bi većina nas davno otišli na kavu. i pohod.
a eto krmeljivi, svetoje i slični su živi.

ja sam imao 18. kao i kolege. 

imam oružja za tri rata i nitko se nije napucao.

pitaj ovdje neke forumaše kaj su prošli i doživjeli.

pa ne pucaš po nekom jer ti se ne sviđa. ili si nadrkan ujutro.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo - Page 2 Empty Re: kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Post by veber Tue 23 Jul - 13:57

i ako je podatak točan o godinama i ima 51
kod nas nisi mogao u postrojbu ako nisi imao 18, neki su mogli sa 16.

i čovjeka u radnoj snazi sklonog alkoholu strpaš u mirovinu.

pitaj ovdje ekipu kaj rade u mirovini

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo - Page 2 Empty Re: kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Post by AssadNaPodmornici Tue 23 Jul - 14:39

veber wrote:i ako je podatak točan o godinama i ima 51
kod nas nisi mogao u postrojbu ako nisi imao 18, neki su mogli sa 16.

i čovjeka u radnoj snazi sklonog alkoholu strpaš u mirovinu.

pitaj ovdje ekipu kaj rade u mirovini
slažem se , nema ništa gore od mirovine.

i preživjeli partizani, ujkani, domobrani, četkice nakon WW2 bilo ih je na milijun po yugi, pa nije bilo da su pucali ovako na psihu..
težak fizički rad je lijek za dosta toga..
strpaj nekoga od 37godina , što je i dalje napon snage u penziju , pa ispalit će na psihu

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21831
2018-06-14


Back to top Go down

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo - Page 2 Empty Re: kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Post by Šandor Winnetou Tue 23 Jul - 14:56

vili40 wrote:
pizzon wrote:rece mi juce jedna zena:
proganjaju ih zrtve ??
polude od toga ??
poludjeli od toga što im je država omogućila da mladi odu u mirovinu,nekima koji su se kao snašli a zna se kako je to išlo.I onda što?Mladi ne trebaju više raditi a penzija završi na kocku i alkohol,nakon nekog vremena sa njima problemi nasilje,svađe,mirovina nedostatna za takav život.Sad se ti političari svako malo čude takvim stvarima ko pura dreku.
Navodno je umirovljen 2017 i imao je solidnu mirovinu 720 eura, e sad jel istina ovo što sam ja pročitao ili tvoje ne znam i ne mogu tvrditi.

_________________
kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo - Page 2 Empty Re: kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Post by Šandor Winnetou Tue 23 Jul - 14:57

AssadNaPodmornici wrote:lik je za 18,19 godina prošao najveća sranja kakva niti ti niti ja nismo prošli za 800 godina civilnog života, normalno je da pucaju psihički..
vidiš da pucaju po psihi ljudi koji nisu prošli sranja kamo li ne netko što je prošao.

kombinirao je tablete i pive po najvećoj vrućini, i udrilo ga po psihi.
Ne bi udarao po tabletama da mu je bilo dobro.

_________________
kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo - Page 2 Empty Re: kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Post by Šandor Winnetou Tue 23 Jul - 15:00

AssadNaPodmornici wrote:
veber wrote:i ako je podatak točan o godinama i ima 51
kod nas nisi mogao u postrojbu ako nisi imao 18, neki su mogli sa 16.

i čovjeka u radnoj snazi sklonog alkoholu strpaš u mirovinu.

pitaj ovdje ekipu kaj rade u mirovini
slažem se , nema ništa gore od mirovine.

i preživjeli partizani, ujkani, domobrani, četkice nakon WW2 bilo ih je na milijun po yugi, pa nije bilo da su pucali ovako na psihu..
težak fizički rad je lijek za dosta toga..
strpaj nekoga od 37godina , što je i dalje napon snage u penziju , pa ispalit će na psihu
Ima no nema veze, poanta je u tome da je besposlen um vražje igralište a tu se onda svašta može nakotiti.

_________________
kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo - Page 2 Empty Re: kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Post by vili40 Tue 23 Jul - 16:27

Šandor Winnetou wrote:
vili40 wrote:
pizzon wrote:rece mi juce jedna zena:
proganjaju ih zrtve ??
polude od toga ??
poludjeli od toga što im je država omogućila da mladi odu u mirovinu,nekima koji su se kao snašli a zna se kako je to išlo.I onda što?Mladi ne trebaju više raditi a penzija završi na kocku i alkohol,nakon nekog vremena sa njima problemi nasilje,svađe,mirovina nedostatna za takav život.Sad se ti političari svako malo čude takvim stvarima ko pura dreku.
Navodno je umirovljen 2017 i imao je solidnu mirovinu 720 eura, e sad jel istina ovo što sam ja pročitao ili tvoje ne znam i ne mogu tvrditi.
napisali su 780 ali nije bitno.Bitno je da država(gelipteri koji su čuvali i sad kupuju vlast za naš novac) time što je pogurala više od 10% branitelja u mirovinu pa i dosta svojih,nije napravila uslugu nikome a pogotovo ostalim braniteljima koji moraju raditi do svojih 65 i imati manju mirovinu od njih a tu istu će uživati deset puta kraće.Napravili su teško sranje pa i iselili 15% radno sposobnih i nikome ništa,sad izražavaju sučut i prave se mutavi.Taj kojega je stislo je već i prije mlatarao pištoljem,bar tako vele.I što su naše vrle institucije poduzele?I trebalo bi pitati pokojnog prvog predsjednika Franju,nažalost nije živ,pošto je bio među partizanima dal je tako išlo i 46-te ili su se puške zamijenile lopatama?
vili40
vili40

Male
Posts : 10990
2015-08-02


Back to top Go down

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo - Page 2 Empty Re: kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Post by abraham Tue 23 Jul - 17:17

Koliko sam cuo postojala je "partizanska" bolest, kada su partizani padali po ulicama i dobijali padavicarske napade i sl.Uglavnom su bili smjesteni po ludnicama zatvorenog tipa. Imamo svjedoka/e vremena , nek mi ne daju lagati.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo - Page 2 Empty Re: kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Post by RayMabus Tue 23 Jul - 21:32

On nikoga nije upuca kad je izaša iz tog staračkog doma. Ni na ulici ni u kafiću. Nikog ne dira vani.

Prepiši svoju nekretninu na nas jer se mi brinemo za tebe, ove bakice ogovaraju, ovi lik se našao vjerovatno slučajno tu kao zaposlenik pa je iz tog razloga bo meta jer je dio tog staračkog doma od tog vlasnika.

Sad mu fino ujeba posal ( starački dom ), nema ništa od te nekretnine koji si njemu mislija uzet, pokavrena i ohola egoistična majka dobila metak u glavu i ajde crkni smeće usrano i ajmo dalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181985
2014-04-11


Back to top Go down

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo - Page 2 Empty Re: kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Post by RayMabus Tue 23 Jul - 22:03

Mene kad je stara zajebala onda je baba nešto bila ubačena u tu priču al me nije baba zajebala ništa nego mater al meni zanimalo šta bi bilo da je tako pa joj ja reka da mi ostavi u testamenut jedan stan koji je najbolji od sviju.

Dakle ne da prepiše na mene nego da mi ostavi u testamentu dakle njen je dok je živa al ja oću provjerit šta će reč na to.

Ona mi okrenila glavu i prominila temu.

Aha.

Dobro.

Nisan joj idući petnajst godina doša tamo kod nje u stan di živi tj živila je. Zaobilazija je od tada u širokom luku čak i kad mi je bilo usput navratit do nje nisan nego bi produćija dalje jer za mene si završena priča. Jesan nekoliko puta jer je bila neka obiteljska situacija al inače ne bi ni to.

Nisan joj ni na sprovod doša. 

Ni na grob joj nisan doša a niti ću.

PUŠI KURAC GOVNO JEDNO.

TKO TE JEBE SMEĆE USRANO I POKVARENO.

Nema kod mene da ćeš me zajebat i onda ćemo bit u dobrima.

ZAJEBI ME JEDAN PUT I ODMA TI JE GOTOVO ZA SVA VRIMENA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181985
2014-04-11


YekeYeke likes this post

Back to top Go down

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo - Page 2 Empty Re: kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Post by YekeYeke Tue 23 Jul - 23:24

To Longač. Samo ludo samo jako  :rasta lol!
YekeYeke
YekeYeke

Male
Posts : 660
2019-05-13


Back to top Go down

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo - Page 2 Empty Re: kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Post by RayMabus Tue 23 Jul - 23:38

YekeYeke wrote:To Longač. Samo ludo samo jako  :rasta lol!
Nije to ludilo dragi.

To je zdrav, hladan i proračunat analitički um koji razumije matematiku i bori se za svoj opstanak i svoja prava koja mu netko drugi oduzima po nekakvoj svojoj žnj logici a na to nema pravo da se tako ponaša i to radi jer jednostavno nema a uvjerenjen je da ima A NEMA TO PRAVO I DA SE TAKO PONAŠA.

---

A teško smeče od matere.

To je tribalo i prije dobro isprokidat pa se ne bi tako ponašala kako njoj nitko ništa ne smije i kako će uvik bit po njenome i kako ona hoće.

Zajebe te i onda ti dođe s pričom kako je to šta je ona napravila bolje ( bolje iz njene točke gledišta i šta ona hoće ) i sad recimo neka je i bolje al šta meni to vridi da je bolje kad si mi upravo rekla da ja nemam ništa pa ni prvo glasa nego će sve bit po tvome i kako ti hoćeš ?

Ako je to bolje pa je to 1 + 0,1 = 1,1

Ja ću se složit da je to tako jer je više al si ti meni upravo rekla jer si me zajebala i napravila suprotno od dogovora da ja u tih 1,1 u osnovi nemam ništa jer je sve tvoje.

A onda mi te bolje isprokidat i izbacit iz kuće pa ako se dijeli na četiri dijela onda ja imam 0.25 nečega jer od onih tvojih 1,1 koje jest bolje al je napravljeno na način da si meni poručila da će biti po tvome uvijek i da je sve u osnovi tvoje, ja imam u biti NIŠTA.

A kad ja imam NIŠTA , evo ti onda ŠAKA U GLAVU.


Last edited by RayMabus on Tue 23 Jul - 23:42; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 181985
2014-04-11


Back to top Go down

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo - Page 2 Empty Re: kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Post by YekeYeke Tue 23 Jul - 23:41

Trebao je ovo odraditi pametnije.

Lijekovi 

Pad 

Teška povreda 

Malo po bolnicama

I kopaj.
YekeYeke
YekeYeke

Male
Posts : 660
2019-05-13


Back to top Go down

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo - Page 2 Empty Re: kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Post by RayMabus Wed 24 Jul - 0:05

I onda kad joj kažeš ili njemu da su mu vrata tamo i da izađe i ide ća onda te takvi blido gleda jer šta ćeš ti njemu ili njoj govorit da se tornja ća kad je sve njegovo il njeno sve a tvoje nije ništa i nikad neće biti.

PAM.

ŠAKA U REBRA.

NOGA U GLAVU

BRUTALNO CIPELARENJE I ŠAKETANJE DOK JE NA PODU.

BUON APPETITO GOVNJARU/GOVNJARKO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181985
2014-04-11


Back to top Go down

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo - Page 2 Empty Re: kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Post by RayMabus Wed 24 Jul - 0:53

Dođu ti s tom ideologijom feminizma , emanicipacije i matrijaharta pa je sve sad njihovo, one su glavne i njima nitko ništa ne može.

Onda ti smjestim metak između očiju pa smo ZAVRŠILI RASPRAVU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181985
2014-04-11


Back to top Go down

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo - Page 2 Empty Re: kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Post by RayMabus Wed 24 Jul - 1:05

Sad će vam fino totalno potonit taj natalitet.

JEBITE VI MATER SVOJU I TO MATRIJAHAARLNO DRUŠTVO KOJE PODRŽAVATE I DAJETE MU PRAVA.

JEDITE GOVNA SVI KOLIKO GOD DA VAS IMA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181985
2014-04-11


Back to top Go down

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo - Page 2 Empty Re: kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Post by Sora Wed 24 Jul - 11:30

pa i valjda i zadnji pijanac kod trgovine koji ispija pivu je shvatio kako su i kako smo prevareni 
za kaj su se borili, pitaju se , čak i zadnji notorni pijandure pomućene svijesti
da bi jednu državu koja je bila nešto najbolje što nam se desilo u povijesti zadnjih 900 godina, 
zamijenili sa ovim jadom i bijedom 
tako da očekujemo daljnje pucnjave 
bar budu na državnom kruhu i vodi u zatvoru

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo - Page 2 Empty Re: kao i gotovo svaki dan posljednjih 10 godina sjedio ispred dućana i pio pivo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum