ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Page 36 of 38 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38  Next

Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 36 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by Guest 10/2/2016, 16:21

kaja_333 wrote:
veber wrote:za razliku od tebe ja sam purger. djed mi je rođen u zagrebu.
na selu smo imali samo posjede, onda su došli šumadinci pa se naselili u vile.
pokurili klavire, parket i tako to.
u bazenu držali ovce....
Mislim da su to Evini bili :)
Mi nemamo bazen.

Guest
Guest


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 36 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by kaya 10/2/2016, 16:22

Eva wrote:A mene, prikateljice? Pa znaš i mene.
A znam ali ti si mi u prvoj grupi koka
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 36 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by veber 10/2/2016, 16:22

osim par hektara šume, nikaj drugo.

imam bazen 25×12,5m

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 36 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by veber 10/2/2016, 16:24

kaja_333 wrote:Mislim da su to Evini bili :)
mislim da su sorini, ali u konačnici nebitno.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 36 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by Guest 10/2/2016, 16:24

veber wrote:osim par hektara šume, nikaj drugo.

imam bazen 25×12,5m
Pa zakaj ne išćeš? Odlično, na noćnom kupanju smo kod tebe.  To je prava bazenčina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 36 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by veber 10/2/2016, 16:25

mogao bi kaju pozvat, ti mi nisi zanimljiv.
eventualno ako opet napravim forumsko okupljanje pa svrati upoznat yodu, ako dođe.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 36 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by kaya 10/2/2016, 16:26

A možda je evica ok ženska, al tu malo serucka
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 36 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by Guest 10/2/2016, 16:27

veber wrote:mogao bi kaju pozvat, ti mi nisi zanimljiv.
eventualno ako opet napravim forumsko okupljanje pa svrati upoznat yodu, ako dođe.
Pa kaj meni fali? Ak si se mogel upoznat s Hienom, onda su ti kriterij fest niski. Ja sam 100x ljepša
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 36 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by veber 10/2/2016, 16:27

kaja_333 wrote:A možda je evica ok ženska, al tu malo serucka
sumnjam, ali ajde.

možda je longi u rl oličenje ljubavi prema ženama.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 36 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by kaya 10/2/2016, 16:27

veber wrote:mogao bi kaju pozvat, ti mi nisi zanimljiv.
eventualno ako opet napravim forumsko okupljanje pa svrati upoznat yodu, ako dođe.
Može, ja sam za:)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 36 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by kaya 10/2/2016, 16:28

veber wrote:
kaja_333 wrote:A možda je evica ok ženska, al tu malo serucka
sumnjam, ali ajde.

možda je longi u rl oličenje ljubavi prema ženama.
Haha
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 36 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by veber 10/2/2016, 16:28

Eva wrote:
Pa kaj meni fali? Ak si se mogel upoznat s Hienom, onda su ti kriterij fest niski. Ja sam 100x ljepša
upoznao sam se i s bugatijem, pa što?

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 36 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by veber 10/2/2016, 16:30

kaja_333 wrote:
veber wrote:mogao bi kaju pozvat, ti mi nisi zanimljiv.
eventualno ako opet napravim forumsko okupljanje pa svrati upoznat yodu, ako dođe.
Može, ja sam za:)
obavjestim te na pp kada ćemo nekaj organizirat.
moram i eeeeeru pozvat, on je u du pa nije baš pr ruci.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 36 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by Guest 10/2/2016, 16:33

veber wrote:
Eva wrote:
Pa kaj meni fali? Ak si se mogel upoznat s Hienom, onda su ti kriterij fest niski. Ja sam 100x ljepša
upoznao sam se i s bugatijem, pa što?
Eto viš,  to sam dokazuje da bi ti upoznavanje moje persone obogatilo tvoje forumske reference za 500 štengi prema vrhu piramide. Ja sam ti forumski jack pot, exlusiva.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 36 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by Guest 10/2/2016, 16:34

Mislim, budimo iskreni, nisi ti neka premija, ali vrtna zabava uz bazen ti je komparativna prednost.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 36 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by veber 10/2/2016, 16:36

Eva wrote:Eto viš,  to sam dokazuje da bi ti upoznavanje moje persone obogatilo tvoje forumske reference za 500 štengi prema vrhu piramide. Ja sam ti forumski jack pot, exlusiva.
Pol forumaša bi me se preko NN odreklo da te upoznam.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 36 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by Guest 10/2/2016, 16:37

veber wrote:
Eva wrote:Eto viš,  to sam dokazuje da bi ti upoznavanje moje persone obogatilo tvoje forumske reference za 500 štengi prema vrhu piramide. Ja sam ti forumski jack pot, exlusiva.
Pol forumaša bi me se preko NN odreklo da te upoznam.
Zbog jala. Poznati hrvatski jal
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 36 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by kaya 10/2/2016, 16:39

Eva wrote:
tre911 wrote:
Eva wrote:Ne, nego sam prvenstvneo fokusirana na svoje okruženje. Ali, i na to sam ti odgovorila. Čemu hram ak nema vjernika? A gubitak vjernika ide na dušu ustašama na čelu s bezglavnikom. SFRJ je samo korisnije upotrijebila te građevine prenamijenivši ih za opće dobro. I vjerujm da je i to Bogu ugodnije djelo nego da zjape prazne.
Ako sam ja dobro vidio pored masu njih piše uništena a ne prenamjenjena. Otkud nekome pravo otimati i rušiti tuđe vlasništvo i tuđe svetinje? Čemu dvoličnost ewa, čemu podržavanje onih koji su vam zlo činili kao i oni prije njih? Nije li tvoj djed jedva izvukao živu glavu kad je došlo oslobođenje a ladno je preživio NDH? Nisu li vam partizani oteli stan a u NDH je bio u vašem vlasništvu? Čemu dvostruka mjerila ewa?
Tre, moj djed, otac moje majke nije preživo NDH, zatočen je bio na Zavrtnici u sabirnom logoru di se mora javiti, i nakon toga u Jasenovcu. Djed, otac mog tate bio je u partizanima. Baka jedna u logoru na Rabu, druga skrivala se po Zagorju. O kakvom stanu i mirnom životu u ZG ti pričaš?
E jbg . koka, kad su svi bili Srbi izgleda. Njima bas nije bilo jednostavno, on je pretpostavljam govorio o Hrvatima.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 36 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by Guest 10/2/2016, 16:41

kaja_333 wrote:
Eva wrote:
tre911 wrote:
Eva wrote:Ne, nego sam prvenstvneo fokusirana na svoje okruženje. Ali, i na to sam ti odgovorila. Čemu hram ak nema vjernika? A gubitak vjernika ide na dušu ustašama na čelu s bezglavnikom. SFRJ je samo korisnije upotrijebila te građevine prenamijenivši ih za opće dobro. I vjerujm da je i to Bogu ugodnije djelo nego da zjape prazne.
Ako sam ja dobro vidio pored masu njih piše uništena a ne prenamjenjena. Otkud nekome pravo otimati i rušiti tuđe vlasništvo i tuđe svetinje? Čemu dvoličnost ewa, čemu podržavanje onih koji su vam zlo činili kao i oni prije njih? Nije li tvoj djed jedva izvukao živu glavu kad je došlo oslobođenje a ladno je preživio NDH? Nisu li vam partizani oteli stan a u NDH je bio u vašem vlasništvu? Čemu dvostruka mjerila ewa?
Tre, moj djed, otac moje majke nije preživo NDH, zatočen je bio na Zavrtnici u sabirnom logoru di se mora javiti, i nakon toga u Jasenovcu. Djed, otac mog tate bio je u partizanima. Baka jedna u logoru na Rabu, druga skrivala se po Zagorju. O kakvom stanu i mirnom životu u ZG ti pričaš?
E jbg . koka, kad su svi bili Srbi izgleda. Njima bas nije bilo jednostavno, on je pretpostavljam govorio o Hrvatima.
Jel ima nekaj u kaj si ziher?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 36 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by kaya 10/2/2016, 16:45

Pa nisam u ovo, pretpostavljam kad su se skrivali ili bili po logoru. Mada znala sam jednu staru drugaricu, nije vise živa , sto su je zatvorili u dachau . A nije bila nis od toga nego partizanka iz Slovenije. Nis joj se nije desilo, malo je radila prisilno i poslje rata joj je muž, isto drug ubio čovjeka i uselio u njegov stan u centru, sa drugaricom jelte.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 36 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by Guest 10/2/2016, 16:49

Znao sam i ja jednu ženu, nije bila drugarica...imala je broj na ruci i nikad nije uspjela povratiti težinu veću od 50 kg zbog neuhranjenosti i torture u Auschwitzu...umrla je prije nekih desetak godina... Tako da meni ne može nitko prodavati priče o logorima kao spa centrima, mada nisam protiv da se o brojkama uvijek može raspravljati...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 36 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 36 of 38 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum