ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Page 26 of 38 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32 ... 38  Next

Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 26 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by veber 9/2/2016, 16:38

jastreb wrote:
Eva wrote:
veber wrote:
Eva wrote:
Neću Jastreba, hoću Jodu. Ti si zemi Jastreba.
zemi si longija. on je ionako derpe, pa si pašete.
Kaj ti je pa da me prikolje na spanju lol!
Čini se da onda nemaš baš preveč izbora i da sam ja kudikamo bolja opcija od onog ekonomista.

Sa čime bi te taj zaokupio? Sa tabelarnim prikazima i krivuljarima o hrvatskom BDP-u?
majketi, jastrebe, pričepi ewca.
na radost internetskog puka.

veber

Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 26 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by jastreb 9/2/2016, 16:39

veber wrote:
jastreb wrote:
Eva wrote:
veber wrote:
Eva wrote:
Neću Jastreba, hoću Jodu. Ti si zemi Jastreba.
zemi si longija. on je ionako derpe, pa si pašete.
Kaj ti je pa da me prikolje na spanju lol!
Čini se da onda nemaš baš preveč izbora i da sam ja kudikamo bolja opcija od onog ekonomista.

Sa čime bi te taj zaokupio? Sa tabelarnim prikazima i krivuljarima o hrvatskom BDP-u?
majketi, jastrebe, pričepi ewca.
na radost internetskog puka.
Kod mene je diskrecija prvo pravilo.

Tako da za naš čin ne bi saznao nitko.

ili možda i bi,ako bi se ženska pohvalila.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 26 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by Guest 9/2/2016, 16:39

tre911 wrote:
Eva wrote:
tre911 wrote:
Eva wrote:
tre911 wrote:
Eva wrote:
veber wrote:
tre911 wrote:
Eva wrote:Naša predsjednica je živjela i školovala se u USA, but she has never changed her balkans thinking & behavior.
A to ima veze sa...?
da se evcu ne sviđa predsjednica po defaultu.

nikako da se jastreb i evac nađu. :P
Neću Jastreba, hoću Jodu. Ti si zemi Jastreba.
Moraš ga prvo uvjeriti da si žensko inače ništa od susreta.
Ak njega smetaju sitnice kao spol, onda mi i nismo jedno za drugo.
Što ga onda loviš?
Sviđa mi se piletina
Nadaš se nekome ko će te pokidati ko svinja masnu vreću :p
Čemu se ti nadaš?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 26 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by Guest 9/2/2016, 16:41

Eva wrote:
tre911 wrote:
Eva wrote:
tre911 wrote:
Eva wrote:
tre911 wrote:
Eva wrote:
veber wrote:
tre911 wrote:
Eva wrote:Naša predsjednica je živjela i školovala se u USA, but she has never changed her balkans thinking & behavior.
A to ima veze sa...?
da se evcu ne sviđa predsjednica po defaultu.

nikako da se jastreb i evac nađu. :P
Neću Jastreba, hoću Jodu. Ti si zemi Jastreba.
Moraš ga prvo uvjeriti da si žensko inače ništa od susreta.
Ak njega smetaju sitnice kao spol, onda mi i nismo jedno za drugo.
Što ga onda loviš?
Sviđa mi se piletina
Nadaš se nekome ko će te pokidati ko svinja masnu vreću :p
Čemu se ti nadaš?
A jooooj, od čega da krenem????
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 26 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by veber 9/2/2016, 16:43

jastreb wrote:
Kod mene je diskrecija prvo pravilo.

Tako da za naš čin ne bi saznao nitko.

ili možda i bi,ako bi se ženska pohvalila.
diskrecija je pravilo broj jedan.

a, ako nije ženska?
a, pohvali se :P

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 26 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by jastreb 9/2/2016, 16:45

Otkuda vam te bedastoće da Ewita nije žensko??? :confjuz:


Otkud dođe ta nesretna mis'o? (Njegoš)
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 26 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by Guest 9/2/2016, 16:47

jastreb wrote:Otkuda vam te bedastoće da Ewita nije žensko??? :confjuz:


Otkud dođe ta nesretna mis'o? (Njegoš)
Vebeu ju šapnuo glasić koji sam on čuje. A i ima nos za žene, našnjofa ih prek žice


Last edited by Eva on 9/2/2016, 16:48; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 26 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by veber 9/2/2016, 16:47

možeš potvrditi da je?

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 26 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by Guest 9/2/2016, 16:49

veber wrote:možeš potvrditi da je?
Ne može, može samo osjetiti kao i ti, ili ne. To je stvar osjećaja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 26 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by jastreb 9/2/2016, 16:50

veber wrote:možeš potvrditi da je?
A možeš li ti potvrditi da je Crvenkasti Srbin? Ili da je Vuk sa Dinare sinuće sloboda muško?
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 26 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by dzango 9/2/2016, 16:51

tre911 wrote:
Eva wrote:
tre911 wrote:Evo još malo prskanja po židovima iz prijateljske i nesvrtane SPC

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 26 95myZ84
A iz NDH-a? Kad buš to nasral?
Što se tu ima dodatno nasrati??? od 45 do danas ste nasrali toga da je čudo živo no možda ovo da ne kažeš da sam pristran

Ipak, židovske zajednice nastavile su postojati, premda su ih većinom činile osobe sa samo jednim židovskim roditeljem, koje je još štitio zakon. Također su spašeni i oni Židovi koji su bili u braku s nežidovima, zahvaljujući naporima Katoličke Crkve, a osobito papinskog nuncija. Na taj je način spašeno oko 1000 Židova u Hrvatskoj.[14]
A pobili 21000. Verovartno isto zahvaljujući naporima katoličke crkve

_________________
Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 26 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 26 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by veber 9/2/2016, 16:52

Eva wrote:
Vebver ju šapnuo glasić koji sam on čuje
veber se školovao.

postoji sintaksno-gramatička različitost u govoru, upisima i ponašanju između muškaraca i žena.
na temelju dovoljnog broja upisa ubaciš sve u algoritam i dobiješ vrlo vjerovatan odgovor.

jako malo profesionalaca može pisati kao drugi spol. čak i njih algoritam nakon nekog vremena otkrije.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 26 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by Guest 9/2/2016, 16:52

dzango wrote:
tre911 wrote:
Eva wrote:
tre911 wrote:Evo još malo prskanja po židovima iz prijateljske i nesvrtane SPC

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 26 95myZ84
A iz NDH-a? Kad buš to nasral?
Što se tu ima dodatno nasrati??? od 45 do danas ste nasrali toga da je čudo živo no možda ovo da ne kažeš da sam pristran

Ipak, židovske zajednice nastavile su postojati, premda su ih većinom činile osobe sa samo jednim židovskim roditeljem, koje je još štitio zakon. Također su spašeni i oni Židovi koji su bili u braku s nežidovima, zahvaljujući naporima Katoličke Crkve, a osobito papinskog nuncija. Na taj je način spašeno oko 1000 Židova u Hrvatskoj.[14]
A pobili 21000. Verovartno isto zahvaljujući naporima katoličke crkve
Pričaš pizdarije ali eto


Banjice...
 Ubijani su, kao i ostali zatočenici i u dvorištu logora, strijeljani u selu Jajinci ispod Avale, na Jevrejskom i Centralnom groblju u Beogradu. Strijeljanja su zajedno vršili Gestapo, Specijalna policija i Srpska državna straža. Svi nađeni popisi pisani su rukom, isključivo ćirilicom. Zatvorenike su u logor upućivali esesovci, njemačka vojska, Uprava grada Beograda, predstojništva srpskih gradskih policija, Srpska državna straža, Ljotićevi dobrovoljački odredi, srpski prijeki sudovi, okružna i sreska načelstva iz cijele Srbije. Spiskovi za strijeljanje sastavljani su u Specijalnoj policiji. Sastavljao ih je šef logora Vujković, zatim gestapovski zapovjednik i njegov pomoćnik. Iz rijetkih sačuvanih popisa vidi se da su strijeljana i djeca: do 7 godina - 22 djeteta, do 14 godina - 26 djece, do 17 godina - 76 djece...
Strijeljane su i majke s malom djecom u naručju. Grobari beogradskih groblja sjećaju se: “Gestapovci i agenti Specijalne policije izvlačili su iz blindiranih automobila žene jednu po jednu. Dvojica bi svaku držali za ruke, a treći, kad bi je priveli do ivice rake, pucao je u glavu i onda bi je gurnuli u nju.” Židovski izvor kaže: ”U toku 1942. do septembra 1944. u logor na Banjici dovedeni su Jevreji koji su se sklonili u neka sela Srbije, ali su ih uhvatili ljotićevci, nedićevci i četnici i predali Nemcima, jer su za svakog Jevrejina dobijali novcanu nagradu".
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 26 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by dzango 9/2/2016, 16:53

jastreb wrote:
veber wrote:možeš potvrditi da je?
A možeš li ti potvrditi da je Crvenkasti Srbin? Ili da je Vuk sa Dinare sinuće sloboda muško?
Ili da je Vuk Srbina a Crvenkasti tvrdi da je muško.

_________________
Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 26 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 26 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by Guest 9/2/2016, 16:53

veber wrote:
Eva wrote:
Vebver ju šapnuo glasić koji sam on čuje
veber se školovao.

postoji sintaksno-gramatička različitost u govoru, upisima i ponašanju između muškaraca i žena.
na temelju dovoljnog broja upisa ubaciš sve u algoritam i dobiješ vrlo vjerovatan odgovor.

jako malo profesionalaca može pisati kao drugi spol. čak i njih algoritam nakon nekog vremena otkrije.
Genijalno. Nis znala da to postiji. Di se to može kupiti?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 26 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by veber 9/2/2016, 16:55

jastreb wrote:
veber wrote:možeš potvrditi da je?
A možeš li ti potvrditi da je Crvenkasti Srbin?
mogu. s obzirom da je benigan nema potrebe da napišem ime i prezime, adresu gdje živi i gdje je živio.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 26 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by Ero 9/2/2016, 16:55

S čim li pitaju ovu omladinu, majko mila...Ne čudim se zaostajanju Balkana na cijeloj crti. I civilizacijski i ekonomski. Ne možeš se baviti izumima, ako ti je mozak zatrovan bedastoćama...fiiijuuuuuu, zavijam udesno, što dalje... jocolor

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 26 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by Guest 9/2/2016, 16:56

veber wrote:
jastreb wrote:
veber wrote:možeš potvrditi da je?
A možeš li ti potvrditi da je Crvenkasti Srbin?
mogu. s obzirom da je benigan nema potrebe da napišem ime i prezime, adresu gdje živi i gdje je živio.
AJd, napiši moje, imaš moju dozvolu. Da vidimo kaj strojček sve dela. Jel multpraktik, pa da si ga i ja zemem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 26 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by Guest 9/2/2016, 16:57

Ero wrote:S čim li pitaju ovu omladinu, majko mila...Ne čudim se zaostajanju Balkana na cijeloj crti. I civilizacijski i ekonomski. Ne možeš se baviti izumima, ako ti je mozak zatrovan bedastoćama...fiiijuuuuuu, zavijam udesno, što dalje... jocolor
Nemoj, kaj ćeš i ovdje. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 26 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by veber 9/2/2016, 16:58

Eva wrote:
Genijalno. Nis znala da to postiji. Di se to može kupiti?
ti bi trebao znati.

sam algoritam je vrlo jednostavan. uključuje 8 glavnih +14 sporednih riječi.
softver se prilagođava narječju, a ne samo jeziku.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 26 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by dzango 9/2/2016, 17:00

tre911 wrote:
dzango wrote:
tre911 wrote:
Eva wrote:
tre911 wrote:Evo još malo prskanja po židovima iz prijateljske i nesvrtane SPC

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 26 95myZ84
A iz NDH-a? Kad buš to nasral?
Što se tu ima dodatno nasrati??? od 45 do danas ste nasrali toga da je čudo živo no možda ovo da ne kažeš da sam pristran

Ipak, židovske zajednice nastavile su postojati, premda su ih većinom činile osobe sa samo jednim židovskim roditeljem, koje je još štitio zakon. Također su spašeni i oni Židovi koji su bili u braku s nežidovima, zahvaljujući naporima Katoličke Crkve, a osobito papinskog nuncija. Na taj je način spašeno oko 1000 Židova u Hrvatskoj.[14]
A pobili 21000. Verovartno isto zahvaljujući naporima katoličke crkve
Pričaš pizdarije ali eto


Banjice...
 Ubijani su, kao i ostali zatočenici i u dvorištu logora, strijeljani u selu Jajinci ispod Avale, na Jevrejskom i Centralnom groblju u Beogradu. Strijeljanja su zajedno vršili Gestapo, Specijalna policija i Srpska državna straža. Svi nađeni popisi pisani su rukom, isključivo ćirilicom. Zatvorenike su u logor upućivali esesovci, njemačka vojska, Uprava grada Beograda, predstojništva srpskih gradskih policija, Srpska državna straža, Ljotićevi dobrovoljački odredi, srpski prijeki sudovi, okružna i sreska načelstva iz cijele Srbije. Spiskovi za strijeljanje sastavljani su u Specijalnoj policiji. Sastavljao ih je šef logora Vujković, zatim gestapovski zapovjednik i njegov pomoćnik. Iz rijetkih sačuvanih popisa vidi se da su strijeljana i djeca: do 7 godina - 22 djeteta, do 14 godina - 26 djece, do 17 godina - 76 djece...
Strijeljane su i majke s malom djecom u naručju. Grobari beogradskih groblja sjećaju se: “Gestapovci i agenti Specijalne policije izvlačili su iz blindiranih automobila žene jednu po jednu. Dvojica bi svaku držali za ruke, a treći, kad bi je priveli do ivice rake, pucao je u glavu i onda bi je gurnuli u nju.” Židovski izvor kaže: ”U toku 1942. do septembra 1944. u logor na Banjici dovedeni su Jevreji koji su se sklonili u neka sela Srbije, ali su ih uhvatili ljotićevci, nedićevci i četnici i predali Nemcima, jer su za svakog Jevrejina dobijali novcanu nagradu".
Ja pričam pizdarije a citiram isti tekst koji si ti citirao? Ubijeni na Banjici su i Srbi. I komunisti i četnici.

_________________
Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 26 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Zuroff - samo je Holokaust genocid... - Page 26 Empty Re: Zuroff - samo je Holokaust genocid...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 26 of 38 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32 ... 38  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum