ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stope nataliteta prepolovljene u bogatijim zemljama zbog troškova

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Stope nataliteta prepolovljene u bogatijim zemljama zbog troškova - Page 2 Empty Re: Stope nataliteta prepolovljene u bogatijim zemljama zbog troškova

Post by YekeYeke Mon 24 Jun - 19:30

RayMabus wrote:Nema djece = nema problema.

Vidija san ja di to ide pa san odusta. 

Čim meni ženska kontrira i pametuje i oće svoje nešto nametat znači to bi mi u braku popovalo i kako ona oće pa ja ne bi smija prnit i odgajat dicu nego bi ona to kako njoj prne.

U mene šaka u glavu radi odma bez obzira o kom je riječ ako će mi taj doć i nametat nešto svoje šta ja ne smatram ok.

Dicu triba mlatiti svaki dan i to teške batine da dobijaju tako da kad odrastu da budu dobra, da budu manja od makovog zrna. 

Ko pase ih dresirat. Nešto zasere i počme kenjat plešučira odma priko cilog lica. Ako nastavit kenjakt šta si ga plesnija odma nokaut i teške batine. Izmlatiti ga il nju ko vola u kupusu odma isti sekund.

Dovoljno je samo ih neimati. Suspect

YekeYeke

Posts : 660
2019-05-13


Back to top Go down

Stope nataliteta prepolovljene u bogatijim zemljama zbog troškova - Page 2 Empty Re: Stope nataliteta prepolovljene u bogatijim zemljama zbog troškova

Post by RayMabus Mon 24 Jun - 19:39

Normalno. A koji će mi to kurac u životu uopće ?

Em ogromna obaveza i briga em nemam para ni za sebe a kamo li za njih em nema živaca uopće da neku kenju trpim s njenim pilećim mozgom i soljenjem pameti meni nešto jer su mi živci tanji od debljine žileta kad su one i njihovo PAMETOVANJE u pitanju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181977
2014-04-11


YekeYeke likes this post

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum