ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 48 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus Wed 19 Jun - 10:57

Na toj snimci di su ti MT-LB gusjeničari pa piše da su dva uništena ... meni izgleda da su tri jer kamera u jednom trenutku hvata tri vozila na toj ledini.

Svima su dodali košare tj podigli kupole straga tj navarali oklop jer je taj MT-LB inaće plosnatiji a ovi imaju košare nadodane straga di je posada.

Ovako izgleda tvornički ( dole na slici ) a oni su podigli pa dodali ploče pa tako napravili nekakvu kupolu dodatno ... al nije im pomogla baš nešto previše protiv dronova.  pirat Basketball

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 48 9k=

RayMabus

Posts : 181784
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 48 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Eroo Wed 19 Jun - 12:24

Rusko izvješć o posjeti botoksiranog kepeca sj.korejskom demokratu Kimu. :D
Jadni ruski narod...pa dobro, mislim samo na onaj dio pristojnih i obrazovanih
Rusa, a za krezubu i neobrazovanu sirotinju je itako sve svejedno...

PS: Viđu mu oči, kao da su mu žiletom napravili prorez...ukratko, zmijske.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 77997
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 48 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Eroo Wed 19 Jun - 12:40

Sjeverna i Južna Koreja - noćni snimak. :)
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 48 26
 Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 48 26

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 77997
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 48 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Eroo Wed 19 Jun - 12:48

Meanwhile na drugom kraju svijeta...greškom i na ruskom kanalu. jocolor


_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 77997
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 48 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by abraham Wed 19 Jun - 14:26

Eroo wrote:još 
abraham wrote:
Eroo wrote:@abraham,
Gledao sam Konstantinov video koji je snimio o svom odlasku iz Rusije,
uključujući i njegovo spremanje putnih torbi za put.
Najprije je on odselio i pripremio mogućnost da za njim dođe i njegova 
žena sa sinom.
Kolega , pogledajte ovu analizu. Konstantin je skolovan u USA i vratio se u Rusiju. Bilo kako bilo , osobno odbijam 30% od onoga sta govori jer je primoran da uljepsava sliku za zapadno trziste s kojega ga pratitelji izdrzavaju. Ne samo njega i njegovu obityelj vec i druge koje su izbjegli iz kepecove Rusije. 

Posto je radio na velikim investicijama i projektima, zna sustav. Odrastao u CCCP , tako da zna i taj dio price. Vrlo zanimljiv lik kojeg vrijedi popratiti.  DA, nije da se hvalim , govori ono sta sam govorio u prvom tjednu trodnevne operacije. Jebem mater , unaprijed, zapadu kada budu spsavali ruska govna.

U mlađim danima je moj životni moto  bio ono poznato "Bolje grob nego rob", a Konstantinov "Bolje bijeg nego rob".
Ni jedno ni drugo nije baš  previše racionalno. S godinama sam shvatio da je "racionalna ustrajnost" dobitna kombinacija.
3 milijuna odbjeglih mladih i obrazovanih Rusa je bila usluga botoksiranom kepecu i ne rješenje problema.
Samo zamisli koja je to snaga 3 milijuna obrazovanih mladih ljudi, koja dnevno djeluje racionalno i ustrajno vadi ciglu
po ciglu iz zida koji samo naoko djeluje neporušivo? Ni revolucije(kao ni bijeg)   nikad nisu rješile problem. Zapravo da,
ali samo na prvi pogled. Već u sljedećem  trenutku smo vidjeli da su rješenjem jednog problema napravile drugi-još veći.
Šta'san ono tija reć...a, da, Konstantin je s bijegom prividno riješio samo svoj problem, kao i onih 3 milijuna-svaki ponaosob.
Ruski problem je ostao do daljnjeg otvoren...Nije ga riješila ni revolucija. Naprotiv, stvorila je još veći problem.
Loše je zamijenila još lošijim. Upravo na jednoj drugoj temi sam pokazao primjer općine Medijana u Nišu, kako se s ustrajnošću,
djelujući racionalno, može maknuti sa scene jedan retrogardni i nasilni režim. Nije da me briga tamo neka općina u Nišu,
ali mi je zanimljiva kao dokaz ovoga što tvrdim.
Još jednom, samo racionalno i ustrajno...na ovaj način odgojimo i vlastite potomke, koji nikad neće bježati od problema,
već će ga ustrajno i racionalno nastojati riješiti. Ova "karta" je na kraju uvijek pobjednička. Amen.  
nastojati riješiti.
Kolega, mislim da Konstantinov ostanak u Rusiji ne bi promijenio nista. Vjerojatnbo bi vec trunuop negdje na ratistu gdje se salju takovi a trpili mu i zena i dijete koje je 9-10 godina. Ovako svojim radom u izbjeglistvu pridonosi sirenju istine o Rusiji. Ima milijune i opoet milijune pregleda i KGB ili kako se vec to sada zove ga prate i u Taskent-u. Prisiljen je ici dalje, znaci nije  da nije skrenuo pozornost na sebe i da je tako beznacajan. Primjera radi 1420 Oril je prestao sa radom. On nije izlazio iz Rusije i nestao je iz javnosti. Kriticna masa tj naznake nekih promjena u Rusiji su minorne tj nema ih. Ljudi su indoktinirani do CCCP razina. Jedino je valjda S Koreja gora. NA zalost nema nekog svijetla na kraju tunela i ovo ce se moci rijesiti samo krvlju i svjetinom na ulicama ruskih gradova. Opet na zalost, zapad ce ici spasiti , sta se spasiti da... TAko nekako. 

Pogledajte samo indoktrinaciju ovdje medu nama. Pogledajte kolege koji su popusili i jos prodaju da je za sve kriv zapad , pederi, prljave bombe, 72 tajna centra razvoja bioloskih otrova..... Niz je dug i sve ludi i ludi ali nasi bistrooki puse svaki "alibi", objsnjenje i teoriju urote da je to nevjerojatno. Imas dostupne mnoge izvore informacija i skolovanja i opet ti pusis najgluplje pizdarije. No, sloboda je i svako svoje zna....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 48 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by abraham Wed 19 Jun - 14:46

Mozda sam u krivu, mozda je ovo 1420.  Bilo kako bilo evo jednog normalnog Rusa.



_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Eroo likes this post

Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 48 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Eroo Wed 19 Jun - 15:59

abraham wrote:
Eroo wrote:još 
abraham wrote:
Eroo wrote:@abraham,
Gledao sam Konstantinov video koji je snimio o svom odlasku iz Rusije,
uključujući i njegovo spremanje putnih torbi za put.
Najprije je on odselio i pripremio mogućnost da za njim dođe i njegova 
žena sa sinom.
Kolega , pogledajte ovu analizu. Konstantin je skolovan u USA i vratio se u Rusiju. Bilo kako bilo , osobno odbijam 30% od onoga sta govori jer je primoran da uljepsava sliku za zapadno trziste s kojega ga pratitelji izdrzavaju. Ne samo njega i njegovu obityelj vec i druge koje su izbjegli iz kepecove Rusije. 

Posto je radio na velikim investicijama i projektima, zna sustav. Odrastao u CCCP , tako da zna i taj dio price. Vrlo zanimljiv lik kojeg vrijedi popratiti.  DA, nije da se hvalim , govori ono sta sam govorio u prvom tjednu trodnevne operacije. Jebem mater , unaprijed, zapadu kada budu spsavali ruska govna.

U mlađim danima je moj životni moto  bio ono poznato "Bolje grob nego rob", a Konstantinov "Bolje bijeg nego rob".
Ni jedno ni drugo nije baš  previše racionalno. S godinama sam shvatio da je "racionalna ustrajnost" dobitna kombinacija.
3 milijuna odbjeglih mladih i obrazovanih Rusa je bila usluga botoksiranom kepecu i ne rješenje problema.
Samo zamisli koja je to snaga 3 milijuna obrazovanih mladih ljudi, koja dnevno djeluje racionalno i ustrajno vadi ciglu
po ciglu iz zida koji samo naoko djeluje neporušivo? Ni revolucije(kao ni bijeg)   nikad nisu rješile problem. Zapravo da,
ali samo na prvi pogled. Već u sljedećem  trenutku smo vidjeli da su rješenjem jednog problema napravile drugi-još veći.
Šta'san ono tija reć...a, da, Konstantin je s bijegom prividno riješio samo svoj problem, kao i onih 3 milijuna-svaki ponaosob.
Ruski problem je ostao do daljnjeg otvoren...Nije ga riješila ni revolucija. Naprotiv, stvorila je još veći problem.
Loše je zamijenila još lošijim. Upravo na jednoj drugoj temi sam pokazao primjer općine Medijana u Nišu, kako se s ustrajnošću,
djelujući racionalno, može maknuti sa scene jedan retrogardni i nasilni režim. Nije da me briga tamo neka općina u Nišu,
ali mi je zanimljiva kao dokaz ovoga što tvrdim.
Još jednom, samo racionalno i ustrajno...na ovaj način odgojimo i vlastite potomke, koji nikad neće bježati od problema,
već će ga ustrajno i racionalno nastojati riješiti. Ova "karta" je na kraju uvijek pobjednička. Amen.  
nastojati riješiti.
Kolega, mislim da Konstantinov ostanak u Rusiji ne bi promijenio nista. Vjerojatnbo bi vec trunuop negdje na ratistu gdje se salju takovi a trpili mu i zena i dijete koje je 9-10 godina. Ovako svojim radom u izbjeglistvu pridonosi sirenju istine o Rusiji. Ima milijune i opoet milijune pregleda i KGB ili kako se vec to sada zove ga prate i u Taskent-u. Prisiljen je ici dalje, znaci nije  da nije skrenuo pozornost na sebe i da je tako beznacajan. Primjera radi 1420 Oril je prestao sa radom. On nije izlazio iz Rusije i nestao je iz javnosti. Kriticna masa tj naznake nekih promjena u Rusiji su minorne tj nema ih. Ljudi su indoktinirani do CCCP razina. Jedino je valjda S Koreja gora. NA zalost nema nekog svijetla na kraju tunela i ovo ce se moci rijesiti samo krvlju i svjetinom na ulicama ruskih gradova. Opet na zalost, zapad ce ici spasiti , sta se spasiti da... TAko nekako. 

Pogledajte samo indoktrinaciju ovdje medu nama. Pogledajte kolege koji su popusili i jos prodaju da je za sve kriv zapad , pederi, prljave bombe, 72 tajna centra razvoja bioloskih otrova..... Niz je dug i sve ludi i ludi ali nasi bistrooki puse svaki "alibi", objsnjenje i teoriju urote da je to nevjerojatno. Imas dostupne mnoge izvore informacija i skolovanja i opet ti pusis najgluplje pizdarije. No, sloboda je i svako svoje zna....
Kolega, znam što si mislio, ali sam sklon preciznosti, pa naglašavam zbog onih koji nisu. :D

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 77997
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 48 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Hoholo Mudovski Wed 19 Jun - 19:46

Eroo wrote:Sjeverna i Južna Koreja - noćni snimak. :)
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 48 26
 Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 48 26
Slika kad se razdani
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 48 Img_2285
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5870
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 48 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Eroo Wed 19 Jun - 19:56

Slika govori više od 1000 riječi.
Zna se tko je gazda. 

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 48 7

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 77997
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 48 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Eroo Wed 19 Jun - 20:07

Ovi Rusi di god dođu ponašaju se kao da su kod kuće.
Kod Kima se zna red...ako ga ne poštuješ izbaci te van. 


_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 77997
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 48 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Eroo Wed 19 Jun - 20:23

Je li vas ovo potsjetilo na jedan već viđeni video? 
Ukrajinci kažu da se je gen. Budanov već tajanstveno nasmiješio. 


Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 48 7

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 77997
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 48 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Eroo Wed 19 Jun - 20:35


_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 77997
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 48 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Eroo Wed 19 Jun - 20:37


_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 77997
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 48 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Eroo Wed 19 Jun - 21:12

Nehumano je braniti se, posebno ako te napadaju plaćenici.



_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 77997
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 48 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Eroo Wed 19 Jun - 21:48

Mačke itekako znaju čuvati imovinu vlasnika.  I veoma su pametne.
Meni je ovo poznato iz iskustva. 

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 77997
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 48 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Eroo Wed 19 Jun - 22:43

U zadnje vrijeme se pitam treba li objavljivati ovakve snimke ili ne?
Načelno mislim da nebi trebalo ništa cenzurirati, jer jedino tako
možemo u potpunosti razumjeti kakvo je zlo rat.
Upravo sam odgledao jedan snimak  zbog kojeg neću moći zaspati.
Neću ga staviti ovdje...nem riječi za opisati ono šta sam vidio. 
Ovaj video ispod je nešto sasvim normalno u ukr.-rus. ratu.
Znamo da rat nije dernek i to je to. 


_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 77997
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 48 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Eroo Wed 19 Jun - 22:57

Ovaj video je upravo prenio srpski proruski portal  b92.
Zgražava se na ukrajinsku nehumanost itd...
Snimak je u dnu članka, pod "OVDE"!
https://www.b92.net/info/svet/32696/istrebljenje-se-nastavlja-objavljen-snimak-eliminisanja-rusa-video/vest
....

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 77997
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 48 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Eroo Wed 19 Jun - 23:33

Nitko od ove vojske se nije spremao za rat ovoga tipa. 
Šanse za preživljavanje na frontu ovoga tipa, pa i u pozadini, 
su nikakve. Što je uopće cilj? Teritorij? 
Golo međusobno ubijanje, čim se ukaže prilika za to. 
Nije ovo niti malo smiješno....


_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 77997
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 48 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus Thu 20 Jun - 6:29

Bespilotne letjelice napale su rafineriju Afipsk u Krasnodarskom kraju u Rusiji.

https://x.com/Maks_NAFO_FELLA/status/1803624722652905888

Dobro.  :coffee
RayMabus
RayMabus

Posts : 181784
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 48 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus Thu 20 Jun - 6:45

Rusko skladište nafte Lukoil u Krasnodarskom kraju gori jutros, nakon što je više ukrajinskih jurišnih dronova pogodilo to postrojenje oko 02.30.

Najmanje jedan ukrajinski dron pogodio je skladište kamiona cisterni, vjerojatno zapalivši više vozila.

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 48 GQe4DQlXgAA72H5?format=png&name=small
RayMabus
RayMabus

Posts : 181784
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 48 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus Thu 20 Jun - 6:47

Zadivjujuća detonacija ruskog MT-LB sa streljivom. Smjer Chasiv Yar.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181784
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 48 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum