ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rat u Ukrajini - moderirana tema

Page 46 of 50 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50  Next

Go down

Rat u Ukrajini - moderirana tema - Page 46 Empty Re: Rat u Ukrajini - moderirana tema

Post by AssadNaPodmornici 28/6/2024, 10:08

Hoholo Mudovski wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Koji si ti lik
Staviš video i misliš da neću pogledati. 
Pa eto taj Ukrajinac ti govori isto što i ja. Nisu mogli pristati na potpis kraja rata jer Putin nije pristao na sigurnosne garancije. (tipa da zemlje tipa Britanija Usa ili čak Rusija mogu uletiti ako Ukrainu napadne treća strana).
Rusi na to nisu pristali onda su Ukrajinci ispravno to protumačili da bi ih Putin napao godinu dana kasnije, bolje pripremljen a oni bi bili golugozi bez zapadne pomoći.

Pa nitko normalan to ne bi potpisao. 
Ne bih niti ja to potpisao. 

Mogu Rusi (čitaj političari odbijati pregovore, Ruska populacija da ih se sutra pita boli ih kurac i za Zaporozje i Herson i Donjeck) kmečati da neće pregovore, još bolje. Slati će oružje i Trump i Biden a onda neka ginu u samoubilačkim napadima dok ne potroše sve tenkove i toliko ljudi da niti par milijuna muslimana uvezenih ne bude dovoljno.

Hehe, govor tijela, diranje čela u trenutku kada govori o garancijama. Bolje bi bilo da se udario po čelu. Nebitno. Čovjek je lijepo rekao, pa čak i da je istina to što je rekao.  Bar je riješio nekoliko zabluda, a riješiti će se ma kraju  i ova sa garancijama za koju se hvataju transukrajinci...
1. Ukrajina je bila na putu u NATO jer čovjek veli da je to u Ustavu
2. Rusija je zahtjev oko ulaska u NATO smatrala jedinim bitnim.
3. Rusija nije odugovlačila pregovorima, kao što kažeš
4. Boris Johnson je odlučio kraj pregovora
5. O kakvim garancijama on priča kad mu okupacijska vojska s dvije strane Kijeva.

pa evo to je ovo ključno.
Što sam čitao druge komentare za NATO i ustav, sve se to dalo promijeniti. Ukrajinci su bili spremni ukinuti ratno stanje(kada bi završio rat) i izglasati novi ustav gdje bi stavili da je UA trajno neutralna. Malo teži proces, ali nije nemoguć.
Ali trebalo je zaustaviti rat prvo.
Da bi zaustavili rat imaš dva načina. Putin sutra može zaustaviti rat ako se povuče iz Ukrajine. Rat je odmah gotov. Kraj.

Drugi način su neki pregovori, gdje Ukrajinci pristaju na nešto. Dakle Rusi ne moraju na ništa pristati, nego Ukrajinci. Ukrajinci su bili sprmeni pristati na sve Ruske zahtjeve, i za NATO, i demilitarizaciju, tipa UA vojska koja je trenutno nakon Ruske najjača vojska u Europi, i jedna od najjačih u svijetu, bi bila reducirana doslovno na vojsku HVa koju mi imamo danas, sa par desetaka tisuća više vojnika, bez teškog oružja i bez zapadnog oružja.

Ukrajinci su čak i na to bili spremni pristati (iako je debilno da uopće pristaješ na to) pod uvjetom, da onda Ukrajinu štite treće zemlje. To su bili Britanija, Amerika, Turska, Rusija(da i Rusija pod uvjetom da UA teoretski napadne recimo Poljska).

I .. Rusi naravno nisu pristali.

Zamisli pregovore između RH i JNA tamo 1993, oni će pristati na mir(nakon što su dobili neke batine), pa čak se i povući iz djelova RH , ali da ostavimo Srbima neku autonomiju, mi kažemo aj može -

ali HV se mora totalno razoružati i nitko nam nesmije pomoći ako nas oni ponovno napadnu. pa kakvi su to pregovori, kakve su to garancije.
I onda stavljaš videa gdje Ukrajinci potvrđuju takve stvari, da bi okrenuo - na što? da su Ukrajinci sabotirali pregovore da su mogli dobiti kraj rata i djelove države nazad. Dobili bi kurac u usta. Dobili bi pola godine kasnije novi rat, Putin bi rekao "Ukrajinci se ne drže dogovora", i krenuo na njih, a ovi bi već do tada razmontirali većinu teškog oružja, imali bi zabranu da im Zapad šalje oružje, i Zapad bi imao zabranu da im vojno pomogne.

Pa nitko lud, ali baš nitko lud ne bi na tako nešto pristao.

Rusi su samo trebali reći - "ok pristajemo da Britanija, Turska, Amerika, Francuska -i Rusija" budu vojna garanacija Ukrajine u slučaju napada treće strane.

I dobili bi sve. Imali bi na granici - razoružanu Ukrajinu, neutralnu Ukrajinu, Ruski jezik bi bio sačuvan, spasili bi stotine tisuća života sa obje strane, i sve ostalo.

Zašto onda nisu pristali na to gore navedene zemlje budu garant mira? Zato jer Putina/Dugina i ostale ne zanima status Ukrajine neutralne, NATO , nije NATO, EU nije NATO. PUtin je kod Tucker Carlsona rekao da Ukrajinci kao narod ne postoje da je sve to Rusija.

Ruski političari evo i jučer Rogozin govori da kada osvoje Ukrajinu da treba paliti ukrajinske knjige, povijest sve ostalo. Nitko to u povijesti Ukrajine i Rusije nije radio. u Carskoj Rusiji su Ukrajinci imali normalna prava , u SSSRu čak i Staljin i svi ostali su dopustili ili čak i poticali Ukrajinsku kulturu, a evo došli novi moderni Rusi i tvrde da ovi na postoje i da ih treba prekrstiti u Ruse a tko odbije , da ih treba fizički istrebljivati.

Zanimljivo, za naciste se tvrdi da su zagovarali takve stvari za slavene istočne Europe, ali zanimljivo naci političari nikada takve stvari nisu govorili u medijima i javnosti.. te stvari tek navodno imamo "nakon rata", kao "svjedočanstva" ..

a Rusi svaki dan otvoreno o tome pričaju i oni su normalni i njima treba vjerovati.
Pa potpiši onda vojne garancije da NATO zemlje (pa i Rusija) imaju pravo vojno intervenirati ako netko neutralnu - razoružanu Ukrajinu napadne. Čemu strah onda?

AssadNaPodmornici

Posts : 21821
2018-06-14


IL Risorto and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Rat u Ukrajini - moderirana tema - Page 46 Empty Re: Rat u Ukrajini - moderirana tema

Post by crvenkasti 28/6/2024, 11:21

Cilj Zapada u ovom ratu nije povlačenje ruskih trupa iz Ukrajine.

Krajnji rezultat bi trebao biti "strateški poraz Rusije" kako su to zapadni političari javno i neskriveno izjavili mnogo puta.. 

Da od toga još nisu odustali najbolje govori to što na mjesto visokog predstavnika EU za vanjsku politiku upravo postavljaju Kaju Kallas, bivšu premijerku Estonije. 

Ona je popularnost i slavu zaradila zato što je nedavno izjavila da Rusiju treba rasparčati na puno malih nacionalnih državica i da "nema ništa loše"  u tome da jedna velika sila postane puno puno manja.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29498
2014-04-17


Back to top Go down

Rat u Ukrajini - moderirana tema - Page 46 Empty Re: Rat u Ukrajini - moderirana tema

Post by AssadNaPodmornici 28/6/2024, 12:29

Na frontu ništa posebno. Čak nema niti Ruskih samoubilačkih napada toliko zadnjih par dana koliko je bilo prije. 
Naravno to ne znači da nema borbe i te kako ima, dronovi, artiljerija, avijacija, sve to djeluje ali Rusi zadnjih dana napadaju vrlo slabo, imaju nekih manjih lokalnih uspjeha ali nema općeg pokreta na razini fronte, plus gube kod Harkiva pomalo uporište. Iako neki forumaši opet predviđaju kolaps Ukrajine kroz dva mjeseca, ništa od toga, dapače i dalje stoji moje predviđenje da će se Ruse protjerati iz Harkivske oblasti pod drugih put. Kada prođe mobilizacija, dođu avioni i još pzo sustava i granata..

I Ruski resursi nisu neograničeni dapače, ekipa koja analizira satelitske snimke raznih Ruskih otvorenih skladišta sovjetske tehnike, primijetili su da je hrpa najvećih pri kraju, udari po Ruskoj industriji se nastavljaju što će osakatiti financije a Rusima fali sve više muškaraca. 

Zapadna industrija značajno diže proizvodnju oružja a čak ako i dođe do promjene vlasti tipa La Pen, Trump, Laburisti podrška UA ostaje više manje ista. 

Rusija ne može ostvariti zacrtane ciljeve, naravno u ovom trenutku ne može niti Ukrajina, svatko tko vam kaže drugačije veze nema

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21821
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukrajini - moderirana tema - Page 46 Empty Re: Rat u Ukrajini - moderirana tema

Post by AssadNaPodmornici 28/6/2024, 12:29

Imamo jedan trač držimo fige 

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21821
2018-06-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukrajini - moderirana tema - Page 46 Empty Re: Rat u Ukrajini - moderirana tema

Post by Šandor Winnetou 28/6/2024, 12:44

AssadNaPodmornici wrote:Imamo jedan trač držimo fige 
Baš htio staviti, čeka se potvrda. Uglavnom ukri su skršili masu pzo rusa, čiste put za 16tice a ovo bi bio šlag na torti ako se pokaže istina.

_________________
Rat u Ukrajini - moderirana tema - Page 46 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukrajini - moderirana tema - Page 46 Empty Re: Rat u Ukrajini - moderirana tema

Post by Hoholo Mudovski 28/6/2024, 12:59

metilda wrote:
Hoholo Mudovski wrote:
metilda wrote:
Hoholo Mudovski wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Opet fantazije i dezinformacije koje nitko ne puši. Kako bi rekla metilda kao da opravdavaš svoju nečistu savjest.

1)nikakav mirovini sporazum u Instabulu nije bio moguć je su Rusi sabotirali mirovni sporazum. Tražili su osim da će UA biti neutralna(nije bio problem), Ruski jezik izjednačen(nije bio problem), tražili su da se UA doslovno razoruža na razinu HVa . 
UA je čak i na to pristala a pod uvjetom da u slučaju invazije treće zemlje(čitaj Rusije) , da Britanija, USA , itd bilo koja NATO zemlja ima pravo vojno intervenirati. 

Naravno Rusija odbila to, i nitko lud ne bi potpisao? što? Ukidaš vojsku a Putin te napadne godinu dana kasnije. Rusi su bili ti koji su kupovali vrijeme tim pregovorima. Barem ne možeš nama ovdje prodavati priču. 


:clown
Zato Orci sada kažu da vojne operacije neće zaustaviti nikakvi pregovori jer su zadnji put izigrani.
Svjedoci koji potvrđuju što sam rekao:
Prvi; Arestović, svjedok pregovora https://www.intellinews.com/top-ukrainian-politician-oleksiy-arestovych-gives-seventh-confirmation-of-russia-ukraine-peace-deal-agreed-in-march-2022-302876/

Drugi Izraelski premijer;
https://mronline.org/2023/02/07/former-israeli-pm-bennett-says-u-s-blocked-his-attempts-at-a-russia-ukraine-peace-deal/
Treći; David Arahamia vođa stranke našmrkanog ćifuta


Ima ih još


Nečista savjest  B-)  
Vidit ćemo kad rat završi tko će biti francuska sobarica u priči.
Ja znam da će moja savjest biti čista, a ti i metilda ćete se tješiti
Nikako te ne mogu razumjeti.  Podržavaš čovjeka koji negira postojanje jedne države i jedne nacije, čovjeka koji je izvršio agresiju na tu državu i ruši i ubija sve pred sobom. To je kao da ja išibam dijete koje mi je čekićem razbilo perilicu posuđa a susjed dođe i demolira mi kuću i ubije mene i muža. Recimo da dijete neće ubiti jer njega kao štiti. Nadam se da si shvatio prispodobu. Ali taj isti čovjek istovremeno ubija svakog člana svoje obitelji koji mu se suprotstavi. Uz to njihove smrti proglasi nesretnim slučajem i glumi branitelja kršćanskih vrijednosti. Valjda si u ovom čovjeku prepoznao Putina koji bez pardona eliminira tisuće svojih političkih protivnika. I ti zaista misliš da je ta nakaza branitelj istinskih vrijednosti nasuprot dekadentnog zapada? Čudo neviđeno!

Ja ne razumjem tebe ni mladog Jodu.
Možda vas se moglo razumjeti ispočetka zbog naivnosti kako Ukrajina može dobiti ovaj rat zbog ovoga, onoga i kako se ukrajinci žele braniti.
Danas više nemam razumijevanja i mislim da je otimanje Ukrajinaca po ulicama, ispred žena i djece te tjeranje u rat za tvoje i jodine ideala ipak jadno, a ne naivno.
Nemoj mi reći da ne razumiješ što znači vojna obveza i mobilizacija u uvjetima ratnog stanja. I tko su oni koji se ne odazovu.
Da razumijem. Staljin je pobio milion takvih, a Hitler 20 000.
Ima ih uvijek kada se ljudi ne žele boriti za propale ideje i države...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5903
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukrajini - moderirana tema - Page 46 Empty Re: Rat u Ukrajini - moderirana tema

Post by metilda 28/6/2024, 13:15

Hoholo Mudovski wrote:
metilda wrote:
Hoholo Mudovski wrote:
metilda wrote:
Hoholo Mudovski wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Opet fantazije i dezinformacije koje nitko ne puši. Kako bi rekla metilda kao da opravdavaš svoju nečistu savjest.

1)nikakav mirovini sporazum u Instabulu nije bio moguć je su Rusi sabotirali mirovni sporazum. Tražili su osim da će UA biti neutralna(nije bio problem), Ruski jezik izjednačen(nije bio problem), tražili su da se UA doslovno razoruža na razinu HVa . 
UA je čak i na to pristala a pod uvjetom da u slučaju invazije treće zemlje(čitaj Rusije) , da Britanija, USA , itd bilo koja NATO zemlja ima pravo vojno intervenirati. 

Naravno Rusija odbila to, i nitko lud ne bi potpisao? što? Ukidaš vojsku a Putin te napadne godinu dana kasnije. Rusi su bili ti koji su kupovali vrijeme tim pregovorima. Barem ne možeš nama ovdje prodavati priču. 


:clown
Zato Orci sada kažu da vojne operacije neće zaustaviti nikakvi pregovori jer su zadnji put izigrani.
Svjedoci koji potvrđuju što sam rekao:
Prvi; Arestović, svjedok pregovora https://www.intellinews.com/top-ukrainian-politician-oleksiy-arestovych-gives-seventh-confirmation-of-russia-ukraine-peace-deal-agreed-in-march-2022-302876/

Drugi Izraelski premijer;
https://mronline.org/2023/02/07/former-israeli-pm-bennett-says-u-s-blocked-his-attempts-at-a-russia-ukraine-peace-deal/
Treći; David Arahamia vođa stranke našmrkanog ćifuta


Ima ih još


Nečista savjest  B-)  
Vidit ćemo kad rat završi tko će biti francuska sobarica u priči.
Ja znam da će moja savjest biti čista, a ti i metilda ćete se tješiti
Nikako te ne mogu razumjeti.  Podržavaš čovjeka koji negira postojanje jedne države i jedne nacije, čovjeka koji je izvršio agresiju na tu državu i ruši i ubija sve pred sobom. To je kao da ja išibam dijete koje mi je čekićem razbilo perilicu posuđa a susjed dođe i demolira mi kuću i ubije mene i muža. Recimo da dijete neće ubiti jer njega kao štiti. Nadam se da si shvatio prispodobu. Ali taj isti čovjek istovremeno ubija svakog člana svoje obitelji koji mu se suprotstavi. Uz to njihove smrti proglasi nesretnim slučajem i glumi branitelja kršćanskih vrijednosti. Valjda si u ovom čovjeku prepoznao Putina koji bez pardona eliminira tisuće svojih političkih protivnika. I ti zaista misliš da je ta nakaza branitelj istinskih vrijednosti nasuprot dekadentnog zapada? Čudo neviđeno!

Ja ne razumjem tebe ni mladog Jodu.
Možda vas se moglo razumjeti ispočetka zbog naivnosti kako Ukrajina može dobiti ovaj rat zbog ovoga, onoga i kako se ukrajinci žele braniti.
Danas više nemam razumijevanja i mislim da je otimanje Ukrajinaca po ulicama, ispred žena i djece te tjeranje u rat za tvoje i jodine ideala ipak jadno, a ne naivno.
Nemoj mi reći da ne razumiješ što znači vojna obveza i mobilizacija u uvjetima ratnog stanja. I tko su oni koji se ne odazovu.
Da razumijem. Staljin je pobio milion takvih, a Hitler 20 000.
Ima ih uvijek kada se ljudi ne žele boriti za propale ideje i države...

Ali to ne ukida njihovu obavezu. Tebi je sada glavni krimen Ukrajine prisilna mobilizacija. U svakom žitu ima kukolja, valja ga iščupati. U konkretnom slučaju poslati na bojište.

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 5012
2021-02-20

Age : 64

IL Risorto and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Rat u Ukrajini - moderirana tema - Page 46 Empty Re: Rat u Ukrajini - moderirana tema

Post by AssadNaPodmornici 28/6/2024, 13:22

rijetko tko želi i uživa u ratu.
Većina bi čak i htjela da njihovi pobjede ali da ne moraju u rat.
Ali država ima monopol na silu, a većina Ukrajinaca podržava nastavak rata.
Naravno kada država ima mobilizirano 1milijun muškaraca, da ćeš na dnevnoj razini sigurno naći par videa gdje nekoga treba vući za uši.

Međutim da treba svih milijuna Ukrajinaca vući za uši, onda bi se Rusi prošetali do Kijeva, Odese i drugih "drevnih Ruskih gradova" a ne ginuli za svaki drvored u samoubilačkim napadima.

Tako da na takvu količinu angažiranih ljudi u oružanim snagama, i onda svako drugi dan bude jedan video gdje se nekoga treba vući za uši, ne znači ništa, osim spamanje po forumu jel da..

značajna vijest bi bila kada bi izbili teški neredi negdje, ali toga nije bilo.. dapače nečega takvog je bilo kada je bio proglašen prvi val mobilizacije po Rusiji.. onda su bili masovni prosvjedi na par lokacija, puškaralo se , prijetilo se itd..

tako kada Putinu zafale uskoro dobrovoljci za samoubilačke napade, trebat će mu novi val mobilizacije od 300 000 - 400 000 muškaraca.

a kada to počne loviti muslimane po dagenestanu ili čečeniji ili sinove jedince srednje klase po moskvi i st petersrburgu onda ćeš vidjeti , šta znači borba protiv mobilizacije

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21821
2018-06-14


abraham, IL Risorto, Piglet and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Rat u Ukrajini - moderirana tema - Page 46 Empty Re: Rat u Ukrajini - moderirana tema

Post by Hoholo Mudovski 28/6/2024, 13:36

metilda wrote:
Hoholo Mudovski wrote:
metilda wrote:
Hoholo Mudovski wrote:
metilda wrote:
Hoholo Mudovski wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Opet fantazije i dezinformacije koje nitko ne puši. Kako bi rekla metilda kao da opravdavaš svoju nečistu savjest.

1)nikakav mirovini sporazum u Instabulu nije bio moguć je su Rusi sabotirali mirovni sporazum. Tražili su osim da će UA biti neutralna(nije bio problem), Ruski jezik izjednačen(nije bio problem), tražili su da se UA doslovno razoruža na razinu HVa . 
UA je čak i na to pristala a pod uvjetom da u slučaju invazije treće zemlje(čitaj Rusije) , da Britanija, USA , itd bilo koja NATO zemlja ima pravo vojno intervenirati. 

Naravno Rusija odbila to, i nitko lud ne bi potpisao? što? Ukidaš vojsku a Putin te napadne godinu dana kasnije. Rusi su bili ti koji su kupovali vrijeme tim pregovorima. Barem ne možeš nama ovdje prodavati priču. 


:clown
Zato Orci sada kažu da vojne operacije neće zaustaviti nikakvi pregovori jer su zadnji put izigrani.
Svjedoci koji potvrđuju što sam rekao:
Prvi; Arestović, svjedok pregovora https://www.intellinews.com/top-ukrainian-politician-oleksiy-arestovych-gives-seventh-confirmation-of-russia-ukraine-peace-deal-agreed-in-march-2022-302876/

Drugi Izraelski premijer;
https://mronline.org/2023/02/07/former-israeli-pm-bennett-says-u-s-blocked-his-attempts-at-a-russia-ukraine-peace-deal/
Treći; David Arahamia vođa stranke našmrkanog ćifuta


Ima ih još


Nečista savjest  B-)  
Vidit ćemo kad rat završi tko će biti francuska sobarica u priči.
Ja znam da će moja savjest biti čista, a ti i metilda ćete se tješiti
Nikako te ne mogu razumjeti.  Podržavaš čovjeka koji negira postojanje jedne države i jedne nacije, čovjeka koji je izvršio agresiju na tu državu i ruši i ubija sve pred sobom. To je kao da ja išibam dijete koje mi je čekićem razbilo perilicu posuđa a susjed dođe i demolira mi kuću i ubije mene i muža. Recimo da dijete neće ubiti jer njega kao štiti. Nadam se da si shvatio prispodobu. Ali taj isti čovjek istovremeno ubija svakog člana svoje obitelji koji mu se suprotstavi. Uz to njihove smrti proglasi nesretnim slučajem i glumi branitelja kršćanskih vrijednosti. Valjda si u ovom čovjeku prepoznao Putina koji bez pardona eliminira tisuće svojih političkih protivnika. I ti zaista misliš da je ta nakaza branitelj istinskih vrijednosti nasuprot dekadentnog zapada? Čudo neviđeno!

Ja ne razumjem tebe ni mladog Jodu.
Možda vas se moglo razumjeti ispočetka zbog naivnosti kako Ukrajina može dobiti ovaj rat zbog ovoga, onoga i kako se ukrajinci žele braniti.
Danas više nemam razumijevanja i mislim da je otimanje Ukrajinaca po ulicama, ispred žena i djece te tjeranje u rat za tvoje i jodine ideala ipak jadno, a ne naivno.
Nemoj mi reći da ne razumiješ što znači vojna obveza i mobilizacija u uvjetima ratnog stanja. I tko su oni koji se ne odazovu.
Da razumijem. Staljin je pobio milion takvih, a Hitler 20 000.
Ima ih uvijek kada se ljudi ne žele boriti za propale ideje i države...

Ali to ne ukida njihovu obavezu. Tebi je sada glavni krimen Ukrajine prisilna mobilizacija. U svakom žitu ima kukolja, valja ga iščupati. U konkretnom slučaju poslati na bojište.
U konkretnom slučaju smeta mi gubitak legitimiteta i legaliteta predsjednika Ukrajine koji provodi mobilizaciju.
Jedini i zadnji koji je nakon demokratskih izbora uveo izvanredno stanje i ratovao s Rusima znamo kako je završio on i njegova država.
Nije problem ni mobilizacija, problem je trula država koja je provodi u uzaludnom ratu za Američke, tvoje, a ne svoje interese.
Ukrajina će izgubiti ovaj rat, teritorij, stanovnike...
Dobiti će Soroša,.crnce, lgbt na onom što ostane od teritorija Ukrajine...
I za to se isplati boriti...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5903
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukrajini - moderirana tema - Page 46 Empty Re: Rat u Ukrajini - moderirana tema

Post by AssadNaPodmornici 28/6/2024, 14:34

jbt zabrinut si za legitimitet Ukrajine , država je u izvarednm stanju 1/4 države okupirana, a ostatak slobodne teritorije svaki dan padaju bombe i rakete na svaku točku u državi, sada bi ti o nekim izborima.
budi bez brige doći će izbori čim se steknu uvjeti za to. i zelenski je danas najavio da ne planira ratovati zauvijek da ljudi ginu.

za razliku od rusije gdje nema izbora niti demokracije, niti ičega. nisi zabrinut za legitimitet Putina nekim čudom.
e da nisi zabrinut niti za to što Putin već sada naseljava Rusiju sa azijatima, ekipom sa bliskog istoka, te čak iz afrike dovodi cijele obitelji, da se nasele u Rusiji, dok Rusi ginu u samoubilačkim napadima.
To Putin sada radi, a ti si zabrinut što će možda (naglasak na možda) to sutra biti u Ukraini nakon rata. E da rata kojeg će izgubiti.
Pa ako izgube rat onda toga neće biti , jer ... Putin to ne radi u Rusiji.. wait what?

Ukrajinci se ne bore za sorosa ili ameriku, bore se za preživljavanje.
pa ne treba im soroš, upale Ruske medije, Ruske političare , Rusku i elitu i šta čuju?

Čuju da ne postoje, da će ih uništiti, da one koje osvoje će pretvoriti u orke, a one koji se budu opirali da će ih fizički istrebiti, što oružjem, što logorima, što batinama.
jučer gledam jedan tweet, ekipa Ruskih vojnika se hvali, da čim čuju da netko na osvojenom teritoriju priča Ukrajinski da fizički hapse i mlate i muče tu osobu.

Sada se vraćamo na famozne naciste - pazi ovo , navodno su nacisti to slično planirali sa slavenima provesti(poljacima, rusima, ukrajincima, itd). dio fizički istrebiti, dio protjerati, dio asimilirati.
ali znaš šta je ironija, ako slušaš govore tih nacista ili čak njihove medije- nigdje se to nije spominjalo. navodno te priče tek dolaze nakon rata, navodno je hićo to planirao ako se osvoji itd itd. ali nitko to nije u javnosti pričao, što priča ruska vlast.

i naravno ukrajinci svi znaju ruski, slušaju takve pizdarije, i ti nas uvjeravaš da se ovi bore za sorosa. pa bore se za vlastitu guzicu, familiju, pa onda i državu i naciju.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21821
2018-06-14


RayMabus, abraham, IL Risorto and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Rat u Ukrajini - moderirana tema - Page 46 Empty Re: Rat u Ukrajini - moderirana tema

Post by crvenkasti 28/6/2024, 14:50



Znači, opet će Rusi oslobiti Europu.

Kad nas oslobode, morat ćemo u Veliku Srbiju.

Jebiga...
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29498
2014-04-17


Back to top Go down

Rat u Ukrajini - moderirana tema - Page 46 Empty Re: Rat u Ukrajini - moderirana tema

Post by crvenkasti 28/6/2024, 14:58

Biden gubi izbore i dolazi Trump. A on je za Ruse.

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29498
2014-04-17


Back to top Go down

Rat u Ukrajini - moderirana tema - Page 46 Empty Re: Rat u Ukrajini - moderirana tema

Post by Hoholo Mudovski 28/6/2024, 15:02

AssadNaPodmornici wrote:?

Ukrajinci se ne bore za sorosa ili ameriku, bore se za preživljavanje.
pa ne treba im soroš, upale Ruske medije, Ruske političare , Rusku i elitu i šta čuju?

Čuju da ne postoje, da će ih uništiti,
Jašta, čim su ih napali zbog ulaska u NATO - izjava glavnog tajnika NATO-a
Čim bi se povukli nakon potpisivanja neutralnosti
Ja ne znam što konzumirate.

Ukrajinski ustav poznaje odgađanje izbora zbog izvanrednog stanja parlamentu, ali ne predsjedniku, koji je morao predati mandat predsjedniku parlamenta do novih izbora
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5903
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukrajini - moderirana tema - Page 46 Empty Re: Rat u Ukrajini - moderirana tema

Post by T. 28/6/2024, 15:16

AssadNaPodmornici wrote:Ali država ima monopol na silu, a većina Ukrajinaca podržava nastavak rata.
većina kojih ukrajinaca ? 
od onih 20 mil. koji su pobjegli iz zemlje ili od onih 20 mil. kojima nije ni data mogućnost da glasuju ?

_________________
Rat u Ukrajini - moderirana tema - Page 46 60810
T.
T.

Posts : 17407
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Rat u Ukrajini - moderirana tema - Page 46 Empty Re: Rat u Ukrajini - moderirana tema

Post by Hoholo Mudovski 28/6/2024, 15:47

T. wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Ali država ima monopol na silu, a većina Ukrajinaca podržava nastavak rata.
većina kojih ukrajinaca ? 
od onih 20 mil. koji su pobjegli iz zemlje ili od onih 20 mil. kojima nije ni data mogućnost da glasuju ?
Njega bi podržali samo birači s groblja.
A očekujem šok i nevjericu kada se na kraju budu zbrajali mrtvi.
U Bosni je poginulo oko 100k ljudi. Ovdje je rat na 1000km bojišnice 100x većeg intenziteta, doduše i s manjim stradavanjem civila što je neobično za narod koji se.želi uništiti...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5903
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukrajini - moderirana tema - Page 46 Empty Re: Rat u Ukrajini - moderirana tema

Post by Hoholo Mudovski 28/6/2024, 17:47

Hoholo Mudovski wrote:Koji lik. Došli mladi kumpiri, a opet zbog kiše mnogi obolili, kao i što su moji od Alternarije... Izvaditi ću nešto, ali ću ih sve podilit jer mi nisu za stati i morat kupovat za zimu.
https://putokaz.eu/cijene-krumpira-u-njemackoj-ostaju-visoke-zbog-kisovitog-vremena/
Čovik vadi kumpire

Ja svoje još nisam.
Scena baca na Kunderu i babu iz Nepodnošljive lakoće postojanja koja je mislila tko će obrati kruške dok su dolazili Ruski tenkovi...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5903
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukrajini - moderirana tema - Page 46 Empty Re: Rat u Ukrajini - moderirana tema

Post by AlfaOmega 29/6/2024, 12:47

Evo konačno se stvari dešavaju i kod Toretska. To je jedina linija ukrajinske odbrane koja je ostala nepomjerena od kraja 2014. Sad se i to mijenja, sa ruskim zauzimanjem mjesta Shumy.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


Back to top Go down

Rat u Ukrajini - moderirana tema - Page 46 Empty Re: Rat u Ukrajini - moderirana tema

Post by IL Risorto 29/6/2024, 13:08

Ja mogu shvatit Srbe koji navijaju za Ruse u agresiji na Ukrajnu,mislim,to je isti menatalitet grabež za osvajanjem tuđeg i nepoštivanje međunarodnog prava.
Kad Srbi navijaju za Ruse,tu stvarno ne vidim ništa sporno,ali kad neki nazovi Hrvati ili još gore Bosanci,da oni podupiru rusku grabež za teritorijima druge međunarodno priznate države,e to mi je već shizofrenično.

Podupiranje ruske agresije na Ukrajnu,jednako je kao i podupiranje agresije na Hrvatsku i BiH.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukrajini - moderirana tema - Page 46 Empty Re: Rat u Ukrajini - moderirana tema

Post by crvenkasti 29/6/2024, 15:07

IL Risorto wrote:Ja mogu shvatit Srbe koji navijaju za Ruse u agresiji na Ukrajnu,mislim,to je isti menatalitet grabež za osvajanjem tuđeg i nepoštivanje međunarodnog prava.
Kad Srbi navijaju za Ruse,tu stvarno ne vidim ništa sporno,ali kad neki nazovi Hrvati ili još gore Bosanci,da oni podupiru rusku grabež za teritorijima druge međunarodno priznate države,e to mi je već shizofrenično.

Podupiranje ruske agresije na Ukrajnu,jednako je kao i podupiranje agresije na Hrvatsku i BiH.

Ne samo što je jednako, nego to i jest to.

Kad Rusi pobijede, ne treba sumnjati da će se Srbi osvetiti nama Šiptarima i Hrvatima.

Zajebavali smo ih samo zato što smo imali podršku Zapada, a Rusija je bila još uvijek slaba.

Nije nimalo slučajno to što Putin u svakom govoru spominje Kosovo.
Ponižavali su Rusiju, bombardirali Srbiju i priznali Kosovo usprkos njihovom protivljenju.
Ruse to još uvijek boli.
Jedva čekaju da im vrate.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29498
2014-04-17


Back to top Go down

Rat u Ukrajini - moderirana tema - Page 46 Empty Re: Rat u Ukrajini - moderirana tema

Post by AlfaOmega 29/6/2024, 18:42

Ja još dok sam bija klinac sam uvijek navijao za jače. Ono, svi furali neko moralisanje i govorili kak su na strani slabijih i potlačenih, a meni to bilo glupo. I et, tako i dan danas.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


Back to top Go down

Rat u Ukrajini - moderirana tema - Page 46 Empty Re: Rat u Ukrajini - moderirana tema

Post by debotoijusto 29/6/2024, 18:48

kad rusi pobjede ... dobar humor :tu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31221
2014-04-12


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukrajini - moderirana tema - Page 46 Empty Re: Rat u Ukrajini - moderirana tema

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 46 of 50 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum