ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rat u Ukrajini - moderirana tema

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Go down

Rat u Ukrajini - moderirana tema - Page 50 Empty Re: Rat u Ukrajini - moderirana tema

Post by abraham 2/7/2024, 16:13

Hoholo Mudovski wrote:
abraham wrote:
Hoholo Mudovski wrote:
abraham wrote:Internet na zalost pamti ali rusepusikurci ne. NAime Ukrajina ni do danas nije aplicirala za ulazak u NATO a i prema statutu NATO saveza ne moze ni biti clan dok traje ratni sukob- okupacija.RAt je poceo 2014-te da se ne zaboravi. Ukrajina je bila apsolutno neutralna i nije aplicirala niti za ulazak u EU tj nije bila u procesu. E sada sta se prodaje druga prica je kratka pamet ili jednostavno glupost.  
Sada ono bitno, Ukrajina nije imala niti jedno NATO orudje ili oruzje, dio opreme ili slicno. Bila je opremljena samo i iskljucivo sovjetskim naoruzanjem i opremom. Danas je Ukrajina bolje naoruzana, bolje opremljena i sta je najvaznije vodi borbe po NATO doktrini. 
RAt isrcpljivanja tesko ostecuje Ukrajinu ali unistava Rusiju. Rusofilima je to tesko shvatiti ali uskoro ce rijeke krvi teci ruskim gradovima i selima. Prolivenih od rusa i od ruske ruke. Vec sada mrzim prokleti zapad sta ce im pomagati da se sami ne iskolju. Govna kapiatlisticka muhahahahaa kila mozga...
Kila mozga uvaženi kolega.
Jedna od zapreka u pregovorima, po riječima jednog od pregovarača s ukrajinske strane je da će se morati mijenjati Ustav jer je u njemu od 2019 zapisana težnja ulasku u NATO....
Rat je zaista počeo 2014 s Fuck EU, a s tim će i završiti kako stvari stoje.
Ukrajina je naoružavana Link
https://www.themoscowtimes.com/2024/07/02/world-bank-upgrades-russia-to-high-income-country-a85583
Toliko o sankcijama.

Ovaj rat je katastrofa za EU i to Fuck EU je doslovno tako. Umjesto da smo uzimali jeftino ruske sirovine i energente sada ćemo patriotski lajati na mjesec. Umjesto da strateški porazimo Ruse, porazili smo sebe.
Idioti na vlasti koji kažu da se Rusija mogla pobjediti su isti oni koji govore da muškarac može postati žena.
Ako je nekome bio interes uništiti industriju u Evropi, čestitam mu na odličnom poslu.
Kolega, kao i obicno lazete a pozivate se na internet. Sve vam je dostupno samo sa dva udarca po tipki . Rusiju pod kepecom se mora slomiti da joj se oduzme mogucnost pokretanja novog rata u narednih tridesetak-cerdeset godina kao sta je oduzet nacistickoj Njemackoj. U protivnom, nakon kratkog predaha ludilo se nastavlja prema Baltickim zemljama(ne prvi put). Prema Poljskoj (ne prvi put) itd. Onda se mozete posrati u energente da ih i besplatno dobijete. 
Posto tutnjim EU , ne vidjeh taj raspad. Sve je skuplje, ima vise ljudi cudnog imena i izgleda li to je trend vec dvadeset godina najmanje. Sa se toga tice u Rusiji je i gore jer samo u Moskvi ima preko dvije milje azijatskih musa. Znam da mislite da su to "nase" ruske muse i da su oni drugaciji a to je zajeb kao i milovati poskoka jer fino izgleda na tv. Kila mozga...
Jašta, internet koristim lupajući po tipki, s.dva.udarca...
Sve što sam napisao je istina koja je rečena i napisana. A tvoje fobije od sutra mogu i ne moraju biti istina.
Ali lijepo da si ih s nama podijelio.
Ja te mogu samo podržati i u to ime ti malo olakšati kada ti kažem da se sada u Ukrajini umeđu ostalog odličuje i hoće li ustroj svijet biti unipolaran ili multipolaran.
Multipolarnosti za koju se zalažu Rusi isključuje tvoje strahove, jer su osvajači po prirodi oni koji su za unipolarni poredak.
Pomalo, nadoći ćeš, mlad si

Kolega, pod hitno smanjiti konzumaciju Losinih pizdarija, srpskih youtubera i sl stvari. Knjige u sake i zdrav razum. Kako ste poceli jos cete postati ravnozemljas. Ukoliko vec niste..

abraham

Posts : 14559
2014-04-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukrajini - moderirana tema - Page 50 Empty Re: Rat u Ukrajini - moderirana tema

Post by Šandor Winnetou 2/7/2024, 16:32

Hoholo Mudovski wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Gle Ruski uvjeti za završetak rata tada su bili "vi se razoružajte, ukinite vojsku a ako vas mi ponovo napadnemo, nitko vam neće smiti pomoći plus nećete imati vojsku".

Rusi su ti koji su sabotirali mirovni sporazum, ne znam zašto se govori o Ukrajincima, oni su pristali na sve Ruske zahtjeve samo su tražili garancije ako ih napadne treća strana da mogu primiti vojnu pomoć i intervenciju sa strane .
Rusi su to odbili.

Mogli su Rusi samo to potpisati imali bi
1)neutralnu ukrajinu
2)sačuvali bi stotine tisuća svojih života
3)sačuvali bi tisuće tenkova , aviona , haubica i pZO sustava
4)uštedili bi trilijune $ cijene rata
5)i UA bi bila demilitarizirana

a izabrali su rat, i potencijalno uništenje Ruske Federacije.
Pa vidi, ti i ostali ukrajinski svjedoci i transukrajinci ste spremni za rat do zadnjeg Ukrajinca ( iako ovi zadnji Ukrajinci baš i nisu spremni nešto umirati za vaše ideale).
Po meni je ovaj rat glup i nije se trebao dogoditi.
Razlog je ulazak u NATO, to je prva i najbitnija točka sporazuma. To ja casus bellum po izjavi generalnog tajnika NATO-a .
Ostale točke sporazuma su uglavnom kozmetičke prirode i po njima Ukrajina ne bi ostala bez vojske, a ne bi bilo ni razloga za rat jer bi bila neutralna.
Dakle situacija Kvaka 22... Da bi ukrajina imala sigurnost i bila bez rata mora ući u NATO.
Da može ući u NATO mora ratovati i pobjediti  Rusiju koja ima 3 vojsku na Svijetu.


Izjave s ruske strane su da su spremni još ratovat, a Ukrajinci mjenjaju priču i kažu da ne mogu više,.što znači da će sada potpisati još nepovoljniji ugovor od onog kojeg je Churchill novog doba na nagovor Borisa Johnsona odbio potpisati.

Tvoje karikiranje ili neistine su nebitne, ima internet koji sve pamti.
Mene samo zanima kopernikanski obrat, momenat i način kako će se ljudima, prosječnom konzumentu informacija na mrežama objasniti da se više od dvije godine rata isplatilo.
Aj ne seri, do sada smo imali ok  komunikaciju ali sad prelaziš debelo crtu svega realnog pa ću ti ponoviti aj ne seri.

_________________
Rat u Ukrajini - moderirana tema - Page 50 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19780
2017-12-31


Back to top Go down

Rat u Ukrajini - moderirana tema - Page 50 Empty Re: Rat u Ukrajini - moderirana tema

Post by Šandor Winnetou 2/7/2024, 16:37

AssadNaPodmornici wrote:nitko do sada ali baš nitko nije ništa značajno promijenio kontra Ukrajine u zadnje dvije ipo godine. Tako i neće Trump(plus najavio je da će forsirati pregovore sa Rusima ako Rusi zajebu pojačat će pomoć UA) i FN iz Francuske koji su rekli da će više manje sve slati što je dogovoreno, samo neće vojnike u UA.

veći je problem ovo

https://www.index.hr/vijesti/clanak/video-rusi-objavili-snimku-udara-na-ukrajinski-vojni-aerodrom-kijev-ima-gubitaka/2578754.aspx?index_ref=clanak_procitaj_jos_d

ili su Ukrajinci teški idioti ili su ostavili one puste mamce , olupine da im Rusi gađaju.
za sitne pare, za frakciju cijene aviona mogu izgraditi bunkersko sklonište za svaki avion - koje recimo kazetna municija neće moći oštetit kao u ovom primjeru, protiv kazetne municije ne treba ti debeli beton, 10ak cm betona i miran si od svega osim izravnog pogotka iskanderom ..

sa strane zadebljaš zidove pa ako i iskander sa HE punjenje ne pogodi izravno kupolu, nego falije 30ak metara moći će avion preživjeti.

ili su teški idioti ko Rusi što me ne bi čudilo ista sovjetska škola, ili naivnim rusima svaki put uvaljuju mamce pa onda se prosipaju pepelom da ovi misle da su nešto pogodili dok su trošili skupe rakete ali sumnjam da su toliko inteligentni

jedino što su rekli da za F16ke kopaju podzemne hangare, valjda im ovi sa zapada neće dozvoliti da im gađaju ovako avione na izvolite
Nisu kupljeni oni silni avioni iz kazahstana za šerpu ribe tek tako, ukri su se do sada pokazali kao majstori  improvizacije.

_________________
Rat u Ukrajini - moderirana tema - Page 50 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19780
2017-12-31


Back to top Go down

Rat u Ukrajini - moderirana tema - Page 50 Empty Re: Rat u Ukrajini - moderirana tema

Post by Šandor Winnetou 2/7/2024, 16:40

abraham wrote:Internet na zalost pamti ali rusepusikurci ne. NAime Ukrajina ni do danas nije aplicirala za ulazak u NATO a i prema statutu NATO saveza ne moze ni biti clan dok traje ratni sukob- okupacija.RAt je poceo 2014-te da se ne zaboravi. Ukrajina je bila apsolutno neutralna i nije aplicirala niti za ulazak u EU tj nije bila u procesu. E sada sta se prodaje druga prica je kratka pamet ili jednostavno glupost.  
Sada ono bitno, Ukrajina nije imala niti jedno NATO orudje ili oruzje, dio opreme ili slicno. Bila je opremljena samo i iskljucivo sovjetskim naoruzanjem i opremom. Danas je Ukrajina bolje naoruzana, bolje opremljena i sta je najvaznije vodi borbe po NATO doktrini. 
RAt isrcpljivanja tesko ostecuje Ukrajinu ali unistava Rusiju. Rusofilima je to tesko shvatiti ali uskoro ce rijeke krvi teci ruskim gradovima i selima. Prolivenih od rusa i od ruske ruke. Vec sada mrzim prokleti zapad sta ce im pomagati da se sami ne iskolju. Govna kapiatlisticka muhahahahaa kila mozga...
👍👍👍👍👍👍

_________________
Rat u Ukrajini - moderirana tema - Page 50 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19780
2017-12-31


Back to top Go down

Rat u Ukrajini - moderirana tema - Page 50 Empty Re: Rat u Ukrajini - moderirana tema

Post by Hoholo Mudovski 2/7/2024, 17:20

Šandor Winnetou wrote:
Hoholo Mudovski wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Gle Ruski uvjeti za završetak rata tada su bili "vi se razoružajte, ukinite vojsku a ako vas mi ponovo napadnemo, nitko vam neće smiti pomoći plus nećete imati vojsku".

Rusi su ti koji su sabotirali mirovni sporazum, ne znam zašto se govori o Ukrajincima, oni su pristali na sve Ruske zahtjeve samo su tražili garancije ako ih napadne treća strana da mogu primiti vojnu pomoć i intervenciju sa strane .
Rusi su to odbili.

Mogli su Rusi samo to potpisati imali bi
1)neutralnu ukrajinu
2)sačuvali bi stotine tisuća svojih života
3)sačuvali bi tisuće tenkova , aviona , haubica i pZO sustava
4)uštedili bi trilijune $ cijene rata
5)i UA bi bila demilitarizirana

a izabrali su rat, i potencijalno uništenje Ruske Federacije.
Pa vidi, ti i ostali ukrajinski svjedoci i transukrajinci ste spremni za rat do zadnjeg Ukrajinca ( iako ovi zadnji Ukrajinci baš i nisu spremni nešto umirati za vaše ideale).
Po meni je ovaj rat glup i nije se trebao dogoditi.
Razlog je ulazak u NATO, to je prva i najbitnija točka sporazuma. To ja casus bellum po izjavi generalnog tajnika NATO-a .
Ostale točke sporazuma su uglavnom kozmetičke prirode i po njima Ukrajina ne bi ostala bez vojske, a ne bi bilo ni razloga za rat jer bi bila neutralna.
Dakle situacija Kvaka 22... Da bi ukrajina imala sigurnost i bila bez rata mora ući u NATO.
Da može ući u NATO mora ratovati i pobjediti  Rusiju koja ima 3 vojsku na Svijetu.


Izjave s ruske strane su da su spremni još ratovat, a Ukrajinci mjenjaju priču i kažu da ne mogu više,.što znači da će sada potpisati još nepovoljniji ugovor od onog kojeg je Churchill novog doba na nagovor Borisa Johnsona odbio potpisati.

Tvoje karikiranje ili neistine su nebitne, ima internet koji sve pamti.
Mene samo zanima kopernikanski obrat, momenat i način kako će se ljudima, prosječnom konzumentu informacija na mrežama objasniti da se više od dvije godine rata isplatilo.
Aj ne seri, do sada smo imali ok  komunikaciju ali sad prelaziš debelo crtu svega realnog pa ću ti ponoviti aj ne seri.
Ja imam prema svima ok komunikaciju. To kada me ljudi zovu putinofilom ili rusofilom ja samo odgovorim istom mjerom pa ih zovem ukrajinskim svjedocima ili transukrajincima...
Ostalo što kažem mogu potkrijepiti linkom,.ako sam ga propustio negdje staviti.
Sve što sam napisao mogu staviti link
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6577
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukrajini - moderirana tema - Page 50 Empty Re: Rat u Ukrajini - moderirana tema

Post by Šandor Winnetou 2/7/2024, 17:30

Hoholo Mudovski wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Hoholo Mudovski wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Gle Ruski uvjeti za završetak rata tada su bili "vi se razoružajte, ukinite vojsku a ako vas mi ponovo napadnemo, nitko vam neće smiti pomoći plus nećete imati vojsku".

Rusi su ti koji su sabotirali mirovni sporazum, ne znam zašto se govori o Ukrajincima, oni su pristali na sve Ruske zahtjeve samo su tražili garancije ako ih napadne treća strana da mogu primiti vojnu pomoć i intervenciju sa strane .
Rusi su to odbili.

Mogli su Rusi samo to potpisati imali bi
1)neutralnu ukrajinu
2)sačuvali bi stotine tisuća svojih života
3)sačuvali bi tisuće tenkova , aviona , haubica i pZO sustava
4)uštedili bi trilijune $ cijene rata
5)i UA bi bila demilitarizirana

a izabrali su rat, i potencijalno uništenje Ruske Federacije.
Pa vidi, ti i ostali ukrajinski svjedoci i transukrajinci ste spremni za rat do zadnjeg Ukrajinca ( iako ovi zadnji Ukrajinci baš i nisu spremni nešto umirati za vaše ideale).
Po meni je ovaj rat glup i nije se trebao dogoditi.
Razlog je ulazak u NATO, to je prva i najbitnija točka sporazuma. To ja casus bellum po izjavi generalnog tajnika NATO-a .
Ostale točke sporazuma su uglavnom kozmetičke prirode i po njima Ukrajina ne bi ostala bez vojske, a ne bi bilo ni razloga za rat jer bi bila neutralna.
Dakle situacija Kvaka 22... Da bi ukrajina imala sigurnost i bila bez rata mora ući u NATO.
Da može ući u NATO mora ratovati i pobjediti  Rusiju koja ima 3 vojsku na Svijetu.


Izjave s ruske strane su da su spremni još ratovat, a Ukrajinci mjenjaju priču i kažu da ne mogu više,.što znači da će sada potpisati još nepovoljniji ugovor od onog kojeg je Churchill novog doba na nagovor Borisa Johnsona odbio potpisati.

Tvoje karikiranje ili neistine su nebitne, ima internet koji sve pamti.
Mene samo zanima kopernikanski obrat, momenat i način kako će se ljudima, prosječnom konzumentu informacija na mrežama objasniti da se više od dvije godine rata isplatilo.
Aj ne seri, do sada smo imali ok  komunikaciju ali sad prelaziš debelo crtu svega realnog pa ću ti ponoviti aj ne seri.
Ja imam prema svima ok komunikaciju. To kada me ljudi zovu putinofilom ili rusofilom ja samo odgovorim istom mjerom pa ih zovem ukrajinskim svjedocima ili transukrajincima...
Ostalo što kažem mogu potkrijepiti linkom,.ako sam ga propustio negdje staviti.
Sve što sam napisao mogu staviti link
Ukrajina ni danas nije dobila status kandidata za NATO savez niti je mogla dobiti u uvjetima ruske agresije. Nema tog linka koji to može oboriti.

_________________
Rat u Ukrajini - moderirana tema - Page 50 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19780
2017-12-31


Back to top Go down

Rat u Ukrajini - moderirana tema - Page 50 Empty Re: Rat u Ukrajini - moderirana tema

Post by Hoholo Mudovski 2/7/2024, 17:54

Šandor Winnetou wrote:
Ukrajina ni danas nije dobila status kandidata za NATO savez niti je mogla dobiti u uvjetima ruske agresije. Nema tog linka koji to može oboriti.
https://responsiblestatecraft.org/ukraine-russia-talks/
+

Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 6577
2023-08-31


Back to top Go down

Rat u Ukrajini - moderirana tema - Page 50 Empty Re: Rat u Ukrajini - moderirana tema

Post by RayMabus 2/7/2024, 18:59

AssadNaPodmornici wrote:
A tada u slučaju da Zapad nastavi pomagati Ukrajinu , Rusi će popušiti, i ne bi me začudio i raspad Rusije i kako neki predviđaju da zapad bude intervenirao da spriječi totalni raspad Rusije da Kinezi ne uzmu cijeli Sibir a da neki "Murat Muhamedov" se ne dočepa 500 komada interkontinetalnih nuklearnih raketa u tom kaosu..
U Kirgistan su mu upravo ušetali ( Rusija nikad nije dopuštala prometnu povezanost između ovih planina odnosno teritorija a danas nezavisnih država i Kine upravo zato da se razgraniči s Kinom i da ova ne pređe te planine i uđe u njeno dvorište ).


Biškek i Taškent potpisuju memorandum za povezivanje Kašgara i Andijona. Time će se prekinuti teretni put prema Europi i Perzijskom zaljevu, a zaobići će se Rusija. Za kineskog predsjednika sporazum je "pokaz odlučnosti", dio Inicijative Pojas i put.

Kina, Kirgistan i Uzbekistan službeno su potpisali sporazum u Pekingu o izgradnji ključnog željezničkog koridora u sklopu kineske inicijative Pojas na putu.

Linija duga 525 kilometara išla bi od grada Kashgara u Xinjiangu kroz jugozapadni Kirgistan do Andijona u istočnom Uzbekistanu.

Projekt kojem se govori od 1990-ih, projekt vrijedan 8 milijardi američkih dolara od strateške je važnosti za Kinu jer bi značajno skratio putovanje robe iz Kine u Europu i Perzijski zaljev.

Tri zemlje potpisale su memorandum o željeznici još 1997. godine, ali su ga zakočila tehnička, a posebno geopolitička pitanja.

Rusija, koja Srednju Aziju smatra svojim dvorištem, nije bila nimalo oduševljena željeznicom.

S ratom u Ukrajini, međutim, odnos snaga s Kinom se promijenio. Zbog zapadnih sankcija, Rusija se sve više oslanja na Kinu u trgovini, pa je Kremlj dao zeleno svjetlo.

Na ceremoniji potpisivanja u Pekingu, s tri predsjednika povezana putem videokonferencije, kineski predsjednik Xi Jinping pozdravio je sporazum kao "pokaz odlučnosti".

"Željeznica Kina-Kirgistan-Uzbekistan strateški je projekt za povezivanje Kine sa središnjom Azijom i značajan projekt za [naše] tri zemlje da zajedno grade inicijativu Pojas i put", rekao je Xi.

Za kineskog čelnika takav će projekt koristiti trima zemljama i njihovim narodima te potaknuti gospodarski i društveni razvoj regije.

Xi potpisuje sporazum o željezničkom koridoru koji Moskva nije htjela
RayMabus
RayMabus

Posts : 183447
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukrajini - moderirana tema - Page 50 Empty Re: Rat u Ukrajini - moderirana tema

Post by Šandor Winnetou 2/7/2024, 19:43

Hoholo Mudovski wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Ukrajina ni danas nije dobila status kandidata za NATO savez niti je mogla dobiti u uvjetima ruske agresije. Nema tog linka koji to može oboriti.
https://responsiblestatecraft.org/ukraine-russia-talks/
+

Teorije urote i belosvetcka zavera, daj odrasti više.

_________________
Rat u Ukrajini - moderirana tema - Page 50 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19780
2017-12-31


Back to top Go down

Rat u Ukrajini - moderirana tema - Page 50 Empty Re: Rat u Ukrajini - moderirana tema

Post by crvenkasti 3/7/2024, 12:45



UPRAVO: Rusija će naoružati jemenske Hutije protubrodskim balističkim krstarećim projektilima.


-----------------


Otkud Rusima pravo da naoružavaju po svijetu koga im se prohtije?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29590
2014-04-17


Back to top Go down

Rat u Ukrajini - moderirana tema - Page 50 Empty Re: Rat u Ukrajini - moderirana tema

Post by AssadNaPodmornici 3/7/2024, 15:40

mogu se kladit da je to još jedna žestoka fake news kao i ono sa autom od zelenskog žene itd.
u ostalom iranci im daju te rakete, pa ovi ubijaju filipinske i bangladeš mornare po tankerima kada ih pogode.

čak i da im rusija ide dati te rakete kako će im dostaviti? odakle će krenuti brodom da im dostave? iz sevastapolja hahah. pa ne smiju izaći sa suhog veza inače im ukrajinci potope svaki brod.
a čak i da krenu dostavljati, i čak i da ih zapad pusti da dođu u jemensku luku.. čim iskrcaju prvu raketu van broda, na taj iskrcani kontenjer dolazi američka krstareća raketa i ode sve u tri pizde materine.

ovako se to šverca preko irana, ali sve manje i manje, radi pomorske blokade , zato i nema toliko napada koliko je bilo prije.
u ostalom nisu niti te rakete jeftine, rusima svaka znači, kao i irancima.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 22000
2018-06-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukrajini - moderirana tema - Page 50 Empty Re: Rat u Ukrajini - moderirana tema

Post by crvenkasti 3/7/2024, 16:15

Pogledaj sam naslov: "balističke krstareće rakete".

-------
Since too many posts were made, this topic has been divided automatically. You can find the rest of this topic here :
https://www.ex-iskon-pleme.com/t58217-rat-u-ukrajini-moderirana-tema
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29590
2014-04-17


Back to top Go down

Rat u Ukrajini - moderirana tema - Page 50 Empty Re: Rat u Ukrajini - moderirana tema

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum