ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Page 36 of 50 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 43 ... 50  Next

Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 36 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Hoholo Mudovski 4/5/2024, 11:35

crvenkasti wrote:Oni mladi i zdravi, pa mrtvi, Ero star i sav sjeban, pa još živ.

Uživanje ih le gledati onako mrtve.
ero je humanist... broji mrtve humanse

Hoholo Mudovski

Posts : 5914
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 36 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Eroo 4/5/2024, 11:38

RayMabus wrote:Ruski sistemi protuzračne odbrane uništili su četiri projektila velikog dometa ATACMS, koje su Ukrajini poslale Sjedinjenje Američke Države i koje je Kijev lansirao na Krimski poluotok, saopćilo je rusko ministarstvo odbrane u subotu ujutro.

Kijev napao ruske snage na Krimu američkim raketama velikog dometa

Ja samo vidim snimke kako im masovno uništavaju živu silu, aerodrome, radare, S-4000...
Uskoro i Kerčki most. Kuvertiram.


Last edited by Eroo on 4/5/2024, 11:39; edited 1 time in total

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78041
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 36 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 4/5/2024, 11:39

Američka pomoć od 61 milijarde dolara: uvjeti, uvjeti i ograničenja za udare na Rusku Federaciju kako se ne bi isprovocirao Putin

https://tsn.ua/exclusive/amerikanska-dopomoga-na-61-mlrd-umovi-stroki-ta-obmezhennya-na-udari-po-rf-schob-ne-sprovokuvati-putina-2571588.html

A dobro.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 36 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 4/5/2024, 12:04

Ode još jedna samohodna haubica Msta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 36 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 4/5/2024, 12:18

Sačmarica koja ispaljuje sačmu je pristojno obrambeno oružje. Naposljetku, FPV dron težak dva kilograma veličine je i brzine ptice. Brz strijelac mogao bi loviti FPV dron poput patke.

Ruske oružane snage izdaju nešto sačmarica za obranu od bespilotnih letjelica — ali ni približno dovoljno za zaštitu svih 400.000 vojnika u Ukrajini. Tako je barem jedan vojnik zamolio civile da mu kupe sačmaricu — i pošalju je poštom na bojišnicu.

“Molim vas, pomozite nam s pumparicama (pump-action shotgun, op.FH.)”, rekao je šokirani ruski vojnik u videoporuci svojim pristašama kod kuće. “Bilo koje sranje će poslužiti.”

To što vojnik mora moliti svoje prijatelje da mu pošalju sačmaricu naglašava mučenje Kremlja da nabavi veliki broj sačmarica kroz vojne kanale i opremi dovoljno jedinica na prvoj liniji da osiguraju pouzdanu obranu od dronova.

“Jednostavno nas spaljuju”, rekao je vojnik koji je molio pušku o ukrajinskim dronovima. Samo jedna eksplodirajuća letjelica vas “rastrgne”.

Rusi nemaju rješenje, Ukrajinci ih gađaju sa 100.000 dronova mjesečno: "Spaljuju nas"
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 36 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by crvenkasti 4/5/2024, 12:31

Eroo wrote:
crvenkasti wrote:Oni mladi i zdravi, pa mrtvi, Ero star i sav sjeban, pa još živ.

Uživanje ih le gledati onako mrtve.
Zagorit će ti pasulj dok blebetaš, čovječe...
Moja omladina mi se  upravo javila iz 3 države.
Jedni od njih se sada vozikaju lijevom stranom ceste,
a to mi je trenutno najveća briga...Kažu mi da je
jedino zajeban  kružni tok, a ide to ako se pazi...
A ti, jesi li proslavio Rafale? Lep je, jelda? :D

Da sam ti ja rodbina, ja bih pobjegao u južnu Ameriku, daleki istok, Novi Zeland, tako nešto.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29499
2014-04-17


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 36 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Eroo 4/5/2024, 12:36

crvenkasti wrote:
Eroo wrote:
crvenkasti wrote:Oni mladi i zdravi, pa mrtvi, Ero star i sav sjeban, pa još živ.

Uživanje ih le gledati onako mrtve.
Zagorit će ti pasulj dok blebetaš, čovječe...
Moja omladina mi se  upravo javila iz 3 države.
Jedni od njih se sada vozikaju lijevom stranom ceste,
a to mi je trenutno najveća briga...Kažu mi da je
jedino zajeban  kružni tok, a ide to ako se pazi...
A ti, jesi li proslavio Rafale? Lep je, jelda? :D

Da sam ti ja rodbina, ja bih pobjegao u južnu Ameriku, daleki istok, Novi Zeland, tako nešto.
Znao sam. Nisi ti lud kako izgledaš. Rusija ti ipak ne miriše previše...

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78041
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 36 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Eroo 4/5/2024, 12:37


_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78041
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 36 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Eroo 4/5/2024, 12:42

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 36 Screenshot-15751
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 36 Screenshot-15752

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78041
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 36 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 4/5/2024, 12:59

Neke europske zemlje najavljuju da će dio izbjeglica vratiti u Ukrajinu. Znači li to da je rat završen i da je ukrajinska vojska oslobodilački stigla na državne granice iz 1991., ili barem na one iz veljače 2022. godine?

Naprotiv: fronta se u Ukrajini pomiče, ali prema zapadu, a kao jedan od razloga uzmaka ukrajinske vojske označen je manjak vojnika. Stoga je Vrhovna Rada nedavno zakonski spustila dobnu granicu za regrutaciju na 25 godina i povećala kazne za izbjegavanje služenja vojnog roka.

Ukrajina je također prestala izdavati nove putovnice muškarcima u regrutnoj dobi koji žive u inozemstvu, te je za sve muškarce od 18 do 60 godina obustavila konzularne usluge, kako bi ih natjerala da se vrate u zemlju.

- Postoje načini da se provjeri je li osoba izvršila svoju mobilizacijsku dužnost ili je izuzeta od nje – objasnila je litvanska premijerka, navodeći da se to može provjeriti prilikom podnošenja zahtjeva za produljenje boravišne dozvole.

Prema Eurostatu, u EU trenutno živi 4,3 milijuna Ukrajinaca, od kojih je njih 860.000 u dobi za služenje vojnog roka. Prema litvanskom Odjelu za migracije, boravišnu dozvolu u Litvi trenutno ima nešto više od 29.000 vojno sposobnih ukrajinskih muškaraca.

Panika u EU: počinju li uhićenja mladića koji su zbog rata pobjegli iz Ukrajine? Žele ih izručiti i poslati u rovove

Utekli i onda očekuju da netko drugi ratuje za Ukrajinu. A stvarno svašta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 36 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 4/5/2024, 13:11

Brojnost ukrajinske vojske u kritičnom stanju

Ukrajinska vojska na stabilnim delovima fronta ima oko 70 odsto ljudstva, dok na delovima fronta gde se vode žestoke borbe njena brojnost iznosi oko 40 procenata, izjavio je bivši šef Ministarstva unutrašnjih poslova Ukrajine Jurij Lucenko.

Kako je rekao, vojno rukovodstvo i predsednik Vladimir Zelenski dužni su da saopšte javnosti da se Ukrajina trenutno nalazi u „kritičnom trenutku“ budući da je vojsci potrebna popuna.

--

A PA POPUNI. ŠTA TI TO NAMA PRIČAŠ ? KO DA NAS BOLI KURAC ZA TEBE.

DOBIJU PARE, DOBIJU MUNICIJU, DOBIJU GOMILU OPREME. I ONDA BI JOŠ DA TI I LJUDE SVOJE ŠALJEMO.

MA IDI U PIČKU MATERINU. ETO TAKO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 36 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Hoholo Mudovski 4/5/2024, 13:13

RayMabus wrote:Brojnost ukrajinske vojske u kritičnom stanju

Ukrajinska vojska na stabilnim delovima fronta ima oko 70 odsto ljudstva, dok na delovima fronta gde se vode žestoke borbe njena brojnost iznosi oko 40 procenata, izjavio je bivši šef Ministarstva unutrašnjih poslova Ukrajine Jurij Lucenko.

Kako je rekao, vojno rukovodstvo i predsednik Vladimir Zelenski dužni su da saopšte javnosti da se Ukrajina trenutno nalazi u „kritičnom trenutku“ budući da je vojsci potrebna popuna.

--

A PA POPUNI. ŠTA TI TO NAMA PRIČAŠ ? KO DA NAS BOLI KURAC ZA TEBE.

DOBIJU PARE, DOBIJU MUNICIJU, DOBIJU GOMILU OPREME. I ONDA BI JOŠ DA TI I LJUDE SVOJE ŠALJEMO.

MA IDI U PIČKU MATERINU. ETO TAKO.
Šta ih manje ima manje će ih poginuti...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5914
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 36 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 4/5/2024, 13:16

Hoholo Mudovski wrote:
RayMabus wrote:Brojnost ukrajinske vojske u kritičnom stanju

Ukrajinska vojska na stabilnim delovima fronta ima oko 70 odsto ljudstva, dok na delovima fronta gde se vode žestoke borbe njena brojnost iznosi oko 40 procenata, izjavio je bivši šef Ministarstva unutrašnjih poslova Ukrajine Jurij Lucenko.

Kako je rekao, vojno rukovodstvo i predsednik Vladimir Zelenski dužni su da saopšte javnosti da se Ukrajina trenutno nalazi u „kritičnom trenutku“ budući da je vojsci potrebna popuna.

--

A PA POPUNI. ŠTA TI TO NAMA PRIČAŠ ? KO DA NAS BOLI KURAC ZA TEBE.

DOBIJU PARE, DOBIJU MUNICIJU, DOBIJU GOMILU OPREME. I ONDA BI JOŠ DA TI I LJUDE SVOJE ŠALJEMO.

MA IDI U PIČKU MATERINU. ETO TAKO.
Šta ih manje ima manje će ih poginuti...
TO TI JE ĐUBRE OD ZELENSKOGA KOJI JE LUTAK KABALE IZ LONDONA I DC WASHINGTON CENTRA I ONDA ETO KAO RUSI NAPREDUJU PA NEK EUROPA POAŠLJE LJUDE TJ UVUĆE SE U RAT ZA INTERESE LONDONA I WASHINGTONA.

AJ TI FINO U PIČKU MATERINU SKUPA S NJIMA.

ZAŠTO JA STALNO SPOMINJEM FIKU I ORBANA DA ĆE TO BLOKIRAT NEGO ZATO ŠTA ZNAM ŠTA SU IM PLANOVI.

DE ODJEBI ĐUBRE JEDNO KABALSKO.

KO TI JEBE MATER.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 36 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 4/5/2024, 13:49

Nek ide u pičku materinu.

Zna da mu je država u ratu i ne priprema sto tisuća rezervista za rotaciju i da ima u pozadini nego huška preko anglosasije i drugih da mu EU pošalje trupe.

MA POSLAT ĆU TI KURAC.


Last edited by RayMabus on 4/5/2024, 13:50; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 36 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by crvenkasti 4/5/2024, 13:49

Eroo wrote:Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 36 Screenshot-15751
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 36 Screenshot-15752

Ne treba razmišljati.
Prepiraš ono što rade drugi.

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29499
2014-04-17


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 36 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 4/5/2024, 13:53

Sad su kao neke priče a to je finta da eu pošalje trupe u Ukrajinu al na grancu ovamo jer se tu ne puca pa da Zelenko može osloboditi pedesetak tisuća vojnika za rat na istoku Ukrajine.

PA ĆEKAJ SINE TI IMAŠ SVOJE LJUDE, PROGLASIŠ MOBILIZACIJU I TO JE TO.

PA PRAVITE NAS SVIMA IDIOTIMA I POKUŠAVATE DOVUĆI VOJSKE DRŽAVA U EUROPI U UKRAJINI DA RATUJU ZA VAS.

NEĆE.

I PUŠI KURAC.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 36 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 4/5/2024, 14:24

Ja ne želim dezertere i petu kolonu u državi i sad ako ukrajinsko ministarstvo to zatraži od Hrvatske a ima njenih državljana ovdje a koji nisu obavili vojnu obvezu a stigao im je vojni poziv mi ćemo ih dovesti tamo gdje treba da marširaju na Rusiju.

A kome se to ne sviđa nek ODJEBE IZ HRVATSKE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 36 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Eroo 4/5/2024, 14:34

Hoholo Mudovski wrote:
crvenkasti wrote:Oni mladi i zdravi, pa mrtvi, Ero star i sav sjeban, pa još živ.

Uživanje ih le gledati onako mrtve.
ero je humanist... broji mrtve humanse
A vi ste sotonistiii
Evo ISILovci, oni barem računaju na 72 djevice.
Na što računate vi, pravoslavci? Zar niste i vi kršćani?
Daleko ste vi od kršćanstva.
Mislim na vas rusofile, naravno. Ima i pravoslavaca dobrih kršćana.
Dapače većina njih. Krivi su jer su vam dozvolili da im zagorčavate život.
Nećete zadugo, ja sam u to siguran.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78041
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 36 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Eroo 4/5/2024, 14:37

crvenkasti wrote:
Eroo wrote:Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 36 Screenshot-15751
Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 36 Screenshot-15752

Ne treba razmišljati.
Prepiraš ono što rade drugi.
I ne moraš, sotono. Barem prebroji...oborili(tako kažu) 4 a 10 nisu.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78041
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 36 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 4/5/2024, 14:51

Rusija troši oko 25% državnog proračuna na militarizaciju.

Putin i dalje vjeruje da postoji prijetnja Rusiji od NATO-a i spreman je potrošiti sve veći iznos proračuna na naoružanje, rekla je direktorica Nacionalne obavještajne službe SAD-a Avril Haines na saslušanju u Kongresu.

"Putin je povećao potrošnju za obranu na gotovo 7 posto BDP-a, što je gotovo dvostruko više od povijesnog prosjeka. Ruski proračun za obranu sada čini oko 25% ukupne potrošnje", rekao je Haines.

Ona također vjeruje da je kineska opskrba Rusije robom dvostruke namjene išla u korist Moskve i njezine obrambene industrije. Zbog toga RF napreduje u regijama Donjeck i Harkov.

https://twitter.com/Gerashchenko_en/status/1786732000277152160
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 36 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by RayMabus 4/5/2024, 14:59

Trebalo bi počet razmišljati o slanju kineskih dobrovoljaca u rat u Ukrajini a na strani cara Putina.

Velika je nezaposlenost mladih u Kini. Previše nezaposlenih je opasnost za vladajući režim u Kini.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II - Page 36 Empty Re: Ukrajinska ofenziva - rikverc faza II

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 36 of 50 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 43 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum