ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBANE KAKO TO SRPSKO IME IMAS?

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

LJUBANE KAKO TO SRPSKO IME IMAS? - Page 4 Empty Re: LJUBANE KAKO TO SRPSKO IME IMAS?

Post by mentalitet 26/8/2024, 06:18

metilda wrote:Uvjerila sam se da nema smisla nekoga uvjeravati da je u krivu. Jednostavno, treba poći od sebe. Bi li ti i bih li ja promijenila svoje političko, kulturno i vjersko opredjeljenje? Ja možda bih u nekim sitnicama što se tiče politike i kulture, ali što se vjere tiče sukobljavam se i s katolicima kad evidentiram da trabunjaju gluposti koje nemaju veze sa Svetim pismom, tj Biblijom. Ni s naukom Isusovim ni naukom KC. Nekidan tako oko teme tzv. obiteljskog prokletstva navedem sve citate iz Biblije koji potvrđuju da takvo nešto ne postoji. Ona meni pošalje masu videa s propovijefima raznih karizmatika. Kažem joj, oni su samo ljudi, pokupili su to od protestanata koji vjeruju u predestinaciju, to je u suprotnosti sa katoličkom vjerom. Na moje citate ni da se osvrne, i dalje mi šalje ljudsku predaju. Odustala sam od te teme i zamolila je da mi više ništa ne šalje. Niti ona hoće niti može promijeniti svoje mišljenja. Ja mogu ali neću jer je ispravno. Ona doduše misli da ja hulim, ali to nije moj problem.
Tako ni ti nećeš nikoga uvjeriti u suprotno ma koliko god se trudio i izgubio vremena na uvjeravanje. Bolje to vrijeme provesti negdje u prirodi, sa obitelji ili sa pčelicama. 👍

I ja sam se uvjerio da se samo idiote ne moze uvjeriti u nesto istinskim i pravim cinjenicama.Polemika zato i postoji da bi se vidjela razlicita misljenja i uglovi koje mi ne vidimo.Ja osobno nemam kompleksa priznati ni djetetu nekom da je upravu ako mi dokaze to sto tvrdi.To sam jednom davno dozivio i posramio se,ali sam mu rekao da u pravu i zato mu hvala.Ne znam da li si chula onu "Sumnjam,dakle postojim"?Samo idioti misle da su jedino oni u pravu i ne sumnjaju u svoju mentalnu bolest.
Na ovaj forum sam poceo dolaziti davno zbog vijesti.Mnogi su donosili razne vijesti sa raznih strana i svjetskih medija kao i iz bivse YU pa nisi trebao trositi puno vremena da trazis po internetu sto te zanimalo kada je skoro sve bilo na jednom mjestu jer je bio razlicit sastav forumski.Medjutim bilo je i puno djechijih ispada tipa moj tata je jachi od tvoga i ima vecu pishu.Razumijes?Ovaj sada forum se sveo na par normalnih ljudi koje ovdje drzi vjerojatno samo navika a vecina su mentalni bolesnici.S vremenom sam shvatio da nije lijepo ni kulturno vrijedjati ih i ulaziti sa takvima u sukobe jer su fakat mentalni bolesnici koji nisu krivi za svoju bolest.Ponekada me opali zivac jer stvarno ne mogu preshutiti neke nebuloze pa se spustim na njihov nivo i onda ih izpichkaram jer mi je glupo bilo shto suvislo objashnjavati.Evo,bez obzira koliko imamo mnogo razlicitih stavova o nekim stvarima nema vrijedjanja na osobnoj razini nego je postovanje prema tebi jer si zasluzila svojim pristupom ovoj temi.Izgubio sam volju za pisanjem.Znam sebe jer mi je pisanje strast.To ti je kao kada izgubish volju za nekom zenskom koja ti se jako dopadala dok je nisi dublje upoznao,to moze biti i obratno.Samo sam zelio plasticno da pokazem kako se osjecam.Pomishljam da ugasim nalog ali opet u sebi kazem nemoj jer ima kako sam rekao par likova loje je ugodno citati.Meni nije primarno neki cilj da bilo koga uvjerim u bilo shto nego ne podnosim laz i licemjerje pa zato chesto udjem u konflikt sa odredjem idiotima.Mislim ono,kada gledash racionalno ,to su ti ljudi meni?Da li sam ih ikada sreo u stvarnom zivotu?Nemam nikakvih iluzija da je ovo samo virtualni svijet koji mi je samo pomogao da shvatim koliko mentalmih bolesnika zivi oko nas ,ne samo medju hrvatima vec i srbima,muslimanima,amerima i svim ostalim narodima.Nekada se govorilo da u svakom zitu ima kukolja a ja sam dodao da u danasnje vrijeme u svakom kukolju ima i po koje zrno zita.Takva su vremena sto reche Andric "Dodju tako nekad vremena gdje se fukara obogati .glup progovori a pametan zacuti"E nek se on goni u sto PM necu da cutim.

mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

LJUBANE KAKO TO SRPSKO IME IMAS? - Page 4 Empty Re: LJUBANE KAKO TO SRPSKO IME IMAS?

Post by metilda 27/8/2024, 06:36

Evo samo da ti javim da se moram jedno vrijeme odmoriti od foruma. Od srca ti hvala za ovu ugodnu konverzaciju i što ni jednom nisi opsovao u našoj prepisci. Kad ljude poštujemo, ljudi nam ako su ljudi poštovanjem i uzvrate. 
Želim ti ugodnu jesen, ja je jedva čekam. Volim jesen, njene boje i mirise, njenu ljupku tugaljivost koja me podsjeća na djetinjstvo kad smo se kao djeca igrali siromaha i gradili sebi skloništa da se kao beskućnici zaštitimo od kiše. Još imam u nosnicama taj miris zrelih šipaka, bakine konšerve i mokre zemlje. Eto, kad se malo odmorim nadam se da ću te naći na forumu kako vodiš svoje bitke. Stoj mi dobro i zdravo.  :love

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 5012
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

LJUBANE KAKO TO SRPSKO IME IMAS? - Page 4 Empty Re: LJUBANE KAKO TO SRPSKO IME IMAS?

Post by mentalitet 28/8/2024, 20:32

metilda wrote:Evo samo da ti javim da se moram jedno vrijeme odmoriti od foruma. Od srca ti hvala za ovu ugodnu konverzaciju i što ni jednom nisi opsovao u našoj prepisci. Kad ljude poštujemo, ljudi nam ako su ljudi poštovanjem i uzvrate. 
Želim ti ugodnu jesen, ja je jedva čekam. Volim jesen, njene boje i mirise, njenu ljupku tugaljivost koja me podsjeća na djetinjstvo kad smo se kao djeca igrali siromaha i gradili sebi skloništa da se kao beskućnici zaštitimo od kiše. Još imam u nosnicama taj miris zrelih šipaka, bakine konšerve i mokre zemlje. Eto, kad se malo odmorim nadam se da ću te naći na forumu kako vodiš svoje bitke. Stoj mi dobro i zdravo.  :love

Dobra odluka,sve cestitke.Poznavao sam davno jednu curu bila je Psihijatar i ona me zarazila da se bavim tudjim mozgovima.::::)).Bila je dobar covjek i lijepa zena.Dobro smo se slagali i malo falilo da je ozenim.Ali za moje pojmove bila caknuta skroz u nekim stvarima.To je objasnjavala time da ima previse kontakta sa mentalnim bolesnicima.Tako ti je i na ovom forumu,ako se druzis previse sa idiotima postajes kao i oni.Uzivaj u jeseni.Kod mene to kratko traje i to negdje tek u 3 mjesecu.Za mjesec dana opadne lisce i odmah drugo propupa tako da nemam osjecaj godisnjih doba.Pusa iz USA.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

LJUBANE KAKO TO SRPSKO IME IMAS? - Page 4 Empty Re: LJUBANE KAKO TO SRPSKO IME IMAS?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum