ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Page 28 of 35 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 31 ... 35  Next

Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 28 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 9/4/2024, 15:17

Baš fin rat iscrpljivanja. Trajat će jako dugo sad kad se brat Xi otvoreno pridruži Putinu u borbi protiv NATO pakta.

Valjda je mali Švabo pripremio onih 500 miljardi eura ( da dobro ste čuli ) šta ću mu uzet iz kase.

RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 28 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 9/4/2024, 15:25

Rijeka teče i to je rijeka tekučica i preko nje ima mostova i fino fitilj, malo dinamita i boli te kurac.

Kad osvoji ovaj dio Ukrajine poviše Dnjepra onda fino dignit te mostove u zrak al kako je Kijev s ovu stranu a neće sad oni pop iz Moskve tu stat kad mu je crkva dva metra al s ovu stranu rijeke nego priprema napada iz Bjelorusije i idemo dalje.

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 28 Rdr_father_abraham2

Meni puca baš kurac. Jebe se mene. Meni je taj rat u Ukrajini sporedan. Moja meta je malo zapadnije od toga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 28 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Eroo 9/4/2024, 15:38

Mislim da je ovaj forum oša u krasni qratz.
Vrijeme je za povlačenje odavde.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78039
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 28 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 9/4/2024, 15:42

Otiša je svijet u kurac a ne forum jer ste mi instalirali Komšića.

Sad biježite od stvarnosti i zabijte glavu u pijesak ko nojevi jer vam se ne sviđa ono šta dolazi.

RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 28 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Hoholo Mudovski 9/4/2024, 15:53

RayMabus wrote:Baš fin rat iscrpljivanja. Trajat će jako dugo sad kad se brat Xi otvoreno pridruži Putinu u borbi protiv NATO pakta.

Valjda je mali Švabo pripremio onih 500 miljardi eura ( da dobro ste čuli ) šta ću mu uzet iz kase.
kaže kineska kletva , dabogda živio u zanimljivim vremenima.
a kako ova vremena nazvati nego zanimljivim, počevši od kraja 2019
pa sve preko kraja prošle godine kada su dva istočna despota, putin i xi na uluci moskve prilikom rastanka objavili da kreću u razmontiranje poretka. doduše ne tim riječima, ali na način da ga se drugačije nije moglo protumačiti.
naravno, hrvati će i ovaj put na grablje kao i uvjek kada su svjetska zbivanja - zanimljiva

_________________
Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 28 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5903
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 28 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 9/4/2024, 15:54

Vi ste ovce koje bleje i traže sijena.

I ništa vas drugo ne zanima.

Vama je potpuno svjedno šta tamo u Briselu skupina ljudi koje nitko nije izabra diktira državama i njenim vladama šta i kako tj šta je taj centar zamislio a zamislio je pokoriti čovječanstvo.

I onda se čudite sad kad nešto krene na vas i napravi vam to da će cijela Europa plivati u moru krvi tj da ću pobiti sve te ovce uključivši i vaše biološke potomke.

Naravno da ću vas sve pobiti.

Još najbolje da vas ostavim žive kako bi vi održavali onaj gore navedeni sistem na životu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 28 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Hoholo Mudovski 9/4/2024, 15:58

Eroo wrote:Mislim da je ovaj forum oša u krasni qratz.
Vrijeme je za povlačenje odavde.
što reći, možda da prodaš drugi dio rečenice za bilbord u odesi i karhviu

_________________
Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 28 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5903
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 28 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 9/4/2024, 16:06

Sad će izbori u državi. Za koga ćete glasat ? Jebe se vas jer to korupcija i gnjilo. Samo nek je vašim guzicama dobro.

Evo sad ćete vidit kako će vam bit dobro.

Nećete vi na ovoj planeti takvi kakvi ste postojat.

Il ćete počet kapčat neke stvari il će vas vasiona izbrisati iz svog svemira.



RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 28 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 9/4/2024, 16:13

A mali Švaba nek pripremi 500 miljardi dolara jer se ja uopće ne šalim s ovom pričom da sam minirao mostove na Dnjepru.

Ja se uopće ne šalim.

Meni vaši životi i guzice ne znače ama baš ništa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 28 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 9/4/2024, 16:18

Ruska vojska je praktično izbacila VSU iz Pervomajskog na boku Avdejevke.

Saopšteno je da je 9. brigada 1. armijskog korpusa uspela da oslobodi skoro celo selo. Izjave o potpunom oslobođenju sela su preuranjene.

Čiste se poslednje kuće na periferiji.

Čelični stisak ruskih klješat: VSU gubi i Pervomajskoje
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 28 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 9/4/2024, 16:26

Malo malo pa padne selo.

Neće Tauruse da šalje. Nakon dvi godine od napada koluta očima i pravi se nemušt.

Evo sad češ vidit kome češ se ti pravit nemušt i čekat da netko drugi nešto a ti češ drkat kurac i podržavat Komšića.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 28 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 9/4/2024, 16:35

Bitnije im je bavit se trpačinom i kako će zadržat fotelje i vladat glupim ovcama koje će prije toga obraditi tako da budu poslušne i rade za njih nego taj rat tamo.

Dapače gledaju da se ne zamjere Putinu jer i dalje računaju na neki dogovor jer im treba energenata i drugo da održe taj svoj sistem na životu.

I eto fino ja na Dnjepru, minirao mostove i gledam tog istog Putina kako lagano gricka i kreće prema njima.

Da im se najebe majke usrane.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 28 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Hoholo Mudovski 9/4/2024, 16:45

RayMabus wrote:Bitnije im je bavit se trpačinom i kako će zadržat fotelje i vladat glupim ovcama koje će prije toga obraditi tako da budu poslušne i rade za njih nego taj rat tamo.

Dapače gledaju da se ne zamjere Putinu jer i dalje računaju na neki dogovor jer im treba energenata i drugo da održe taj svoj sistem na životu.

I eto fino ja na Dnjepru, minirao mostove i gledam tog istog Putina kako lagano gricka i kreće prema njima.

Da im se najebe majke usrane.

Nego generale što kažu ovi tvoji u GF kako ovo stanje utječe na Bidenovu kampanju.
Ipak on je čovjek koji jedini može spasiti civilizaciju u ovim bremenitim vremenima.

_________________
Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 28 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5903
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 28 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 9/4/2024, 16:49

A kog brige ?

Tko god dobije taj mandat čeka ga Kina i nema se vremena zajebavat s tamo nekom Ukrajinom.

Opet će mali Švaba morat krknit 500 miljardi eura iz svog đepa da mu Putin na međedu ne ujaše u Berlin.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 28 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 9/4/2024, 16:56

Šta će taj u Americi tko god bio kad na jesen zasjedne u Bijelu kuću ?

Di piše da neće opet ova druga strana osvojit jedan dom Kongresa pa blokirat opet isto ko sada ?

Njima je pomorski pravac Izrael Iran i Kina a ovo istočna Ukrajina im je pored tih problema koji sad dolaze sporedno.

Prevedeno: Mali Švaba se nada nećemu a nema od toga ništa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 28 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 9/4/2024, 16:58

Onda će mali Švaba shvatit da general galaksije pijucka kaficu s ove strane Dnjepra i ima lijep pogled na most kojeg je minirao.

I boli ga kurac.

A oni pop kad to sve osvoji a Kijev mu je s druge strane neće se zaustavit tu a crkva mu je par metara dalje samo s ovu stranu rijeke. Ide on dalje. Prema malom Švabi. Da mu se najebe majke usrane.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 28 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Eroo 9/4/2024, 17:13

Hoholo Mudovski wrote:
Eroo wrote:Mislim da je ovaj forum oša u krasni qratz.
Vrijeme je za povlačenje odavde.
što reći, možda da prodaš drugi dio rečenice za bilbord u odesi i karhviu
Ovo ti je za poslije večere, odnosno prije spavanja.
Što god pošalješ u mislima vrati ti se triput bolje ili gore, ovisno šta si poslao.
Nije to samo istočna filozofija, to je i moje vlastito iskustvo.
Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 28 20
Eroo
Eroo

Posts : 78039
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 28 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by T. 9/4/2024, 17:23

Eroo wrote:PS...a to je to. 

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 28 Screenshot-15374
Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 28 Screenshot-15375
to je crtež...
a ovo je stvarnost:

_________________
Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 28 60810
T.
T.

Posts : 17407
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 28 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by veber 9/4/2024, 18:44

glupi srbi i dalje ne znaju kaj je internet.

kreteni srpskoruski ja na tigvensere ostavim model.

u više formata

jedan je u STL

pa mogu direktno printat


glupi srbi

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 28 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by crvenkasti 9/4/2024, 19:55

Užas!

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 28 Ukr110

@rezervsvo reports on Donetsk direction

"Our readers from the occupied territory report a massive charge of enemy positions and concentrations in the near rear of the Donetsk enemy group.

Intensive strikes are being carried out on Zhelanny, Galitsynivka and Karlovka. People report that from 6 am  "is like being in hell".

@Slavyangrad | Inna 👋
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29498
2014-04-17


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 28 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Eroo 9/4/2024, 20:29

Tip nije na vrijeme razumio  razliku između ruske demokracije i ukrajinske hunte.

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 28 Screenshot-15384
Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 28 Screenshot-15385

https://www.nin.rs/svet/vesti/47729/ruski-antiratni-aktivista-preminuo-u-pritvoru

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78039
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 28 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 28 of 35 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 31 ... 35  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum