ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Page 46 of 50 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50  Next

Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 46 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 20/3/2024, 10:46

Tko vodi danas ? :coffee

RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 46 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by T. 20/3/2024, 10:50

uvijek vodi  jedan te isti...

military-industrial complex ili ti MIC...

_________________
Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 46 60810
T.
T.

Posts : 17388
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 46 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 20/3/2024, 10:58

General galaksije vodi danas. GF5 nikad ne gubi ratove.

U Kini se prije rađalo 20 miljona ljudi a sad samo 9 miljona i uskoro će razlika rođenih umrlih tamo biti deset miljona godišnje i propao im je posao s nekretninama a gdje su pumpali kineski BDP i sad partija na valu jeftinih Putinovih energenata štanca industriju i preplavljuje EU koja onda ima izbor: il carine il uništenje evropske industrije.

Carine znače trgovinski rat između Europe i Kine a to još više približava Kinu i Rusiju.

--

Kineske tvornice preplavljuju svjetsko tržište jeftinijim automobilima, kućanskim aparatima, čipovima i elektronikom, pa se očekuje nova runda trgovinskih napetosti s SAD-om i Europom, navodi The Washington Post. Kineska industrijska proizvodnja u prva dva mjeseca ove godine porasla je sedam posto u dolarskoj vrijednosti u odnosu na isto razdoblje 2023., objavio je Peking u ponedjeljak. No pad cijena brojnih proizvoda, zbog prevelike proizvodnje u Kini, znači da izvoz količinski još brže raste. Kina proizvodi trećinu svjetskih industrijskih proizvoda, ili više nego SAD, Njemačka, Japan i Južna Koreja zajedno, prema podacima UN-a. Uslijed krize nekretninskog sektora, Kina je prošlih godina više ulagala u industriju: prema kineskoj središnjoj banci, lani su novi krediti za industriju porasli na 670 milijardi dolara s 83 milijarde dolara u 2019. Istovremeno su krediti za nekretnine s 800 milijardi dolara u 2019. pali na 75 milijardi dolara.

Njihova jeftina roba preplavila je svijet, panika raste: ‘Pa pogledajte što se dogodilo od 2019

--

Bog vam je dao slobodnu volju i taj zakon svi iz anđeoske hijerarhije moraju poštivati bilo da su demoni ( tzv pali anđeli ) bilo da su anđeli ( dakle kao ovi šta nisu demoni tj tzv pali anđeli ).

Postoji caka: On ( Bog Kreator ) vam je dao slobodnu volju ali nije rekao između čega.

Izaberite nešto: uništenje ili trgovinski rat s Kinom.

LP od GF5 ( GLAVNI KOMANDUJUĆI GALAKTIČKE KONFEDERACIJE dakle savez miroljubljivih planeta na fizičkoj ravni a ujedno i inkarnirani anđeo Prijestolnik a to su Božji autoriteti i Bog i batina na fizičkoj ravni ).

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 46 513wRLRu36L._AC_UF1000,1000_QL80_

Đeneral dolazi.

:coffee
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 46 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by crvenkasti 20/3/2024, 11:34

Ovo se nikako nije smjelo dogoditi, sankcije su trebale zaustaviti Rusiju. Sada Rusija izgleda nezaustavljivo.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29477
2014-04-17


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 46 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 20/3/2024, 11:38

crvenkasti wrote:Ovo se nikako nije smjelo dogoditi, sankcije su trebale zaustaviti Rusiju. Sada Rusija izgleda nezaustavljivo.
A ne može sad kad su mu već dali Hašku optužnicu a on opet dobio mandat na idućih šest godina.

Sad je gotovo. Sad ide pušenje kurca generalu galaksije od strane globalne kabale.

NAPUŠITE SE KURCA.

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 46 2Q==

RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 46 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 20/3/2024, 11:55

Takvi ti je život pajdo.

Male ribice ( obične duše ) plivaju po galaksiji i gledaju di će se inkarnirat i onda nalete na đenerala galaksije i dignu mu tlak i ide izbacivanje s te iste fizičke ravni u svijet duhova jer je on glavni na toj fizičkoj ravni.

KOGA NEMA TAJ NE POSTOJI.

LP OD GF5



Stvaramo novi svijet.

Moja ime je i kao inkarnirani i kao duša Nova duša a to znači dolazi promjena i anđeo sam Znanja a to su Prijestolnici a njihova je zadaća pomagati inkarniranim dušama na njihovom duhovnom putu.

Tri puta me preglasaš i onda me praviš budalom i misliš da ja tako truli nakaradni sistem neću uništit tj da ću to ostavit tako na ovoj planeti tj njenoj površini.

AJTE BOG.

---


Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

Amerikancima puna usta borba protiv korupcije a šta je vijećni mandat nego upravo to al eto njima ne odgovara jer neće doć onda njihov pa onda ništa i tko te jebe.

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 46 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 20/3/2024, 12:46

Moraju se pomiriti s time da će uskoro svi biti likvidirani.

Male jedinice svijesti koje se inkarniraju na fizičku ravan pa umisle da su tko zna šta i da će oni nametat svoja pravila i tako ta priča ( vidi pod Komšić ) i onda im samo najdublje tame nešto izroni i otpuhuje dim cigare dok pijucka svoju kaficu a u pozadini spaljeni gradovi, kidanja udova, ubijanja djece, najveće sranje koje možete iti zamisliti a on ni ne trepće i sve mu je ravno ... jer stvara novi svijet.

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 46 Default-coffee-shops-0
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 46 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 20/3/2024, 13:00

I sad izaberite nešto. Šta se mene osobno tiče ja sam zakon slobodne volje ispoštovao a na vama je da izaberete: uništenje evropske industrije ili carine bratu Xiju.

Imajte u vidu da se prije u Kini rađalo 20 miljona ljudi a sad samo 9 miljona i da mu je pukao nekretninski balon i onda pare usmjerava u štancanje svega i svačega plus izvozi ono šta je proizvodio a ne može sad prodat u Kini a svake godine će situacija s demografijom biti teža dakle mora samo još jače izvoziti a pogonjen je na jeftin ruski plin i naftu.

--

Đeneral dolazi.

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 46 Images?q=tbn:ANd9GcQ7_7EnKWBG62IhfVl9RK5Q8OJmNrf3w9Ru9g&usqp=CAU

William T. Anderson poznat pod nadimkom " Krvavi Bill " Anderson, bio je vojnik koji je bio jedan od najsmrtonosnijih i najozloglašenijih gerilskih vođa Konfederacije u Američkom građanskom ratu. Anderson je vodio skupinu dobrovoljnih partizanskih napadača koji su ciljali lojaliste Unije i savezne vojnike u državama Missouri i Kansas.

RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 46 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 20/3/2024, 14:30

Bilo ih je 27 za stolom tog 20.02.2020 a ne uključujući mene i Orbana koji me je jedini podržao to je 25.

Više manje sve ih jednog po jednog jede mrak.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_elections_in_2024#Europe
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 46 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 20/3/2024, 14:37

I tako ... dolazi neko novo doba, ... pušu neki novi vjetrovi.

Sve se menja sem kamenja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 46 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 20/3/2024, 16:05

PA PA

Irski premijer neočekivano podnio ostavku: ‘Ne postoji pravi razlog za to, nemam konkretnih planova‘
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 46 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 20/3/2024, 16:12

Nakon općih izbora 2020. , po prvi put u povijesti, Fine Gael je ušao u koalicijsku vladu sa svojom tradicionalnom suparnicom Fiannom Fáil , kao i Zelenom strankom , s Leom Varadkarom koji je bio Tánaiste u prvoj polovici petogodišnjeg mandata vlade. mandat, a zatim postaje Taoiseach u prosincu 2022.

https://en.wikipedia.org/wiki/Fine_Gael

:kickass

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 46 2Q==
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 46 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 20/3/2024, 17:24

Ova irska pederčina od premijera je očito jutros čitala ovu temu pa iznenada dala ostavku jer se misli: bolje da ja sam uteknem nego da me ovaj zatuče.

To mu je pametan potez. Makneš se sam s puta da ne najebeš.

Đeneral dolazi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 46 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Hoholo Mudovski 20/3/2024, 17:37

RayMabus wrote:Ova irska pederčina od premijera je očito jutros čitala ovu temu pa iznenada dala ostavku jer se misli: bolje da ja sam uteknem nego da me ovaj zatuče.

To mu je pametan potez. Makneš se sam s puta da ne najebeš.

Đeneral dolazi.
Gospodine generale
Oprosti što te ometam, znam da vi iz GF promatrate u 4 dimenzije, ali ovo je forum za nas niža bića na zemlji s.2 ili 3 dimenzije, koji ipak pecipiramo Irsku kao zemlju koja je tisućama km daleko od rata u Ukrajini. Pa ako može da se spustiš malo na naš primitivni nivo i držiš 3 dimenzije na ovoj sve aktualnoj i slobodarskoj temi u kojoj primamo i disdente s drugih tema pa i galaksija :}
Hvala

_________________
Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 46 20240816
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5745
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 46 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 20/3/2024, 17:42

Sve je to jedna dimenzija i vrlo je jednostavno: tko je za Komšića taj će biti ubijen ( nestati s fizičke ravni ).

To o čemu ti pričaš zove se leptirov let il tako nešto pa pomicanje jedne male stvari na skoz drugom kraju pokrene nekoliko procesa koji na kraju dovode do giljotiranja svih Komšičevaca na ovoj planeti.

A dimenzija je samo jedna ovdje: ili si s nama ili si protiv nas.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 46 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 20/3/2024, 17:52

Ne postoje dimenzije iz Božjeg gledanja stvari jer on je sve pa dakle i sve dimenzije i njemu je to jedno.

Postoji samo anđeo Pravednik a anđeoska hijerarhija se može inkarnirati ako i obične duše jer je još uvijek mala jedinica svijesti u odnosu na neke veće entitete koji se zbog svoje veličine ne mogu inkarnirati u fizički organizam na fizičkoj ravni itd i ti anđeli Pravednici se također zovu i anđeli Prijestolnici a ima još jedan naziv za njih a to je anđeli Znanja i onda ti on opali plesku jer su mu instalirao Komšića i četvrti put dakle to je tvoja trajna namjera dakle ja ću te sad likvidirati tj te koji ga instaliraju a to je globalna kabala&company.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 46 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 20/3/2024, 18:02

Ugazili su u govno. Septičku jamu bolje rečeno kad su meni rekli da odjebem i da će oni Komšića opet i ta priča.

Sad ne znaju izač. Gaze u govnima do pasa i pitaju se: Kako se uopće izlazi iz ove govnjare u koju smo upali ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 46 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 20/3/2024, 18:09

I sad je sve puno govana.

A general galaksije otpuhuje dim sa strane dok pijucka kaficu i ...to nije moj problem.

Pozdravite Komšića.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 46 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 20/3/2024, 18:34

To ti je ko u crtiću: Hodaš hodaš i hodaš i onda oćeš opet Komšića i ja ti kažem ako to napraviš bit će sranje i ti kažeš e baš hoću jer sam ja hegemon na ovoj planeti i meni nitko ništa ne može i bit će šta ja kažem i onda ti to napraviš i otvori se rupa ispod tebe i ti upadneš u septičku jamu i sad plutaš u govnima i tražiš izlaz iz iste.

A ja sa strane pijem kaficu. :coffee
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 46 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 20/3/2024, 18:46

Ko oni bajumba jum

Komšić - otvara se rupa - PA PA

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 46 Linija-3
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 46 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus 20/3/2024, 18:49

I sad jedu govna a mene boli kurac isto ko što me bolio kurac za to čačkanje na istoku Ukrajine ) a šta sam i napisao mjesec dana prije njegovog napada da će on ( Putin ) dobit batina ako krene na cijelu Ukrajinu i da će se na kraju čačkat s njima na istoku te Ukrajine al da me boli kurac za to.

Eto.

A vrijeme ide a izbori u demokraciji su svako četiri godine i stiže LIKVIDACIJA KOMŠIČEVACA.

Jedan je danas sam odletio ( irski premijer ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 181319
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 46 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 46 of 50 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum