ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Page 8 of 50 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 50  Next

Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 8 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Hoholo Mudovski Fri 1 Mar - 8:50

RayMabus wrote:
Hoholo Mudovski wrote:
SAD razmatra mogućnost slanja više oružja Ukrajini. Ali to ne rješava stari problem mobilnih protuzračnih sustava. SAD nemaju te sustave na raspolaganju za slanje u Ukrajinu, a europske zemlje koje su imale te sustave već su poslale svoje jedinice u Ukrajinu prije nekoliko mjeseci, kada su sustavi Kubs i OSA isporučeni s puno raketa Strela-10. Sada većina tih sustava više nema streljiva, a na većini linija fronta Ukrajinci nemaju protuzračnu zaštitu osim manpadova
. Što SAD i saveznici mogu poslati Ukrajini što bi moglo promijeniti ratnu ravnotežu? Mislim da bi bilo pitanje što oni moraju poslati, a ne što bi moglo promijeniti ratnu bilancu. 
Ne triba njima baš beskonačan broj PZO raketa dužeg dometa ( od 70 do 150 km ).

Rusi gađaju ( uglavnom, po do sada viđenome ) kliznim bombama iz dva tipa aviona a to su Su-34 i Su-35 a oba tipa aviona su se počela proizvoditi 2006/07 godine i oba imaju isti motor i ruska vojna industrija tih motora je ograničena i broj jedinica proizvedenih od 2006/07 godine na ovamo je oko 150 Su-34 i 150 Su-35 dakle 20 aviona godišnje ( po deset Su-34 i po deset Su-35 godišnje ) ... i onda nekakvih 100-njak PZO raketa dužeg dometa raspoređeni širom bojišta a posebno na pravcima na koje ovi lovci dejstvuju s tim kliznim bombama koje imaju domet do 40 km a šta znači da se taj avion mora toliko približiti meti da bi ova klizna bomba uopće dojedrila do nje, oni mogu poskidati puno tih Suhoja tako da se dugoročno đeneralu Šojguu ta taktika ne bi isplatila jer bi bila isuviše skupa s obzirom na učinak.

Osim nadmoći u zraku, Orci imaju prednost i u tome što su na vlasti u Evropi likovi koji su pod utjecajem Diznijevih filmova, tipa Ursula, Kenwood Kenon, Macron, Sunak, Biden ... a koji orcima olakšavaju posao u Ukrajini...
u kliku se ufaju Ero, Veber, Asad na podmornici, & Co. a od toga im nema ništa...
Piši propalo



Hoholo Mudovski

Posts : 5870
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 8 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Eroo Fri 1 Mar - 9:40

3  bombardera srušilo? Opet?

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 8 Screenshot-14582
Eroo
Eroo

Posts : 77995
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 8 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Eroo Fri 1 Mar - 10:18

Sjećam se poplava u Oleškom nakon dizanja u zrak brane na Dnjipru.
"Golova" Saldo stoji s leđima ispred prozora  i graždanima objašnjava 
da je "vsjo normaljna" i da nema nikakvih poplava. Kao svi normalno
idu na posao itd...Međutim, kroz prozor se vidi da je sve poplavljeno...
Sjetio sam se i blagopočivšega Stemousova, koji je bio prije njega
"golova ruske hersonske oblasti".
Tip stoji s leđima okrenut prema Antonovskom most. Mlatara rukama
i kriči da će svakog Ukrajinca zadaviti vlastitim rukama ako dođe u Herson.
U istom trenutku padaju HIMARS-ovi projektili po mostu. Ostalo znamo...
Ponovit ću po stoti put: Iza svake slučajnosti stoji plan i obrnuto.

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 8 Screenshot-14583

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 77995
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 8 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by vili40 Fri 1 Mar - 10:20

Carlson komentirao intervju s Putinom: Jedna od najglupljih stvari koje sam ikad čuo
Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 8 Be698fb6-5d0f-4674-a292-232b058af294

TUCKER Carlson kritizirao je Putinovo opravdanje za invaziju na Ukrajinu, izjavivši da je "denacifikacija" zemlje "jedna od najglupljih stvari koje je ikada čuo". Razgovarajući s voditeljem Lexom Fridmanom u podcastu objavljenom u utorak, Carlson je komentirao svoj kontroverzni intervju s ruskim predsjednikom.
Bivša zvijezda Fox Newsa suočila se s hrpom negativnih reakcija zbog sastanka s čelnikom Kremlja, što je bio prvi put da je Putin pristao obaviti intervju sa zapadnim novinarom od početka rata u Ukrajini. Intervju se dotaknuo brojnih tema, od lekcija o ruskoj povijesti do Putinovih razmišljanja o sljedećim predsjedničkim izborima u SAD-u. 

"Cijeli taj razgovor nije bio stvaran"

Carlson je ispričao kako je njegov prvi dojam bio da Putin "djeluje nervozno" i da je "ušao u intervju kao previše pripremljen student". Fridman je pitao Carlsona što misli o Putinovom opravdanju za nastavak vođenja rata u Ukrajini, piše Newsweek.
Podsjetimo, ruski čelnik kontinuirano tvrdi da je cilj "denacifikacija" Ukrajine. Ukrajinski predsjednik Volodimir Zelenski, koji je Židov, opetovano je odbacivao tvrdnje Kremlja da je kijevska vlada otvoreno "pronacistička".
"Mislio sam da je to jedna od najglupljih stvari koje sam ikada čuo. Nisam razumio što to znači. Mrzim cijeli taj razgovor jer nije stvaran. To su bili samo ad hominemi. To je bio način povezivanja nekoga sa zlim režimom koji više ne postoji", objasnio je Carlson. 

"Više ne postoji nacistički pokret"

Prema Carlsonu, nacizam više ne postoji jer je "neodvojiv od njemačke nacije". "Jako sam antinacistički orijentiran. Samo kažem da u 2024. ne postoji nacistički pokret. To je način da se ljude prikaže zlima", naveo je Carlson. 
Putin je također komentirao razgovor s Carlsonom, rekavši ruskom novinaru Pavelu Aleksandroviču Zarubinu kako se pripremio na Carlsonovo "agresivno ponašanje i postavljanje takozvanih oštrih pitanja". "Nisam samo bio spreman za ovo, ja sam to želio, jer bi mi to dalo priliku da odgovorim na isti način", kazao je ruski čelnik. 
Inače, Putin je tijekom intervjua ismijavao Carlsona, šaleći se činjenicom kako su njegovi pokušaji da dobije posao u CIA-i više puta bili neuspješni. Glasnogovornik Kremlja Dmitrij Peskov prethodno je priopćio novinarima da je Putin dao intervju Carlsonu jer "ima stav koji se razlikuje" od ostalih zapadnih medija.
vili40
vili40

Male
Posts : 10986
2015-08-02


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 8 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Eroo Fri 1 Mar - 10:52

Ja bih dodao "ZNAKOVITIH nekoliko skundi".
Rusija će na kraju ipak dobiti svoga "pukovnika", to ruski narod zaslužuje.


_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 77995
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 8 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Eroo Fri 1 Mar - 11:05

vili40 wrote:

"Više ne postoji nacistički pokret"

Prema Carlsonu, nacizam više ne postoji jer je "neodvojiv od njemačke nacije". "Jako sam antinacistički orijentiran. Samo kažem da u 2024. ne postoji nacistički pokret. To je način da se ljude prikaže zlima", naveo je Carlson.
...nešto kao  "Plekovićeva Vlada je proustaška" (premijerka Brnabićka, Vucić...). Kao i svi Hrvati, naravno.
No, dobro, svi osim mene, koji sam "udbaš", ili u najboljem slučaju "Safet" ili "Šaban". jocolor
Neprijatelja se najprije nacrta kao zle, a poslije sve ide "po planu".
Eroo
Eroo

Posts : 77995
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 8 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by AlfaOmega Fri 1 Mar - 11:30

veber wrote:nema čede koji bi komentirao kako su gađali dubrovnik maljutkama, pobili civile u zaleđu kao i u konavlima

čede samo pamte mirovinu u hr


mrt rusiji
Kad god Ukri suckaju na bojištu, ti okrećeš na Domovinski rat. Ka da Ukre u ovom momentu boli kurac za zbivanjima na Balkanu 90tih

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


RayMabus likes this post

Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 8 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by AlfaOmega Fri 1 Mar - 11:36

Jebu i ne vade trenutno. Stat će nekad, ali kad




Last edited by AlfaOmega on Fri 1 Mar - 11:37; edited 1 time in total

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 8 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Eroo Fri 1 Mar - 11:36

PS:
Nadovezao bih se na moj gornji komentar, jer nisam baš bio potpuno jasan. 
U mislima sam imao i arapsko-israelske odnose.
Ako želiš komentirati današnji rat  Israel vs Hamas +, Hezbolah+Huti, trebamo
znati da se radi o ratu koji su organizirali islamisti (Iranci + Islamska braća).
Arapsko-Israelski konflikt traje po nekima 80 godina, a izvorište je 5 godina prije.
Trenutni sukob neki (naši rusofili posebno) čak  ne povezuju niti sa događajima
od 7.10., već se odmah ide na "israelski genocid u Gazi".
Hoću reći, radikalni islamisti i rusofili imaju sličnu agendu: antisemtizam!.
Razlika između njih je samo u tome da su rusofili istovremeno i islamofobi.
I da dodam:
Osobno nisam ni antisemit, niti islamofob.
Malo je reći da Židove cijenim i poštujem. Oni su mi uzor od nacije.
Zamislite: nacija od cca 15 milijuna Židova se 80 godina uspijeva obraniti
od onih (1.5 milijardi) koji ih nastoje "izgurati u more"? 
Da se ne lažemo, danas tim istim židovskim neprijateljima otvoreno pomaže i - Rusija. 
Čuli ste šta su im Židovi poručili, da  sad to ne ponavljam.
Mali židovski narod! 
Ja se im divim, a ostali mogu kako hoće.
Shalom.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 77995
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 8 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Eroo Fri 1 Mar - 11:39

AlfaOmega wrote:
veber wrote:nema čede koji bi komentirao kako su gađali dubrovnik maljutkama, pobili civile u zaleđu kao i u konavlima

čede samo pamte mirovinu u hr


mrt rusiji
Kad god Ukri suckaju na bojištu, ti okrećeš na Domovinski rat. Ka da Ukre u ovom momentu boli kurac za zbivanjima na Balkanu 90tih
Kakvo je stanje na Bliskom ti Istoku?
Shalom. jocolor
Eroo
Eroo

Posts : 77995
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 8 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by FRANK Fri 1 Mar - 11:43

Eroo wrote:PS:
Nadovezao bih se na moj gornji komentar, jer nisam baš bio potpuno jasan. 
U mislima sam imao i arapsko-israelske odnose.
Ako želiš komentirati današnji rat  Israel vs Hamas +, Hezbolah+Huti, trebamo
znati da se radi o ratu koji su organizirali islamisti (Iranci + Islamska braća).
Arapsko-Israelski konflikt traje po nekima 80 godina, a izvorište je 5 godina prije.
Trenutni sukob neki (naši rusofili posebno) čak  ne povezuju niti sa događajima
od 7.10., već se odmah ide na "israelski genocid u Gazi".
Hoću reći, radikalni islamisti i rusofili imaju sličnu agendu: antisemtizam!.
Razlika između njih je samo u tome da su rusofili istovremeno i islamofobi.
I da dodam:
Osobno nisam ni antisemit, niti islamofob.
Malo je reći da Židove cijenim i poštujem. Oni su mi uzor od nacije.
Zamislite: nacija od cca 15 milijuna Židova se 80 godina uspijeva obraniti
od onih (1.5 milijardi) koji ih nastoje "izgurati u more"? 
Da se ne lažemo, danas tim istim židovskim neprijateljima otvoreno pomaže i - Rusija. 
Čuli ste šta su im Židovi poručili, da  sad to ne ponavljam.
Mali židovski narod! 
Ja se im divim, a ostali mogu kako hoće.
Shalom.
Meni su uzor Amon Goth
Heindrich Reinhard
Klaus Barbie

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19994
2015-09-13


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 8 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by crvenkasti Fri 1 Mar - 12:02

Ukrajinci oborili 98 ruskih aviona Su-34 u samo jednom danu.
Vau.

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 8 GHhRIgiWAAAo8dg?format=jpg&name=small
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29495
2014-04-17


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 8 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus Fri 1 Mar - 12:23

crvenkasti wrote:Ukrajinci oborili 98 ruskih aviona Su-34 u samo jednom danu.
Vau.

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 8 GHhRIgiWAAAo8dg?format=jpg&name=small
:^0 lol! lol! :D
RayMabus
RayMabus

Posts : 181784
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 8 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Eroo Fri 1 Mar - 12:26

crvenkasti wrote:Ukrajinci oborili 98 ruskih aviona Su-34 u samo jednom danu.
Vau.
Jučer 3.
To be continued...
Eroo
Eroo

Posts : 77995
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 8 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus Fri 1 Mar - 12:28

Hoholo Mudovski wrote:
RayMabus wrote:

Ne triba njima baš beskonačan broj PZO raketa dužeg dometa ( od 70 do 150 km ).
Osim nadmoći u zraku, Orci imaju prednost i u tome što su na vlasti u Evropi likovi koji su pod utjecajem Diznijevih filmova, tipa Ursula, Plenkovic, Macron, Sunak, Biden ... a koji orcima olakšavaju posao u Ukrajini...
u kliku se ufaju Ero, Veber, Asad na podmornici, & Co. a od toga im nema ništa...
Piši propalo
A pa šta ću im ja ? To su Komšičevci ( Soroševi plaćenici ) koje ćemo sad priklat jer su izbori u demokraciji svako četiri godine a oni sami s tim svojim otezanjem srljaju pravo u zamku koju im je general galaksije postavio ( pat pozicija koja će ih prikati politčki u Europi i drugdje ).

Stvaramo novi svijet.

----

Sad više nikome nije smiješno


Stvaramo novi svijet.

Moja ime je i kao inkarnirani i kao duša Nova duša a to znači dolazi promjena i anđeo sam Znanja a to su Prijestolnici a njihova je zadaća pomagati inkarniranim dušama na njihovom duhovnom putu.

Tri puta me preglasaš i onda me praviš budalom i misliš da ja tako truli nakaradni sistem neću uništit tj da ću to ostavit tako na ovoj planeti tj njenoj površini.

AJTE BOG.

---


Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

Amerikancima puna usta borba protiv korupcije a šta je vijećni mandat nego upravo to al eto njima ne odgovara jer neće doć onda njihov pa onda ništa i tko te jebe.

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181784
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 8 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Eroo Fri 1 Mar - 12:30

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 8 Screenshot-14585

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 77995
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 8 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Eroo Fri 1 Mar - 12:32

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 8 Screenshot-14586

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 77995
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 8 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Eroo Fri 1 Mar - 12:33

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 8 Screenshot-14587

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 77995
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 8 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Eroo Fri 1 Mar - 12:35

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 8 Screenshot-14588

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 77995
2016-07-22


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 8 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Hoholo Mudovski Fri 1 Mar - 12:43

crvenkasti wrote:Ukrajinci oborili 98 ruskih aviona Su-34 u samo jednom danu.
Vau.

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 8 GHhRIgiWAAAo8dg?format=jpg&name=small
A zapravo je oboren drugi rekord;
"Danas je Rusija bacila apsolutni rekord FAB bombi, 152 kom!"

_________________
Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 8 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5870
2023-08-31


Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 8 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by RayMabus Fri 1 Mar - 12:45

Plamen gori val se pjeni, jebe se meni.

Tko vodi danas ?

:coffee
RayMabus
RayMabus

Posts : 181784
2014-04-11


Hoholo Mudovski likes this post

Back to top Go down

Ukrajinska ofanziva - rikverc faza - Page 8 Empty Re: Ukrajinska ofanziva - rikverc faza

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 50 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum