ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Page 46 of 50 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50  Next

Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 46 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by melkior 23/1/2024, 18:36

Ukrajina neće dobiti rat na svom teritoriju, treba rasturiti rusku logistiku na ruskom teritoriju.

melkior

Posts : 17241
2015-08-09


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 46 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by melkior 23/1/2024, 18:43

immortal wrote:
melkior wrote:Ukrajina neće dobiti rat na svom teritoriju, treba rasturiti rusku logistiku na ruskom teritoriju.
okupimo se i napadnimo ih
Dovoljno je Ukrajini poslati hrpu novih dronova i raketa srednjeg dometa. Koliko je puta Medvedev prijetio Europi nuklearnim ratom u posljednjih godinu dana, više mi ga je dosta, nek prestanu srat,, svaki tjedan peijete drugoj europskoj državi. A što, mi Europljani, stislo nam se govno u guzici od straha, oni već mjesecima nisu u stanju zauzeti Avdiivku. Vrijeme je da rat proširimo na ruski teritorij, i da Zapad promijeni doktrinu održavanja statusa quo u Ukrajini.
avatar
melkior

Posts : 17241
2015-08-09


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 46 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by crvenkasti 23/1/2024, 18:56

Užas: Stephen Bryen, koji radio kao direktor Pododbora za Bliski istok
Odbora za vanjske odnose američkog Senata i kao zamjenik podtajnika obrane
za politiku, trenutno je viši suradnik u Centru za sigurnosnu politiku i Institutu Yorktown piše:

Nakon što su iscrpili sve svoje snage i arsenale za podršku Ukrajini, mijenja se strategija: Sjedinjene Države i Europa su spremne prihvatiti poraz oružanih snaga.

Dok se čini da je Rusija uspjela narediti svojim obrambenim proizvodnim tvrtkama da rade dodatne smjene za proizvodnju naoružanja, malo toga je učinjeno u Europi ili Sjedinjenim Državama da se proizvodnja to stvarno pomakne naprijed. Umjesto toga, postoji manjak radne snage, problemi s lancem opskrbe i spore narudžbe za nabavu.

U međuvremenu su SAD istovarile većinu svojih kritičnih ratnih zaliha, poslanih u Ukrajinu, ostavljajući veliku neizvjesnost može li Amerika spasiti Europu, čak i da to želi učiniti.

https://weapons.substack.com/p/rumors-ukrainian-general-zaluzhny?utm_source=post-email-title&publication_id=1159397&post_id=140944477&utm_campaign=email-post-title&isFreemail=true&r=1eaxhz&utm_medium=email
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29477
2014-04-17


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 46 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 23/1/2024, 23:49

uništenje Ruske tehnike preciznim navođenim streljivom..

however neki komadi su samo oštećeni, očito da sustavi ometanja imaju svrhu.. 


ovo vam je primjer kako rade sustavi GPS ometanja.. umjesto da granata pogodi točno u čelo , ona falije.. naravno ovisno o eksploziji i količini gelera.. recimo Himars raketa sa 180 000 gelera pokrije sve u krugu 50metara od udara..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21770
2018-06-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 46 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 24/1/2024, 11:00

onoga ti Boga


e da na Ruskim telegramima, točnije jednom, tvrde da su unutra bila 65 zarobljena Ukrajinca.
Sumnjam, nema šanse da bi avion vozio zarobljene vojnike, kako da ne. Vjerojatno jedan Ruski telegram kanal napisao to, i onda se priča proširi kao vatra.



edit: Rusi službeno tvrde , da su to bili zarobljenici, i da su ih Ukrajinci oborili zapadnim PZO sustavima.

Ako su bili zarobljenici, opet pitanje zašto ih ovi debili voze avionom i to blizu prve crte? Ako je ovo istina, jel moguće da su debilni Rusi žrtvovali par svojih članova posade, avion, i 65 zarobljenika?

a Ukrajinci koji su se hvalili objavom da su oborili avion, navodno brišu postove po društvenim mrežama, ..

čekajmo..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21770
2018-06-14


RayMabus likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 46 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 24/1/2024, 11:15

Kakav debilan rat, kakva debilna država - Rusija.
Ako je i istina što Ukrajinci tvrde, onda ih ne mogu niti krivit, doveli PZO sustave blizu granice, radarima uhvatili Ruski avion i poslali rakete.
Šta oni znaju šta ovi debili prevoze.
Šta nije jednostavnije ukrcati vojnike (ako su oni bili ukrajinski zarobljenici) u jedan autobus, i staviti dva ročnika sa kalašima da ih čuvaju i pratnja sa dva auta? ili tu razmjenu odraditi na granici Bjelorusije i Ukr.

Ili ako Rusi znaju da im prijeti UA PZO, zašto šalju avion tako blizu prve crte?

Ili su totalni idioti, ili su namjerno napravili.

edit: Rusima naravno ne vjerujemo ništa, vidit ćemo jesu li bili UA vojnici tamo.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21770
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 46 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by dijagram 24/1/2024, 11:20

AssadNaPodmornici wrote:onoga ti Boga


e da na Ruskim telegramima, točnije jednom, tvrde da su unutra bila 65 zarobljena Ukrajinca.
Sumnjam, nema šanse da bi avion vozio zarobljene vojnike, kako da ne. Vjerojatno jedan Ruski telegram kanal napisao to, i onda se priča proširi kao vatra.



edit: Rusi službeno tvrde , da su to bili zarobljenici, i da su ih Ukrajinci oborili zapadnim PZO sustavima.

Ako su bili zarobljenici, opet pitanje zašto ih ovi debili voze avionom i to blizu prve crte? Ako je ovo istina, jel moguće da su debilni Rusi žrtvovali par svojih članova posade, avion, i 65 zarobljenika?

a Ukrajinci koji su se hvalili objavom da su oborili avion, navodno brišu postove po društvenim mrežama, ..

čekajmo..
Je je, takvim se zrakoplovom vozika ni manje ni vise nego zarobljenike:)
Kako jadan pokusaj umanjivanja stete i blamaze ruske vojske.
Po klipu bi se reklo tehnicki kvar.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18828
2015-08-09


RayMabus and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 46 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 24/1/2024, 11:47

Ma nema niti logike da avion prevozi vojnike, kažem , jednostavnije i jeftinije ih je staviti u jedan autobus, vozač i dva ročnika sa kalašima, i dva auta u pratnji. zarobljenicima daš cigare, sok, i sendvič, idu doma, sretni, ročnici opušteni jer su u autobusu umjesto bilo gdje itd..
ali gdje im je ideja uopće voziti avion , na 40km od granice.. pogotovo što su već Ukrajinci dokazali da znaju približiti PZO sustave i ispaliti rakete i uteći..

zbog navodno veće "gljive" koja je bila nakon pada aviona, navodno je prevozio vojni teretn,idu špekulacije S-300 rakete

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21770
2018-06-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 46 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 24/1/2024, 11:59


_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21770
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 46 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by crvenkasti 24/1/2024, 12:00

Masovna predaja - 7. video u 4 dana.

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29477
2014-04-17


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 46 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 24/1/2024, 12:03

110 ja vidim dvojicu na tvom videu. vidio sam još par videa po par vojnika što su Rusi zarobili u zadnjih tjeda dana. Najviše 4 na jednom videu kada su osvojili dole u Avdiivki poziciju.

Isto toliko sam vidio i sa UA strane.
Kakve basne o 110 zarobljenih.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21770
2018-06-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 46 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by crvenkasti 24/1/2024, 12:22



Najprije su se hvalili da su ga oborili, a kasnije, kad su shvatili, tada su izmijenili naslove u "sam je pao".
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29477
2014-04-17


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 46 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by dijagram 24/1/2024, 12:26

crvenkasti wrote:

Najprije su se hvalili da su ga oborili, a kasnije, kad su shvatili, tada su izmijenili naslove u "sam je pao".
Naravno da ce se hvaliti, bilo istina ili ne.
Rusi se pak nemaju sto pohvaliti, bez obzira na to sto se dogodilo.
Oboren od ukrajinaca, oboren greskom rusa ili najvjerojatnije jos jedan tehnicki kvar kao uzrok pada.
Sto god izaberu nije za pohvalu.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18828
2015-08-09


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 46 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by crvenkasti 24/1/2024, 12:36

dijagram wrote:
crvenkasti wrote:

Najprije su se hvalili da su ga oborili, a kasnije, kad su shvatili, tada su izmijenili naslove u "sam je pao".
Naravno da ce se hvaliti, bilo istina ili ne.
Rusi se pak nemaju sto pohvaliti, bez obzira na to sto se dogodilo.
Oboren od ukrajinaca, oboren greskom rusa ili najvjerojatnije jos jedan tehnicki kvar kao uzrok pada.
Sto god izaberu nije za pohvalu.

Koji se idiot ide hvaliti što je oborio najavljeni avion u kojem su tvoji zarobljeni vojnici dogovoreni za razmjenu?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29477
2014-04-17


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 46 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by dijagram 24/1/2024, 12:39

crvenkasti wrote:
dijagram wrote:
crvenkasti wrote:

Najprije su se hvalili da su ga oborili, a kasnije, kad su shvatili, tada su izmijenili naslove u "sam je pao".
Naravno da ce se hvaliti, bilo istina ili ne.
Rusi se pak nemaju sto pohvaliti, bez obzira na to sto se dogodilo.
Oboren od ukrajinaca, oboren greskom rusa ili najvjerojatnije jos jedan tehnicki kvar kao uzrok pada.
Sto god izaberu nije za pohvalu.

Koji se idiot ide hvaliti što je oborio najavljeni avion u kojem su tvoji zarobljeni vojnici dogovoreni za razmjenu?
Koji idiot jos vjeruje da IL prevozi zarobljenike.
Ako su ga i srusili sigurno nisu s namjerom da eliminiraju svoje ljude.
No kako sam gore objasnio, rusi su pokazali samo jos jednom svoju seprtljavost, na bilo koji nacin da je srusen avion.
Jedino sto mogu je muljati da su prevozili ukrajince.
Da se ukrajinci ne raduju padu aviona, i da rusofilni navijaci ne kmece:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18828
2015-08-09


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 46 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Službenik 24/1/2024, 12:47

Kad Ukropi (čitaj NATO operateri na sustavima) sruši ruski avion to je ruska šeprtljavost. Što je kad Rusi skinu četiri aviona Ukropa u dva tri dana? Isto valjda ruska šeprtljavost.

Vidi se kad ruski avion pada, ali vidi se i manji crni dim daleko iza njega prije nego je roknuo. Nešto ga trefilo. A sad o logici da se tim avionom prevoze ratni zarobljenici uz tko zna što još ... zašto ne? Samo vi slavaukrajinaši nemojte o tuđim logikama ako boga znate.
I što pičke ukrajinske brišu tekstove kako su roknuli avion?

Ka'će više taj F-16 na zračni megdan da ga vidimo?

Dogodine u Rostovu na Donu jebem vam logiku.

_________________
Suspect
Službenik
Službenik

Male
Posts : 2861
2022-02-24

Lokacija: : Služba državne sigurnosti SR Hrvatske

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 46 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Službenik 24/1/2024, 12:53

Kad smo kod idiotizma, koji idiot još vjeruje da će Ukrajina biti u granicama 1991.?

Prije će Kosovo natrag u Srbiju (misija nemoguća 99%) nego Ukrajina u granicama 1991.

Ahm da, smetnuo sam s uma mogućnost da će se Ukrajina zapravo proširiti na ruski teritorij ... do Dona ili čak i preko do Kavkaza.

:rasta

_________________
Suspect
Službenik
Službenik

Male
Posts : 2861
2022-02-24

Lokacija: : Služba državne sigurnosti SR Hrvatske

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 46 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by dijagram 24/1/2024, 12:55

Koba wrote:Kad Ukropi (čitaj NATO operateri na sustavima) sruši ruski avion to je ruska šeprtljavost. Što je kad Rusi skinu četiri aviona Ukropa u dva tri dana? Isto valjda ruska šeprtljavost.

Vidi se kad ruski avion pada, ali vidi se i manji crni dim daleko iza njega prije nego je roknuo. Nešto ga trefilo. A sad o logici da se tim avionom prevoze ratni zarobljenici uz tko zna što još ... zašto ne? Samo vi slavaukrajinaši nemojte o tuđim logikama ako boga znate.
I što pičke ukrajinske brišu tekstove kako su roknuli avion?

Ka'će više taj F-16 na zračni megdan da ga vidimo?

Dogodine u Rostovu na Donu jebem vam logiku.
Majke ti mile al se place.
Daj se idite lijeciti, pijte tablete ili koji kurac vec.
Jebala vas rusija skupa s ukrajinom.
Navijacki mozak ko u djece iz vrtica, nemos vjerovati.
Samo fali jos ono djecje, nije to rusima nista, nista njih ne boli:)
Stalo se rame uz rame sa srbljima i navija, izmislja, zamislja, laze, ... ponasa kako se i oni ponasaju.
Strava.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18828
2015-08-09


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 46 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Službenik 24/1/2024, 13:01

Dijagram o navijanju, kurva o poštenju!

:D

Pa ranu ti Isukrstovu idem ća!

_________________
Suspect
Službenik
Službenik

Male
Posts : 2861
2022-02-24

Lokacija: : Služba državne sigurnosti SR Hrvatske

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 46 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by crvenkasti 24/1/2024, 13:03

dijagram wrote:
crvenkasti wrote:
dijagram wrote:
crvenkasti wrote:

Najprije su se hvalili da su ga oborili, a kasnije, kad su shvatili, tada su izmijenili naslove u "sam je pao".
Naravno da ce se hvaliti, bilo istina ili ne.
Rusi se pak nemaju sto pohvaliti, bez obzira na to sto se dogodilo.
Oboren od ukrajinaca, oboren greskom rusa ili najvjerojatnije jos jedan tehnicki kvar kao uzrok pada.
Sto god izaberu nije za pohvalu.

Koji se idiot ide hvaliti što je oborio najavljeni avion u kojem su tvoji zarobljeni vojnici dogovoreni za razmjenu?
Koji idiot jos vjeruje da IL prevozi zarobljenike.
Ako su ga i srusili sigurno nisu s namjerom da eliminiraju svoje ljude.
No kako sam gore objasnio, rusi su pokazali samo jos jednom svoju seprtljavost, na bilo koji nacin da je srusen avion.
Jedino sto mogu je muljati da su prevozili ukrajince.
Da se ukrajinci ne raduju padu aviona, i da rusofilni navijaci ne kmece:)

S čim bi ih ti vozio?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29477
2014-04-17


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 46 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by dijagram 24/1/2024, 13:05

Koba wrote:Dijagram o navijanju, kurva o poštenju!

:D

Pa ranu ti Isukrstovu idem ća!
Da, ja sam navijac.
Decko potrazi pomoc, makni se od rata nece to dobro zavrsiti.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18828
2015-08-09


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 46 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 46 of 50 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum