ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada - Page 3 Empty Re: Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada

Post by Hoholo Mudovski 2/10/2023, 10:22

veber wrote:
RayMabus wrote:
Pa baš zato ćemo vam natrpat kimice i mujage jer se ne trpe između pa će se potuć tamo.

Nisi shvatio onu priču s mačkom koja mi je ušetala u dvorište ?

Izgleda da ne shvačaš da sam ja hladnokrvni ubojica visoke inteligencije.
ti si bolesnik, bivši ovisnik

tablete te drže na životu.

nisi nikakav "hladnokrvni ubojica" već iskompleksirani sadist.

inteligencija ti je prosječna, vjerovatnije niža.
Potrebna je visoka inteligencija za ubiti beštiju.
Pa svi mesari su super inteligentni matematičari. Bace meso na vagu i još dok je u zraku već su izračunali težinu u Eurima...

Hoholo Mudovski

Posts : 5943
2023-08-31


Back to top Go down

Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada - Page 3 Empty Re: Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada

Post by RayMabus 2/10/2023, 10:22

RayMabus wrote:Ne mislim ih ostavit na životu nakon šta su mi i četvrti put rekli da će oni Komšića.

To znači da je to njihova trajna geostrategija ovamo tj islamska BiH umotana u nekakvu tzv građansku kako bi je oni lakše stavili pod svoju upravu ( EU i NATO ).

Ako niste shvatili do sad onda da ponovimo: Ubit ću ih.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181996
2014-04-11


Back to top Go down

Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada - Page 3 Empty Re: Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada

Post by veber 2/10/2023, 10:26

RayMabus wrote:Tako je. Bravo. Uvedi te kamione i autobuse šta sami voze. Riješit ćemo malo i ovdje u Hrvatskoj nedostatak vozača jer isti neće moći raditi takve poslove na Zapadu.

Požurite malo s tom robotizacijom.

Ja uopće ne tražim posao ni u Hrvatskoj a kamo li ću u toj tvojoj Njemačkoj.

To će kmice i mujage.
nije mi jasno zakaj ulazim s tobom u raspravu.

vi ste toliko ograničeni da je to za nebilivit.

od graca do frankfurta se radi autocesta za kamione na struju, dio je već u funkciji.

vozač doveze kamion na početnu stanicu, digne liru, utipka gdje kamion ide i ode tegljač do odredišta, kada dođe tamo preuzme ga vozač i parkira uz skladište.
onda po QR code dođe samovozni viljuškar i istovari kamion.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada - Page 3 Empty Re: Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada

Post by RayMabus 2/10/2023, 10:32

veber wrote:
RayMabus wrote:Tako je. Bravo. Uvedi te kamione i autobuse šta sami voze. Riješit ćemo malo i ovdje u Hrvatskoj nedostatak vozača jer isti neće moći raditi takve poslove na Zapadu.

Požurite malo s tom robotizacijom.


od graca do frankfurta se radi autocesta za kamione na struju, dio je već u funkciji.

vozač doveze kamion na početnu stanicu, digne liru, utipka gdje kamion ide i ode tegljač do odredišta, kada dođe tamo preuzme ga vozač i parkira uz skladište.
onda po QR code dođe samovozni viljuškar i istovari kamion.
Pa to je ok. Pa vidiš da ti ja ništa ne govorim vezano uz to nego dajem podršku. To je neki napredak. Šta će vozit kad se može isprogramirat to od točke A do točke B ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 181996
2014-04-11


Back to top Go down

Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada - Page 3 Empty Re: Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada

Post by veber 2/10/2023, 10:37

RayMabus wrote:
Nikakve veze s drogom ja nemam.

Onda se koprcala na tim vješalama pa san je zatuka nekoliko desetaka puten sikiron za meso. Ispuštala je krikove ko malo dijete.

Kad se prestala trzat skinuo sam je i zamotao u crnu vreću i bacio u smeće.

Zadatak izvršen.

Znaš...ja bi se na mjestu tih koji su mi na onom sastanku EU rekli da odjebem i da će oni nastavit ušetavat u moj prostor i nametat šta su oni zamislili dobro zamislio.
da sam te ja vidio da to radiš , ti više nikad ne bi tipkao.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada - Page 3 Empty Re: Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada

Post by RayMabus 2/10/2023, 10:39

veber wrote:
RayMabus wrote:
Nikakve veze s drogom ja nemam.

Onda se koprcala na tim vješalama pa san je zatuka nekoliko desetaka puten sikiron za meso. Ispuštala je krikove ko malo dijete.

Kad se prestala trzat skinuo sam je i zamotao u crnu vreću i bacio u smeće.

Zadatak izvršen.

Znaš...ja bi se na mjestu tih koji su mi na onom sastanku EU rekli da odjebem i da će oni nastavit ušetavat u moj prostor i nametat šta su oni zamislili dobro zamislio.
da sam te ja vidio da to radiš , ti više nikad ne bi tipkao.
VIDI, NABIT ĆU NA KOLAC SVE TE kOMŠIČEVCE JEDNOG PO JEDNOG.

NJEMAČKA JE NAJVEĆA PA JE NATEŽA I NJU SAM OSTAVIO ZADNJU.

RayMabus
RayMabus

Posts : 181996
2014-04-11


Back to top Go down

Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada - Page 3 Empty Re: Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada

Post by RayMabus 2/10/2023, 10:50

Sad se fino urušavajte. Taj plinovod kao i saudijska odluka da će smanjit proizvodnju nafte došla vam je početkom desetog mjeseca kad su bili izbori u BiH tj kad ste i fizički opet instalirali Komšića. Također vam je tih dana i došla službena odluka Kremlja da pripoji dijelove Ukrajine.

Napad vam je uletio tri dana nakon šta ste meni rekli da odjebem.

Ja sam tek počeo s vama.

Završit ćete MRTVI U CRNOJ VREĆI BAČENI U SMEĆE KAO OTPAD ŠTA I JESTE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181996
2014-04-11


Back to top Go down

Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada - Page 3 Empty Re: Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada

Post by RayMabus 2/10/2023, 10:57

Prije 23 minute
Njemačka poziva na pomoć kako bi se zaustavili brutalni zimski napadi
Saveznici Kijeva moraju zaustaviti Rusiju u pokretanju još jedne “brutalne” zimske kampanje protiv ukrajinskog naroda, rekla je njemačka ministrica vanjskih poslova Annalena Baerbock. Moskva je naredila napade na ukrajinsku energetsku mrežu prošle zime, dok su temperature padale na -20 stupnjeva. Baerbock je pozvala na slanje protuzračne obrane i zajamčenu opskrbu energijom ove godine.

“Prošle zime vidjeli smo brutalan način na koji ruski predsjednik vodi ovaj rat. Moramo to spriječiti zajedno sa svime što imamo, koliko god je to moguće”, rekla je Baerbock, koja je u Kijevu zajedno s drugim ministrima vanjskih poslova iz Europske unije. Ministarstvo obrane Ujedinjenog Kraljevstva prethodno je reklo da je vjerojatno da Rusija gomila projektile za baražne zimske napade na infrastrukturne ciljeve.


Al bez Fike mala. Morat ćeš sama. Ti i Komšić jurišat na Rusiju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181996
2014-04-11


Back to top Go down

Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada - Page 3 Empty Re: Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada

Post by RayMabus 2/10/2023, 11:12

Njemačka je u rujnu ponovno uvezla više struje nego što je izvezla. Sredinom travnja lijevo-zeleno-liberalna vlada zatvorila je preostale nuklearne elektrane

Znači vi ne možete dat Ukrajini struju jer je ni nemate nego je još i uvozite. Dobro. Idemo dalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181996
2014-04-11


Back to top Go down

Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada - Page 3 Empty Re: Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada

Post by RayMabus 2/10/2023, 11:18

Bude opet kmečanje ovu zimu od EU komisije da oblačimo đempere i kapute po kući kako bi uštedili plin i struju.

A ja zimi u boksama po kući.

Vidi jbte:

Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada - Page 3 Z

VADITE PARE.

Smrznit će se mali Švabo i ovi sjeverno. Ja san klima Mediteran. Puca mi kurac za vas sviju. Propali da Bog da.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181996
2014-04-11


Back to top Go down

Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada - Page 3 Empty Re: Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada

Post by RayMabus 2/10/2023, 11:32

I onda ovi roknu termoelektranu u Ukrajini a ja ne volim te termoelektrane jer zagađuju i onda ovi nemaju struje i moraš im ako ne struju onda slat ložu i dizel da preko agregata dobiju struju.

A vidi sad kurca to pojačava potražnju za dizelom i Putin puni proračun a ovima još veća inflacija i tonu.

Kakvi je to master mind osmislio ovakvu zamku ?

Onaj kome nitko ne pobjegne.

GF5

Taj ne gubi ratove.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181996
2014-04-11


Back to top Go down

Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada - Page 3 Empty Re: Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada

Post by crvenkasti 2/10/2023, 11:46

Njemačka oporbena stranka AFD koja kritizira politiku vladajućih (za koje kaže da „hoće rat sa Kinom i Rusijom") i optužuje ih za „agresivnu politiku prema Rusiji" i traži obustavljanje isporuka oružja Ukrajini i ukidanje sankcija Rusiji, porasla je sa 9 % podrške koje je imala prije godinu dana na 35% koliko ima danas i postala najpopularnija stranka u Njemačkoj.

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada - Page 3 Empty Re: Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada

Post by RayMabus 2/10/2023, 12:02

crvenkasti wrote:Njemačka oporbena stranka AFD koja kritizira politiku vladajućih (za koje kaže da „hoće rat sa Kinom i Rusijom") i optužuje ih za „agresivnu politiku prema Rusiji" i traži obustavljanje isporuka oružja Ukrajini i ukidanje sankcija Rusiji, porasla je sa 9 % podrške koje je imala prije godinu dana na 35% koliko ima danas i postala najpopularnija stranka u Njemačkoj.

Izbori su im za dvije godine pa nek malo čekaju. Di se svima žuri ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 181996
2014-04-11


Back to top Go down

Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada - Page 3 Empty Re: Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada

Post by RayMabus 2/10/2023, 12:08

Fino se opustite i ne razmišljate ništa.

Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada - Page 3 Assassin%27s_Creed
RayMabus
RayMabus

Posts : 181996
2014-04-11


Back to top Go down

Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada - Page 3 Empty Re: Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada

Post by veber 2/10/2023, 12:16

đanki, daj zaseri jednu temu, nemoj sve.

jebotebog, isus i 13 apostola, od horsa pojeden mozak.

ti si teret prvo obitelji, onda široj zajednici te na kraju svim poreznim obveznicima.

uzmi gold shut i fertig.

spamaj jednu temu.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada - Page 3 Empty Re: Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada

Post by RayMabus 2/10/2023, 12:18

Ja sam opušten. Lijep je dan. Smijem se na ovoj temi a inače se volim smijat.

Kakava nervoza i šta ? Fino ovi šta su za Komšića jedu govna i iduće dvije godine fino jedu govna a ja ih mirno gledam i uživam gledati kako oni jedu govna.

Pa nećemo sad to prekidat kad uživamo u tome.

RayMabus
RayMabus

Posts : 181996
2014-04-11


Back to top Go down

Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada - Page 3 Empty Re: Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada

Post by Hoholo Mudovski 2/10/2023, 12:21

crvenkasti wrote:Njemačka oporbena stranka AFD koja kritizira politiku vladajućih (za koje kaže da „hoće rat sa Kinom i Rusijom") i optužuje ih za „agresivnu politiku prema Rusiji" i traži obustavljanje isporuka oružja Ukrajini i ukidanje sankcija Rusiji, porasla je sa 9 % podrške koje je imala prije godinu dana na 35% koliko ima danas i postala najpopularnija stranka u Njemačkoj.

:tu  neka je vječna slava 🇺🇦

_________________
Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada - Page 3 20240832
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5943
2023-08-31


Back to top Go down

Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada - Page 3 Empty Re: Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada

Post by RayMabus 2/10/2023, 12:25

Lip je dan. Čitam sad ljudi se kupaju na splitskim plažama. Nigdje ni oblačka.

A šta se vi svađate s menom uopće ?

Niste nikad vidili kako netko nekoga živog polako nabija na kolac ?

Neka vladaju još dvije godine do regularnih izbora. Fino lagano klize nabijeni na kolac.

Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada - Page 3 AjShCWKGqC79M6iXv6ZTJF

Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada - Page 3 2Q==
RayMabus
RayMabus

Posts : 181996
2014-04-11


Back to top Go down

Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada - Page 3 Empty Re: Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada

Post by RayMabus 2/10/2023, 12:42

Evo vidiš kako on lipo ispod palme i spava i jebe se njega šta će se ovi poviše u kontinentanoj klimi uskoro smrznit ko pičke.

Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada - Page 3 O_25756919_1280

Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada - Page 3 O_25756920_1280

Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada - Page 3 O_25756922_1280

Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada - Page 3 O_25756923_1280


https://slobodnadalmacija.hr/split/je-li-ovo-zaista-radni-dan-u-listopadu-u-splitu-plaze-pune-kupaca-sunce-przi-na-nebu-ni-oblacka-1327201
RayMabus
RayMabus

Posts : 181996
2014-04-11


Back to top Go down

Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada - Page 3 Empty Re: Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada

Post by RayMabus 2/10/2023, 12:46

Šta je, koji je problem ?

Propade Njemačka ? Pa koga boli kurac. Vrlo bitno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181996
2014-04-11


Back to top Go down

Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada - Page 3 Empty Re: Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada

Post by RayMabus 2/10/2023, 13:03

Sad ću van nešto reč a pošto ne vidite osobu koja priča tj mene onda zamislite da je ta osoba potpuno smirena dok ovo govori. I opuštena.

Znači Iluminatska centrala u Briselu di je središte EU i NATO odakle oće vladat državama i narodima nakon svega svojoj članici koja jedina ima granicu s BiH i s pravom se žali kaže da odjebe i da će oni opet preglasavanje Hrvata i šta njih brige.

Četvrti put. Znači to nije slučajno nego je to plan koji oni provode.

E pa neće biti tako a s obzirom da su sami postavili stvari: il ti il mi e onda vi.

I sad ću ih pobit. I vi tu ne možete ama baš ništa.

Zato se fino opustite i nemojte se nervirati oko toga nego to smatrajte završenom pričom i amo dalje jer svijet ne staje nakon šta ja njih pobijem.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181996
2014-04-11


Back to top Go down

Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada - Page 3 Empty Re: Alarmantno: Najmoćnija privreda Evrope propada

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum