ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus Fri 2 Jun - 14:47

Imaju oni Vilku a Vilka ima domet do 130 km a ovo leti brže od tih dronova koji jedre zrakom brzinama malo većim od 100km na sat i lako su oborivi.

https://en.wikipedia.org/wiki/Vilkha

28. veljače 2023. prvi zamjenik šefa Nacionalne udruge obrambeno-industrijskog kompleksa Ukrajine Ivan Vinnyk najavio je uspostavu proizvodnje visokopreciznih projektila "Joha". Proizvođači također planiraju modificirati "Vilkha-M" kako bi mu povećali domet na 150 km.

Svaki lanser ima 12 projektila, svaki projektil nosi bojevu glavu težine do 250 kg i vodi se do cilja odvojeno od ostalih. Težina same rakete je 900-1000 kg.


 Brzina rakete na završnom dijelu putanje je unutar 3,4 M. Težina bojeve glave je oko 250 kg.

RayMabus

Posts : 181785
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Sat 3 Jun - 10:51

solidan relativno objektivni pregled fronte

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21808
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Sat 3 Jun - 17:40


zaninmljive snimke, ima nekoliko snimki gdje UKR dronovi kamikaze ali ovaj put nešto napredniji udaraju po Ruskim PZO sustavima. nažalost i većini snimki se ne vidi posljedica udara nego zadnji frame prije nego se dron kamikaza zabije. 

ako je switchblade 300 onda su sustavi samo teško/lakše oštećeni.
ako je switchblade 600 ili phoneixghost onda bi mogli biti uništeni. 
imaju neke snimke "posli udara" gdje se vide goleme eksplozije. eh sada ekipa koja se bavi clasifikacijom/oryx mogu na temelju ovoga odrediti da li je to isti sustav na temelju detalja, poput geolokacije itd. 
ako su velike eksplozije zaista efekti udara dronom/a vjerojatno jesu onda napokon imamo switchblade 600 u igri, a baš sam se pitao gdje su . 
računajte da ovih nekoliko Ruskih TOR i BUK baterija se nalaze pun km iza prve crte

ukratko čini mi se da će dronovi presuditi rat.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21808
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Sat 3 Jun - 18:00

ima isto tako standardno gomila drugih videa uništene UKR i RU tehnike. 

aj malo depresivnih vijesti sa Ruske strane


Ruski novinar Sladkov se žali da ih UKR artiljerija totalno dominira na Zaporožje pravcu gdje očekuju vjerojatno udar Ukrajinske vojske


Ima poginulih Rusa iz Ruskog dobrovoljačkog korupsa, međutim cijela ta granična crta je živa



ima objava strelkova na telegram kanalu, kasnije ako nađem prijevod je ubacim, ukratko dao je klasični depresivni pregled situacije. 
kaže da ukrajinci koriste manje snage da vežu Rusku vojsku kod Bjelograda jer planiraju upad u Zaporožje pravcu. Kaže da je bitka za Bahmut bila nepotrebna jer Wanger se samoubio.

inicijativa da je prešla u strane Ukrajinaca da ne postoji rat u povijesti da je pobjedila ona strana koja nije imala inicijativu.
da Rusija ako želi pobjediti da treba proglasiti totalnu mobilizaciju svih resursa i ušetati se u Kijev.
da je super što rokaju krstarećim raketama, ali da krstareće rakete same po sebi ne mogu dobiti rat.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21808
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus Sat 3 Jun - 19:01

Čeka se slom ruske fronte u Zaporožju. Te njihove haubice dobace 20-ak km a ovi imaju GPS granate dometa 40 km a to je sve ravno tako da to je to pa ako ne misle ubacivat u bitku Iskandere, Smerčeve i Uragane a onda je to završena priča i ukrajinska pobjeda.

Upisat ćemo Britancima pobjedu jer će nakon sloma te bojišnice izaći na Azovsko more.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181785
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus Sun 4 Jun - 18:15

Rusko ratno zrakoplovstvo dobilo je najnoviju seriju borbenih aviona Su-34 iz Novosibirske zrakoplovne tvornice, s neobjavljenim brojem novih konstrukcija zrakoplova isporučenih 1. lipnja koji su izgrađeni prema poboljšanom novom standardu Su-34M.

Su-34 je lovac s najvećim dometom koji je operativan bilo gdje u svijetu, a njegov je domet usporediv s onima lakših strateških bombardera poput Tu-22M. Zrakoplovi su nabavljeni u većem broju od bilo koje druge klase od strane postsovjetske Rusije, s dosljednim isporukama od 14 letjelica godišnje od 2014., ali se navodi da su se povećale od 2022. zbog zahtjeva operacija u Ukrajini. Konzervativna upotreba oružja zrak-zemlja od strane ruskih zračnih snaga često je prisiljavala Su-34 da se raspoređuju za bombardiranje korištenjem gravitacijskih bombi, zbog čega je zrakoplov bio ranjiv na ukrajinsku protuzračnu obranu, a posebno njegove lako skrivene ručne bacače projektila zemlja-zrak koji ne emitiraju radarske oznake, ne mogu se ometati i pokazali su se opasnima na nižim visinama. Rezultat su bili značajni gubici za klasu zbog prirode njihovih misija, gdje su gubici za druge klase lovaca raspoređene drugačije, kao što je lovac za nadmoć u zraku Su-35, bili vrlo niski.

Su-34 isporučeni od srpnja 2022. posebno su izgrađeni prema poboljšanom standardu kao varijanta Su-34M, a uz osnovne lovce Su-34M isporučene su i specijalizirane varijante izgrađene za elektroničko ratovanje ili izviđanje. Glavni direktor ruske Ujedinjene zrakoplovne korporacije Yuri Slyusar ustvrdio je da Su-34M ima dvostruko veći borbeni kapacitet od izvornog Su-34, koji je počeo ući u službu 2014., s izvanrednom novom značajkom njegovim namjenskim sučeljem za tri različite vrste senzori koji povećavaju svijest o situaciji.

Su-34M ima proširene borbene sposobnosti, što mu omogućuje korištenje naprednog zračnog streljiva, povećanje dometa gađati kopnene i pomorske ciljeve i proširiti uvjete i točnost bombardiranja.

Rusko ratno zrakoplovstvo primilo treću seriju borbenih aviona Su-34 u manje od godinu dana: novi modeli imaju poboljšane sposobnosti

Su-34M / Su-34 NVO – modernizirana verzija. Ruski ugovor trebao je biti potpisan 2021. i zamijeniti osnovni Su-34 u proizvodnji. Prema izvješćima, ova će nadogradnja ozbiljno utjecati na gotovo svu avioniku zrakoplova. Poboljšat će se radarski, nišanski i komunikacijski sustavi. Raspon vođenog streljiva koje bombarder može koristiti bit će značajno proširen. EW mogućnosti također će se proširiti uvođenjem novih hardpointova.

U-34M modernizirana inačica imat će novu elektro-optičku infracrvenu ciljnu jedinicu, Kopyo-DL radar okrenut unatrag koji može upozoriti pilote ako se projektili približavaju, u kombinaciji s automatskim postavljanjem protumjera i ometanja.


https://en.wikipedia.org/wiki/Sukhoi_Su-34

Ovo se ( kao lovac bombarder projekt ) razvijalo i prije 2014 godine al onda oni Krim i rat u Donbasu 2014 godine pa od tada godišnje u prosjeku nekakvih 14 komada proizvodnja za rusku vojsku al međutim tamo u Siriji im nisu ni trebale ni elektroničke protumjere ni neko precizno gađanje nit poboljšanje dometa gađanja a sad ovdje u Ukrajini to ne može tako jer ih skidaju ko kruške i onda morali ovu poboljšanu inačnicu ovog lovca bombardera napravit jer inače neće moć ništa s ovim starijim inačnicama koje su više za Siriju i tako te plemenske sukobe koji nemaju ništa od PZO-a a šta kod Ukrajinaca nije slučaj a posebno ne sad još dodatno kad imaju Zapad iza sebe koji ih usput oprema i zapadnom opremom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181785
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus Sun 4 Jun - 18:25

Dvije ruske rakete pogodile su operativni aerodrom u blizini grada Kropyvnyckyija u središnjoj Ukrajini, priopćio je glasnogovornik ukrajinskih zračnih snaga Jurij Ihnat. Dodao je kako su presretnuta četiri projektila koja su bila usmjerena prema aerodromu. 

Rusko Ministarstvo obrane priopćilo je ranije da je napalo ukrajinski vojni aerodrom koristeći "precizno navođeno oružje dugog dometa", iako Kremlj nije rekao gdje je napad izveden. Ihnat je odbio podijeliti posljedice napada, ali je rekao da je incident pokazao nužnost jačanja protuzračne obrane diljem Ukrajine.

Dvije rakete pogodile vojni aerodrom u središnjoj Ukrajini


Došli konačno sebi pa se malo opametili pa skužili šta triba gađat kako ih ovi ne bi rokali s tim bombarderima koji nose i ispaljuju te olujne sjenke i drugo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181785
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AlfaOmega Mon 5 Jun - 6:38

Video koji prikazuje fijasko ukrajinskog napada na potezu južno od Donetska, gdi Rusi tvrde da je poginulo i do 200 ukrajinskih vojnika.

 

Mislim da nije riječ o početku dugo najavljivane velike kontre, a kako pojedini ruski izvori nastoje prikazati ovaj neuspješni napad. Više opipavanje borbene spremnosti protivnika.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AlfaOmega Mon 5 Jun - 6:42

Lokacija ukrajinskog napada:

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Screen37

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AlfaOmega Mon 5 Jun - 7:42

Nagovještaj da saga nije završena, od jutros se nižu nove vijesti sa pomenutog fronta:

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Fx1aKnGWcAIX5wV?format=jpg&name=medium

Wargonzo:

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Fx1XROdWAAAwCbn?format=jpg&name=large

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Mon 5 Jun - 11:02



svakako kako je kolega stavio poviše, kruže snimke gadnih UKR gubitaka(ima i hrpa videa ruskih gubitaka od jučer i prekjučer ali nisam bio na forumu nisam stigao staviti). 

RaLee85 je proUKR twiter profil ali je objektivan pa je napravio dobar thread o stanju napada. možete kliknuti na komentare i čitati cijelu raspravu.

ukratko zaključak jest da su ukrajinci pokrenuli napade, više-manje uspješne, sa gubicima, i da pokreću nove napade. ne zna se da li je ovo dio glavne ofenzive ili "probni napad". 

ja samo znam da Ukrajinci ne mogu priuštiti(ne mogu niti Rusi) da napadaju kao Rusi, ono idemo naprijed i protivnik nas melje minama, artiljeriom, dronovima, protu tenkovskim raketama. budu li prisiljeni da vode bitke kao Rusija bolje bi bilo da ne vode. 

Ukratko Ruski telegram kanali govore o napadima u više pravaca i novim napadima.
Usput još nije snimljen niti jedan zapadni tenk ili zapadno oklopno vozilo tipa Bradley.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21808
2018-06-14


kic likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Mon 5 Jun - 13:03

Ukratko malo sam čačka twiter i jedan forum. Pro-Ruske i pro-Ukr twiter profile. Nisam čačka telegram, ali većina sa telegrama se prebaci na twiter ionako. (a neman niti vremena).

Nisam ušao u detalje, ali je pokrenuto više pravaca napada. One snimke gubitaka kod Zaporožja su gadne ali nisu katastrofalne nekoliko američkih MRAAPova nije smak svijeta, većinu njih je napustila posada ali problem je što je ta posada kasnije bila gađana artiljeriom. 
Sve jedno navodno je došlo do nekih manjih proboja. 

Krenuli su Ukrajinci i kod Ugljedara. Vjerujem da će sutra izaći tona snimki sa ruske stranke, sa Ukrajinske vlada tišina, dakle sve ovo se više manje bazira na Ruskim izvorima. 

Inače treba naglasiti da Ruski izvori imaju tedenciju teškog paničarenja, naravno nekada je paničarenje opravdano, a ponekad i nije. Tako da ironično Ruski izvori će često stanje prikazati gore nego jest, Rusi uopće nisu "hladan narod" koji "hladne glave sve kalkulira", nego su skloni panici i takvim stvarima , što ne znači ako par Ruskih telegram kanala paničare, da je zaista raspad sistema. 

Ostaje misterij da li su ovo "probni napadi"  ili nešto veće. 

Drugo, prava ofenziva će biti kada budemo vidjeli zapadne tenkove, i zapadna oklopna vozila bradley. Ali i pitanje je koliko su oni korisni, kada te Rusi snimaju dronovima i zasipaju granatama i često preciznim granatama(krasnopol je ruska verzija excalibura).. kada te pogodi 152mm granata ili nagaziš na minu nema veze u čemu se nalaziš zapadnom ili ruskom oklopu ista ti je sudbina.. 

aj treba naglasiti da i ruska i zapadna vozila su napravljena da izdrže dosta toga da se posada može spasit ali nebih sada širio temu. 

Po meni je dovoljno da od nekoliko pravaca , probiješ jednu frontu, nađeš jednu rupu i onda u nju ubaciš rezerve i brze jihad mobile jedinice. 

I onda dovedeš zapadni oklop da zaustavi Rusku kontraofanzivu.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21808
2018-06-14


kic likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Mon 5 Jun - 13:54



kod Ugljedara situacija bolja. 
Prema Rusima došlo do proboja i Ukrajinci ubacuju "rezerve" da iskoriste proboj, navodno (prema Rusima ne znači da je istina) primjećeni prvi Leopard tenkovi

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21808
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Mon 5 Jun - 17:49



ovo je prema UKR ministarstvu obrane napredovanje na bokovima Bahmuta. 
Naravno izjave sa ministarstva treba uzeti sa ogromnom rezervom, jer mi svi vjerujemo u dokaze, a tipa netko objavi neku sliku , i onda ekipa preko googla odredi točnu lokciju i tako se zna gdje je crta fronte.

Ruski tenk T-90M(najnoviji) naletio na minu i snimali su video(usput ih je snima i dron). Dva člana posade utekla, treći nije moguće da je zagnjoio u tenku



Što se tiče kontra ofanzive imamo jedino Ruske izvore i Ruske snimke. Kod Ukrajinaca je tišina. 
Ruski izvori govore o pojedinim pravcima gdje su se probili Ukrajinci a u pojedinim su zaustavljeni. 

Ima jedino i Ruske snimke UKR gubitaka.  Ukrajinci ne objavljuju ništa.
ali.. navodno je prvi Leo2 napušten od strane Ukrajinaca, navodno. Ekipa se svađa oko kvalitete slike u komentarima i jel prava slika i jeli napušten ili nije, i jeli oštećen itd. 

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21808
2018-06-14


kic likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Mon 5 Jun - 17:56

U okolici Bjelograda i dalje Ukrajinske snage(Ruski dobrovoljci) napadaju i mlate se sa Putinovim Rusima. Nanose jedni drugima gubitke u oklopu. Dakle ozbiljan je fight. 

Za ovu UKR kontra ofanzivu, ima dosta gubitaka barem sa UKR strane. (Ukrajinci još ne puštaju videa). Osvajaju teren ali sa gubicima. ne znam koliko se to isplati - ako ne dođe do proboja pa onda kolapsa Ruskih linija.  Rusi imaju ukopanu artiljeriju, avijaciju , helikoptere, dronove.  Ukrajinci im ne mogu sve ovo suzbit tek tako i trpe gubitke. nemaju PZO sustava malog dometa da pokriju vojsku na prvoj crti. 
Navodno je i prvi Leo2 već izgubljen. Imamo jedino Ruske izvore

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21808
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus Mon 5 Jun - 18:24

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Fx3nbFoWYAYObXd?format=jpg&name=small
RayMabus
RayMabus

Posts : 181785
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by michaellcmacha Mon 5 Jun - 18:27

AssadNaPodmornici wrote:

ovo je prema UKR ministarstvu obrane napredovanje na bokovima Bahmuta. 
Naravno izjave sa ministarstva treba uzeti sa ogromnom rezervom, jer mi svi vjerujemo u dokaze, a tipa netko objavi neku sliku , i onda ekipa preko googla odredi točnu lokciju i tako se zna gdje je crta fronte.

Ruski tenk T-90M(najnoviji) naletio na minu i snimali su video(usput ih je snima i dron). Dva člana posade utekla, treći nije moguće da je zagnjoio u tenku



Što se tiče kontra ofanzive imamo jedino Ruske izvore i Ruske snimke. Kod Ukrajinaca je tišina. 
Ruski izvori govore o pojedinim pravcima gdje su se probili Ukrajinci a u pojedinim su zaustavljeni. 

Ima jedino i Ruske snimke UKR gubitaka.  Ukrajinci ne objavljuju ništa.
ali.. navodno je prvi Leo2 napušten od strane Ukrajinaca, navodno. Ekipa se svađa oko kvalitete slike u komentarima i jel prava slika i jeli napušten ili nije, i jeli oštećen itd. 
To u vezi leoparda je fejk

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Mon 5 Jun - 18:32

Neki govore da je Amx onaj Francuski laki tenk. Svakako doći će nove video snimke. Nije problem niti napušteni oštećeni tenk. Ako tvoja jedinica osvoji položaj ti lako izvučeš tenk i pošalješ u Njemačku na popravak

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21808
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus Mon 5 Jun - 18:38

Nije to Leopard. To je francuski lovac tenkova. Sakrili su ga u žbunje da ga ne vide. Čeka da naleti koji tenk pa da ga uništi. Nije to ostavljeno nego je to namjerno sakriveno u žbunju. Ništa bitno. Nebitno skroz.

Dobro vidili su ga sad iz drona tj iz zraka al to je sad druga priča ali to je skriveno u žbunju jer to je lovac tenkova pa tu skriven i čeka da naleti koji tenk itd. Ne vidiš ga ovako nego samo iz zraka su ga vidili al u osnovi su ga sakrili u žbunj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181785
2014-04-11


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by RayMabus Mon 5 Jun - 19:04

Evo još dva. Neki kažu da su napušteni al ja vidim da su parkirani iza te štale, kuće il šta li je već. Znači da ih je netko parkira iza toga a nije ih samo ostavija na ledini, izaša i uteka. Ovo je parkirano iza nečega tako da ih ona tamo strana ne vidi. To šta oni njih iz dronova dakle iz zraka sad vide to je nešto drugo al oni su parkirani iza zaklona i skriveni kako ih ona druga strana ne bi vidila.
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Fx39G3PWcAEJQyu?format=jpg&name=small
RayMabus
RayMabus

Posts : 181785
2014-04-11


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Mon 5 Jun - 23:39

inače izgleda da puno efikasnije onim Ruskim ustašama u Bjelogradskoj regiji. Likvidirali su nekog pukovnika, napravili mu zasjedu i slikali dokumente. 
izbacili su dosta snimki uništene Ruske tehnike. I dalje su u Rusiji. 
Ne bi bilo loše Ukrajincima poslati još tamo pojačanja

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21808
2018-06-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 2 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum