ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli - Page 9 Empty Re: Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli

Post by epikur37 Thu 28 Jan - 14:54

vuksadinare wrote:Nema cistijih hrvata od muslimana( Jure Francetic,zapovjednik Crne legije )

E to je to, za dom, hasanbegović, drina, četnici :)

epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli - Page 9 Empty Re: Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli

Post by vuksadinare Thu 28 Jan - 14:58

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:Nema cistijih hrvata od muslimana( Jure Francetic,zapovjednik Crne legije )

E to je to, za dom, hasanbegović, drina, četnici :)
Sto te to povrijedilo..pa genetski dokazano da muslimani u bosni imaju svjetliji gen nego srbi i dio hrvata..zato i prilicno velik broj svjetlokosih medju muslimanima bosne..nije nepoznato ti.da su se srednjovjekovni begovi mahom izjasnjavali kao hrvati i poprilicno imali radikalan hrvatski stav..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli - Page 9 Empty Re: Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli

Post by epikur37 Thu 28 Jan - 15:10

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:Nema cistijih hrvata od muslimana( Jure Francetic,zapovjednik Crne legije )

E to je to, za dom, hasanbegović, drina, četnici :)
Sto te to povrijedilo..pa genetski dokazano da muslimani u bosni imaju svjetliji gen nego srbi i dio hrvata..zato i prilicno velik broj svjetlokosih medju muslimanima bosne..nije nepoznato ti.da su se srednjovjekovni begovi mahom izjasnjavali kao hrvati i poprilicno imali radikalan hrvatski stav..

Tebe je islamofilija i pravaštvo posve izobličilo...tjah, ova vlast ti je baš sjela.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli - Page 9 Empty Re: Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli

Post by Guest Thu 28 Jan - 15:15

redder4 wrote:
tre911 wrote:
redder4 wrote:
Eva wrote:
tre911 wrote:
Eva wrote:
upravo_sa_jebachine wrote:
Eva wrote:
Regoč wrote:
Eva wrote:
Regoč wrote:Za dom - Spremni!
Poglavica vam je bil za bijeg spreman!
Inače, svi koji se tak pozdravljaju najspremniji su za Vrapče.
Ono, kak bi Janez rekel, ludara press
Ne ide tebi, nego Provocatoru. Čisto iz pakosti.
Ne ide ni ovo tebe, nego ustašama, ak je koji preživel slet omladinaca na Bleiburgu!
kao što vidiš ustaše opet dominiraju Hrvatskog i onaj zadnji rat je trajao 4godine, ovaj bi trajao 48sati.
Kako to? 

1)ustaše se brže množe, mogli ste ih vi pobiti koliko hoćete, ali ono malo što ih je preživjelo imalo po 10djece, i onda tih 10 djece novih 10 djece. . to je u tri generacije 10 na3 , i od jednog ustaše sada imaš 1000ustaša.

Antifašisti sa druge strane, od jednog para antifašiste, 1 kilavo dite, pa taj kilavac nađe drugu kilavu , i tako.. u 3 generacije, njih je svega 1/4 po brojevima..

dakle zato su ustaše brojniji i jači

2)ustaška idelogija je jača od antifašističke. današnji antifašisti su pičkice, ono mrze oružje, na strani su arapa, a ustaše su fanatični i spremni poginuti za svoju ideologiju. + čak i dobar dio antifašista postaje ustašama, jer je jača ideologija. nemate šanse
A na Bleburgu ih zaleglo 10 milijuna, veli Tre. 
Ma ustaše su pičkin dim, to bježi čim  vidi partizana. Za bijeg spremni! reče Ante i ode
Lažljivica po starom dobrom komunističko jugoslovenskom običaju, no vidljiv je jal i kmečanje u svakom tvom upisu. Kmeči i ne zaboravi ko ti je to omogućio i budi zahvalna zbog toga :)
Ti, i puši kurac





Evita , danas smo nešto osjetljiviji nego inače - na koju nogu si se digla - ili te pere  - znaš, oni ženski  napadaji  nakon određenih godina :))  ??

No, svakako si ispravno DETEKTIRALA da ti je TRE  i NJEGOVA DRUŽINA omogućila  da ovako radosno i slobodno izraziš svoja osjećanja preko ovog modernog preglednika  - no , nekako nisam siguran da je TRE suglasan s drugim  dijelom tvoga odgovora - hajde , trgni se malo  - imaš ti smisla i za humor - pa svi ovdje na neki način smo u nekoj virtualnoj obitelji  - nekada nam dobro - a nekada PUSHING ROĐO - kako nas zapadne :pp !!
Ma daj , to je seljančura koja navodne ne gubi živce nikada i koja jede desničare za doručak a onda joj se dogode ovakvi ispadi zbog jednog desničara :DD


Hehehe - TRE ; kada si spomenuo " kako jede desničare za doručak " podsjetio se me na jednu sličnu situaciju  - no u sasvim drugačijem kontekstu;

Prije nekoliko godina sjedim ja s mojim prijateljima ( nas trojica - privatni stan ) i tri poznanice  za istim stolom  - znaš kako  sve to ide kada je takvo društvo na okupu - nema tu nikakve politike  -  SEX je glavna tema !I tako ti mi svi skupa raspravljamo - mi se s muške strane hvalimo  :pp - a ženske s svoje strane  opet hvale sebe ! Ugodna  atmosfera i zajebancija - u jednom trenutku moj prijatelj nabaci ženskima kako sam ja eto izdržljiv i da mogu 5 sati bez prestanka - naravno,  sve ženske odmah jednoglasno izjave da je to laž i samohvala  - a ženska što je sjedila do mene me pogleda i priupita dali je to istina ; ja onako " SKROMNO " :pp  izjavim da je to čak i premalo sati rečeno - a ona onda pred svima radi što jačeg utiska izjavi ; JA TAKVE  POTROŠIM I ODBACIM NAKON UPOTREBE - ja se opet normalno javim i izjavim " PA JEBOTE, POTROŠI ME - ŠTO ČEKAŠ - JA SE NEĆU BUNITI "  - naravno da je ona na kraju ostala PAF - mislila je da ću se povući - no, ja sam stvarno mislio to što sam rekao - ŠTO ME NIJE " POTROŠILA " :pp  :pp !

Hajde da malo ubacimo i drugih stvari osim ovih političkih koje svakodnevno konzumiramo !

:beer :beer
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli - Page 9 Empty Re: Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum