ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli

Page 8 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli - Page 8 Empty Re: Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli

Post by Regoč 28/1/2016, 07:10

abraham wrote:Treba ovog Zlatka zamijeni Kurspahicem. Ono obitelj, antifasiti, podobni , nisu balije, i sl.
Kurspahić mi je baš ogavna faca, a i fore su mu jadne. Sam Ilinčić bi bio pravo rješenje ze emisiju, ne znam uopće kako se ovaj uvalio za voditelja.

Regoč

Posts : 35954
2015-08-21


Back to top Go down

Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli - Page 8 Empty Re: Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli

Post by vuksadinare 28/1/2016, 07:24

Regoč wrote:
abraham wrote:Treba ovog Zlatka zamijeni Kurspahicem. Ono obitelj, antifasiti, podobni , nisu balije, i sl.
Kurspahić mi je baš ogavna faca, a i fore su mu jadne. Sam Ilinčić bi bio pravo rješenje ze emisiju, ne znam uopće kako se ovaj uvalio za voditelja.
A ko se pokraj hrvata ne moze uvalit..spomenes ustase,ugrozenost i vec si na poziciji...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli - Page 8 Empty Re: Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli

Post by Sora 28/1/2016, 08:23

Sora wrote:
marcellus wrote:
marcellus wrote:

Prema stvarnim komunističkim i partizanskim revolucionarima, spremnim na svaku žrtvu za svoju ideju, bez obzira je li riječ o Radi Končaru, Nadi Dimić ili sestrama Baković, iako sam antikomunist, osjećam poštovanje. Prema njihovim današnjim salonskim apologetima, bez obzira je li riječ o konjunkturnim povjesničarima ili »subverzivnim« aktivistima na jaslama državnog proračuna i multinacionalnih korporacija, osjećam samo prezir. 

Zanimljivo je da je telegram propustio prenijeti prvi, ključan dio njegove izjave... ne uklapa se u ustaški image koji mu kroje (dobro, realno on je ustaša, ali ga ne mogu demonizirati ako mu i ovo prenesu)
Zbljuv 
 Gdje ti vidis apologete nade dimic ? :cry
U svojoj glavi 
I ne lazi dase ičemu diviš . Ti si piskaralo kojem nije bitno pisati istinu nego PISATI EFEKTNO. 
 TO JE ŽUTA ŠTAMPA ODAVNO PRIJE TEBE OTKRILA . 
 SVATKO TKO IMSKO MISLI SKUZIL JE TVOJE VERBSLNR AKRIBACIJE ... 
 hopa hopa ..pa lova kapne .. Pa se mslo divimo piscu ..
Ja bi samo da ponovimo gradivo 
 Marcelko spada u žutu stampu. 
Recite mu vi jer meni ne vjeruje . Misl đa sam nesto protiv njega a nisam 
Nego jednostavno ne vole muDa pod bubrege da mu uvaljuju . 
Ok? 
 Moralno-  etički je ova drzava u rasulu , jugoskavija je svjetlosnu godinu bila bolja.
 E pa . Marcelko i takvi kvazintrlektuslci bez imalo srama kuckaju čavle u lijes RH ili onog sto je ostalo od nje :stare:
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli - Page 8 Empty Re: Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli

Post by Regoč 28/1/2016, 08:26

Sora spada na Sv. Grgur. Kao čuvarica. Mada bi ona radije na Goli. Kao olakšavateljica seksualne napetosti kod drugovah. Da nastavi s poslima koje je uspješno odrađivala na SORA-ama diljem napaćene joj socijalističke domovine.

_________________
Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli - Page 8 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli - Page 8 Empty Re: Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli

Post by Sora 28/1/2016, 08:31

Regoč wrote:
Sora spada na Sv. Grgur. Kao čuvarica. Mada bi ona radije na Goli. Kao olakšavateljica seksualne napetosti kod drugovah. Da nastavi s poslima koje je uspješno odrađivala na SORA-ama diljem napaćene joj socijalističke domovine.
Ne bavim se bolima na golima .
To je dio žrtvoslovne  mazohističke hrvatske u kojoj je taj placipickasti  trip toliko vec dosadan ..da me zaboli za to ... 
Da. Inace ba SORI sam bila jednom . 
Uvijek mislm da se sve mora probati bar jednom . 
Sve sto je zanimljivo ..lol!
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli - Page 8 Empty Re: Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli

Post by Guest 28/1/2016, 08:36

Regoč wrote:
Eva wrote:Thx, i ti. Je, dobro je vrijeme. U subotu nam je padal snijeg, ali već u ponedjeljak se istopio, ni traga ni glasa. No, zato ga ima u brdima. Drugi tjedan su nam Semesterferien i odosmo malo na snijeg.Pa-pa!
Kod nas ništa od sniega, preko dana i po 15 celzija. Ugodan vam provod!
A bit će možda još, veljača zna prav zimska. Fala, u subotu idemo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli - Page 8 Empty Re: Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli

Post by Regoč 28/1/2016, 08:46

Sora wrote:
Regoč wrote:
Sora spada na Sv. Grgur. Kao čuvarica. Mada bi ona radije na Goli. Kao olakšavateljica seksualne napetosti kod drugovah. Da nastavi s poslima koje je uspješno odrađivala na SORA-ama diljem napaćene joj socijalističke domovine.
Ne bavim se bolima na golima .
To je dio žrtvoslovne  mazohističke hrvatske u kojoj je taj placipickasti  trip toliko vec dosadan ..da me zaboli za to ... 
Da. Inace ba SORI sam bila jednom . 
Uvijek mislm da se sve mora probati bar jednom . 
Sve sto je zanimljivo ..lol!
Zapravo Goli i nije toliko dio hrvatske žrtvoslovne poviesti, iako se nalazio u Hrvatskoj. Većinom se radi o Crnogorcima i Srbima, ostali malo ili u tragovima. No, jasno da tebi to ništa ne znači, ipak je to bilo preodgojilište za neprijatelje "najvećega sina".

_________________
Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli - Page 8 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli - Page 8 Empty Re: Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli

Post by Regoč 28/1/2016, 08:49

Eva wrote:
Regoč wrote:
Eva wrote:Thx, i ti. Je, dobro je vrijeme. U subotu nam je padal snijeg, ali već u ponedjeljak se istopio, ni traga ni glasa. No, zato ga ima u brdima. Drugi tjedan su nam Semesterferien i odosmo malo na snijeg.Pa-pa!
Kod nas ništa od sniega, preko dana i po 15 celzija. Ugodan vam provod!
A bit će možda još, veljača zna prav zimska. Fala, u subotu idemo.
Bome, zna napadati, iako u zadnje vrieme puno češće bude zubato sunce, ali najčešće imamo višetjedno sivilo. Mi domaći smo navikli, ali znam nekoliko doseljenih otočanah i priobalacah koje moramo stalno čuvati da se ne ubiju u depresiji.

_________________
Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli - Page 8 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli - Page 8 Empty Re: Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli

Post by Ero 28/1/2016, 12:18

Success is the best revenge...Opasno su se zadihali, sad ih treba  pustit da dođu do zraka.
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli - Page 8 Empty Re: Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli

Post by Guest 28/1/2016, 13:01

AHHHH - naročito ŠUPČINA BAKARIĆ - koji je je DOGGY stilom izvršavao s veseljem sve najdublje nastrane MISLI svoga ljubljenoga VOĐE -- AHHH - JOŠ i SIROTANOVIĆ - IQua KMETA svoga gazde _ JEBOTE; ovo je po meni NEBULOZNA i NEUTEMELJENA tvrdnja nečega što ne može uopče držati vodu _ kao da kažete da ŽIDOVI VOLE PALESTINCE i obratno - i nakraju svi SRETNO umru u dubokoj starosti !!

HALO; kakve se ovdje NEBULOZE i SPLAČINE pokušavaju servirati - zar netko stvarno i dan danas misli da od Hrvata može praviti BUDALE - naravno da ima takvih - no samouvjerenost i plasiranje ovakvih TOBOŽE VELEUMNIH IZJAVA su ustvari ZAMAGLJIVANJE ISTINE i NAPUTAK u potpuno krivom smjeru !!

Halo; ima li netko u ovoj državi koji može prvo UKLJUČITI MOZAK - ČINJENIČNO-POVIJESNE podatke i onda ISPALITI neku smisaonu rečenicu - ili smo naprosto osuđeni na ponavljanje IDIOTIZMA ??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli - Page 8 Empty Re: Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli

Post by marcellus 28/1/2016, 13:12

u čemu je tvoj problem s razumijevanjem napisanog, kao i jastrebov koji ne shvaća da se radi o apologetima komunizma a ne nade dimić? Jasno da bi se Bakarić okrenuo u grobu da vidi da današnje komunjare podržavaju politiku SAD i sve što odande dolazi i idu na gay pride, bakarić bi takve dao strijeljat

_________________
Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli - Page 8 Empty Re: Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli

Post by Guest 28/1/2016, 13:14

Eva wrote:
tre911 wrote:
Eva wrote:
upravo_sa_jebachine wrote:
Eva wrote:
Regoč wrote:
Eva wrote:
Regoč wrote:Za dom - Spremni!
Poglavica vam je bil za bijeg spreman!
Inače, svi koji se tak pozdravljaju najspremniji su za Vrapče.
Ono, kak bi Janez rekel, ludara press
Ne ide tebi, nego Provocatoru. Čisto iz pakosti.
Ne ide ni ovo tebe, nego ustašama, ak je koji preživel slet omladinaca na Bleiburgu!
kao što vidiš ustaše opet dominiraju Hrvatskog i onaj zadnji rat je trajao 4godine, ovaj bi trajao 48sati.
Kako to? 

1)ustaše se brže množe, mogli ste ih vi pobiti koliko hoćete, ali ono malo što ih je preživjelo imalo po 10djece, i onda tih 10 djece novih 10 djece. . to je u tri generacije 10 na3 , i od jednog ustaše sada imaš 1000ustaša.

Antifašisti sa druge strane, od jednog para antifašiste, 1 kilavo dite, pa taj kilavac nađe drugu kilavu , i tako.. u 3 generacije, njih je svega 1/4 po brojevima..

dakle zato su ustaše brojniji i jači

2)ustaška idelogija je jača od antifašističke. današnji antifašisti su pičkice, ono mrze oružje, na strani su arapa, a ustaše su fanatični i spremni poginuti za svoju ideologiju. + čak i dobar dio antifašista postaje ustašama, jer je jača ideologija. nemate šanse
A na Bleburgu ih zaleglo 10 milijuna, veli Tre. 
Ma ustaše su pičkin dim, to bježi čim  vidi partizana. Za bijeg spremni! reče Ante i ode
Lažljivica po starom dobrom komunističko jugoslovenskom običaju, no vidljiv je jal i kmečanje u svakom tvom upisu. Kmeči i ne zaboravi ko ti je to omogućio i budi zahvalna zbog toga :)
Ti, i puši kurac





Evita , danas smo nešto osjetljiviji nego inače - na koju nogu si se digla - ili te pere - znaš, oni ženski napadaji nakon određenih godina :)) ??

No, svakako si ispravno DETEKTIRALA da ti je TRE i NJEGOVA DRUŽINA omogućila da ovako radosno i slobodno izraziš svoja osjećanja preko ovog modernog preglednika - no , nekako nisam siguran da je TRE suglasan s drugim dijelom tvoga odgovora - hajde , trgni se malo - imaš ti smisla i za humor - pa svi ovdje na neki način smo u nekoj virtualnoj obitelji - nekada nam dobro - a nekada PUSHING ROĐO - kako nas zapadne :pp !!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli - Page 8 Empty Re: Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli

Post by Guest 28/1/2016, 13:27

marcellus wrote:u čemu je tvoj problem s razumijevanjem napisanog, kao i jastrebov koji ne shvaća da se radi o apologetima komunizma a ne nade dimić? Jasno da bi se Bakarić okrenuo u grobu da vidi da današnje komunjare podržavaju politiku SAD i sve što odande dolazi i idu na gay pride, bakarić bi takve dao strijeljat

Marc - nisi možda pokušao ući duboko u problem u koji sam ja ušao po pitanju Bakarića - a meni osobno ( mislim i svim istinskim Hrvatima - naravno, da po pitanju tebe ovdje na stavljam nikakvu sumnju ) najveći problem po pitanju dotičnog je da je jako malo radio na dobrobiti hrvatskog naroda ( više je gledao svoju guzicu i kako da je sačuva ) i da je SLIJEPO SLIJEDIO - IZVRŠAVAO zamisli i naredbe "LJUBLJENOG " VOĐE - to ti je svakako poznato - bio je običan PIJUN prodana LJIGA na kojeg ja ne bi ni pljunuo da sam imao prigodu - zadovoljstvo bi mi bilo da ga pred svima nabijem nogom u GUZICU - KUŽIŠ !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli - Page 8 Empty Re: Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli

Post by Regoč 28/1/2016, 13:33

Ovo za Bakarića ste obojica u pravu. Bio je Titin ulizica i uopće nije zastupao hrvtaske interese, nije afirmirao hrvatsku državnost, već je često suzbijao pokušaje da Hrvatska bude u ičemu ispored Srbije. Poznato je da je Šibl pao u nemilost je RTZ počeo emitirati prije RTB-a. Istodobno, dao bi pobiti sve degenerirane elemente, pedere, hipije i ine.

_________________
Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli - Page 8 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli - Page 8 Empty Re: Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli

Post by Guest 28/1/2016, 13:38

redder4 wrote:
Eva wrote:
tre911 wrote:
Eva wrote:
upravo_sa_jebachine wrote:
Eva wrote:
Regoč wrote:
Eva wrote:
Regoč wrote:Za dom - Spremni!
Poglavica vam je bil za bijeg spreman!
Inače, svi koji se tak pozdravljaju najspremniji su za Vrapče.
Ono, kak bi Janez rekel, ludara press
Ne ide tebi, nego Provocatoru. Čisto iz pakosti.
Ne ide ni ovo tebe, nego ustašama, ak je koji preživel slet omladinaca na Bleiburgu!
kao što vidiš ustaše opet dominiraju Hrvatskog i onaj zadnji rat je trajao 4godine, ovaj bi trajao 48sati.
Kako to? 

1)ustaše se brže množe, mogli ste ih vi pobiti koliko hoćete, ali ono malo što ih je preživjelo imalo po 10djece, i onda tih 10 djece novih 10 djece. . to je u tri generacije 10 na3 , i od jednog ustaše sada imaš 1000ustaša.

Antifašisti sa druge strane, od jednog para antifašiste, 1 kilavo dite, pa taj kilavac nađe drugu kilavu , i tako.. u 3 generacije, njih je svega 1/4 po brojevima..

dakle zato su ustaše brojniji i jači

2)ustaška idelogija je jača od antifašističke. današnji antifašisti su pičkice, ono mrze oružje, na strani su arapa, a ustaše su fanatični i spremni poginuti za svoju ideologiju. + čak i dobar dio antifašista postaje ustašama, jer je jača ideologija. nemate šanse
A na Bleburgu ih zaleglo 10 milijuna, veli Tre. 
Ma ustaše su pičkin dim, to bježi čim  vidi partizana. Za bijeg spremni! reče Ante i ode
Lažljivica po starom dobrom komunističko jugoslovenskom običaju, no vidljiv je jal i kmečanje u svakom tvom upisu. Kmeči i ne zaboravi ko ti je to omogućio i budi zahvalna zbog toga :)
Ti, i puši kurac





Evita , danas smo nešto osjetljiviji nego inače - na koju nogu si se digla - ili te pere  - znaš, oni ženski  napadaji  nakon određenih godina :))  ??

No, svakako si ispravno DETEKTIRALA da ti je TRE  i NJEGOVA DRUŽINA omogućila  da ovako radosno i slobodno izraziš svoja osjećanja preko ovog modernog preglednika  - no , nekako nisam siguran da je TRE suglasan s drugim  dijelom tvoga odgovora - hajde , trgni se malo  - imaš ti smisla i za humor - pa svi ovdje na neki način smo u nekoj virtualnoj obitelji  - nekada nam dobro - a nekada PUSHING ROĐO - kako nas zapadne :pp !!
Ma daj , to je seljančura koja navodne ne gubi živce nikada i koja jede desničare za doručak a onda joj se dogode ovakvi ispadi zbog jednog desničara :DD
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli - Page 8 Empty Re: Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli

Post by vuksadinare 28/1/2016, 13:41

He,he...evo hasan na sjednici pokrenuo pitanje skladista arhiva u kerestincu..to je afera u koju je umocen zokijev brat...joooooj.....zoki dizi ulicu dok ti burke ne zavrsi u remetincu i ti skup s njim....znas da ti je otac stipe ostavio u amanet da stalno se brines o mladjem burketu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli - Page 8 Empty Re: Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli

Post by Guest 28/1/2016, 14:19

tre911 wrote:
redder4 wrote:
Eva wrote:
tre911 wrote:
Eva wrote:
upravo_sa_jebachine wrote:
Eva wrote:
Regoč wrote:
Eva wrote:
Regoč wrote:Za dom - Spremni!
Poglavica vam je bil za bijeg spreman!
Inače, svi koji se tak pozdravljaju najspremniji su za Vrapče.
Ono, kak bi Janez rekel, ludara press
Ne ide tebi, nego Provocatoru. Čisto iz pakosti.
Ne ide ni ovo tebe, nego ustašama, ak je koji preživel slet omladinaca na Bleiburgu!
kao što vidiš ustaše opet dominiraju Hrvatskog i onaj zadnji rat je trajao 4godine, ovaj bi trajao 48sati.
Kako to? 

1)ustaše se brže množe, mogli ste ih vi pobiti koliko hoćete, ali ono malo što ih je preživjelo imalo po 10djece, i onda tih 10 djece novih 10 djece. . to je u tri generacije 10 na3 , i od jednog ustaše sada imaš 1000ustaša.

Antifašisti sa druge strane, od jednog para antifašiste, 1 kilavo dite, pa taj kilavac nađe drugu kilavu , i tako.. u 3 generacije, njih je svega 1/4 po brojevima..

dakle zato su ustaše brojniji i jači

2)ustaška idelogija je jača od antifašističke. današnji antifašisti su pičkice, ono mrze oružje, na strani su arapa, a ustaše su fanatični i spremni poginuti za svoju ideologiju. + čak i dobar dio antifašista postaje ustašama, jer je jača ideologija. nemate šanse
A na Bleburgu ih zaleglo 10 milijuna, veli Tre. 
Ma ustaše su pičkin dim, to bježi čim  vidi partizana. Za bijeg spremni! reče Ante i ode
Lažljivica po starom dobrom komunističko jugoslovenskom običaju, no vidljiv je jal i kmečanje u svakom tvom upisu. Kmeči i ne zaboravi ko ti je to omogućio i budi zahvalna zbog toga :)
Ti, i puši kurac





Evita , danas smo nešto osjetljiviji nego inače - na koju nogu si se digla - ili te pere  - znaš, oni ženski  napadaji  nakon određenih godina :))  ??

No, svakako si ispravno DETEKTIRALA da ti je TRE  i NJEGOVA DRUŽINA omogućila  da ovako radosno i slobodno izraziš svoja osjećanja preko ovog modernog preglednika  - no , nekako nisam siguran da je TRE suglasan s drugim  dijelom tvoga odgovora - hajde , trgni se malo  - imaš ti smisla i za humor - pa svi ovdje na neki način smo u nekoj virtualnoj obitelji  - nekada nam dobro - a nekada PUSHING ROĐO - kako nas zapadne :pp !!
Ma daj , to je seljančura koja navodne ne gubi živce nikada i koja jede desničare za doručak a onda joj se dogode ovakvi ispadi zbog jednog desničara :DD


Hehehe - TRE ; kada si spomenuo " kako jede desničare za doručak " podsjetio se me na jednu sličnu situaciju - no u sasvim drugačijem kontekstu;

Prije nekoliko godina sjedim ja s mojim prijateljima ( nas trojica - privatni stan ) i tri poznanice za istim stolom - znaš kako sve to ide kada je takvo društvo na okupu - nema tu nikakve politike - SEX je glavna tema !I tako ti mi svi skupa raspravljamo - mi se s muške strane hvalimo :pp - a ženske s svoje strane opet hvale sebe ! Ugodna atmosfera i zajebancija - u jednom trenutku moj prijatelj nabaci ženskima kako sam ja eto izdržljiv i da mogu 5 sati bez prestanka - naravno, sve ženske odmah jednoglasno izjave da je to laž i samohvala - a ženska što je sjedila do mene me pogleda i priupita dali je to istina ; ja onako " SKROMNO " :pp izjavim da je to čak i premalo sati rečeno - a ona onda pred svima radi što jačeg utiska izjavi ; JA TAKVE POTROŠIM I ODBACIM NAKON UPOTREBE - ja se opet normalno javim i izjavim " PA JEBOTE, POTROŠI ME - ŠTO ČEKAŠ - JA SE NEĆU BUNITI " - naravno da je ona na kraju ostala PAF - mislila je da ću se povući - no, ja sam stvarno mislio to što sam rekao - ŠTO ME NIJE " POTROŠILA " :pp :pp !

Hajde da malo ubacimo i drugih stvari osim ovih političkih koje svakodnevno konzumiramo !

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli - Page 8 Empty Re: Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli

Post by marcellus 28/1/2016, 14:30

Regoč wrote:Ovo za Bakarića ste obojica u pravu. Bio je Titin ulizica i uopće nije zastupao hrvtaske interese, nije afirmirao hrvatsku državnost, već je često suzbijao pokušaje da Hrvatska bude u ičemu ispored Srbije. Poznato je da je Šibl pao u nemilost je RTZ počeo emitirati prije RTB-a. Istodobno, dao bi pobiti sve degenerirane elemente, pedere, hipije i ine.

pa to je i smisao hasanbegovićeve izjave, a naravno da kao normalan čovjek donekle poštuje nekog tko se bori za ono u što stvarno vjeruje, ma kako imbecilno bilo, poanta je da prezire salonske komuniste i marksističke razmišljatore financirane od krupnog kapitala

_________________
Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli - Page 8 Empty Re: Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli

Post by Guest 28/1/2016, 14:32

marcellus wrote:
Regoč wrote:Ovo za Bakarića ste obojica u pravu. Bio je Titin ulizica i uopće nije zastupao hrvtaske interese, nije afirmirao hrvatsku državnost, već je često suzbijao pokušaje da Hrvatska bude u ičemu ispored Srbije. Poznato je da je Šibl pao u nemilost je RTZ počeo emitirati prije RTB-a. Istodobno, dao bi pobiti sve degenerirane elemente, pedere, hipije i ine.

pa to je i smisao hasanbegovićeve izjave, a naravno da kao normalan čovjek donekle poštuje nekog tko se bori za ono u što stvarno vjeruje, ma kako imbecilno bilo, poanta je da prezire salonske komuniste i marksističke razmišljatore financirane od krupnog kapitala
Voli mrčel sisat,
Sunećenu ćunu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli - Page 8 Empty Re: Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli

Post by vuksadinare 28/1/2016, 14:37

Nema cistijih hrvata od muslimana( Jure Francetic,zapovjednik Crne legije )
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli - Page 8 Empty Re: Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli

Post by epikur37 28/1/2016, 14:54

vuksadinare wrote:Nema cistijih hrvata od muslimana( Jure Francetic,zapovjednik Crne legije )

E to je to, za dom, hasanbegović, drina, četnici :)
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli - Page 8 Empty Re: Hasanbegović: Da vas vide Bakarić i Končar u grobu bi se okrenuli

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum