ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanađani imaju ministra nobelovca, a mi imamo ministra ustašu

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Kanađani imaju ministra nobelovca, a mi imamo ministra ustašu - Page 2 Empty Re: Kanađani imaju ministra nobelovca, a mi imamo ministra ustašu

Post by vuksadinare 26/1/2016, 04:30

Deboto...po zebi valjda fred pozitivac ostali sumnjivci i nevaljalci..ako je tako onda smo pobjedili u ratu samo sa covjekom i pol..b.t.w ja nikad nisam procitao i cuo od ovih 'moralnih' poput debota i slicnih da su hvalili blagu zadru,vukovarske hosovce i ostale junake...samo fred fred fred i eventualno tu i tamo gotovina jer si je nesto bio malo dobar kao sa zokijem..i to je to..

vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Kanađani imaju ministra nobelovca, a mi imamo ministra ustašu - Page 2 Empty Re: Kanađani imaju ministra nobelovca, a mi imamo ministra ustašu

Post by vuksadinare 26/1/2016, 05:11

Malo da se vratimo u povijest...tko ima volje moze otici u arhive i pronaci dokaze o dogadjajima 1990/91..bez problema...realno a moze se provjeriti 99% clanova hdz-a.hds-a,hsp_a i njihovih simpatizera sudjelovalo jebu organizaciji obrane hrvatske u bilo kom vidu politickom,vojnom,humanitarnom..iz sdpa jedini sa pravom voljom u najvisa tijela i vladu nacionalnog spasa dragovoljno se prikljucio zdravko tomac iz hsls-a drazen budisa i vlado gotovac...ostali su bili 'promatraci','cekaci' ili suradnici neprijatelja bilo preko obavjestajnih sluzbi poput kos-a ili jednostavno pristupili neprijateljskoj vojsci...i sad se takvi danas prave fini i 'demokrate'....to je zlo u ovoj nasoj napacenoj drzavi...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Kanađani imaju ministra nobelovca, a mi imamo ministra ustašu - Page 2 Empty Re: Kanađani imaju ministra nobelovca, a mi imamo ministra ustašu

Post by abraham 26/1/2016, 06:15

Muhahahahahahahahaaa Kako zulja, uh........ A jebote, do sada nevidjenooooo Dajte ljudi malo ponosa. Ovako nesta nisam ni u snu sanjao. Sram vas bilo. Saberite se u ime Bozje.Ne sramotite se vise. Pokusajte promijeniti nesta, radite , ucite i za cetiri godine sam skoro siguran da cete jope na vlast. Ne sto ste pametni, sposobni ili ne daj Boze posteni vec sto ce ovi sta su sada na vlasti , najvjerojatnije, ukenjati , tako da ce se glasti protiv njih.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Kanađani imaju ministra nobelovca, a mi imamo ministra ustašu - Page 2 Empty Re: Kanađani imaju ministra nobelovca, a mi imamo ministra ustašu

Post by abraham 26/1/2016, 06:37

Koliko je bilo zena u prosloj vladi?? Racunajuci i Taritas(?) bilo ih je 3.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Kanađani imaju ministra nobelovca, a mi imamo ministra ustašu - Page 2 Empty Re: Kanađani imaju ministra nobelovca, a mi imamo ministra ustašu

Post by Ringo10 26/1/2016, 06:52

Svaki narod ima vlast koju zasluzuje.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Kanađani imaju ministra nobelovca, a mi imamo ministra ustašu - Page 2 Empty Re: Kanađani imaju ministra nobelovca, a mi imamo ministra ustašu

Post by vuksadinare 26/1/2016, 07:05

Ringo10 wrote:Svaki narod ima vlast koju zasluzuje.
Tocno...i zato treba registar izdajnika..jer hrvati su narod izdajica..sjetimo se zvonimirove kletve..zasto je izrekao kletvu..pa zato jer je izdan..gle cuda...zato ima i ona...hrvati izdajice srbi ubojice
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Kanađani imaju ministra nobelovca, a mi imamo ministra ustašu - Page 2 Empty Re: Kanađani imaju ministra nobelovca, a mi imamo ministra ustašu

Post by n_razbojnik 26/1/2016, 10:59

abraham wrote:Koliko je bilo zena u prosloj vladi?? Racunajuci i Taritas(?) bilo ih je 3.
ali je bilo manjina, ateista i pedera (karakternih svakako) kao da to čini neku prevagu  sunny
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11441
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Kanađani imaju ministra nobelovca, a mi imamo ministra ustašu - Page 2 Empty Re: Kanađani imaju ministra nobelovca, a mi imamo ministra ustašu

Post by kaya 26/1/2016, 11:03

debotoijusto wrote:.

Nijedan naš ministar nije Srbin, nijedan nije izbjeglica iz Azije, nijedan nije deklarirani homoseksualac
užasno.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Kanađani imaju ministra nobelovca, a mi imamo ministra ustašu - Page 2 Empty Re: Kanađani imaju ministra nobelovca, a mi imamo ministra ustašu

Post by Guest 26/1/2016, 11:20

kaja_333 wrote:
debotoijusto wrote:.

Nijedan naš ministar nije Srbin, nijedan nije izbjeglica iz Azije, nijedan nije deklarirani homoseksualac
užasno.
Ja od sinoć samo o toj tragediji razmišljam Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kanađani imaju ministra nobelovca, a mi imamo ministra ustašu - Page 2 Empty Re: Kanađani imaju ministra nobelovca, a mi imamo ministra ustašu

Post by prckov 26/1/2016, 11:21

debotoijusto wrote:Naša ministrica za prava žena je žena!
koja to prava zene u Kanadi nemaju pa im treba ministrica za to

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Kanađani imaju ministra nobelovca, a mi imamo ministra ustašu - Page 2 Empty Re: Kanađani imaju ministra nobelovca, a mi imamo ministra ustašu

Post by prckov 26/1/2016, 11:27

prckov wrote:
debotoijusto wrote:Naša ministrica za prava žena je žena!
koja to prava zene u Kanadi nemaju pa im treba ministrica za to

imamo i mi tih ministara iz supljeg u prazno, recimo V.Pusic, ministrica za bijele carape (doduse nije jos izabrana al dug je zivot) :10
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Kanađani imaju ministra nobelovca, a mi imamo ministra ustašu - Page 2 Empty Re: Kanađani imaju ministra nobelovca, a mi imamo ministra ustašu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum