ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ukrajinci će iskrvariti u protuofenzivi

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Ukrajinci će iskrvariti u protuofenzivi - Page 2 Empty Re: Ukrajinci će iskrvariti u protuofenzivi

Post by Guest 18/4/2023, 21:55

crvenkasti wrote:

A čim Rusi sjebu Kosovo, to će odmah dati krila četnicima!

Jedva čekamo da se zaletite pa da vam konačno uzmemo natrag ono što je povijesno oduvijek naše, a što nam je nakon ww2 otela Đilasova komisija kako bi Hrvatsku udaljila od glavnog grada Srbije.
Istočni Srijem.

Guest
Guest


Back to top Go down

Ukrajinci će iskrvariti u protuofenzivi - Page 2 Empty Re: Ukrajinci će iskrvariti u protuofenzivi

Post by RayMabus 18/4/2023, 22:27

Gube Bahmut a pričaju o nekakvoj uspješnoj protuofenzivi...

Valjda je samo meni to nelogično. Svi ostali valjda pod utjecajem britanskih medija stekli dojam da je dovoljno da se Ukrajinci samo pojave i svi Rusi će se odmah razbježati.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinci će iskrvariti u protuofenzivi - Page 2 Empty Re: Ukrajinci će iskrvariti u protuofenzivi

Post by RayMabus 18/4/2023, 22:38

Ne znam. Nek rade šta oće. Nisan in ja tata. Nek mi ne kukaju posli jer tenk Leopard 1 nema jak oklop a čim prođeš to Zaporožje i bilo da ideš prema Azovu a posebno prema Krimu to je u osnovi močvara i malo kiše i taj tenk je teži 20-30 tona od ovih sovjetskih i skreneš s puta i nećeš ga više izvadit iz tog mulja.

Ja tu vidim puno problema a oni nek rade šta oće.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinci će iskrvariti u protuofenzivi - Page 2 Empty Re: Ukrajinci će iskrvariti u protuofenzivi

Post by RayMabus 18/4/2023, 22:55

Bilo bi im pametnije da poslušaju nekog tko to ima u malom prstu i nikad ne gubi ratove.

Fino ih sasipaš GPS granatama ko kišom meteora dok ih ne ubiješ toliko u pojam da im se više zbog gubitaka ni ne isplati držat vojsku tu i onda sami odu i pokupe prnje i više im neće past na pamet više tu doć.

A onda još kreneš za njima jer su razbijeni i piješ kaficu u Vladivostoku.

Šalim se za ovo s Vladivostokom al ako si ih toliko rasutrio da se sami povlaće od tu to znači da si ih totalno uništio.

Znači da su gotovi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinci će iskrvariti u protuofenzivi - Page 2 Empty Re: Ukrajinci će iskrvariti u protuofenzivi

Post by RayMabus 18/4/2023, 23:11

Al uglavnom ako će napad onda sovjetski tenkovi na jug di je močvara a ovi zapadni teži na Donbas di je šuma i tvrđi teren.

Ne mogu oni doli po toj močvari sa svojih 60 tona gazit u napadu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinci će iskrvariti u protuofenzivi - Page 2 Empty Re: Ukrajinci će iskrvariti u protuofenzivi

Post by RayMabus 18/4/2023, 23:15

I više mostopolagača. Puno više od sadašnjeg broja.

To s više usporednih rovova jedan iza drugog na nekom razmaku je zamka.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinci će iskrvariti u protuofenzivi - Page 2 Empty Re: Ukrajinci će iskrvariti u protuofenzivi

Post by RayMabus 18/4/2023, 23:20

Staviš li jedan mostopolagač a razmak između tih rovova je nekakvih 15 km dakle u dometu si im taj prelaz je usko grlo.

Tu moraš proć i oni to znaju. To je zamka.

Treba ti puno više mostopolagaća. Gomila njih.

Ujedno znaju da kad si ga stavio na taj prvi rov da nemaš za onaj drugi dakle tako su ti oduzeli to i nemaš za ovaj drugi. Dakle treba ti i za to dodatnih mostopolagača da produžiš naprijed.

Treba ti ih GOMILA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinci će iskrvariti u protuofenzivi - Page 2 Empty Re: Ukrajinci će iskrvariti u protuofenzivi

Post by Šandor Winnetou 19/4/2023, 00:38

RayMabus wrote:Gube Bahmut a pričaju o nekakvoj uspješnoj protuofenzivi...

Valjda je samo meni to nelogično. Svi ostali valjda pod utjecajem britanskih medija stekli dojam da je dovoljno da se Ukrajinci samo pojave i svi Rusi će se odmah razbježati.
Izgubili smo i mi Vukovar ali smo kupili enormno vremena za daljni tijek rata, jedna bitka ne odlučuje rat ali kao i Vukovar možda Bahmut kupuje vrijeme i troši ruse do maximuma za ono što tek slijedi.

_________________
Ukrajinci će iskrvariti u protuofenzivi - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


michaellcmacha likes this post

Back to top Go down

Ukrajinci će iskrvariti u protuofenzivi - Page 2 Empty Re: Ukrajinci će iskrvariti u protuofenzivi

Post by mentalitet 19/4/2023, 00:45

crvenkasti wrote:
RayMabus wrote:Ma jašta. A odma nakon Kosova vi i Crvena armija idete u probijanje srijemskog fronta i pravac Zagreb.

Imate čak i putokaze tako da se ne izgubite.

Još gore!

Kad čuju da dolaze Rusi, 90 posto Hrvata će okreniti ćurak i dočekati ih sa cvijećem.

I sutradan opet Nedjeljno popodne, Zeleni megaherc i Folk parada!

Zaboravio si 101_cu i onu emisiju Ja neeeeeee vooliiiiiiiim poooooooneeeeeeeeedeleeek::))

'rvati pokupovali sav vazelin u Hrvatskoj i vec sada mazu shupak njime da budu za dom spremni.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

Ukrajinci će iskrvariti u protuofenzivi - Page 2 Empty Re: Ukrajinci će iskrvariti u protuofenzivi

Post by RayMabus 19/4/2023, 00:52

Šandor Winnetou wrote:
RayMabus wrote:Gube Bahmut a pričaju o nekakvoj uspješnoj protuofenzivi...

Valjda je samo meni to nelogično. Svi ostali valjda pod utjecajem britanskih medija stekli dojam da je dovoljno da se Ukrajinci samo pojave i svi Rusi će se odmah razbježati.
Izgubili smo i mi Vukovar ali smo kupili enormno vremena za daljni tijek rata, jedna bitka ne odlučuje rat ali kao i Vukovar možda Bahmut kupuje vrijeme i troši ruse do maximuma za ono što tek slijedi.
Je al smo mi godinama pripremali vojsku a ovi bi sve u pet minuta i gotova Rusija.

Pazi oni su od 2014 godine u ratu a nisu nit zapadni avion il tenk kupili jer nisu računali da će ovaj krenit na cijelu Ukrajinu i sad bi odjednom u po godine da stignu do Urala i pričaju bajkice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinci će iskrvariti u protuofenzivi - Page 2 Empty Re: Ukrajinci će iskrvariti u protuofenzivi

Post by Šandor Winnetou 19/4/2023, 00:55

RayMabus wrote:
Šandor Winnetou wrote:
RayMabus wrote:Gube Bahmut a pričaju o nekakvoj uspješnoj protuofenzivi...

Valjda je samo meni to nelogično. Svi ostali valjda pod utjecajem britanskih medija stekli dojam da je dovoljno da se Ukrajinci samo pojave i svi Rusi će se odmah razbježati.
Izgubili smo i mi Vukovar ali smo kupili enormno vremena za daljni tijek rata, jedna bitka ne odlučuje rat ali kao i Vukovar možda Bahmut kupuje vrijeme i troši ruse do maximuma za ono što tek slijedi.
Je al smo mi godinama pripremali vojsku a ovi bi sve u pet minuta i gotova Rusija.

Pazi oni su od 2014 godine u ratu a nisu nit zapadni avion il tenk kupili jer nisu računali da će ovaj krenit na cijelu Ukrajinu i sad bi odjednom u po godine da stignu do Urala i pričaju bajkice.
Mi smo probijali embargo, krenuli smo iz 0, kod ukrajinaca nije ništa od toga problem.

_________________
Ukrajinci će iskrvariti u protuofenzivi - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Ukrajinci će iskrvariti u protuofenzivi - Page 2 Empty Re: Ukrajinci će iskrvariti u protuofenzivi

Post by RayMabus 19/4/2023, 00:58

RayMabus wrote:Bivši oficir poljske vojske Pjotr Pavelka je na svom Jutjub kanalu tvrdio da je ukrajinska vojska, obučena u Poljskoj da upravlja tenkovima Leopard 2, bila umešana u manju nesreću. Kupola leopard MBT-a je otkinuta usled sudara sa drugim tenkom.

Prema Pavelki, to se najverovatnije dogodilo na sledeći način: jedan tenk se sudario sa drugim, zabio mu oklop i udario u kupolu, jednostavno istrgnuvši kupolu iz MBT-a.

Pavelka je služio poljsku vojsku 15 godina do penzionisanja 2022. On je rezervni oficir sa činom poručnika. Iako su njegove tvrdnje izazvale veliku diskusiju o incidentu na društvenim mrežama, iz Varšave ili Kijeva nije bilo vesti.

Da bi potkrepio svoje tvrdnje, Pavelka je u svoj video priložio nekoliko fotografija navodne nesreće leopard-2A4. Na jednoj od fotografija, kupola tenka leopard-2A4 se vidi odvojena od naramenice, dok se na drugim slikama vidi prednji deo trupa tenka sa debelim slojem blata, a možda čak i tragovima.

PRVI UNIŠTEN LEOPARD-2: Nemački tenk žrtva čeonog sudara sa drugim tenkom?

PUUUŠŠŠŠIIIIONAAAAAAAAAAAAAAAAA :coffee
A izgleda da je ipak problem vidiš jer na Leopard 2 obuka je duža nego na Leopard 1 koji opet ima slabiji oklop i nije najnoviji tenk i sad ovdje razvaljena kupola i jedan tenk Leopard 2 manje za ofenzivu.

Oni uče vozit a di je još pucanje itd a vrijeme ide a od 2014 godine njihovoj komandi nije palo na pamet da bar uzme nešto od ovoga pa da ima nešto uvježbane posade nego moraš čekat a oni i Britanci filozofiraju o nekakvom brzom slomu Rusije tj šta se babi tilo to se babi snilo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinci će iskrvariti u protuofenzivi - Page 2 Empty Re: Ukrajinci će iskrvariti u protuofenzivi

Post by mentalitet 19/4/2023, 01:11

RayMabus wrote:
Šandor Winnetou wrote:
RayMabus wrote:Gube Bahmut a pričaju o nekakvoj uspješnoj protuofenzivi...

Valjda je samo meni to nelogično. Svi ostali valjda pod utjecajem britanskih medija stekli dojam da je dovoljno da se Ukrajinci samo pojave i svi Rusi će se odmah razbježati.
Izgubili smo i mi Vukovar ali smo kupili enormno vremena za daljni tijek rata, jedna bitka ne odlučuje rat ali kao i Vukovar možda Bahmut kupuje vrijeme i troši ruse do maximuma za ono što tek slijedi.
Je al smo mi godinama pripremali vojsku a ovi bi sve u pet minuta i gotova Rusija.

Pazi oni su od 2014 godine u ratu a nisu nit zapadni avion il tenk kupili jer nisu računali da će ovaj krenit na cijelu Ukrajinu i sad bi odjednom u po godine da stignu do Urala i pričaju bajkice.


Do ljeta su sigurno u Moskvi.Nemoj ovdje shiriti defemizam i lazne vijesti.Slushao sam danas onog amera Mc.Gregora koji veli da od ofanzive nema nishta mada ja mislim da je to samo varka da zajebu ruse i da se opuste uz votku jer ukrajinci ne piju,oni su strogo disciplinirani kao i svi fashisti shto su bili.Hitler je pio samo zeleni chaj sa medom a Bandera je pio lipov chaj bez meda.Elem ,sace to zachas ko u crtanim filmovima::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

Ukrajinci će iskrvariti u protuofenzivi - Page 2 Empty Re: Ukrajinci će iskrvariti u protuofenzivi

Post by RayMabus 19/4/2023, 01:15

Ma evo sad će oni do Urala, samo šta nisu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinci će iskrvariti u protuofenzivi - Page 2 Empty Re: Ukrajinci će iskrvariti u protuofenzivi

Post by mentalitet 19/4/2023, 01:31

RayMabus wrote:Ma evo sad će oni do Urala, samo šta nisu.


Ma ,kao u onom filmu o Shtefici Cvek kada Bata Zivojinovic ponavlja sto puta "Sad cu te jebat",a ono u nigdarjevo:::)))Tako i ta ofanziva.Pa bog te jebo,pazi ti taktiku,unaprijed najavljuju ofanzivu vec godinu dana pa onda se pravdaju da nemaju dovoljno streljiva ni ostalog oruzja,pa eto sprijecheni su,a istina je ona pricha o muhama zunzarama koju sam ovdje isprichao .Izgubili su svo ljudstvo trenirano od NATO pakta i koliko toliko sposobne vojnike za borbu.Pa gdje taj Azov?Sada im jebu mater Svirachi.Ej jedna kriminalna skupina ljudi drzi cijeli NATO za jajca i razoruzali su i NATO i ukre pet puta.Bog te jebo,ako se rusima digne kurac proshetat ce se cijelom Europom kao shto su 1941 uchinile schwabe.Ameri ce vas uskoro odjebati ko glinene golubove jer je ovdje u USA takva klima da ne zele sa europljanima imati bilo kakve veze.I shto cete onda?Dodushe ta usrana stara kurva Europa se vec raspala ali u vashim medijima napisati takvu rijech je chista blasfemija jer zivite u virtualnom svijetu a stvarni svijet se odvija mimo vas.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

Ukrajinci će iskrvariti u protuofenzivi - Page 2 Empty Re: Ukrajinci će iskrvariti u protuofenzivi

Post by RayMabus 19/4/2023, 01:34

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Ma evo sad će oni do Urala, samo šta nisu.


Ma ,kao u onom filmu o Shtefici Cvek kada Bata Zivojinovic ponavlja sto puta "Sad cu te jebat",a ono u nigdarjevo:::)))Tako i ta ofanziva.Pa bog te jebo,pazi ti taktiku,unaprijed najavljuju ofanzivu vec godinu dana pa onda se pravdaju da nemaju dovoljno streljiva ni ostalog oruzja,pa eto sprijecheni su,a istina je ona pricha o muhama zunzarama koju sam ovdje isprichao .Izgubili su svo ljudstvo trenirano od NATO pakta i koliko toliko sposobne vojnike za borbu.Pa gdje taj Azov?Sada im jebu mater Svirachi.Ej jedna kriminalna skupina ljudi drzi cijeli NATO za jajca i razoruzali su i NATO i ukre pet puta.Bog te jebo,ako se  rusima digne kurac proshetat ce se cijelom Europom kao shto su 1941 uchinile schwabe.Ameri ce vas uskoro odjebati ko glinene golubove jer je ovdje u USA takva klima da ne zele sa europljanima imati bilo kakve veze.I shto cete onda?Dodushe ta usrana stara kurva Europa se vec raspala ali u vashim medijima napisati takvu rijech je chista blasfemija jer zivite u virtualnom svijetu a stvarni svijet se odvija mimo vas.
Ja ? Šta ću ja ? Šta mene brige šta će oni ( EU ). Imaju Komšića. Šta ja ima s tim šta će oni ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinci će iskrvariti u protuofenzivi - Page 2 Empty Re: Ukrajinci će iskrvariti u protuofenzivi

Post by mentalitet 19/4/2023, 01:38

RayMabus wrote:
mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Ma evo sad će oni do Urala, samo šta nisu.


Ma ,kao u onom filmu o Shtefici Cvek kada Bata Zivojinovic ponavlja sto puta "Sad cu te jebat",a ono u nigdarjevo:::)))Tako i ta ofanziva.Pa bog te jebo,pazi ti taktiku,unaprijed najavljuju ofanzivu vec godinu dana pa onda se pravdaju da nemaju dovoljno streljiva ni ostalog oruzja,pa eto sprijecheni su,a istina je ona pricha o muhama zunzarama koju sam ovdje isprichao .Izgubili su svo ljudstvo trenirano od NATO pakta i koliko toliko sposobne vojnike za borbu.Pa gdje taj Azov?Sada im jebu mater Svirachi.Ej jedna kriminalna skupina ljudi drzi cijeli NATO za jajca i razoruzali su i NATO i ukre pet puta.Bog te jebo,ako se  rusima digne kurac proshetat ce se cijelom Europom kao shto su 1941 uchinile schwabe.Ameri ce vas uskoro odjebati ko glinene golubove jer je ovdje u USA takva klima da ne zele sa europljanima imati bilo kakve veze.I shto cete onda?Dodushe ta usrana stara kurva Europa se vec raspala ali u vashim medijima napisati takvu rijech je chista blasfemija jer zivite u virtualnom svijetu a stvarni svijet se odvija mimo vas.
Ja ? Šta ću ja ? Šta mene brige šta će oni ( EU ). Imaju Komšića. Šta ja ima s tim šta će oni ?

Ma jebo ga ti ,samo kazem da ne shirish defenzivu,kuzish jer cete ovi tvoji razapet ko Isusa.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

Ukrajinci će iskrvariti u protuofenzivi - Page 2 Empty Re: Ukrajinci će iskrvariti u protuofenzivi

Post by Ringo10 19/4/2023, 07:52

Ma nek više krenu u tzu ofenzivu pa da i to vidimo
Ali ako im to propadne to će im biti posljednje
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Ukrajinci će iskrvariti u protuofenzivi - Page 2 Empty Re: Ukrajinci će iskrvariti u protuofenzivi

Post by RayMabus 19/4/2023, 13:20

Prije svega, Ukrajina nije dobila ni sto od 300 tada obećanih suvremenih zapadnih tenkova. Pripreme za ofenzivu kasne jer još traje doprema važnog naoružanja (recimo, 30 talijanskih samovoznih haubica M109L) ili nije ni krenula (recimo, početak isporuke 100 Leoparda 1)


Ukrajinci imaju velik problem u Bahmutu i s protuofenzivom, pritisak Zapada raste


A ništa. Onda dogodine a u međuvremenu ćemo poskidat još Soroš vlada po Europi.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_elections_in_2023


Ukrajinci će iskrvariti u protuofenzivi - Page 2 9k=
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinci će iskrvariti u protuofenzivi - Page 2 Empty Re: Ukrajinci će iskrvariti u protuofenzivi

Post by RayMabus 19/4/2023, 14:35

Sukob u Ukrajini će se nastaviti, najverovatnije, i sledeće godine, izjavio je britanski ministar odbrane Ben Voles.

- Optimistično sam raspoložen i verujem da će Ukrajina sačuvati jaku poziciju. Takođe mislim da moramo biti realistični: neće biti nijednog magičnog trenutka kada Rusija padne - rekao je Volas, a prenosi „Njujork tajms“.

Volas je rekao da veruje u planiranu kontraofanzivu Oružanih snaga Ukrajine, ali je dodao da će se sukob nastaviti i tokom sledeće godine.

Britanski ministar odbrane: Sukob u Ukrajini će se nastaviti i sledeće godine
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ukrajinci će iskrvariti u protuofenzivi - Page 2 Empty Re: Ukrajinci će iskrvariti u protuofenzivi

Post by Sora 19/4/2023, 15:40

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:

PUUUŠŠŠŠIIIIONAAAAAAAAAAAAAAAAAAA:coffee:

Da, tvoje usrane, sasrane i mentalno retardirane gubitničke analize.
Ukrajinci su itekako spremni za Ruse, kao što smo mi bili spremni uza Srbe. Za ozbiljnu vojsku nismo bili spremni, ali za Srbe jesno, a isto tako su Ukrajinci spremni za najgluplji šljam na kugli zemaljskoj, za Ruse i za onu govnu koja ih podržava iz bilo kojeg zamislivog razloga.

evo ja podržavam Ruse jer mi se više sviđa njihova uloga u svijetu nego američka i više joj vjerujem , dakako da su Rusi i ruska zemlja cilj globalnog imperijalizma kojega predvodi  SAD i kojemu je cilj pokoriti svijet i pretvoriti u svoje kolonije sve manje i slabije odnosno nesložnije države 


orisi tog općeg imperijalizma su odavno jasni , zrtve su krive jer imaju sirovine, geopolitički položaj i robove 
ne kužim zašto se ne veruje Rusiji kada to isto tvrdi te da je rat u Ukrajini ustvari rat zapada i SAD protiv nje 
to uostalom govore i sad otkriveni tajni dokumenti američke vojske 


prema tome Rusija se brani a ne napada 
eto, budaletine naopake

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Ukrajinci će iskrvariti u protuofenzivi - Page 2 Empty Re: Ukrajinci će iskrvariti u protuofenzivi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum