ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 5 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by IL Risorto Tue 15 Nov - 22:24

RayMabus wrote:Poljska, baltičke zemlje, Finska, Rumunjska

Nitko od njih nije podrža Hrvatsku nego Komšića jer ovise o Americi kad je Rusija koja im je preko puta u pitanju a Amerika podržava Komšića.

Pa eto neka ih sad i Amerika vadi iz govana.

U ČEMU JE PROBLEM ?

Ma evo,sad će treći svjetski rat samo  zato što su muslimani izabrali Komšića umjesto bosanske katolčadi.


Drago mi je što su vam balije nametnule Komšića,tako i vi nama ovdje nametnete HDZ,ujutro glasujete u Hercegovini,a popodne pređete granicu i dođete glasat u Hrvatsku.

IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 5 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by Šandor Winnetou Tue 15 Nov - 22:24

IL Risorto wrote:
Šandor Winnetou wrote:Melki, longi i ustaša hordak preuzeli temu, mislim da je najbolje da se tu nitko ne petlja, ovo je sex u troje i svi drugi su višak.
Ja ne volim kad mi se podvaljuje da sam ustaša. :cleanteeth
Bitno da se ne buniš za sex u troje!

_________________
Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 5 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 5 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by IL Risorto Tue 15 Nov - 22:32

Šandor Winnetou wrote:
IL Risorto wrote:
Šandor Winnetou wrote:Melki, longi i ustaša hordak preuzeli temu, mislim da je najbolje da se tu nitko ne petlja, ovo je sex u troje i svi drugi su višak.
Ja ne volim kad mi se podvaljuje da sam ustaša. :cleanteeth
Bitno da se ne buniš za sex u troje!
lol!  pa zar ti misliš da je s njima dvojicom moguće imat sexa lol!  jer ne bi bili toliko napeti i neurotični.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 5 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by RayMabus Tue 15 Nov - 22:39

IL Risorto wrote:
RayMabus wrote:Poljska, baltičke zemlje, Finska, Rumunjska

Nitko od njih nije podrža Hrvatsku nego Komšića jer ovise o Americi kad je Rusija koja im je preko puta u pitanju a Amerika podržava Komšića.

Pa eto neka ih sad i Amerika vadi iz govana.

U ČEMU JE PROBLEM ?

Ma evo,sad će treći svjetski rat samo  zato što su muslimani izabrali Komšića umjesto bosanske katolčadi.


Drago mi je što su vam balije nametnule Komšića,tako i vi nama ovdje nametnete HDZ,ujutro glasujete u Hercegovini,a popodne pređete granicu i dođete glasat u Hrvatsku.
Reka san ti da ja uopće nisan podrža Čovića nego testira nekoga i nešto tko stalno priča o demokraciji i korupciji a problem im je postavit zakon ( nametnit ga preko bonskih ovlasti ) da se ograniči mandat predsjednika dva puta.

Dakle mogli su ga ograničit pa mujage da biraju nekog novog Komšića i sve ok jer je to ograničavanje mandata borba protiv korupcije.


Ti ne kužiš uopće šta san ja jel tako ?


AJ ZDRAVO.

RayMabus
RayMabus

Posts : 182003
2014-04-11


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 5 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by RayMabus Tue 15 Nov - 22:42

Aj pročitaj ovo s razumijevanjem. Podebljat ću ti neke bitne dijelove.



Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

Amerikancima puna usta borba protiv korupcije a šta je vijećni mandat nego upravo to al eto njima ne odgovara jer neće doć onda njihov pa onda ništa i tko te jebe.


Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182003
2014-04-11


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 5 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by Šandor Winnetou Tue 15 Nov - 22:42

IL Risorto wrote:
Šandor Winnetou wrote:
IL Risorto wrote:
Šandor Winnetou wrote:Melki, longi i ustaša hordak preuzeli temu, mislim da je najbolje da se tu nitko ne petlja, ovo je sex u troje i svi drugi su višak.
Ja ne volim kad mi se podvaljuje da sam ustaša. :cleanteeth
Bitno da se ne buniš za sex u troje!
lol!  pa zar ti misliš da je s njima dvojicom moguće imat sexa lol!  jer ne bi bili toliko napeti i neurotični.
ne znam ja to no vi se tu nadopunjavate kao nokat i meso   B-)

_________________
Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 5 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 5 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by IL Risorto Tue 15 Nov - 22:42

RayMabus wrote:


Ti ne kužiš uopće šta san ja jel tako ?
 A jesu vam ga mujage utrpali :rasta  neprocjenjivo je ovo kmečanje zbog Komšića.

Ovo naricanje i kmečanje za Komšića,podsjeća na ono srpsko kmečanje o Kosovu.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 5 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by IL Risorto Tue 15 Nov - 22:44

Šandor Winnetou wrote:
IL Risorto wrote:
Šandor Winnetou wrote:
IL Risorto wrote:
Šandor Winnetou wrote:Melki, longi i ustaša hordak preuzeli temu, mislim da je najbolje da se tu nitko ne petlja, ovo je sex u troje i svi drugi su višak.
Ja ne volim kad mi se podvaljuje da sam ustaša. :cleanteeth
Bitno da se ne buniš za sex u troje!
lol!  pa zar ti misliš da je s njima dvojicom moguće imat sexa lol!  jer ne bi bili toliko napeti i neurotični.
ne znam ja to no vi se tu nadopunjavate kao nokat i meso   B-)

Longi ima fetiš na Komšića,sigurno drži njegovu sliku u wc-u,pa ga to sexualno uzbuđuje.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 5 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by RayMabus Tue 15 Nov - 22:45

I sad kad ste ga instalirali ponovo a mogli ste preko bonskih ovasti lako ograničit taj mandat na dva i on ne bi mogao al vama to ne odgovara jer je on vaš ( američki interes ) i gura vaše interese...

Sad vidiš i otkriješ i šta sam ja.



Stvaramo novi svijet.

Moje ime je i kao inkarnirani i kao duša Nova duša a to znači dolazi promjena i anđeo sam Znanja a to su Prijestolnici a njihova je zadaća pomagati inkarniranim dušama na njihovom duhovnom putu.

Tri puta me preglasaš i onda me praviš budalom i misliš da ja tako truli nakaradni sistem neću uništit tj da ću to ostavit tako na ovoj planeti tj njenoj površini.

AJTE BOG.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182003
2014-04-11


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 5 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by RayMabus Tue 15 Nov - 22:48

RayMabus wrote:I sad kad ste ga instalirali ponovo a mogli ste preko bonskih ovasti lako ograničit taj mandat na dva i on ne bi mogao al vama to ne odgovara jer je on vaš ( američki interes ) i gura vaše interese...

Sad vidiš i otkriješ i šta sam ja.



Stvaramo novi svijet.

Moje ime je i kao inkarnirani i kao duša Nova duša a to znači dolazi promjena i anđeo sam Znanja a to su Prijestolnici a njihova je zadaća pomagati inkarniranim dušama na njihovom duhovnom putu.

Tri puta me preglasaš i onda me praviš budalom i misliš da ja tako truli nakaradni sistem neću uništit tj da ću to ostavit tako na ovoj planeti tj njenoj površini.

AJTE BOG.




RayMabus
RayMabus

Posts : 182003
2014-04-11


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 5 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by melkior Tue 15 Nov - 22:48

Ajmo droga, NATO, yoga.




avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 5 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by RayMabus Tue 15 Nov - 22:49

Prijestolja čine sedmi zbor nebeske hijerarhije. Oni personificiraju Božju pravdu i autoritet. Prema Denyju Aeropagitu, oni su potpuno gluhi za sve ljudske napasti i imaju privilegiju služiti kao sjedište Boga i temelj svijeta, otuda i njihov naziv. Oni provode božansku pravdu kako bi organizirali materijalni svijet i nadahnuli predstavnike reda u njemu. Izraz "pravda" ovdje ne treba shvatiti u smislu zakona , već u smislu dosljednosti između stvarnosti i božanskog plana: radi se više o pravednosti nego o pravdi u uobičajenom smislu riječi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182003
2014-04-11


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 5 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by RayMabus Tue 15 Nov - 22:49

RayMabus wrote:
melkior wrote:Dakle, znanje u oba slučaja vodi do odgovornosti. Ne možeš biti isključivo anđeo znanja a da nisi ujedno i anđeo čuvar, jer sve (s)tvari u svemiru su povezane.
Pa namjestio sam se na Karpatima mjesec dana prije invazije i postavio svoj vojni logor.

by RayMabus Sun 23 Jan - 10:26

Cila ta priča kako oni neće Ukrajinu u NATO je samo izlika za napad.

Eto ja se mičem na Karpate i čekam.

Kad ih napadneš onda ću te pitati : Jel tamo ima Rusa ili samo napadaš Ukrajince kako bi to osvojio ? Dakle čisti si agresor.

Aha. Dobro.

Kad upadneš spuštam se s Karpata.

Udar s boka.

Ponesi crne vreće. Trebat će ti.

by RayMabus Sun 23 Jan - 11:01

Čekamo napad.

U mom vojnom taboru je koncert.

--

https://www.ex-iskon-pleme.com/t50132p80-premijer-bavarske-rusija-nije-neprijatelj-europi



Možda u tom kontekstu sam čuvar al ne odazivam se na telefonske pozive kad me netko zove.

Nisan ti ja telefonska sekretarica pa ćeš me jebavat u mozak kako ti oćeš i kad tebi prne.

Zovi anđela čuvara. Ima taj šta se javlja na pozive. Taj je drugi.

Ja te ne jeben nula posto tako da znaš.


Prijestolja čine sedmi zbor nebeske hijerarhije. Oni personificiraju Božju pravdu i autoritet. Prema Denyju Aeropagitu, oni su potpuno gluhi za sve ljudske napasti i imaju privilegiju služiti kao sjedište Boga i temelj svijeta, otuda i njihov naziv. Oni provode božansku pravdu kako bi organizirali materijalni svijet i nadahnuli predstavnike reda u njemu. Izraz "pravda" ovdje ne treba shvatiti u smislu zakona , već u smislu dosljednosti između stvarnosti i božanskog plana: radi se više o pravednosti nego o pravdi u uobičajenom smislu riječi.



U kontekstu generala GF ( miroljubljivi svjetovi ) ajmo reč kao s pet zvjezdica dakle najveći čin sam kao zaštitnik.

Možda u tom kontekstu onda je to valjda i nekakv čuvar.

Recimo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182003
2014-04-11


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 5 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by RayMabus Tue 15 Nov - 22:55

To šta je njima pala granata na Poljsku nije moj problem.

To je NATO problem.

RayMabus
RayMabus

Posts : 182003
2014-04-11


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 5 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by RayMabus Tue 15 Nov - 23:02

Nema više nafte za rusku kujicu unutar NATO-a


Vijest o padu ruskih projektila na teritoriju Poljske komentirala je i mađarska vlada, čiji je glasnogovornik Zoltan Kovacs kazao kako je premijer Viktor Orbán također sazvao sastanak mađarskog Vijeća obrane, kao odgovor na pad projektila i na prekid dostave nafte cjevovodom Družba.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/poljska-i-sad-prikupljaju-informacije-dvije-su-mogucnosti-no-nije-rijec-o-ostacima-oborenog-projektila-15275826
RayMabus
RayMabus

Posts : 182003
2014-04-11


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 5 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by melkior Tue 15 Nov - 23:03

Vrijeme je za razgibavanje, duboko disanje i meditacije.
Ukratko, za duhovnost.

avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 5 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by RayMabus Tue 15 Nov - 23:04

RayMabus wrote:Nema više nafte za rusku kujicu unutar NATO-a


Vijest o padu ruskih projektila na teritoriju Poljske komentirala je i mađarska vlada, čiji je glasnogovornik Zoltan Kovacs kazao kako je premijer Viktor Orbán također sazvao sastanak mađarskog Vijeća obrane, kao odgovor na pad projektila i na prekid dostave nafte cjevovodom Družba.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/poljska-i-sad-prikupljaju-informacije-dvije-su-mogucnosti-no-nije-rijec-o-ostacima-oborenog-projektila-15275826
A Zoltane moj....kad te neće neće te.

RayMabus wrote:Kad me ideš radit budalom to ti je ko da si napravio sljedeću stvar : kupaš se u moru a u istom ima morski pas i onda fino izliješ bočicu krvi pored sebe.

Evo me.


RayMabus wrote:Prave naftovod do Mađarske jer oće još jedan smjer odakle mogu dobit nafu.

Stvar je u tome šta neće dobiti rusku.

Dobro sam proučio twit ovog Zolatana i ima dvije rečenice. Prva je pravimo naftovod a druga je da je moguće tim naftovodom dobiti jefiniju naftu iz Urala dakle rusku.



https://www.novosti.rs/vesti/politika/1161888/Suljo-orban-dogovorili-novim-naftovodom-srbija-dobiti-jeftiniju-naftu-aleksandar-viktor-madjarska-nafta-najnovije-vesti-2022

Da tehnički ju je moguće dobiti al neće i Mađar to zna a Vučic je očito platio ovome tj Orbanu da to tako napiše kako bi to mogao plasirati svojim glupim ovcama.

Ili meni.

Ide se nadmudrivati s anđelom Znanja.

ODLIČNO.

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 5 Avatars-000582960327-mvvou2-t500x500
RayMabus
RayMabus

Posts : 182003
2014-04-11


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 5 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by catabbath Wed 16 Nov - 0:09

Odmah se zna da su rakete ruske a za onaj drou u Zegeju još utvrđujemo

_________________
Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 5 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 5 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by RayMabus Wed 16 Nov - 0:10

catabbath wrote:Odmah se zna da su rakete ruske a za onaj drou u Zegeju još utvrđujemo

Ukrajinska.

RayMabus
RayMabus

Posts : 182003
2014-04-11


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 5 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by RayMabus Wed 16 Nov - 0:34

Ukrainian Air Force – 11 March 2022: One Tu-141 reconnaissance drone crashed in front of a student campus in Zagreb, Croatia.[126] The Croatian president, Zoran Milanović, said it was clear the drone came from the direction of Ukraine, entering Croatia after flying over Hungary.[127] The investigation conducted by the Ministry of Defence of Croatia concluded that the crashed drone had belonged to the Armed Forces of Ukraine and carried a bomb meant for striking Russian positions but it had strayed off course and crashed after it ran out of fuel.


https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_aircraft_losses_during_the_Russo-Ukrainian_War
RayMabus
RayMabus

Posts : 182003
2014-04-11


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 5 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by RayMabus Wed 16 Nov - 0:42



RayMabus
RayMabus

Posts : 182003
2014-04-11


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 5 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum