ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 3 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by melkior Tue 15 Nov - 21:33

melkior wrote:
IL Risorto wrote:Pa nije isključeno da Putin namjerno testira NATO,da vidi imaju li muda ili će samo izdat nekakav proglas podrške poljskom narodu.

Gle, ja sam prvi za to da Rusija natuče Ukrajinu. Ali sam isto za to da i NATO natuče Ukrajinu. Mislim da bi smo svi zajedno trebali natući Ukrajinu.

Ukrajinu, Rusiju, što god.

melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 3 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by omni Tue 15 Nov - 21:33

Ja ne vjerujem da je ovo namjerno ali vjerujem da se nato ne zeli upetljati otvoreno ali da ce ukri dobiti vise oruzja to je sigurno
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 3 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by melkior Tue 15 Nov - 21:34

RayMabus wrote:
melkior wrote:Republika Hrvatska je posvećena zajedničkoj NATO obrani i članku 5. ugovora o zajedničkoj obrani.



"Članak 5 je objava rata, a siguran sam da se u to sigurno sada neće ići". Prema njegovom mišljenju prvo će se čekati rezultati istrage, a potom i rusko objašnjenje za ovaj događaj. "Ono što pretpostavljam da će se u sljedećem razdoblju dogoditi je dodatno razmještanje protuzračnih sustava u Poljsku uz ukrajinsku granicu. Najvjerojatnije sustava Patriot.


U Poljskoj je već razmješten sustav Patriot.
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 3 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by dijagram Tue 15 Nov - 21:37

Mozda je sve prevara i kao razlog da se jos vise tuce jadan napacen ruski narod.
Ionako begaju, povlace se ko srblji, a ono navalilo po njima jos vise.
Trebamo suosjecati i tako.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 3 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by RayMabus Tue 15 Nov - 21:39

Daj prestanite paničarit. Idu mi na kurac paničari.

Sve je u redu. Smirite se. Samo opušteno. Tiiii spavašššššššš

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 3 Buda-meditacija-2

Neće ništa bit. Svi uz granicu s Rusijom će ojačat PZO a Ukrajina dobit novu vojnu pomoć i podršku.

Prvovjenčani će da sad najebe. Kokice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 3 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by IL Risorto Tue 15 Nov - 21:40

Pa možda su i Ukrajinci ispalili te rakete,jer ovo najviše njima ide na ruku,kad bi samo Poljska(ne cijeli NATO) uključila se u ,,igru'' Ukrajinci bi dobili jackpot.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 3 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by melkior Tue 15 Nov - 21:40

dijagram wrote:Mozda je sve prevara i kao razlog da se jos vise tuce jadan napacen ruski narod.
Ionako begaju, povlace se ko srblji, a ono navalilo po njima jos vise.
Trebamo suosjecati i tako.

Ma ne, treba natuć Ruse. Ali prvo Ukre. Rusoukre.
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 3 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by melkior Tue 15 Nov - 21:41

IL Risorto wrote:Pa možda su i Ukrajinci ispalili te rakete,jer ovo najviše njima ide na ruku,kad bi samo Poljska(ne cijeli NATO) uključila se u ,,igru'' Ukrajinci bi dobili jackpot.

Ukrima sasvim dobro i ovako ide, Rusi gube žestoko na fronti.
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 3 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by mentalitet Tue 15 Nov - 21:42

melkior wrote:Republika Hrvatska je posvećena zajedničkoj NATO obrani i članku 5. ugovora o zajedničkoj obrani.



Tako je!Ajmo shto se cheka?OoK speci ovo malo kostanja prije nego mi padne atomska na glavu .Mada sumnjam da mi mozeshto!;;::::)))


Last edited by mentalitet on Tue 15 Nov - 21:44; edited 1 time in total

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 3 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by melkior Tue 15 Nov - 21:43

mentalitet wrote:
melkior wrote:Republika Hrvatska je posvećena zajedničkoj NATO obrani i članku 5. ugovora o zajedničkoj obrani.



Tako je!Ajmo shto se cheka?

:rim :cro
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 3 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by IL Risorto Tue 15 Nov - 21:43

Širenje sukoba i demilitarizacija Bjelorusije su nužni za dobrobit globalnog poretka.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 3 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by RayMabus Tue 15 Nov - 21:44

Odo ja spavat dok vas ne prođe napad panike.

Pa ništa se ne dešava ljudi Božji.

Poljska je podržala Komšića i sad jedu govna.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 3 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by dijagram Tue 15 Nov - 21:45

Cudi me da longi i wolf nisu djelovali iz svojih brodova i sprijecili ovaj incident:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 3 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by melkior Tue 15 Nov - 21:46

IL Risorto wrote:Širenje sukoba i demilitarizacija Bjelorusije su nužni za dobrobit globalnog poretka.

Bjelorusiju svakako treba denacificirati. Ona stara totalitarna brkata komunjara nam sjebava perspektivu.

avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 3 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by mentalitet Tue 15 Nov - 21:46

IL Risorto wrote:Širenje sukoba i demilitarizacija Bjelorusije su nužni za dobrobit globalnog poretka.


Ajde da i to vidimo tko se drzi chlanka 5 rusi ili Hrvatska?Putko je rekao tko napadne Bjelorusiju kao da je napao nas,Pa da vidimo muda tko nosi a tko ne?

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 3 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by melkior Tue 15 Nov - 21:47

RayMabus wrote:Odo ja spavat dok vas ne prođe napad panike.

Pa ništa se ne dešava ljudi Božji.

Poljska je podržala Komšića i sad jedu govna.

Kakva panika, nema panike. Vrijeme je da se najebemo majke Rusima. Svi zajedno i kolektivno. Vidiš kako Ukrima lijepo ide.
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 3 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by IL Risorto Tue 15 Nov - 21:48

Ja mislim da je ovo tek testiranje NATO-a,ono,idem ga pljunut u facu,ako mi ne odgovori i ne pukne šamar,znači da je pizda.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 3 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by RayMabus Tue 15 Nov - 21:48

dijagram wrote:Cudi me da longi i wolf nisu djelovali iz svojih brodova i sprijecili ovaj incident:)
Pa meni ovo odgovara. Sad će Poljaci popzdit na Srbiju. A i ovi svi uz granicu s Rusijom. i jebat će kevu Vučicu.

Ne graničim ja s Rusijom.

Neka pozdrave Komšića. Imam razumjevanja za njih isto koliko i oni za mene.

Vidiš li ti ovdje Poljsku da nas je podržala ?

23.2.2022. ( dan prije napada )

https://danas.hr/svijet/grlic-radman-tvrdio-je-da-vecina-clanica-podrzava-hrvatska-stajalista-oko-izbora-u-bih-no-cini-se-da-uopce-nije-tako-2b2c7626-c355-11ec-b2d4-42385e526088

Ne.

A zašto ?

Jer se oslanjaju na Ameriku a Amerika želi građansku BiH i podržava Komšića.

NEKA IH ONI SAD I VADE IZ GOVANA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 3 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by IL Risorto Tue 15 Nov - 21:50

Ja ne znam što je s tobom Longi,koji Komšić,Adem Vuchiqi,Srbija,Hrvatska,mi smo svi slupa nebitni u svemu ovom.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 3 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by RayMabus Tue 15 Nov - 21:52

IL Risorto wrote:Ja ne znam što je s tobom Longi,koji Komšić,Adem Vuchiqi,Srbija,Hrvatska,mi smo svi slupa nebitni u svemu ovom.

Tako je. Ti si nebitan al ja nisam. Anđeli Prijestolnici su ti božji autoriteti.

20.02 sastanak eu, podržali Komšića

24.02 napad na Ukrajinu

Rovariš protiv mene pa eto ti sad rat na granici

AJ BOG
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 3 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by IL Risorto Tue 15 Nov - 21:53

Jebo te više Komšić,koga briga,to su bosanske interne stvari koje nemaju ama baš nikakve veze s Hrvatskom.
To isto kao kad bi se Srbija petljala u interne političke i izborne procese u Hrvatskoj.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema) - Page 3 Empty Re: Na Poljsku pale ruske rakete(ozbiljna galaktička tema)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum