ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Covid - ozbiljna(moja) tema

Page 8 of 18 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 18  Next

Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 8 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović Tue 23 Aug - 21:18

AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:Idemo, 6ti booster!

i kod nas već dolaze podaci da ekipa koja se rokala cijepivima osim klasičnih nuspojava (imate gore moje postove) ima ironičnu situaciju da lakše oboljeva od korone nego oni koji nisu izrokani


Pošto su sjebani sad se nonstop moraju boostirati... pa što ih prije pokosi, COVID ili Vax.

Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 8 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by catabbath Tue 23 Aug - 23:00

Evo ja još uvijek zdrav, koliko sam ono doza izbjegao i koliko sam puta trebao već umrijeti od smrtonosnog virusa?

_________________
Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 8 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12433
2015-08-22


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 8 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by mentalitet Tue 23 Aug - 23:06

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:Idemo, 6ti booster!

i kod nas već dolaze podaci da ekipa koja se rokala cijepivima osim klasičnih nuspojava (imate gore moje postove) ima ironičnu situaciju da lakše oboljeva od korone nego oni koji nisu izrokani


Pošto su sjebani sad se nonstop moraju boostirati... pa što ih prije pokosi, COVID ili Vax.


Eno Ero se desetii puta bocno ali sa LSD-m zato ima prikaze sotone:::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 8 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović Wed 24 Aug - 20:27

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 8 9de55b10
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 8 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Thu 25 Aug - 12:06

Inače novinarka indexa koja je poznata po tome što joj je momak Vladimir Matijanić umro zbog komplikacija vezanih sa omicron jer se nije na vrijeme dovukao na hitnu.

evo kakve je i ona pisala statuse nedavno, protiv anti-vaxera gdje joj je zanimljivo bio i momak koji je također napadao i vrijeđao antivaxere
Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 8 Novina10

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21808
2018-06-14


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 8 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Thu 25 Aug - 12:10

zazivala represivni aparat i tajne službe da prate proosvjednike koji nisu se htjeli otrovati otrovom radi novinarske gripe koju gotovo cijela populacija radno zdravih radno sposobnih ljudi(0-50) prohoda..

e da isti prosvjednici "ne vjeruju znanstvenicima". lol? kojim znanstvenicima? Ceciju, Rudanu? Đikiiću? većina njih su nikakvi znanstvenici nego samo uhljebi, ili tipa Đikić nije ništa napravio vezano za koronu, nikakvo istraživanje ili model ili bilo što.

Od domaćih znanstvenika koji su se najviše angažirali su Lauc i Bakić i njima smo vjerovali. I gle čuda bili su upravu (u velikoj većini situacija, i oni su učili kao i mi, ispravljali svoje modele ali cijelo vrijeme imali ispravan pogled na situaciju)

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21808
2018-06-14


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 8 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by n_razbojnik Thu 25 Aug - 12:28

Problem A su ustašoidi sa bakljama, sve jasno

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11441
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 8 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović Thu 25 Aug - 12:46

AssadNaPodmornici wrote:Inače novinarka indexa koja je poznata po tome što joj je momak Vladimir Matijanić umro zbog komplikacija vezanih sa omicron jer se nije na vrijeme dovukao na hitnu.

evo kakve je i ona pisala statuse nedavno, protiv anti-vaxera gdje joj je zanimljivo bio i momak koji je također napadao i vrijeđao antivaxere
Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 8 Novina10

Srednje inteligentna basic bitch koja je slavila kult Fauccija. Hrvatska vatijanta "Karen".

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 8 81fQhi7gSvL._SL1500_


Last edited by Hektorović on Thu 25 Aug - 12:49; edited 3 times in total
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 8 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović Thu 25 Aug - 12:46

Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 8 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Thu 25 Aug - 12:48

iznenadni višak smrtnosti u Finskoj.. "stručnjaci" ne znaju koji je uzrok tome..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21808
2018-06-14


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 8 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović Thu 25 Aug - 12:49

AssadNaPodmornici wrote:iznenadni višak smrtnosti u Finskoj.. "stručnjaci" ne znaju koji je uzrok tome..

Brzo, svi po 5ti booster!
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 8 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Thu 25 Aug - 12:51



Sinderom odrasle izneadne smrti :D

Btw kako je Hektorovic rekao ,počeli su kriviti Trumpa za cijepiva i sve ostalo haha. A ovih luđaka koji su se rokali aaaaahahaa

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21808
2018-06-14


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 8 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović Thu 25 Aug - 12:53

AssadNaPodmornici wrote:

Sinderom odrasle izneadne smrti :D

Btw kako je Hektorovic rekao ,počeli su kriviti Trumpa za cijepiva i sve ostalo haha. A ovih luđaka koji su se rokali aaaaahahaa

Narativ se totalno počeo raspadati, ode znanost i struka u 3PM...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 8 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Fri 26 Aug - 20:12

Inače pogledajte prvih 10ak minuta Tucker Carlsona, u USA se upravo događa raspad sistema kod cijepiva. pomalo "cure" podaci da su cijepiva neučinkovita, opasna, Tucker Carlson stavlja podatke gdje sada trenutno više ljudi umire (višak smrtnosti kao najrealniji pokazatelj) nego kada je bila najgora korona. u USA demokrati počeli Trumpa optuživati da je on kriv za sve jer je on "ubrzao cijepivo" :D



ali pazi ovo još žešći je cirkus u velikoj britaniji.

Situacija je sljedeća. Mediji njihovi mainstream već sada kmeče da je lockdown bio zakurac, da cijepiva su zakurac, i da su cijepiva opasna, i otvoreno se pitaju zašto imaju višak smrtnosti među mladom i zdravom populacijom.

situacija je toliko eskalirala da je stanje u V.Britaniji sljedeće. Političari su počeli optuživati "znanstvenike" da su krivi za cijeli cirkus, a znanstvenici da su oni samo davali savjete, da su političari ti koji su donosili odluke oko prisilnog cijepljenja, lockdowna i ostalih gluposti.

stavit cu posli par linkova..

naravno takve sukobe u V.Britaniji i USA nećete vidjeti u našim medijima, tipa indexu ili tamo na onoj temi koju je safet privatizira. kokice u ruke i biti će veselo.

čestitke svima koji se nisu cijepili, i nadam se da niste trovali djecu. ako jeste se cijepili ili otrovali djecu, nadam se da svi vi(osim 1-2 osobe) nećete imati nikakve posljedice a ničija djeca isto tako

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21808
2018-06-14


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 8 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by darth_vader Sat 27 Aug - 2:24

Više je ljudi ubija jebeni Lidl u par godina, nego cila farmaceutska industrija od postanka..i što sad? Oćemo li ga zabraniti?
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 8 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Sat 27 Aug - 12:04

darth_vader wrote:Više je ljudi ubija jebeni Lidl u par godina, nego cila farmaceutska industrija od postanka..i što sad? Oćemo li ga zabraniti?
prvo ne ubija cijela farmac industrija. dapače velikom većinom nam spašava živote i čini živote lakšima. i to je super.

dalje što se tiče farmaceutske priče i Lidla.. ne znam na na kakav način Lidil ubija ljude, ali ja koji volim otić u Lidl, znam da me nitko nigdje nije prisilo , da moram otić baš u Lidla kupovati jer u suprotnom će mi oduzeti ljudska i ekonomska prava , ukratko zagorčati i sjebati život. u Lidla idem dobrovoljno.

a to što ste se vi potrovali cijepivima, još gore neki su trovali "prinčeve i princeze" protiv realno jače gripe(do omicrona nakon toga je to prehlada) je jebiga.. nije da nije bilo dovoljno informacija po forumu od prvog dana,

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21808
2018-06-14


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 8 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by darth_vader Sat 27 Aug - 12:27

Informacija po forumu

:troll1
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 8 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Sat 27 Aug - 12:32

pa da? imao si priliku se informirati od visoko obrazovanih forumaša, inžinjera, ekipom sa faksom, čak i doktora znanosti, koji su ti stavljali kvalitetne informacije, linkove na znanstvena istraživanja a ti si slušao safeta, lopove iz HDZa, te ekipu sa srednjom stručnom spremom sa indexa koji realno i nisu imali argumenata nego su imali alat sile , cenzure, i ostalo. ,sve to ne znači da su u pravu, jer ako si uvjeren da si u pravu što se tiče svojih argumenata ne moraš druge vrijeđati, oduzimati im ljudska prava, cenzurirati i slično
, dapače vidimo sada da su ispali totalni fejkeri, vjerujem da će i njjima doći račun na naplatu.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21808
2018-06-14


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 8 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by darth_vader Sat 27 Aug - 13:18

Prika, ja osobno nisam sluša nikog, ali da barem jesam...one koji su ipak izdvojili pokoje desetljeće svog života na proučavanje prehladica...ili je ipak informiranost biti u stilu; čitam svaki dan Sportske, ne znam koji kurac me ne zovu za izbornika reprezentacije...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 8 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Sat 27 Aug - 16:22



Belfast telegraf u čudu..

ljudi umiru u značajnim brojevima , a nije od korone, a nitko nema pojma kako zašto :D

komentari su sve naravno

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21808
2018-06-14


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 8 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by dijagram Sat 27 Aug - 21:14

AssadNaPodmornici wrote:pa da? imao si priliku se informirati od visoko obrazovanih forumaša, inžinjera, ekipom sa faksom, čak i doktora znanosti, koji su ti stavljali kvalitetne informacije, linkove na znanstvena istraživanja a ti si slušao safeta, lopove iz HDZa, te ekipu sa srednjom stručnom spremom sa indexa koji realno i nisu imali argumenata nego su imali alat sile , cenzure, i ostalo.  ,sve to ne znači da su u pravu, jer ako si uvjeren da si u pravu što se tiče svojih argumenata ne moraš druge vrijeđati, oduzimati im ljudska prava, cenzurirati i slično
, dapače vidimo sada da su ispali totalni fejkeri, vjerujem da će i njjima doći račun na naplatu.
Lijepo smo govorili, trcite po marjanu, trenirajte, pazite na hranu itd.

Ali uzalud.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18831
2015-08-09


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 8 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 18 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 18  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum