ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Covid - ozbiljna(moja) tema

Page 7 of 18 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 18  Next

Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 7 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Thu 18 Aug - 12:16

n_razbojnik wrote:
AssadNaPodmornici wrote:https://www.index.hr/vijesti/clanak/ukida-se-izolacija-i-za-covidpozitivne/2387989.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_d

evo konačno i RH ukida izolaciju za prehlađene od korone. Dakle odete na PRC test, vidi se da ste covid pozitivni i štetate okolo bez problema. E da ipak postoji uvjet, da morate nositi masku.
Naravno "stručnjaci" i "novinari" vrište "da nitko neće nositi masku"  -što je naravno istina.  
Kako to, kako to, kako to? 28 mjeseci ranije i pozitivan pcr test znacio je 10-dnevnu izolaciju svih kontakata i nerođene djece....a sad, brnjica, barem da nekako znamo da si šugav

Haha
as onaj koji je baca đubrivo na polju, a bio je u izolaciji, dakle sam je bio na polju i radio, dobio 8000kn kazne.

sada možeš izaći i normalno živjeti, kao trebaš nabiti brnjicu, ali fora je što baš nitko ne nosi brnjice, tako da niti ovi neće..

jer prije te još moglo kontrolirati, tipa policija ti dođe u provjeru jesi-doma, nisi-doma,
sada.. otišao si vanka,  pitaj ženu /mater gdje vam je taj zaraženi? ma evo išao u Lidla u šoping.. pa trči tamo traži ga u gužvi i gledaj jel natakao masku u trgovini gdje se nalazi 300 ljudi haha
a on već obavio šoping i sa ekipom je na kavi.. :D

gotovo je. država ne može tek tako ukinuti stožer, brojanje navodno prehlađenih i umrlih od starosti(koje ludi safet vidim na drugoj temi copy paste-a sa indexa svaki dan), i ne može ukinuti stožer, i reći ---_ "ma džabe smo vas tlačili, a pola vas se otrovalo cijepivima jebiga dobar % vas će umirati od toga ili će imati sjebano zdravlje , sve vam je to bilo zakurac" , pa će korak po korak ukidati sve ovo.. kao što su nam ukidali ljudska prava korak-po-korak da se ljudi nebi bunili, tako će vraćati ljudska prava , da opet se ovce nebi bunile - "da su zakurac proveli 2godine u podrumu, u strahu, i potencijalno sjebali sebi i familiji zdravlje , a usput smo dobili svjetsku krizu i na rubu smo nuklearnog rata" -- sve bilo zakurac

AssadNaPodmornici

Posts : 21770
2018-06-14


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 7 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Thu 18 Aug - 12:20

ukratko ovaj cirkus se privodi i kraju, nitko baš nitko ne vjeruje u koronu.. par % luđaka je još ostalo..

ostaje samo ono .. da smo nas par(većina sa foruma) bili u pravu od samog početka.
da je ovo više manje "prevara od pandemij" - -- mislim realni rizik postoji, ali ništa veći od gripe i takvih sranja.

i da zbog korone i "mjera" će nastati šteta koja je stotine puta veća od same novinarske gripe/prehlade. ovo je točno.

i da cijepiva ne samo da ne štite, nego sva istraživanja govore da su kontra produktivna - što se više cijepiš , lakše se i prehladiš ----

ispada da cijepiva ti uništavaju zdravlje tako da si podložniji i samoj koroni. dakle žao mi je ljudi koji su se otrovali , sada imamo situaciju

"iznenadno umro," , na zapadu to zovu "sindrom iznenadne smrti" - -- i kažu da je kriv zbog toga "kliamtske promjene" ili "zračenje iz svemira" ... sada ide zbrajanje štete..

a ako je vjerovati domazetu loši i drugima(koje sam citirao) sada će povećanje broja rakova od ovih otrovanih

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21770
2018-06-14


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 7 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Thu 18 Aug - 12:27

AssadNaPodmornici wrote::D this didnt age well
Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 7 Mediji10

tako je i ovaj debilni novinar sa Indexa , Nenad Jarić Dauenhauer  ili od milja nazvan PanicHauer pisao stvari tipa ... Lauc je izjavio da je imunitet koji su preboljelih bolji od imuniteta cijepljenih --- to je "opasna izjava u rangu čimpaze" - takva sranja..

šta znamo

nas par od početka je tvrdilo sljedeće

1)virus nije toliko opasan koliko mediji tvrde --- ispalo je točno, iako je većina "struke" , medija, online safeta tvrdila prvo
2)mjere ne pomažu protiv virusa -- -  ispalo je točno, iako je većina "struke" , medija, online safeta tvrdila prvo
3)cijepiva -aj ja sam isto tvrdio da će štitit protiv prvih sojeva virusa(ispalo je točno) ali ne štite protiv omicrona. Ja sam sve jedno govorio da neću uzimati cijepiva jer vjerujem da nose rizike ---- i
ekipa je tvrdila, čim se svi cijepimo 1,2, puta , pa 3 i 4 put sve je gotovo - jest moj kurac. ispada da oni koji su se više izrokali više oboljevaju. možda su štitili do delte, ali od omicrona ne štite kurca- virus brže mutira od cijepiva.
ne samo to, nego je rizik pun kurac veći nego što sam mislio- gotovo većina ljudi da ih pitaš - nebi se cijepili i požalili su zbog toga
4)virus je nastao u kineskom labu- jbt ove stvari nisi smio izjaviti do nedavno, a ja sam odmah početkom 2020 tvrdio da je virus vjerojatno kinezima uteka iz laba..
5)prirodni imunitet je bolji - pa luđaci nisu vjerovali u ovo
6)i najbtinije ovo je dio većeg ekonomskog plana(i sama elita je izjavila da im je virus odlična prilika za ekonomski reset)

7)i ostaje ovo 7 -- da će virus(točnije cijepivo ) služiti kao glavni alat ili jedan od alata za smanjivanje broja stanovnika u svijetu --- ovo tek ostaje da vidimo.. ovih svih prvih 6 točaka koje su bile "teorija zavjere" sada su opće prihvaćena istina..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21770
2018-06-14


n_razbojnik likes this post

Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 7 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by n_razbojnik Thu 18 Aug - 13:01

Teorije zavjere uvukle se u Vladu, Stožer i epidmiologe...na braniku su još samo poneki MSM mediji i ekipa sa IRBa hahaha

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11441
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 7 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Sat 20 Aug - 13:09

faktčeker ispravlja..

pazi ispravke, stavio sam prije par dana gore link kako jedna studija koja je mjerila koliko % djece ima sjeban rad srca odmah nakon cijepiva.
javio se faktčeker i ispravio - kaže da se internetom šire "lažne informacije" da je svako treće dijete ugroženo nakon uštrcavanja otrova protiv prehlade koja djeci (pa i velikoj većini odraslih) ne može ništa -- javli se faktčekeri da to nije istina---

da nije svako treće dijete imalo odmah sjeban rad srca nego pazi ovo - svako šesto
https://www.reuters.com/article/factcheck-heart-teens-vaccine/fact-check-study-of-thai-teenagers-did-not-find-one-third-experienced-heart-effects-after-covid-vaccination-idUSL1N2ZT2B5


:D dakle cijepite vašu djecu cijepivom protiv prehlade koja im ne može ništa --- da bi gotovo svako 6 dijete imalo odmah abnomarlni rad srca :D :D :D jebeno. kao nije svako treće dijete nego svako šesto.

zapravo tehnički nije niti svako 6, nego piše 18%, što je svaki 5.55 djece :)

------------------------

naravno, samo to nije jedini problem što ova cijepiva rade. napadaju mozak, jetru, spolne organe, živčani sustav, te povećavaju icidenciju rakova.. to je ono što sada otkrivamo. pitaj boga šta će se otkriti kroz par godina.

gdje je onaj luđak koji je trovao svoje "prinčeve i princeze" , bogte jebo luđaka, nije da nismo ovdje po forumu upozoravali.. ej nisu o tim opasnostima "random teoretičari zavjere sa zidića" --- iako i takvi su ipali pametniji od 99% "stručnjaka i znanstvenika" i 99.9% novinara -- nego ovdje smo upozoravli mi visoko-obrazovani forumaši, većina se poznaje međusobno.

ali dobro. eto safet je pametniji od svih nas pa je otrovao svoje prinčeve i princeze. za njega me boli kurac, dapače želim da uzima nove doze, nadam se da mu dici/unucima neće biti ništa

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21770
2018-06-14


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 7 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović Sat 20 Aug - 13:13

Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 7 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Sat 20 Aug - 13:19

Hektorović wrote:
ja i govorim da je na zapadu od cijepiva ubijeno i osakaćeno na stotine tisuća i to mladih ljudi od cijepiva, i to ljudi kojima prehlada ne može ništa.. pa mi se debili sa srednjom stručnom spremom smiju..

dovoljno ti je uključiti malo statistike, zbrojiti koliko već sada cijepiva imaju nuspojava, te već se pojavljuje višak smrtnosti u dobnim skupinama kojima korona nemože ništa(od 0-50godine) i to višak smrtnosti kakav se viđa samo u ratnim situacijama ... stavljao sam takve linkove prije, zato imam ovdje temu "privatnu" tako brišem spamove i "sprdanja", kada mi dođe tipa epi pa spama i sprda se.. sprdaj se ti asu, nadam se da nisi cijepio svoju djecu

svako malo umre netko "iznenadno".. pogledajte malo i po lokalnim novinama.. samo u medijima završi kada neka "faca tako cikne".. iako se velika većina elite nije cijepila uopće..

najgore od svega, pitaj boga što će sve biti za par godina.. ako je slušati domazeta lošu i neke druge, prave posljedice nas tek očekuju.. ne mora značiti da će se to tako ostvariti, ali više manje ostvaruje se sve najgore što su "teoretičari zavjera sa zidića" rekli za ova cijepiva.


_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21770
2018-06-14


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 7 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by newuser Sat 20 Aug - 14:55

Dosta ljudi nema nuspojave još uvijek, a opet s druge strane zabrinjavajući broj koji je cijepljen je loše prošao, mnogo gore nego što sama korona radi štetu.
Ja se nadam da je Lošo pogriješio u svome izlaganju inače nam slijedi pomor ljudi.
avatar
newuser

Posts : 1995
2015-09-09


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 7 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by kic Sun 21 Aug - 11:03


nije još ni puna godina kako je većina ljudi primila cjepivo...
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48044
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 7 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Sun 21 Aug - 22:41

inače
izašlo istraživanje za jednu kanadsku provinciju.. i pazi ovo. .glavni uzročnik smrti u toj provinciji .. nepoznat :D




_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21770
2018-06-14


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 7 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Sun 21 Aug - 22:43

"nepoznat uzrok smrti"
"sindrom izneadne smrti" -- sve su ovo novi pojmovi koji su u "trendu" na zapadu.

e da, znastvenici i stručnjaci(hahha) neznaju koji je uzrok ovome, pa nagađaju - klimatske promjene, a spominjalo se i zračenje iz svemira :D

osiguravajuće kuće na aparatima, neke su pred bankrotom, jer količina umrlih koji su zdravi naglo je skočila, toliko naglo da ih je dovelo do bankrota.. i to ljudi koji nebi smjeli umirati na lopate :D

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21770
2018-06-14


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 7 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by dijagram Mon 22 Aug - 13:13

AssadNaPodmornici wrote:"nepoznat uzrok smrti"
"sindrom izneadne smrti" -- sve su ovo novi pojmovi koji su u "trendu" na zapadu.

e da, znastvenici i stručnjaci(hahha) neznaju koji je uzrok ovome, pa nagađaju - klimatske promjene, a spominjalo se i zračenje iz svemira :D

osiguravajuće kuće na aparatima, neke su pred bankrotom, jer količina umrlih koji su zdravi naglo je skočila, toliko naglo da ih je dovelo do bankrota.. i to ljudi koji nebi smjeli umirati na lopate :D
Trebaju osigurati nielsa, mene, a ne ove mladice. B-)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18828
2015-08-09


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 7 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by dijagram Mon 22 Aug - 13:15

Jucer vidim covjeka, radno odijelo, gradjevina ili takvo sto.

Seta od spanskog prema jankomiru.

Nema ni psa oko njega, siroka ulica, sirok trotoar, pjesaka niti nema.

Ide lik i maska mu na licu:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18828
2015-08-09


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 7 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by Guest Mon 22 Aug - 14:38

AssadNaPodmornici wrote:
jedna studija

U znanosti jedna studija ne samo da nije mjerilo objektivnosti nego znači veoma malo, gotovo ništa. 
Ako rezultati te studije nisu potkrijepljeni većim brojem drugih studija sa istom temom istraživanja. Barem većinskim udjelom, kao u slučaju Fleischmann-Pons primjera tzv. hladne fuzije.
Čak 4 laboratorija u svijetu su neovisno o rezultatima koje su imali drugi potvrdila njihove proračune po kojima su u procesu dobili više energije nego što su je uložili.
Problem s tim rezultatima je u tome da je više od stotinu (ne sjećam se točnog broja) laboratorija širom svijeta te nalaze opovrglo. Među njima je bio i naš Ruđer.
Znanost, čak i realna, prirodna i egzaktna poput fizike, se nikako ne sastoji samo od čistih i neprikosnovenih činjenica, ima tu ogromnog prostora za različite intepretacije rezultata.
Dakle, nikada se ne pozivajte na rezultate jedne studije kao nešto što predstavlja čistu i nepobitnu istinu. Lako vam se može dogoditi da u javnosti, koja vam čak može vjerovati u početku, kasnije postanete predmetom sprdnje.
Upravo kao što se to dogodilo Martinu Fleischmannu i Stanleyu Ponsu na primjeru njihove famozne hladne fuzije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 7 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović Tue 23 Aug - 11:42

Idemo, 6ti booster!

Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 7 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by T. Tue 23 Aug - 12:13

Fauci plans to step down in December after half a century in government

'znanost' ide u mirovinu nakon 50 godina ...
što ćemo sada, tko će nam kazati što i kako?
ok nama će eroo, ali što će drugi ljudi?
T.
T.

Posts : 17388
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 7 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by Eroo Tue 23 Aug - 12:14

AssadNaPodmornici wrote:

gdje je onaj luđak koji je trovao svoje "prinčeve i princeze" , bogte jebo luđaka, nije da nismo ovdje po forumu upozoravali.. ej nisu o tim opasnostima "random teoretičari zavjere sa zidića" --- iako i takvi su ipali pametniji od 99% "stručnjaka i znanstvenika" i 99.9% novinara -- nego ovdje smo upozoravli mi visoko-obrazovani forumaši, većina se poznaje međusobno.

ali dobro. eto safet je pametniji od svih nas pa je otrovao svoje prinčeve i princeze. za njega me boli kurac, dapače želim da uzima nove doze, nadam se da mu dici/unucima neće biti ništa
Ne od svijuh ali od tebe sam barem  3 koplja iznad. Pomiri se s time.

_________________
עַם יִשְׂרָאֵל חַי
Eroo
Eroo

Posts : 77820
2016-07-22


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 7 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by Eroo Tue 23 Aug - 12:16

T. wrote:Fauci plans to step down in December after half a century in government

'znanost' ide u mirovinu nakon 50 godina ...
što ćemo sada, tko će nam kazati što i kako?
ok nama će eroo, ali što će drugi ljudi?
Vama ni Bog ne može više pomoći, a kamo li ja.
Pustite Eu, probajte nešto sami smisliti...smisleno.

_________________
עַם יִשְׂרָאֵל חַי
Eroo
Eroo

Posts : 77820
2016-07-22


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 7 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Tue 23 Aug - 12:21

Hektorović wrote:Idemo, 6ti booster!

i kod nas već dolaze podaci da ekipa koja se rokala cijepivima osim klasičnih nuspojava (imate gore moje postove) ima ironičnu situaciju da lakše oboljeva od korone nego oni koji nisu izrokani


_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21770
2018-06-14


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 7 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović Tue 23 Aug - 21:15

Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 7 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović Tue 23 Aug - 21:18

AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:Idemo, 6ti booster!

i kod nas već dolaze podaci da ekipa koja se rokala cijepivima osim klasičnih nuspojava (imate gore moje postove) ima ironičnu situaciju da lakše oboljeva od korone nego oni koji nisu izrokani


Pošto su sjebani sad se nonstop moraju boostirati... pa što ih prije pokosi, COVID ili Vax.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 7 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 18 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 18  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum