ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sastav nove vlade

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Sastav nove vlade - Page 2 Empty Re: Sastav nove vlade

Post by n_razbojnik Thu 14 Jan - 14:36

Mamić za financije i nije loše

n_razbojnik

Posts : 11441
2014-04-15


Back to top Go down

Sastav nove vlade - Page 2 Empty Re: Sastav nove vlade

Post by Regoč Thu 14 Jan - 16:54

Eva wrote:Naravno, sve stručnjaci od kurca. Ženi je propal business sigurno zbog reketa i milijuna inspektorčića koju idu u harač po selima. I uostalom, dobila je glasove nam izborima pa nek se i ona okuša. Djeluje, ovak na pravu, 20 bodova više od onog spičastog kretena kaj je dosad bil. Taj ima, ime sam mu zaboravila, izuzetno tup pogled, i u očima mu moš vidjet svu prazinu i glave i duše.
Je, sad to nije problem, da je hadezeovka samo bi o tom objavljivala karikature, kao da te ne znamo. Nestručna i nesposobna, da zaključimo!

_________________
Sastav nove vlade - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Sastav nove vlade - Page 2 Empty Re: Sastav nove vlade

Post by Guest Thu 14 Jan - 17:02

Regoč wrote:
Eva wrote:Naravno, sve stručnjaci od kurca. Ženi je propal business sigurno zbog reketa i milijuna inspektorčića koju idu u harač po selima. I uostalom, dobila je glasove nam izborima pa nek se i ona okuša. Djeluje, ovak na pravu, 20 bodova više od onog spičastog kretena kaj je dosad bil. Taj ima, ime sam mu zaboravila, izuzetno tup pogled, i u očima mu moš vidjet svu prazinu i glave i duše.
Je, sad to nije problem, da je hadezeovka samo bi o tom objavljivala karikature, kao da te ne znamo. Nestručna i nesposobna, da zaključimo!
Ono sve što znaš o meni
To je stvarno tako malo
U dvije riječi sve bi stalo
Kada pričao bi ti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sastav nove vlade - Page 2 Empty Re: Sastav nove vlade

Post by debotoijusto Thu 14 Jan - 17:03

Regoč wrote:
Eva wrote:Naravno, sve stručnjaci od kurca. Ženi je propal business sigurno zbog reketa i milijuna inspektorčića koju idu u harač po selima. I uostalom, dobila je glasove nam izborima pa nek se i ona okuša. Djeluje, ovak na pravu, 20 bodova više od onog spičastog kretena kaj je dosad bil. Taj ima, ime sam mu zaboravila, izuzetno tup pogled, i u očima mu moš vidjet svu prazinu i glave i duše.
Je, sad to nije problem, da je hadezeovka samo bi o tom objavljivala karikature, kao da te ne znamo. Nestručna i nesposobna, da zaključimo!
koja to HDZ-ovka radi oko stalice ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Sastav nove vlade - Page 2 Empty Re: Sastav nove vlade

Post by Guest Thu 14 Jan - 17:05

Regoč wrote:
Eva wrote:A Karamarko je stručan za kaj kao profesor povijesti koji je isto tak diplomiral u poodmakloj dobi i uz pomoć udbe? Nemoj samo pozivati se na stručnost hrvatskih političara jer koliko je doktora u istoj, ni ni čudo da je HR na aparatima.
O tom i govorim. Zaziva se stručna vlada pa se onda ovakvi kao Ružica predlažu za ministre.
Pa u tom slučaju nam nitko od sadašnjih političara niti ne treba. Jer, oni su stručni ili u medicini ili u nekim lijevim zanimanjima. Osim aktualnog Oreškovića, nitko od njih nema iskustva u financijama niti su dokazani kao vrhunski stručnjaci, a koštaju HR kao da su nuklearni fizičari, a ne lajbeki s partijskim knjižicama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sastav nove vlade - Page 2 Empty Re: Sastav nove vlade

Post by kaya Thu 14 Jan - 17:07

Eva wrote: koji je isto tak diplomiral u poodmakloj dobi i uz pomoć udbe?
to je bio mesić, i nije diplomiral nego su mu poslali diplomu po kuriru
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Sastav nove vlade - Page 2 Empty Re: Sastav nove vlade

Post by v_vlado Thu 14 Jan - 17:07

Najbolji političar je kartonska kolinda......uvijek je na radnom mjestu,ništa ne košta i ne radi štetu....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Sastav nove vlade - Page 2 Empty Re: Sastav nove vlade

Post by Guest Thu 14 Jan - 17:16

kaja_333 wrote:
Eva wrote: koji je isto tak diplomiral u poodmakloj dobi i uz pomoć udbe?
to je bio mesić, i nije diplomiral nego su mu poslali diplomu po kuriru
Mesić s 25 godina, a Karamarko s 35 godina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sastav nove vlade - Page 2 Empty Re: Sastav nove vlade

Post by kaya Thu 14 Jan - 17:19

Eva wrote:
Mesić s 25 godina,
sa 25? ja sam mislila da je već sa 18 dobio diplomu, zbog tate komesara  znaš..onog koji je pobio 18 ljudi u orahovici poslje rata.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Sastav nove vlade - Page 2 Empty Re: Sastav nove vlade

Post by Kermit Thu 14 Jan - 17:22

Kunst ministar, pa jebemumajku majčinu pa ovo pobiti odmah i sada
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Sastav nove vlade - Page 2 Empty Re: Sastav nove vlade

Post by veber Thu 14 Jan - 17:23

pusti ewca, ima 25 djece.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Sastav nove vlade - Page 2 Empty Re: Sastav nove vlade

Post by Guest Thu 14 Jan - 17:23

kaja_333 wrote:
Eva wrote:
Mesić s 25 godina,
sa 25? ja sam mislila da je već sa 18 dobio diplomu, zbog tate komesara  znaš..onog koji je pobio 18 ljudi u orahovici poslje rata.
Ne znam, ali znam da je Mesić frajer kojem je Karamarko čupal obrve tam u vrijeme 2000. i jako pazil na to kak Stipe izgleda. Neš kao njegov osobni modni mačak. Možda ga je Stipe i guzio, ne bi me čudilo, jer stariji mecene obično ove piceke roštiljaju u dokolici.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sastav nove vlade - Page 2 Empty Re: Sastav nove vlade

Post by Kermit Thu 14 Jan - 17:24

Neoliberalni portugalac wrote:
Eva wrote:Naravno, sve stručnjaci od kurca. Ženi je propal business sigurno zbog reketa i milijuna inspektorčića koju idu u harač po selima. I uostalom, dobila je glasove nam izborima pa nek se i ona okuša. Djeluje, ovak na pravu, 20 bodova više od onog spičastog kretena kaj je dosad bil. Taj ima, ime sam mu zaboravila, izuzetno tup pogled, i u očima mu moš vidjet svu prazinu i glave i duše.

a da ne govorim onaj čobanković, preko ministarstva poljoprivede je sredio sebi i svojima iz familije doslovno milijune kuna NAŠIH para, i za kaznu ogulio par vreća krumpira,



hahaha pokrao 40 mil. kn drukao Sanadera kupio pola Srijema, sada pravi reportaže o vinogradima, ono San Salavador press
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Sastav nove vlade - Page 2 Empty Re: Sastav nove vlade

Post by Guest Thu 14 Jan - 17:24

Stručnjak za harač
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sastav nove vlade - Page 2 Empty Re: Sastav nove vlade

Post by Guest Thu 14 Jan - 17:25

Zulumćar, rekli bi Turci
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sastav nove vlade - Page 2 Empty Re: Sastav nove vlade

Post by kaya Thu 14 Jan - 17:25

Stipe je završio pravo ko Slavko Goldštajn povijest. Naprosto, iz svake rijeci ti je jasno da taj nije jedan ispit položio ..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Sastav nove vlade - Page 2 Empty Re: Sastav nove vlade

Post by kaya Thu 14 Jan - 17:27

Eva wrote:
kaja_333 wrote:
Eva wrote:
Mesić s 25 godina,
sa 25? ja sam mislila da je već sa 18 dobio diplomu, zbog tate komesara  znaš..onog koji je pobio 18 ljudi u orahovici poslje rata.
Ne znam, ali znam da je Mesić frajer kojem je Karamarko čupal obrve tam u vrijeme 2000. i jako pazil na to kak Stipe izgleda. Neš kao njegov osobni modni mačak. Možda ga je Stipe i guzio, ne bi me čudilo, jer stariji mecene obično ove piceke roštiljaju u dokolici.
U kampanji mu je bio kao par ljudi koje znam. Iz ciste naivnosti. Kada je ovaj pokazao svoje pravo lice zgrozili su se.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Sastav nove vlade - Page 2 Empty Re: Sastav nove vlade

Post by Guest Thu 14 Jan - 17:28

kaja_333 wrote:Stipe je završio pravo ko Slavko Goldštajn povijest. Naprosto, iz svake rijeci ti je jasno da taj nije jedan ispit položio ..
Za razliku od Karamarka na kojem vidiš da ni osnovnu ni završil. Reindustrijalizacija nemre izgovorit. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sastav nove vlade - Page 2 Empty Re: Sastav nove vlade

Post by kaya Thu 14 Jan - 17:29

Eva wrote:
kaja_333 wrote:Stipe je završio pravo ko Slavko Goldštajn povijest. Naprosto, iz svake rijeci ti je jasno da taj nije jedan ispit položio ..
Za razliku od Karamarka na kojem vidiš da ni osnovnu ni završil. Reindustrijalizacija nemre izgovorit. lol!
Ne, bas vidis da je svijet za sebe i da je tako nesto završio. Gdje čitaš i ne govoriš puno..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Sastav nove vlade - Page 2 Empty Re: Sastav nove vlade

Post by marcellus Thu 14 Jan - 17:31

kaja_333 wrote:Stipe je završio pravo ko Slavko Goldštajn povijest. Naprosto, iz svake rijeci ti je jasno da taj nije jedan ispit položio ..

meni nije jasno kako je milanović došao do diplome, taj lupa gluposti koje čisti pravni laik kuži da ne piju vodu, uopće ne kuži principe prava.

_________________
Sastav nove vlade - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Sastav nove vlade - Page 2 Empty Re: Sastav nove vlade

Post by kaya Thu 14 Jan - 17:33

marcellus wrote:
kaja_333 wrote:Stipe je završio pravo ko Slavko Goldštajn povijest. Naprosto, iz svake rijeci ti je jasno da taj nije jedan ispit položio ..

meni nije jasno kako je milanović došao do diplome, taj lupa gluposti koje čisti pravni laik kuži da ne piju vodu, uopće ne kuži principe prava.
On lupa jer bahat a i ako je tatica bio konzul yu u Francuskoj jasno ti je da su mu progledali kroz prste. Ali bar je bio tamo. Stipe je bio na faksu jedino ako je prislušni uređaj postavljao u wc- u.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Sastav nove vlade - Page 2 Empty Re: Sastav nove vlade

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum